XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 305 utakmica za dan
Nedelja, 23 Septembar 2018

Fudbal

23.09.2018 19:00 Partizan : Crvena zvezda
2.pol 50' Trajal 0 : 0 TSC
23.09.2018 19:30 Čelik : Tuzla City
23.09.2018 19:30 Široki Brijeg : Zvijezda 09
34' Mladost 0 : 0 Željezničar
2.pol Sloboda 0 : 1 Borac
2.pol Vranjak 0 : 1 Karanovac
2.pol Ozren 0 : 2 Polet 1926
23.09.2018 16:00 Omarska 0 : 3 Sloga(D)
2.pol Budućnost 0 : 0 Velež
2.pol Proleter 2 : 0 Sloga Junajted
2.pol Stakorina 1 : 2 Mladost(G)
2.pol Glasinac 2011 0 : 0 Bratstvo
23.09.2018 16:00 Gorica : Mladost
23.09.2018 16:00 Naprijed : Lijevče
23.09.2018 16:00 Partizan : Bratstvo
23.09.2018 16:00 OFK Brdo : Borac
23.09.2018 16:00 Čelinac : Krajina
23.09.2018 16:00 Željezničar : Trebava
23.09.2018 16:00 Mineral : Skugrić
23.09.2018 16:00 Vučijak : Crvena zvijezda
23.09.2018 16:00 Zvijezda : Rudanka
23.09.2018 16:00 Hajduk : Sloga
23.09.2018 16:00 Naša krila : OFK Pridjel
23.09.2018 16:00 Milići : Sloboda
23.09.2018 16:00 Lokomotiva : OFK Šekovići
23.09.2018 16:00 Partizan : Čelopek
23.09.2018 16:00 Mladost : Omladinac
23.09.2018 16:00 OFK Trnovica : Birač
23.09.2018 16:00 Vlasenica : Jedinstvo
23.09.2018 16:00 Majevica : Rudar 1925
23.09.2018 16:00 Podrinje : BSK Ledinci
23.09.2018 16:00 Han Pijesak : Željeznica
23.09.2018 16:00 Rudo : Romanija
23.09.2018 16:00 Svodna : Podgrmeč
23.09.2018 16:00 Brzi : Slaven
23.09.2018 11:00 Gomjenica 4 : 0 OFK Ravan
23.09.2018 16:00 Radnik : Mrakovica
23.09.2018 16:00 Plamen : Ljubija
23.09.2018 16:30 Mladi Krajišnik : Kozara
23.09.2018 16:30 Tamaris : Sloboda
23.09.2018 16:30 Omladinac : Biseri
23.09.2018 16:30 Torpedo : Župa
23.09.2018 16:30 Kalemi : Potkozarje
23.09.2018 16:00 Džaja : Mladost Farmaprom
23.09.2018 16:00 Budućnost : Mladost
23.09.2018 16:00 Šnjegotina : Rekreativo
23.09.2018 16:00 Sloga Nektar : Gomionica
23.09.2018 16:00 Polet Krajišnik : OFK Banja Luka 2017
23.09.2018 16:00 Vrbas : OFK Spartak 2013
23.09.2018 16:00 Borac(D) : Borac(Š)
23.09.2018 16:00 Sloga 73 : Borac(BL)
23.09.2018 16:00 Hajduk : Kladari
23.09.2018 16:00 Skugrić 1964 : Rudar
23.09.2018 16:00 BSK : Trebavac
23.09.2018 16:00 Budućnost : Bratstvo
23.09.2018 16:00 Borac(O) : Pelagićevo
23.09.2018 16:00 Ukrina : Borac(K)
23.09.2018 16:00 Jugović : Mladost(S)
23.09.2018 16:00 Jedinstvo : Mladost(L)
23.09.2018 16:00 Borac : Mladost 2003
23.09.2018 16:00 Grčica : Gredice
23.09.2018 16:00 OFK Brezik : Obilić
23.09.2018 16:00 Crvena zvijezda : Zadrugar
23.09.2018 16:00 Slijepčevići : Sava 04
23.09.2018 16:00 Zadrugar : OFK Magnojević
23.09.2018 16:00 Priboj : Drina
23.09.2018 16:00 Semberija : OFK Janja 2009
23.09.2018 16:00 Kolektiv : Obarska
23.09.2018 16:00 Jedinstvo : Stević Jovan
23.09.2018 16:00 Novo doba : Miloš Obilić
23.09.2018 16:00 Proleter : Balatun
23.09.2018 16:00 Pecka : Polet
23.09.2018 16:00 Branjevo : Jadar
23.09.2018 16:00 Borac : Jasenica
23.09.2018 16:00 Budućnost : Tabanci
23.09.2018 16:00 Berek 1975 : Kiseljak
23.09.2018 16:00 Knežopoljac : Omladinac
23.09.2018 16:00 Moštanica : Radnik Urije
23.09.2018 16:00 Rudar : Rasavci
23.09.2018 16:30 Borac : Ratar
23.09.2018 16:30 Bratstvo(O) : Vilusi
23.09.2018 16:30 Romanovci : Laminci
23.09.2018 11:00 Polet : Crvena zemlja
23.09.2018 16:00 OFK Nožičko : Crni vrh
23.09.2018 16:00 Vrbas : Milan
23.09.2018 16:00 Budućnost : Bratstvo
23.09.2018 16:00 Zborište : Ozrenski sokolovi
23.09.2018 16:00 Radnički : 27. Juli
23.09.2018 16:00 4. juli : Polet
23.09.2018 16:00 Željezničar : Liješće
23.09.2018 16:00 Dobor : Posavina
23.09.2018 16:00 Crkvina : Zvijezda
23.09.2018 16:00 Crvena zvijezda : Mladost(B)
23.09.2018 16:00 Jedinstvo : Omladinac
23.09.2018 16:00 Sloga : Partizan
23.09.2018 16:00 Mladost(ST) : Mladost(D)
23.09.2018 11:00 Budućnost Red Star 5 : 1 Strijelac
23.09.2018 11:00 Sloboda : Čelik
23.09.2018 11:00 Sveti Jovan 2 : 5 Bobetino Brdo
23.09.2018 16:00 Sloga 94 : Jedinstvo
23.09.2018 16:00 Magnojević 2001 : Kovačići 08
23.09.2018 16:00 Panteri : Građanski
23.09.2018 16:00 Koridor 2011 : Polet
23.09.2018 16:00 Sloboda : Ljeljenča
23.09.2018 15:00 Tavna : Ostojićevo
23.09.2018 16:00 Borac : Polet
23.09.2018 13:30 Međaši : OFK Batković
23.09.2018 16:00 VSK : Sloga 2
23.09.2018 16:00 Pobjeda : Drina
23.09.2018 10:30 Piperci 5 : 1 Mladen Perić
23.09.2018 10:30 OFK Buk 2 : 1 Budućnost
23.09.2018 10:30 Sava 6 : 0 Mladost(P)
23.09.2018 10:30 Zenit 5 : 1 Nacional
23.09.2018 12:30 Gorica 1 : 1 Mladost(VO)
2.pol Olimpik 2 : 2 Novi Travnik
23.09.2018 15:30 Kiseljak : Borac
23.09.2018 15:30 Brekovica 78 : Krajišnik
23.09.2018 15:30 Rudar : Bratstvo
23.09.2018 15:30 Busovača : Krajina
23.09.2018 15:30 Dinamo : Priluk
23.09.2018 15:30 Prokosovići : Bosna(M)
23.09.2018 15:30 Čelić : Odžak 102
23.09.2018 15:30 Lokomotiva : Mladost
23.09.2018 15:30 Seona : Bosna(K)
23.09.2018 15:30 Vis : Moševac
23.09.2018 15:30 Žepče : Azot
23.09.2018 15:30 Jedinstvo : Ilijaš
23.09.2018 15:30 Usora : Bosna Union
23.09.2018 15:30 Natron : SAŠK Napredak
23.09.2018 15:30 Grude : Branitelj
23.09.2018 15:30 Neum : Posušje
23.09.2018 15:30 Brotnjo : Rama
23.09.2018 15:30 Kamešnica : Sloga
23.09.2018 15:30 Bjelopoljac : Turbina
23.09.2018 15:30 Mladost(P) : Željezničar
23.09.2018 15:30 Mladost : Dnoluka
23.09.2018 15:30 Kreševo : Kaćuni
23.09.2018 15:30 Radnik : Gorica
23.09.2018 15:30 Elektrobosna : Fojnica
23.09.2018 15:30 Dragovoljac : Kostrč
23.09.2018 15:30 19 srpanj : Vitanovići 78
23.09.2018 15:30 Sloga(T) : Dizdaruša
23.09.2018 15:30 Napredak : Hajduk
23.09.2018 15:30 Dubrave : Bok
23.09.2018 15:30 Mladost(S) : Mladost(DS)
2.pol DSK 2 : 1 Ingram
2.pol Doboj Istok 2 : 1 Jedinstvo
2.pol Polet 4 : 3 Proleter
23.09.2018 15:30 Mladost(K) : Omazići 1937
23.09.2018 15:30 Orahovica 74 : Rijeka
2.pol Željezničar 1 : 1 Gornji Rahić
23.09.2018 15:30 Vražići 92 : Trešnjevka
2.pol Mladost(T) 2 : 0 Mladost(B)
23.09.2018 15:30 Proleter : Nemila
23.09.2018 15:30 Zmaj : Rudar
23.09.2018 15:30 Vareš : Stupčanica
23.09.2018 14:00 Mladost : Pofalićki
23.09.2018 16:30 Bojnik : Omadinac
23.09.2018 20:00 Biser 96 : Ozren
23.09.2018 10:00 Novi Grad : Jug
23.09.2018 11:00 Igman : Vrbanjuša
23.09.2018 16:00 Saobraćajac : UNIS
23.09.2018 16:00 Mošćanica : Vratnik
23.09.2018 15:30 Drinovci : Bigeste
23.09.2018 15:30 Junak : Šator
23.09.2018 15:30 Šujica : Rakitno
23.09.2018 16:00 Višići : Buna
23.09.2018 16:30 Cim : Iskra
23.09.2018 16:00 Lokomotiva : Kruševo
23.09.2018 15:30 Nova Bila : OFK Lugovi
23.09.2018 15:30 Šantići : Bilalovac
23.09.2018 15:30 Katarina : Brnjaci
23.09.2018 15:30 OFK Brčko : Ravne
23.09.2018 15:30 Tramošnica : Dinamo 75
23.09.2018 15:30 Mladost : Frankopan
23.09.2018 15:30 Korpar : Mladi Zadrugar
23.09.2018 15:30 Graničar : Biberovo Polje
23.09.2018 15:30 Ograđenovac : Omladinac 68
23.09.2018 15:30 Izbor : OFK Vida
23.09.2018 15:30 OFK Međiđa : Koraj
23.09.2018 15:30 Sloboda : Voćar
23.09.2018 15:30 Trebava : Željezničar
23.09.2018 15:30 Jedinstvo : 12 decembar
23.09.2018 15:30 Polet : Sloga
23.09.2018 15:30 BSK : Rudar
23.09.2018 15:30 Pribava : Mladost(P)
23.09.2018 15:30 25 maj : Bukovik
23.09.2018 15:30 Turija : Špionica 1953
23.09.2018 15:30 Orahovica 77 : Stjepan Polje
23.09.2018 15:30 Mladost(D) : Mramor
23.09.2018 15:30 Gornji Rainci : OFK Tuzla
23.09.2018 15:30 Mladost 78 : Mladost(GŽ)
23.09.2018 15:30 Partizan : Metalac
23.09.2018 15:30 Vrana : Rudar
23.09.2018 15:30 Uskok : Omladinac
23.09.2018 15:30 Moštre : Bratstvo
23.09.2018 15:30 Monjare : Liješeva
23.09.2018 15:30 Dijamant : Poriječani
23.09.2018 15:30 Kralupi : Ljiljan
23.09.2018 15:30 Majevica : Brka 1948
23.09.2018 15:30 Napredak : Rahićki ljiljani
23.09.2018 15:30 Mionica 85 : Posavina
23.09.2018 15:30 Zelinja 76 : Sloboda
23.09.2018 15:30 Mladost : Radnik 018
23.09.2018 15:30 Bijeljevac : Spreča
23.09.2018 15:30 Pasci 78 : Sapna
23.09.2018 15:30 Memići : Krušik
23.09.2018 15:30 Gornje Dubrave : Konjuh
23.09.2018 15:30 Bratstvo : Jablanica
23.09.2018 15:30 Oskova : Toplice
23.09.2018 15:30 Mladost : Borac
23.09.2018 15:00 Sutjeska 2 : 1 Budućnost
Mornar - : - Grbalj
23.09.2018 17:00 Dečić : Berane
23.09.2018 15:00 Otrant : Jedinstvo
23.09.2018 17:00 Arsenal : OFK Mladost Lješkopolje 1970
23.09.2018 17:00 Kom : Bokelj
23.09.2018 17:00 Jezero : Igalo
23.09.2018 14:30 West Ham United 0 : 0 Chelsea
5' Arsenal 0 : 0 Everton
23.09.2018 12:00 Levante 2 : 6 Sevilla
pol. Villarreal 0 : 0 Valencia
23.09.2018 20:00 Real Betis : Athletic Club
23.09.2018 20:45 Barcelona : Girona
78' Bayer Leverkusen 1 : 0 Mainz 05
23.09.2018 18:00 Eintracht : RB Leipzig
23.09.2018 15:00 Bologna 2 : 0 Roma
23.09.2018 15:00 Chievo 0 : 2 Udinese
23.09.2018 20:30 Frosinone : Juventus
23.09.2018 15:00 Lazio 4 : 1 Genoa
23.09.2018 18:00 Milan : Atalanta
23.09.2018 12:30 Torino 1 : 3 Napoli
3' Guingamp 0 : 0 Bordeaux
23.09.2018 15:00 Rennes 1 : 3 PSG
23.09.2018 21:00 Olympique Lyonnais : Olympique Marseille
23.09.2018 12:30 SFK 2000 10 : 1 Alfa
23.09.2018 15:30 Fortuna : Sana 2014
23.09.2018 16:00 Rosa Brandis : Sloboda
23.09.2018 16:00 Libero : Široki Brijeg
23.09.2018 14:00 Željezničar 7 : 0 Radnik
23.09.2018 16:30 Slavija : Sloboda
23.09.2018 16:00 Sarajevo : Zrinjski
23.09.2018 12:00 Sloboda 1 : 3 Rudar Prijedor
23.09.2018 14:00 Krajina : Metalleghe BSI
23.09.2018 12:00 Željezničar Sport team 3 : 0 Kozara
23.09.2018 12:00 Sloga : Podgrmeč
23.09.2018 12:00 Bratstvo 3 : 0 Tekstilac
23.09.2018 12:00 Proleter 4 : 2 Ilićka 01
23.09.2018 12:00 Sloga 4 : 0 Borac
23.09.2018 12:00 Jedinstvo 1 : 3 Zvijezda
23.09.2018 12:00 Orašje 0 : 4 Alfa
23.09.2018 12:00 Podrinje 0 : 6 Budućnost
23.09.2018 12:00 Drina 1 : 1 Slaven
23.09.2018 12:00 Radnički 5 : 2 Lokomotiva
23.09.2018 12:00 Tuzla City 3 : 0 Gradina
23.09.2018 12:00 Sutjeska 6 : 2 Goražde
23.09.2018 12:00 Bosna 0 : 4 Sarajevo
23.09.2018 12:00 Bosna Union 1 : 6 Radnik
23.09.2018 12:00 Rudar 2 : 1 Ilijaš
23.09.2018 12:00 FK Vitez 7 : 1 Borac
23.09.2018 12:00 Iskra 0 : 1 Žepče
23.09.2018 12:00 Željezničar 5 : 0 Mladost
23.09.2018 16:30 GOŠK : Sloboda
23.09.2018 10:00 Sloboda 0 : 7 Rudar Prijedor
23.09.2018 12:00 Krajina : Metalleghe BSI
23.09.2018 10:00 Željezničar Sport team 2 : 1 Kozara
23.09.2018 10:00 Borac 8 : 1 Jedinstvo
23.09.2018 10:00 Sloga : Podgrmeč
23.09.2018 10:00 Bratstvo 1 : 2 Tekstilac
23.09.2018 10:00 Proleter 1 : 2 Ilićka 01
23.09.2018 10:00 Sloga 8 : 0 Borac
23.09.2018 10:00 Jedinstvo 0 : 4 Zvijezda
23.09.2018 10:00 Orašje 2 : 4 Alfa
23.09.2018 10:00 Podrinje 0 : 12 Budućnost
23.09.2018 10:00 Drina 1 : 1 Slaven
23.09.2018 10:00 Radnički 1 : 2 Lokomotiva
23.09.2018 10:00 Tuzla City 0 : 1 Gradina
23.09.2018 10:00 Sutjeska 0 : 2 Goražde
23.09.2018 11:00 Slavija 1 : 3 Olimpik
23.09.2018 10:00 Bosna 1 : 1 Sarajevo
23.09.2018 10:00 Bosna Union 0 : 5 Radnik
23.09.2018 10:00 Rudar 4 : 1 Ilijaš
23.09.2018 10:00 Travnik 0 : 0 NK Vitez
23.09.2018 10:00 FK Vitez 2 : 1 Borac
23.09.2018 10:00 Iskra 3 : 0 Žepče
23.09.2018 16:30 Banja Luka : Emina
23.09.2018 13:00 Lokomotiva 4 : 1 Iskra
23.09.2018 10:00 Željezničar 2 : 1 Mladost
23.09.2018 15:00 GOŠK : Sloboda
23.09.2018 10:00 Željezničar 3 : 0 Polet 1926
23.09.2018 10:00 Mladost 0 : 7 Drina HE

Rukomet

23.09.2018 Hercegovac : Prijedor
23.09.2018 Kozara : ORK Borac
23.09.2018 Kotor Varoš : Hercegovina
23.09.2018 Drina : Mladost
23.09.2018 BosnaTS : Čelik Junior
23.09.2018 Kakanj : Žepče
23.09.2018 Lukavac : Rudar
23.09.2018 Krivaja : Grude
23.09.2018 Dubica : Mira
23.09.2018 Hrasnica : Izviđač
23.09.2018 Jedinstvo(B) : Goražde
23.09.2018 Ilidža : Jedinstvo(T)
23.09.2018 Katarina : Hadžići
Tekstualni prenos utakmice
1:2
40. minut. Gol (Stakorina)
Odlična akcija domaćeg tima . Asistencija Kajevića do Aleksandra Tadića koji smanjuje vođstvo Gačana. Stakorina-Mladost 1:2. Poluvrijeme.
2:2
Na Otoci je sada 2:2
0:1
(Sloboda)
Nakon vođstva Borca u dva navrata je Sloboda ima prilike, ali nije bilo gola. Završeno je prvo poluvrijeme. Borac vodi.
0:1
47.minut Gol (Borac)
Evrogol Aničića za vošstvo Borca od 0:1.
0:0
45. minut
Poluvrijeme na Sokocu.