Šut na gol
Velika prilika za Sutjesku. Udarac Eleza odbranio je Trkulja.
79.minut'
Šut na gol
Anićić šutira glavom, a njegov udarac završava koji centimeter iznad prečke gola Sutjeske.
76.minut'
Šut na gol
Milutinović šutira sa 16 metara udarac završava pored gola Sutjeske.
73.minut'
Šut na gol
Udarac Vranješ, brani Hodžić.
68.moinuu'
Šut na gol
Aničić ic u odličnoj prilici. Sam pred glmanom Sutjeske, ali šutira visoko preko hola
64.minut'
Šut na gol
Udarac Stojana Vranješ završio visoko preko gola.
51.minut'
Šut na gol
Domaćin propustio najbolju priliku na utakmici. Stefan Pljevaljćić oči u oči sa Trkuljom. Istakao se golman Borca.
50.minut '
Slobodan udarac
Tukao je Burazo, golman Sutjeske bio dobro postavljen.
45.minut '
Brz napad domaćina,bez rezultata. Lopta je završila u autu.
37.minut '
Šut na gol
Probali su gosti nakon slobodnog udarca,ali je lopta završila u rukama golmana Sutjeske.
32.minut'
Prošlo je 30 minuta igre u Foči. Borac ima veći posjed lopte,ali nema prilika.
30.minut'
Žuti karton
Zbog grubog starta žuti karton je dobio Lekanić.
25.minut '
Trenutno prekid. Ukazuije se pomoć jednom fudbalru Borca.
22.minut'
Nema promene u Foči. I dalje je 0:0.
17.minut '
Šut na gol
U otvaranju utakmice dvije idealne prilike za Borac, u 1.miinuti Ziljkićev šut odbranio je Hodžiš, izbacio loptu u kroner.Nakon udarca iz ugla Danilović šutira glavom, pogodio je stativu domaćeg gola.
1.minut'
Sudija: Bojan Panić (Prijedor). Pomoćnici: Božidar Rustić (Gradiška) I Željko Čelica (Kozarska Dubica). Četvtrtim sudija. Slavoljub Gogić (I. Sarajevo). Posmatrač suđenja: Siniša Janjić (Bijeljina), Delegat: Milenko Đurić (Modriča).
Hadžić, S. Pljevaljčić, Rašević, A. Ivanović, Radović, Sekulović, M. Ivanović, Elez, Milić, O. Pljevaljčić, Čvoro. Na klupi: Plemić, Krajišnik, Šupić, Filipovioć, Okuka, Medan, Trener: Momčilo Stanić.
Trkulja, Danilović, Milutinović, Dujaković, Vranješ, Burazor, Mojović, Runić, Aničić, Ziljkić, Lekanić. Na klupi: Topolović, Jakupović, Šikanjić, Ćosić, Zarić, Batar, Popović.
Utakmica počinje u 16 časova.
Utakmicu posmatra 200-tinjak ljubitelja fudbala...
Navijači još pristižu na stadion,a igra se peti minut meča.
Gosti postižu gol,ali ga je sudija poništio. Svirao je arbitar ofsajd.
Domaćin se za sada dobro brani i pokušava iz kontri da dođe do gola Borca.
Najagilniji u Borcu Vranjueš i Ziljkić.
Počinje kiša u Foči. Sutjeska izvela još jedan korner.
Šut na gol
Odličan udarac Mojovića sa18 metara, još bolja intervencija,Hodžoća
Prvio poluvrijeme završeno. Borac imao inicijativu, stvorio nekoliko prilika,ali nije pogodio.
Nastavljen susret u Foči. Borac imao napad, lopta je pogodila jednog igrača Sutjeske,a gosti tražili penal. Nisu ga dobili,.