XS
SM
MD
LG
Finale
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Borac (BL)
Banja Luka
2 : 1
LaktaŔi
LaktaŔi
24.05.2023 18:00
Borac (BL)
2 : 1
LaktaŔi
1/2 druga utakmica
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
LaktaŔi
LaktaŔi
1 : 1
Krupa
Krupa na Vrbasu
03.05.2023 16:30
LaktaŔi
1 : 1
Krupa
Zvijezda 09
Etno Selo StaniÅ”ići
1 : 1
Borac (BL)
Banja Luka
17.05.2023 17:00
Zvijezda 09
1 : 1
Borac (BL)
1/2 finale prva utakmica
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Krupa
Krupa na Vrbasu
0 : 1
LaktaŔi
LaktaŔi
12.04.2023 15:30
Krupa
0 : 1
LaktaŔi
Borac (BL)
Banja Luka
2 : 1
Zvijezda 09
Etno Selo StaniÅ”ići
12.04.2023 17:00
Borac (BL)
2 : 1
Zvijezda 09
1/4 finale
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Podrinje
Janja
0 : 2
LaktaŔi
LaktaŔi
09.11.2022 13:30
Podrinje
0 : 2
LaktaŔi
Tekstilac
Derventa
2 : 2
Zvijezda 09
Etno Selo StaniÅ”ići
09.11.2022 13:30
Tekstilac
2 : 2
Zvijezda 09
Stakorina
Čajniče
0 : 2
Krupa
Krupa na Vrbasu
16.11.2022 13:30
Stakorina
0 : 2
Krupa
Slavija
Istočno Sarajevo
0 : 4
Borac (BL)
Banja Luka
04.04.2023 15:30
Slavija
0 : 4
Borac (BL)
1/8 finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Omarska
Omarska
0 : 2
Slavija
Istočno Sarajevo
26.10.2022 14:00
Omarska
0 : 2
Slavija
Drina
Zvornik
2 : 2
Podrinje
Janja
26.10.2022 14:00
Drina
2 : 2
Podrinje
Sloboda
Novi Grad
0 : 0
Zvijezda 09
Etno Selo StaniÅ”ići
26.10.2022 14:00
Sloboda
0 : 0
Zvijezda 09
Tekstilac
Derventa
3 : 0
Leotar
Trebinje
26.10.2022 14:00
Tekstilac
3 : 0
Leotar
Progres
Kneževo
0 : 0
Stakorina
Čajniče
26.10.2022 14:00
Progres
0 : 0
Stakorina
Sutjeska
Foča
1 : 1
Borac (BL)
Banja Luka
23.03.2023 17:00
Sutjeska
1 : 1
Borac (BL)
Kozara
GradiŔka
0 : 3
Krupa
Krupa na Vrbasu
26.10.2022 14:00
Kozara
0 : 3
Krupa
Željezničar
Banja Luka
1 : 6
LaktaŔi
LaktaŔi
26.10.2022 14:00
Željezničar
1 : 6
LaktaŔi
1/16 finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Proleter
Teslić
0 : 6
Sloboda
Novi Grad
14.09.2022 16:00
Proleter
0 : 6
Sloboda
Skugrić
Skugrić
0 : 9
Borac (BL)
Banja Luka
25.09.2022 15:30
Skugrić
0 : 9
Borac (BL)
Borac (KD)
Kozarska Dubica
1 : 3
Omarska
Omarska
14.09.2022 16:00
Borac (KD)
1 : 3
Omarska
FSA
Prijedor
1 : 2
Krupa
Krupa na Vrbasu
14.09.2022 16:00
FSA
1 : 2
Krupa
Progres
Kneževo
1 : 0
Modriča
Modriča
28.09.2022 15:30
Progres
1 : 0
Modriča
Omladinac
Brestovčina
0 : 2
LaktaŔi
LaktaŔi
14.09.2022 16:00
Omladinac
0 : 2
LaktaŔi
Tekstilac
Derventa
1 : 1
Rudar Prijedor
Prijedor
14.09.2022 16:00
Tekstilac
1 : 1
Rudar Prijedor
Željezničar
Banja Luka
1 : 1
Sloga
Doboj
21.09.2022 16:00
Željezničar
1 : 1
Sloga
Ljubić
Prnjavor
1 : 2
Kozara
GradiŔka
14.09.2022 16:00
Ljubić
1 : 2
Kozara
Glasinac 1936
Sokolac
0 : 3
Drina
Zvornik
14.09.2022 16:00
Glasinac 1936
0 : 3
Drina
Lokomotiva
Brčko
0 : 6
Sutjeska
Foča
14.09.2022 16:00
Lokomotiva
0 : 6
Sutjeska
Semberija
Popovi
0 : 4
Zvijezda 09
Etno Selo StaniÅ”ići
14.09.2022 16:00
Semberija
0 : 4
Zvijezda 09
Zadrugar
Donje Crnjelovo
0 : 1
Slavija
Istočno Sarajevo
14.09.2022 16:00
Zadrugar
0 : 1
Slavija
Stakorina
Čajniče
2 : 1
Radnik
Bijeljina
13.09.2022 16:00
Stakorina
2 : 1
Radnik
Borac (Å )
Å amac
1 : 1
Leotar
Trebinje
21.09.2022 15:00
Borac (Å )
1 : 1
Leotar
Budućnost
Pilica
0 : 3
Podrinje
Janja
14.09.2022 16:00
Budućnost
0 : 3
Podrinje
Status
Predrag NiÅ”ić
Premijum urednik takmičenja

Administrator DC
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 4 korisnika
Takmičenje prati 14 korisnika