0 : 0
0 : 0
Šut na gol
Greška Kukavice, Arnautović nije u ofsajdu, po mišljenju sudije, izlazi sam pred golmana, ali stiže Raspudić i rješeva gotovo sigurnu situaciju za goste
75.minut'
Šut na gol
Sa linije odbrana Podrinja spašava svoj gol, nakon pokušaja Babića
72.minut'
Šut na gol
Šut Draganića nakon kontre, Modić suguran
66.minut'
Šut na gol
66.minut'
Šut na gol
Odličan ubačaj Gavrića u peterac, Novaković slabo zahvaća loptu
65.minut'
Šut na gol
Pokušaj Popovića iz slobodnog, zamalo preko gola
54.minut'
Šut na gol
Jovanović hvata volej nakon kontra napada, ali lopta odlazi daleko iznad gola
49.minut'
Šut na gol
Jovanović iz slobodnog udarca, Modić hvata
45.minut'
Šut na gol
Pokušaj Petkovića preko gola, šut sa dvadesetak metara
42.minut'
Šut na gol
Šut Novakovića sa ivice šesnaesterca nakon kontra napada, golman brani
41.minut'
Šut na gol
Poušaj Novakovića nakon kornera, lopta odlazi preko gola
31.minut'
Šut na gol
Pokušaj Jandrić, visoko preko gola.
26.minut'
Šut na gol
Gužva u šesnaest gostiju nakon kornera Kozare, odbrana ispred Babića izbija loptu u zadnji trenutak
21,.minut'
Šut na gol
Novaković ne stiže odlično ubačenu loptu Glišića
15.minut'
Kozara ima više od igre, napada ali bez konkretnih prilika. Prvi šut gostiju, Janjića nakon kontre daleko pored gola
10.minut'
Gradiška. Stadion Kozare. Sudija: Danko Butulija (Trebinje). Pomoćnici: Siniša Ivančević (Banja Luka), Branimir Đermanović (Čelinac). Četvrti sudija: Mario Jelić (Banja Luka). Posmatrač suđenja: Siniša Radić (Laktaši). Delegat: Veljko Radovanović ( Banja Luka).
Modić, Bubić, Babić, Raspudić, Petković, Glišić, Jandrić, Novaković, Kukavica, Gavrić, Popović Na klupi su: Bradić, Hamzić, Kukić, Milić, Đurić, Matić, Jamborčić
Bećirović, Mulamustafić, Klasanović, Molerović, Vujić, J. Arnautović, Janjić, Živković, Jovanović, Zarić, Draganić Na klupi su: Ilić, Ćelahmetović, Lasnon, Vučić, Mehanović, Đukić, Čobić