Odlična akcija gostiju i nemoćan je Ćeman
Zbog simuliranja. Pokušao je iznudti penal.
Žuti karton
Prvi žuti karton
43'
Šut na gol
Duraković je odlično prošao po boku, uposlio Boju,a njegov udarac su izblokirali gosti.
37'
Bojo je ubacio iz ugla,a visoki Ramić tuče glavom pored gola.
34'
Ostalo
Pauza za osvježenje igrača. Temperatura u Doboju kod Kaknja je 32 stepena.
30'
Odličan udarac Alagića sa nekih 20 metara. Bio je to projektil, ali je pogodio stativu gola Širokog.
22'
Nova prilika za Ramića, ali golman Tomić još jednom brani.
16'
Odlična akcija Igmana,a Hrelja tuče pod prečku. Golman Tomić je poslao u korner. Nakon toga dva puta Igman pokušava doći do gola, ali je na kraju lopta otišla u novi korner.
15'
Korner
Nakon kornmera igrači Igmana se ne snalaze pred golom Tomića. Igman ima terensku inicijativu.
12'
Ostalo
Nema golova i nema prilika na ovom meču.
10'
Šut na gol
Domaći sastav je uspio na samom startu da uputi udarac ka golu, šutirao je Ramić, ali je čuvar mreže gostiju bio siguran