1 : 1
1 : 1
Ostalo
Pet minuta sudijskog vremena. U nekoliko navrata je u finišu meča Puletić zaustavljao udarce domaćih fudbalera. Definitivno je najbolji akter susreta.,
90'
Šut na gol
trebinjci su imali dvoje dobre prilike, ali nisu bili precizni.
90+2'
Izmena - izlaz
Marko Čubrilo 6
82'
Izmena - ulaz
Zoran Milić 8
82'
82'
Stefan Paranos 22
82'
Novi napad Željezničara. Kombinovali su Beća i Štilić. Veteran Željin je odlično tukao,a Peulić još bolje reagovao. On je čini se i najbolji akter ovog meča.
80'
Šut na gol
23  Omar Beća
Probao je rezervista Beća, ali je golman Peulić bio bolji u ovopm okršaju.
75'
99  Armin Hodžić
75'
75'
8  Nedim Mekić
66'
66'
Dobru poziciju iskreirali su Todorović i Kordić, ali je ovaj nije snašao pred golom Muftića.
65'
Dobar pokušaj Štilića zaustavio je golman Puletić.
58'
Marko Pervan
58'
Šaleta Kordić 7
58'
Postava
:Dušan Puletić, Milorad Albijanić, Đoko Milović, Darko Đajić, Marko Čubrilo , Ognjen Todorović, Miloš Aćimović, Marko Perišić, Dragan Matković, Amar Đuderija , Nemanja Cvetković, Marko Pervan , Risto Perišić, Šaleta Kordić, Miloš Stanojević, Zoran Milić, Nikola Polić, Aleksa Medan , Mahir Karić, Stefan Paranos
55'
Pervan i Todoprović su dobro kombinovali, ali nisu nadmudrili Muftića.
54'
52'
52'
Nepropisno je zaustavio Ognjena Todorovića.
43'
28'
Štilić je izveo korner,a Coicalić petom matirao golmana Leotara.
24'
Loptu je ka golu Željezničara oštro poslao Todorović. Odbrana domaćina nije dobro reagovala, zbunili su i golmana Muftića i završila je u mreži. Leotar je poveo sa 0:1.
20'
Šut na gol
Odličan udarac igrača Leotara,.a Muftić je šalje van okvira gola.
14'
Udarac Cocalića je završio pored gola.
4'
Prvi korner za Željezničar na meču. Izveo ga je Štilić, ali nije bilo opasnosti po gol tima iz Trebinja.