90'
Žuti karton
Marko Gajić 13
90'
Jednu dugu akciju Borca na pravi način je glavom završio Dejan Meleg. Borac je poveo sa 2:0.
90+2'
Darko Lazić 26
84'
Dejan Popara 29
84'
Žuti karton
Amar Begić 8
75'
Ostalo
Igrači Borca su tražili penal, jer je jedan igrač Posušja igrao rukom. Penal koji Musić nije vidio. Bila je očita igra rukom.
75.'
Dobra kontra Borca. kulašin, jedan od najboljih u Borcu, je odlično proigrao Mrkajića, a on tuče u spoljni dio mreže.
73.'
69.'
Goran Zakarić 99
69.'
17  Dominik Begić
62'
23  Toni Jović
62'
Velika greška Borčevih igrača. Izgubili su loptu na sreidni terena,a Pavković koji je ušao u drugom dijelu, istrčao je od centra do penala pred golom gostiju, šutirao, a Pavlović bio siguran.
59'
Ostalo
Nema promijene rezultata. Posušje je čini se izašlo mnogo ofanzivnije, što Borcu otvara mogućnost kontranapada.
50'
Ostalo
Nastavljena utakmica u Posušju.
46'
Borac je krenuo u jedan napad koji nije mnogo obećavao. Piščević je dugom loptom želio proigrati Kulašina na desnojk+ strani, a Pavlović je nespretno reagovao. Želio je vratiti loptu golmanu Kukiću. Ovaj je krenuo sa svog gola, da presječe proigravanje Piščevića, pa je lopta završila u mreži.
38.'
Uspio je Kulašin oteti loptu Horiću i krenuti ka golu Posušja. Horić ga je vukao za dres, ali sudija nije pokazao na penal. Pustiop je da se meč nastavi.
26.'
Slobodan udarac
Sudija Musić je svirao prekršaj za Posušje kojeg apsolutno nije bilo. Lopta se nalazi na nekih 17 metara. odličan udarac Jovića, brani Pavlović.
15'
Ostalo
Tim iz Banja Luke mnogo agresivniji8 i konkretniji. Domaći kao da su svjesno prepustili inicijativu gostima.
14'
Goran Zakarić je odlično proigrao Momčila Mrkajića. On je izbjegao ofsajd zamku i iskosa sa desne strane, sa nekih 10 metara, tukao pored stative. Imao je u sredini Benjamina Tatara, a Mrkajić s eodlučio na udarac.
10.'
Golman Pavlović je odigrao na Kulašina,a ovaj iz mrtvog ugla tukao u naručje golmana Posušja.
6'
Ostalo
Početno ispitivanje snaga.
4'
Postava
Kukić Luka Brković Arijan Milanović Slobodan Bešlić Ivan Landeka Davor Krišto Dario Hanuljak Marko Pavlović Jovan Vladimir Jović Toni Lučić Luka Horić Kenan. Na klupi: Galić Marko Šušnjar Ante Begić Luka Šilić Nikša Pavković Dario Dadić Tomislav Krešić Ivor Vukoja Zvonimir
Postava
Pavlović Bojan Ćorić Dino Mrkaić Momčilo Gajić Marko Vojnović Aleksandar Spremo Milan Kulašin Enver Popara Dejan Tatar Benjamin Piščević Nedeljko Zakarić Goran. Na klupi: Ćetković Nikola Grgić Ivan Strahinja Bošnjak Begić Amar Cvijanović Obren Predragović Fedor Meleg Dejan Lazić Darko Milojević Đorđe
Meč počinje u 17 časova,a vi imate startne postave. Borac danas jednostavno mora da dobije meč, da bi ušao u neku mirniju situaciju, ali pita se naravno i izuzetno kvalitetni tim Posušja. Lalatović je izvršio nekoliko izmena. Ćorić počinje od statrta,a Meleg se preselio na klupu.
Tim Borca je u Posušju poslednji put trijumfovao 2009. godine.