• Klikom na ikonicu sa zvedicom otvara se prozor gde mođete oceniti igrača
  • Igrače možete oceniti samo ako je utakmica odigrana u prethodnih 7 dana
  • Ako igrač kojeg želite oceniti nije na listi a igra u klubu možete ga prijaviti na strani kluba
Å ut na gol
Šta su propustili napadači Borca? Imali su dvije prilike u jednom napadu, ali nema gola.
85'
Ubacio je Zakarić loptu iz slobodnog udraca. IÅ”li su ka njoj Popara i Vojnović. Nisu je dodirnuli,a ona je otiÅ”la u gol aut.
83'
Å ut na gol
Dobra prilika za goste, ali Erić brani i Å”alje loptu u korner.
72'
Å ut na gol
Benjamin Tatar 32
Iz dobre pozicije Tatar je tukao visoko preko gola.
58'
LoÅ”a reakcija odbrane Borca i to koristi Mehmedović. Pogodila je lopta Vojnovića, prevarila Pavlovića i zavrÅ”ila u mreži.
56'
Matirao je iskosa sa lijeve strane Pavlovića.
43'
Å ut na gol
Dobar udarac pogađa prečku.
27'
Å ut na gol
VoŔnjak je silovito tukao sa nekih 40 metara,a pogodio je stativu.
15'
Å ut na gol
Dobra prilika za Borac, ali je lopta zavrŔila u korneru.
13'
11'
Izmena - izlaz
Dejan Meleg 24
Zbog povrede je napustio igru.
11'
Å ut na gol
Dobar pokuÅ”aj Tatara, lopta pogađa prečku
4'
U nastavku akcije probao je Momčilo Mrkajić,a golman Erić je loptu poslao u korner.
4'
Postava
Filip Erić(G) , Emir Jusić (K), Kenin Devedžić , SaÅ”a Maksimović , Eldar Mehmedović , Nikola Komazec , Jasmin Osmić , Tarik Kapetanović , Adam VoÅ”njak , Melvin Osmić , Kenan Delić , DOMAĆI TIM - REZERVE Semir Bukvić(G) , Muharem Čivić , Kemal Osmanković , Senad Jarović , Harun H.beganović , Irman Sejmenović , Kemal Mujarić ,
Postava
Bojan Pavlović(G) , Momčilo Mrkaić , Marko Gajić , Aleksandar Vojnović , Nikola Andrić , Milan Spremo , Dejan Meleg (K), Enver KulaÅ”in , Dejan Popara , Benjamin Tatar , Nedeljko PiŔčević , GOSTUJUĆI TIM - REZERVE Nikola Ćetković(G) , BoÅ”njak Strahinja , Dino Ćorić , Obren Cvijanović , Aleksandar Subić , Jovo Lukić , Darko Lazić , Đorđe Milojević , Goran Zakarić ,