Meč u Doboju zavrŔen je pobedom Sloge sa 2:1. Pozdrav.
90'
Å ut na gol
Mario Krstovski
Krstovski u 61.minutu iz slobodnog udarca sa 18 metara naterao Pavlovića na novu sjajnu intervenciju.
61'
Prvo je UgljeÅ”a Stevanović zahvatio loptu glavom i pogosio okvir gola, a onda je Milan Lalić nadmudrio Pavlovića.
54'
Ostalo
Sloga za nijansu opasnija.
50'
U 45.minutu Sloga je izjednačila tako Å”to je korner sa desne strane izveo agilni BaÅ”tić, a Krstovski loptu zahvatio glavom i poslao u mrežu.
45'
Slobodnjak za Slogu sa 18 metara izvodi BaÅ”tić, lopta zavrÅ”ava u naručju Bojana Pavlovića.
21'
StaÅ”a BaÅ”tić izveo je slobodan udarac za Slogu, a MiloÅ” Nikolić glavom sa 5 metara loptu poslao oreko gola, minut 19.
19'
Ostalo
Svaki susret Sloge i Borca viÅ”e je od igre, predstavlja praznik fudbala. Unače, danas je o de bilo sparno vreme, ali je jedan čas pre početka utakmice prolio sam snažan prolećni pljusak i doneo željene uslove za igru
10'
U 9.minutu meča Borac je poveo preko Jove Lukića, nekadaÅ”nje uzdanice Dobojlija. Solo akcija Lukića zaledila je sve navijače Sloge. Dakle, od 9.minuta je 0:1.
9'
Ostalo
Dobar dan iz Doboja gde je u toku 7.minut meča, nema promene rezultata.
7'
Sloga u 55.minutu dokazi do rezultatskog preokreta
Postava
Elvir Trako(G) , Franko Dadić , MiloÅ” Nikolić , Dimitrije Zajić , Mario Krstovski , Obrad Starčević , DuÅ”an Ristić (K), StaÅ”a BaÅ”tić , Milan Milanović , Nemanja Mihajlović , Luka Kulenović , REZERVE Ilia Gučmazov(G) , Albin Omić , UgljeÅ”a Stevanović , Ostoja Å aula , Demir Peco , David Čolić , Milan Lalić , Vasilije Perković , Adonis Bilal ,
Postava
Bojan Pavlović(G) , Obren Cvijanović , Aleksandar Vojnović , Filip Račić , Jovo Lukić (K), Jakov Blagaić , Đorđe Milojević , Dejan Popara , Savo Å uÅ”ić , Sergej Dojčinović , Stefan Marčetić , REZERVE Marko Ćetković(G) , Marko Kujundžić , Nikola Pejović , Momčilo Mrkaić , Fedor Predragović , Danilo Moconja , Enver KulaÅ”in , Milijan Kovačević , Nedeljko PiŔčević ,
Protokol
Sudije: Aleksandar Njegomirović (Prnjavor) [Glavni], Damir Lazić (Brčko) [Pomoćnik], Božidar Rustić (GradiÅ”ka) [Pomoćnik],
NaÅ” izvjeÅ”tač iz Doboja je Slađan Jeremić.