Igrači i ocene Novo!
Stigla je Zvijezda 09 do trećeg gola.
90+4'
Ostalo
FiniÅ” meča. Zvijezda 09 pred novim porazom. U dva susreta primili su čak devet golova,a postigli samo tri. Katastrofalan start. Da li je prelazni rok urađen loÅ”e?
89'
Novi gol Igmana. koristi smuŔenost odbrane Zvijezde 09.
77'
Smanjili su domaći na 3:2.
72'
Ostalo
Nema u Ugljeviku golova u nastavku. Vodi Igman i dalje sa 3:1.
65'
Ostalo
Nastavljena utakmica.
46'
Novi gol kapitena Igmana.
43'
Samo Å”to su poÅ”li sa centra fudbaleri Igmana dolaze do gola. Opet imaju prednost. Novi gol Hebibovića.
39'
Domaćin je stigao do poravnanja. Danoski je pogodio za 1:1.
38'
Iskoristio je kapiten Igmana neorganizovanost domaće odbrane i lako je matirao Jelovca.
29'
Zvijezda 09 ima terensku inicijativu, doŔli su do dobre prilike preko Danoskog, ali nije bilo gola.
17'
Ostalo
Igra se na sredini terena i nema golova.
16'
Ostalo
Oko 900 navijača prati ovaj meč.
9'
Ostalo
Počela je utakmica u Ugljeviku.
Protokol
Sudije: Dragan Petrović (Banja Luka) [Glavni], Sreten Udovičić (Prijedor) [Pomoćnik], Moamer ČauÅ”ević (Sarajevo) [Pomoćnik],