2 : 1
1 : 0
Šut na gol
Draško Kuljanin
Sjajna šansa za Draška Kuljanina. Franko Abrego je ubacio, Mladen Perović spustio loptu glavom, a Draško Kuljanin sa pet metara šutira glavom pored gola
88'
Ostalo
Velika gužva nakon postignutog gola, Butulija je pokazao čak šest žutih i crveni karton igraču Ljubića na klupi, Borisu Žižku
66'
Korner Perovića, skok Markovića i trese se mreža gostiju.
65'
BAbić je ubacio, Abrego kratko odbio loptu, pravo na nogu Jugoviću.
62'
Odličan prodor Hrkala koji je iskoristio svoju brzinu protiv Milanovića, ali je izblokiran u posljednji trenutak u kaznenom prostoru
55'
Šut na gol
Mladen Perović
Perović iz slobodnog udarca, malo iznad prečkw
51'
Sjajna kontra Famosa u posljednjim sekundama poluvremena, u posljednji trenutak Stupar klizećim reaguje ispred Stjepanovića
45'
Odlična šansa Ljubića nakon kornera. Banjac se nije nadao lopti i sa tri metra prebacuje gol
44'
Ljubić opet prijeti. Vidović je spuatio loptu glavom na drugu stativu, Banjac šutira, a Rončević sjajno brani na liniji. Gosti traže da je lopta prešla liniju, ali od svega na kraju samo faul u napadu
19'
Dobar šut Banjca sa 17 metara, pravo u Rončevića
15'
Stjepanović mu spustio loptu glavom, a on je zakucao u gol
5'
Ostalo
Počelo u Vojkovićima
1'
62'
Postava
Igor Rončević(G) , Franco Alexis Abrego , Ognjen Stjepanović , Darko Hrkalo , Mladen Perović , Nikola Danilović , Marko Tešanović (K), Pavle Lazić , Alonzo Peart , Marko Marković , Danel Blažić , REZERVE Aleksandar Terzić(G) , Semir Tiro , Marko Škrba , Mladen Drakul , Strahinja Sudžum , Gustavo Gomes Ferreira , Nikola Cicović , Adnan Vranešić , Draško Kuljanin ,
Protokol
Stadion: SC Vojkovići. Sudije: Danko Butulija (Banja Luka) [Glavni], Vojo Zurovac (Nevesinje) [Pomoćnik], Rajko Todorović (Čelinac) [Pomoćnik],