0 : 0
Zaustavno vreme
Igraće se četiri minute sudijske nadoknade
90'
JoÅ” jednom Petar Samardžija iz slobodnog udarca, joÅ” jednom Igor Rončević brani
90+1'
Crveni karton
Dejan BjeloÅ”
Crveni karton zbog prigovora dobija i napadač Famosa na klupi Dejan BjeloŔ
90+1'
Aleksandar Radulović iz slobodnog udarca sa 25 metara pogađa za pobjedu BSK-a. Sudija Maksimović odmah svira kraj
90+4'
Izmena - ulaz
Pavle Lazić
Dodatno se zatvara utakmica
88'
88'
Famos je uveo utakmicu u ritam kakav želi u finiŔu, ne deŔava se niŔta konkretno
85'
Nikola Cicović
Pojačava odbranu Famos
83'
Izmena - izlaz
DraŔko Kuljanin
83'
Isključen je i trener Famosa, Darko Vojvodić
69'
Ofsajd
Semir Tiro je oduzeo loptu domaćim igračima, uposlio Pirta, a onda sudija Dejan Lazić signalizira ofsajd. Ova odluka je nasmijala gotovo sve prisutne na tribinama Gradskog stadiona, a Darko Vojvodić je zbog protesta isključen
69'
Alonzo Pirt
Ulazi Famosov Amerikanac u igru
57'
Darko Hrkalo 20
Darko Hrkalo je uradio danas Ŕta je trebao
57'
Žuti karton
Marko Terzić
Rezervni golman Famosa dobija žuti karton zbog prigovora
55'
Darko Hrkalo je ukrao loptu Å”toperu BSK Jusufu Terziću i izaÅ”ao sam pred Srđana Modića i poslao loptu u mrežu kroz njegove noge
54'
PokuÅ”aj Samardžije iz slobodnjaka iskosa sa desne strane, golman Rončević krajnjim naporom u korner poslije kojeg nije bilo uzbuđenja
48'
Počelo drugo poluvrijeme, nema promjena u ekipama
46'
MiloÅ” Perović je i izveo penal i po sredini gola sigurno pogodio
45+1'
Penal za BSK! Pobjegao je MiloÅ” Perović odbrani Famosa koja je postavljala ofsajd zamku, izaÅ”ao sam na Rončevića koji ga obara, a sudija Maksimović pokazuje na penal. Golman Famosa dobija i žuti karton
44'
Prvi Å”ut u okvir gola na utakmici. Vukan Đorđević Å”utira sa ivice Å”esnaesterca, Igor Rončević je siguran bez mnogo problema
41'
Isključen službeni predstavnik Famosa AleksandarTerzić
39'
Darko Hrkalo je protrčao pored Å”topera domaćih Jusufa Terzića i krenuo sam ka golu Modića, a Marko Maksimović na zaprepaÅ”tenje svih pokazuje faul u napadu, zbog čega dobija ciničan aplauz, nakon čega pokazuje crveni karton Terziću
39'
Sada žuti karton dobija i Adnan VraneÅ”ić zbog prigovora
33'
PropuÅ”ta Marko Maksimović da dosudi jedan očigledan prekrÅ”aj za goste pored klupa za rezervne igrače i pokazuje samo aut za domaće. To je izrevoltiralo gostujuće igrače, pa kapiten Marko TeÅ”anović i službeni predstavnik Aleksandar Terzić dobijaju po žuti karton zbog protesta
27'
CentarŔut sa desne strane Ostoje Šaule, Danilo Moconja je zamalo zakasnio u petercu gostiju. Ne tako sadržajan meč do sada na Gradskom stadionu
24'
Žuti karton
Marko Marković
Defanzivac Famosa je "pomazio" sudiju po glavi, a Marko Maksimović mu pokazuje žuti karton
11'
Deset minuta početnog ispitivanja snaga. Famos stoji jako dobro na terenu.
10'
Ofsajd
DraÅ”ko Kuljanin je izaÅ”ao sam na golmana Modića poslije sjajne lopte dubinske lopte. Sudija Gligorić diže ofsajd zastavicu
10'
BSK nastupa u sastavu: Modić, Å aula, Moconja, Radulović, Jagodić, Samardžija, Đorđević, Perović, Stojičić, Terzić i Kujundžić Na klupi su: Vuleta, Cvjetanović, Radović, Erić, PuÅ”ić, Petrović, Gavrić, Runić, Likakis
Famos je u sastavu: Rončević, Å krba, Abrego, Tiro, VraneÅ”ić, Hrkalo, Perović, TeÅ”anović, Marković, Kuljanin, Danilović Na klupi su: Terzić, Pirt, Drakul, BjeloÅ”, Sudžum, Cicović, Lazić
Inače, vremenski uslovi gotovo pa idealni za igru, na odličnom terenu. Svi su preduslovi da se gleda kvalitetan fudbal