Sloboda (NG)
Sloboda
Ljubić
Radnik
Velež opet vodi! Srđan Drašković je iskoristio novu grešku Drinine odbrane i od stative poslao loptu u mrežu za novo vođstvo Nevesinjaca
71'
Evo izjednačenja u Višegradu! Marko Šušnjar je izveo slobodan udarac sa lijeve strane, a sa prve stative Miloš Pejović glavom pogađa za 1:1.
57'
Argentinac dovodi Nevesinjce u vođstvo. Ranitović je pogriješio u posljednjoj liniji, Ojeda je prihvatio loptu i sa vrha kaznenog prostora pogodio
40'
Šut na gol
Jeong Sangvon
Odmah u narendom pokušaju i Jeong proba glavom, ide lopta pored gola
3'
Šut na gol
Odlično otvaranje Drine HE i šansa Ćirkovića na asistenciju Šušnjara, nema pogotka
2'
Drina HE u samom finišu ostaje sa desetoricom nakon isključenja Ranitovića zbog udaranja Telebaka
90+4'
Šut na gol
Umalo da se Drina HE odmah vrati u meč. Sjajna šansa za Dalibora Damjanovića, ali iskusni fudbaler ne pogađa
73'
Šut na gol
Još jednom prijeti Mihajlo Jelić, nema promjene rezultata
60'
Šut na gol
Novi pokušaj napadača gostiju Jelića, Bejatović još jednom bolji u duelu od njega