31.05.2024 Administrator DC

Leotar stao u Laktašima

Na Gradskom stadionu  domaći Laktaši su pobedili trebinjski Leotar rezultatom 4:2. Tako su pobjedom  spustili zavesu na prvoligašku sezonu u kojoj su osvojili poziciiju broj dva. titulu.

Nakon prvog poluvremena rezultat je bio  – 1:1, Stefan Milojević je doveo domaće u vođstvo u 16. minutu, a izjednačio Filip Kolak četiri minute kasnije. Gosti su u  57. minuti preko  Luke Begića poveli,  da bi Milojević svojim drugim golom vratio stvari na početak. U samom finišu meča golovima Milana Šikanjića u 85. i Nikole Turanjanina u 90. minutu domaćini su slavili.

Laktaši Admiral bet – Leotar       4:2 (1:1)

Stadion: Gradski stadion. Gledalaca: 250. Sudije: Stefan Maletić (Bijeljina) [Glavni], Njegoslav Bošković (Bijeljina) [Pomoćnik], Tomislav Gračanin (Banja Luka) [Pomoćnik], Strijelci: Stefan Milojević 16', Stefan Milojević 70', Milan Šikanjić 85', Nikola Turanjanin 90', [Laktaši]; Filip Kolak 20', Luka Begić 57', [Leotar (Trebinje)]. Žuti kartoni: Nebojša Babić 30', Milan Šikanjić 85', Dalibor Milić 78', Nikola Turanjanin 81', [Laktaši]; Uroš Đuričković 39', Filip Kolak 62', [Leotar (Trebinje)];

DOMAĆI TIM: Vanja Knežević (G) , Dalibor Milić (K) , Nikola Ćebić , Milan Šikanjić (86. Stefan Ivanović), Ognjen Škorić , Stefan Milojević , Igor Trivić , Nikola Turanjanin , Nebojša Babić , Sergej Dojčinović (65. Danijel Gavrić)

GOSTUJUĆI TIM: Milan Vidaković (G) , Mihailo Cmiljanović , Luka Babić (88. Matej Kapor), Luka Begić , Filip Kolak , Nikola Leko (46. Kerim Tatar), Borna Kovačević (65. Stiven Mariaga Teheda), Uroš Đuričković , Ivan Vasiljević , Stefan Paranos (73. Henrique Raez Rodrigues), Zoran Milić (K)Igrač utakmice: Stefan Milojević (Laktaši Admiral bet).

Sloboda 1 : 2 Velež
Ljubić 2 : 1 Romanija
Radnik 0 : 0 Rudar Prijedor
Željezničar 3 : 2 Slavija
Sutjeska 2 : 0 Modriča
Omarska 3 : 2 Kozara
Famos 2 : 2 Borac
BSK 2 : 2 Drina