XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 317 utakmica za dan
Nedelja, 13 Maj 2018

Fudbal

13.05.2018 17:00 Krupa 1 : 3 Radnik
13.05.2018 17:00 Sarajevo 4 : 1 Zrinjski
13.05.2018 17:00 Široki Brijeg 3 : 1 Željezničar
13.05.2018 17:00 Ljubić 5 : 2 Ozren
13.05.2018 11:00 Jedinstvo 5 : 0 Vranjak
13.05.2018 17:00 Omarska 0 : 1 Dubrave
13.05.2018 17:00 Mladost(BS) 1 : 3 Jedinstvo(Br)
13.05.2018 17:00 Velež 2 : 1 Leotar
13.05.2018 17:00 Mladost(R) 3 : 2 Budućnost
13.05.2018 17:00 Proleter 2 : 0 Sloga Junajted
13.05.2018 17:00 OFK Šekovići 8 : 1 BSK Ledinci
13.05.2018 17:00 Omladinac 2 : 1 Zadrugar
13.05.2018 17:00 OFK Trnovica 2 : 0 Partizan
13.05.2018 17:00 Radnički 2 : 3 Bratstvo
13.05.2018 17:00 Podrinje 2 : 0 Majevica
13.05.2018 17:00 Vlasenica 0 : 0 Milići
13.05.2018 17:30 Skugrić 2 : 0 Mineral
13.05.2018 17:30 Sloga(DP) 3 : 3 Sloga(J)
13.05.2018 17:30 Budućnost 0 : 0 OFK Pridjel
13.05.2018 17:30 Naša krila 2 : 1 Rudanka
13.05.2018 17:30 Zvijezda 3 : 6 Polet 1926
13.05.2018 17:30 Borac 1 : 1 Sloga
13.05.2018 17:30 Čelinac 5 : 2 Progres
13.05.2018 17:30 Mladost 5 : 0 OFK Ravan
13.05.2018 17:30 Partizan 5 : 4 FSA
13.05.2018 17:30 OFK Brdo 3 : 1 Milan
13.05.2018 17:30 Karanovac 3 : 1 OFK Lauš
13.05.2018 17:00 Romanija 0 : 5 OFK Podgrab
13.05.2018 17:00 Željeznica 2 : 0 Han Pijesak
13.05.2018 17:00 Stakorina 4 : 1 Rudo
13.05.2018 17:30 Mladi Krajišnik 2 : 4 13 Skojevki
13.05.2018 17:30 Kozara 2 : 2 Mladost
13.05.2018 17:30 Torpedo 0 : 0 Borac(Š)
13.05.2018 17:30 Tamaris 3 : 3 Biseri
13.05.2018 17:30 Borac(M) 2 : 1 Sloboda
13.05.2018 17:30 Ratar 6 : 2 Potkozarje
13.05.2018 Obilić 3 : 0 Mladost(T)
13.05.2018 17:00 Zadrugar 3 : 3 Jedinstvo
13.05.2018 17:00 Sava 04 1 : 5 Rudar 1925
13.05.2018 17:00 Gredice 5 : 3 Crvena zvijezda
13.05.2018 17:00 OFK Brezik 8 : 0 Čelik
13.05.2018 17:00 Mladost(S) 2 : 1 Grčica
13.05.2018 17:00 Jugović 2 : 3 Slijepčevići
13.05.2018 17:30 Crkvina 1 : 2 Kladari Gornji
13.05.2018 17:30 Borac(BL) 4 : 1 Rudar
13.05.2018 17:30 Trebavac 2 : 0 Borac(0)
13.05.2018 17:30 Bratstvo 1 : 0 Vučijak
13.05.2018 17:30 Skugrić 1964 5 : 0 Liješće
13.05.2018 18:00 Pelagićevo 2 : 3 Mladost
13.05.2018 17:30 Hajduk 7 : 2 Ukrina
13.05.2018 17:00 Rekreativo 2 : 0 Vrbas
13.05.2018 17:00 Borac 2 : 0 Sloga Nektar
13.05.2018 17:00 Šnjegotina 4 : 1 Džaja
13.05.2018 17:00 Polet Krajišnik 2 : 0 Mladost Farmaprom
13.05.2018 17:00 Gomionica 3 : 1 Budućnost
13.05.2018 17:00 Omladinac 1 : 4 Krajina
13.05.2018 17:00 Obarska 3 : 0 Balatun
13.05.2018 17:00 Drina 0 : 0 Sloboda
13.05.2018 17:00 Novo doba 2 : 0 OFK Janja 2009
13.05.2018 17:00 Semberija 4 : 0 Proleter
13.05.2018 17:00 Priboj 1 : 2 Jedinstvo
13.05.2018 17:00 Polet 2 : 2 Tabanci
13.05.2018 17:00 Borac 1 : 3 Budućnost
13.05.2018 14:00 Jadar 2 : 4 Birač
13.05.2018 17:00 Jasenica 1 : 5 Branjevo
13.05.2018 17:00 Pecka 0 : 0 Jardan
13.05.2018 17:30 Brzi 2 : 2 Bratstvo
13.05.2018 17:30 Ljubija 1 : 0 Mrakovica
13.05.2018 17:30 Gomjenica 2 : 2 Podgrmeč
13.05.2018 18:00 Bratstvo(0) 3 : 1 Bratstvo(K)
13.05.2018 18:00 Romanovci 1 : 4 Laminci
13.05.2018 18:00 Polet 4 : 2 Mladost
13.05.2018 18:00 Obradovac 1 : 2 Omladinac
13.05.2018 14:00 Jablanica 0 : 0 Vilusi
13.05.2018 17:30 Omladinac 1 : 3 Mladost(ST)
13.05.2018 17:30 Sloga 1 : 3 Jedinstvo
13.05.2018 17:30 Posavina 3 : 2 Crvena zvijezda
13.05.2018 17:30 Sloga 73 2 : 1 Zvijezda
13.05.2018 17:30 Partizan 5 : 4 Mladost(B)
13.05.2018 17:00 Tavna 1 : 2 Međaši
13.05.2018 17:00 Drina 7 : 2 Modran
13.05.2018 17:00 Pobjeda 0 : 4 Borac
13.05.2018 17:00 Bjeloševac 0 : 6 OFK Batković
13.05.2018 17:00 VSK 2 : 1 Ljeskovac
13.05.2018 17:00 Glogovac 1 : 3 Kolektiv
13.05.2018 17:00 Magnojević 2001 5 : 1 Sava
13.05.2018 17:00 OFK Magnojević 1 : 0 Koridor 2011
13.05.2018 17:00 Panteri 4 : 1 Polet
13.05.2018 17:00 Omladinac 1 : 4 Kovačići 08
13.05.2018 17:00 Građanski 0 : 1 Ljeljenča
13.05.2018 11:00 Polet 1 : 3 Bobetino Brdo
13.05.2018 11:00 Budućnost Red Star 1 : 1 Mladost 2003
13.05.2018 11:00 Borac 2 : 1 Mladost
13.05.2018 11:00 Sloboda 1 : 0 Sveti Jovan
13.05.2018 17:30 Radnik Urije 1 : 0 Moštanica
13.05.2018 17:30 Blatna 1 : 10 Rasavci
13.05.2018 17:30 Omladinac 4 : 1 Berek 1975
13.05.2018 17:30 Rudar 3 : 1 Kiseljak
13.05.2018 17:00 Crni vrh 4 : 2 Bratstvo
13.05.2018 17:00 Župa 4 : 1 Crvena zemlja
13.05.2018 17:00 Biseri 2 : 3 Polet
13.05.2018 17:00 Budućnost 6 : 4 Vrbas
13.05.2018 17:00 4. juli 4 : 0 BSK
13.05.2018 17:00 Radnički 4 : 0 Borac
13.05.2018 17:00 Zborište 1 : 0 Polet
13.05.2018 17:00 Željezničar 5 : 0 Zadrugar
13.05.2018 17:00 27. Juli 2 : 1 Ozrenski sokolovi
13.05.2018 12:00 Budućnost 9 : 1 Strijelac
13.05.2018 10:30 Proleter 10 : 2 Lazarevica
13.05.2018 10:30 Buk 7 : 1 Mladen Perić
13.05.2018 10:30 Sloboda 5 : 4 Polet
13.05.2018 19:00 Voždovac 2 : 1 Partizan
13.05.2018 19:00 Spartak 2 : 0 Radnički
13.05.2018 17:00 Vojvodina 1 : 2 Crvena zvezda
13.05.2018 17:00 Napredak 3 : 2 Čukarički
13.05.2018 19:00 Rad 3 : 2 Zemun
13.05.2018 19:00 Mladost 1 : 3 OFK Bačka
13.05.2018 19:00 Borac 2 : 0 Radnik
13.05.2018 19:00 Mačva 1 : 2 Javor
13.05.2018 17:00 Budućnost 1 : 1 ČSK Pivara
13.05.2018 17:00 Bežanija 1 : 0 Sinđelić
13.05.2018 17:00 Temnić 1924 1 : 3 Teleoptik
13.05.2018 16:00 Burnley 1 : 2 Bournemouth
13.05.2018 16:00 Crystal Palace 2 : 0 WBA
13.05.2018 16:00 Huddersfield 0 : 1 Arsenal
13.05.2018 16:00 Liverpool 4 : 0 Brighton
13.05.2018 16:00 Manchester Utd 1 : 0 Watford
13.05.2018 16:00 Newcastle 3 : 0 Chelsea
13.05.2018 16:00 Southampton 0 : 1 Manchester City
13.05.2018 16:00 Swansea 1 : 2 Stoke
13.05.2018 16:00 Tottenham 5 : 4 Leicester
13.05.2018 16:00 West Ham 3 : 1 Everton
13.05.2018 16:15 Espanyol 4 : 1 Málaga
13.05.2018 20:45 Levante 5 : 4 Barcelona
13.05.2018 15:00 Fiorentina 0 : 1 Cagliari
13.05.2018 15:00 Bologna 1 : 2 Chievo
13.05.2018 20:45 Roma 0 : 0 Juventus
13.05.2018 15:00 Crotone 2 : 2 Lazio
13.05.2018 18:00 Atalanta 1 : 1 Milan
13.05.2018 20:45 Sampdoria 0 : 2 Napoli
13.05.2018 15:00 Torino 2 : 1 SPAL
13.05.2018 15:00 Verona 0 : 1 Udinese
13.05.2018 16:00 Radnik 0 : 2 Rudar
13.05.2018 16:00 Brekovica 78 2 : 1 Ključ
13.05.2018 16:00 Novi Travnik 1 : 0 Busovača
13.05.2018 16:00 Usora 4 : 1 Ilijaš
13.05.2018 16:00 Moševac 5 : 1 Krivaja
13.05.2018 16:00 Goražde 8 : 2 Jedinstvo
13.05.2018 16:00 Azot 1 : 3 Pobjeda
13.05.2018 17:00 Seona 3 : 1 Svatovac
13.05.2018 17:00 Dizdaruša 1 : 3 Gradina
13.05.2018 17:00 Budućnost 2 : 0 Dinamo
13.05.2018 17:00 Radnički 1 : 1 Sloga
13.05.2018 17:00 Bosna(M) 3 : 4 Lokomotiva
13.05.2018 17:00 Bosna(K) 4 : 2 Mramor
13.05.2018 17:00 Ingram 3 : 0 Priluk
13.05.2018 17:00 Prokosovići 1 : 0 Mladost
13.05.2018 17:00 Stolac 0 : 2 Cim
13.05.2018 17:00 Posušje 3 : 1 Kamešnica
13.05.2018 17:00 Sloga(Lj) 0 : 3 Turbina
13.05.2018 17:00 Rama 3 : 2 Sloga(U-DV)
13.05.2018 17:00 Tomislav 1 : 1 Brotnjo
13.05.2018 17:00 Troglav 1918 1 : 2 Grude
13.05.2018 17:00 Branitelj 1 : 3 Neum
13.05.2018 17:00 Mladost(P) 9 : 1 Koraj
13.05.2018 17:00 Trešnjevka 0 : 0 Vražići 92
13.05.2018 17:00 Orahovica 74 1 : 0 Gornji Rahić
13.05.2018 17:00 Biberovo Polje 2 : 3 Željezničar
13.05.2018 17:00 Doboj Istok 2 : 1 Rijeka
13.05.2018 17:00 Jedinstvo 1 : 2 Proleter
13.05.2018 17:00 DSK 3 : 1 Mladost(K)
13.05.2018 17:00 Čelić 7 : 1 Mladost(T)
13.05.2018 17:00 Dubrave 2 : 1 Dragovoljac
13.05.2018 17:00 Bok 2 : 1 Hajduk
13.05.2018 17:00 Vitanovići 78 2 : 1 Tramošnica
13.05.2018 17:00 Napredak 1 : 3 Odžak 102
13.05.2018 17:00 Sloga(P) 2 : 1 Sloga(T)
13.05.2018 17:00 Mladost(S) 2 : 1 HAŠK Napredak
13.05.2018 17:00 Mladost(DS) 3 : 0 19 srpanj
13.05.2018 17:00 Novi Šeher 2 : 0 Vareš
13.05.2018 17:00 Vis 4 : 1 Fortuna
13.05.2018 17:00 Proleter 3 : 2 Napredak
13.05.2018 17:00 Zmaj 3 : 1 Nemila
13.05.2018 17:00 Stupčanica 3 : 0 Rudar
13.05.2018 17:00 Fojnica 0 : 1 Vlašić
13.05.2018 17:00 Elektrobosna 0 : 0 Dnoluka
13.05.2018 17:00 Kreševo 1 : 1 Kaćuni
13.05.2018 17:00 Mošćanica 7 : 0 Igman
13.05.2018 17:00 UNIS 6 : 0 Biser 96
13.05.2018 17:00 Mladost 4 : 2 Saobraćajac
13.05.2018 17:00 Bojnik 4 : 4 Butmir
13.05.2018 17:00 Dobrinja 1 : 2 Vratnik
13.05.2018 17:00 Pofalićki 1 : 0 Vrbanjuša
13.05.2018 17:00 Jug 0 : 3 SAŠK Napredak
13.05.2018 17:00 Ozren 3 : 1 Omadinac
13.05.2018 17:30 Blagaj 0 : 0 Višići
13.05.2018 17:30 Buna 1 : 4 Mostar
13.05.2018 17:30 Međugorje 2 : 6 Bjelopoljac
13.05.2018 17:30 Iskra 0 : 3 Kruševo
13.05.2018 17:00 Kupres 0 : 2 Šujica
13.05.2018 17:00 Drinovci 3 : 3 Rakitno
13.05.2018 17:00 Šator 3 : 2 Junak
13.05.2018 17:00 Katarina 3 : 0 Karaula
13.05.2018 17:00 Brnjaci 5 : 3 OFK Lugovi
13.05.2018 17:00 Bilalovac 2 : 0 Gorica
13.05.2018 17:00 Sloboda 2 : 1 Posavina
13.05.2018 17:00 OFK Međiđa 5 : 0 OFK Vida
13.05.2018 17:00 Omladinac 68 3 : 1 Polet
13.05.2018 17:00 Ograđenovac 1 : 0 Željezničar
13.05.2018 17:00 Voćar 3 : 0 Graničar
13.05.2018 17:00 Jedinstvo 3 : 1 Napredak
13.05.2018 17:00 12 decembar 3 : 3 Trebava
13.05.2018 Turija 3 : 0 Stjepan Polje
13.05.2018 Bukovik 3 : 0 Orahovica 77
13.05.2018 Mladost(VB) 3 : 0 Mramor
13.05.2018 BSK 1 : 0 Pribava
13.05.2018 Jedinstvo 0 : 3 Mladost(D)
13.05.2018 Polet 4 : 4 Sloga
13.05.2018 Borac 3 : 1 Rudar
13.05.2018 OFK Tuzla 6 : 3 Vrana
13.05.2018 Mladost 78 2 : 2 Mladost(GŽ)
13.05.2018 Omazići 1937 4 : 1 Mladost(S)
13.05.2018 Omladinac RMU 7 : 0 Grivice
13.05.2018 Rudar 2 : 1 Napredak
13.05.2018 Srnica 4 : 3 Gornji Rainci
13.05.2018 17:00 Frankopan 1 : 1 OFK Brčko
13.05.2018 17:00 Mladi zadrugar 5 : 1 Dinamo 75
13.05.2018 17:00 Ravne 2 : 5 Kostrč
13.05.2018 17:00 Korpar 4 : 2 Mladost
13.05.2018 Mionica 85 5 : 1 Rahićki ljiljani
13.05.2018 Izbor 3 : 0 Zelinja 76
13.05.2018 Majevica 8 : 7 Brka 1948
13.05.2018 Kiseljak 2 : 1 Mladost
13.05.2018 Bijeljevac 2 : 0 Sapna
13.05.2018 Pasci 78 3 : 0 Spreča
13.05.2018 Memići 2 : 1 Krušik
13.05.2018 17:00 Škahovica 4 : 2 Modrac
13.05.2018 17:00 Špionica 1953 2 : 1 25 maj
13.05.2018 Liješeva 1 : 5 Porječani
13.05.2018 Moštre 1 : 1 Ljiljan
13.05.2018 Bratstvo 2 : 3 Omladinac
13.05.2018 Dijamant 0 : 3 Kralupi
13.05.2018 17:00 Gradina 9 : 0 Sloga
13.05.2018 17:30 Banja Luka 5 : 1 Fortuna
Polufinale Prva utakmica
13.05.2018 15:00 Drina 0 : 0 Modriča
13.05.2018 18:00 Čelik 1 : 2 Mladost
13.05.2018 16:30 Sloboda 0 : 10 Emina
13.05.2018 17:00 Mladost 6 : 1 Željezničar 2011
13.05.2018 15:00 Borac 0 : 2 Zvijezda 09
13.05.2018 14:00 Mladost 0 : 1 Široki Brijeg
13.05.2018 16:00 Sloboda 1 : 0 Krupa
13.05.2018 12:00 Željezničar 0 : 3 Zrinjski
13.05.2018 12:00 Sloboda (MG) 0 : 3 Sloboda (NG)
13.05.2018 18:00 Željezničar Sport Team 8 : 0 Podgrmeč
13.05.2018 12:00 Kozara 4 : 1 Krajina
13.05.2018 12:00 Goražde 1 : 0 Slavija
13.05.2018 12:00 Sutjeska 2 : 5 Radnik (H)
13.05.2018 11:30 Olimpik 2 : 1 Bosna Union
13.05.2018 12:00 Kiseljak 3 : 1 Metalleghe BSI
13.05.2018 12:00 Iskra 0 : 2 Borac
13.05.2018 12:00 Čapljina 0 : 4 Tomislav
13.05.2018 12:00 Igman 2 : 0 Grude
13.05.2018 12:00 Brotnjo 1 : 4 Stolac
13.05.2018 12:00 Sloga(GC) 3 : 1 Podrinje
13.05.2018 12:00 Slaven 1 : 0 Sloga(T)
13.05.2018 12:00 Drina 2 : 3 Sloga(SH)
13.05.2018 12:00 Budućnost 4 : 7 Gradina
13.05.2018 12:00 Proleter 3 : 4 Borac
13.05.2018 12:00 Ilićka 01 1 : 1 Jedinstvo
13.05.2018 12:00 Zvijezda 3 : 0 Tekstilac Kort
13.05.2018 12:00 Orašje 2 : 1 Alfa
13.05.2018 12:00 Sloga 0 : 0 Bratstvo
13.05.2018 16:30 GOŠK 1 : 2 Čelik
13.05.2018 12:00 Vitez 0 : 5 Mladost
13.05.2018 10:00 Sloboda(MG) 0 : 3 Sloboda (NG)
13.05.2018 16:00 Željezničar Sport Team 1 : 0 Podgrmeč
13.05.2018 10:00 Kozara 0 : 1 Krajina
13.05.2018 10:00 Goražde 1 : 4 Slavija
13.05.2018 10:00 Sutjeska 0 : 1 Radnik (H)
13.05.2018 09:30 Olimpik 4 : 0 Bosna Union
13.05.2018 10:00 Kiseljak 0 : 0 Metalleghe BSI
13.05.2018 10:00 Iskra 3 : 0 Borac
13.05.2018 10:00 Čapljina 0 : 4 Tomislav
13.05.2018 10:00 Igman 2 : 2 Grude
13.05.2018 10:00 Brotnjo 2 : 2 Stolac
13.05.2018 10:00 Sloga(GC) 0 : 4 Podrinje
13.05.2018 10:00 Slaven 0 : 4 Sloga(T)
13.05.2018 10:00 Napredak 0 : 6 Zvijezda 09
13.05.2018 10:00 Drina 1 : 1 Sloga(SH)
13.05.2018 10:00 Budućnost 5 : 0 Gradina
13.05.2018 10:00 Proleter 1 : 0 Borac
13.05.2018 10:00 Ilićka 01 4 : 0 Jedinstvo
13.05.2018 10:00 Zvijezda 3 : 1 Tekstilac Kort
13.05.2018 10:00 Orašje 2 : 1 Alfa
13.05.2018 10:00 Sloga 1 : 2 Bratstvo
13.05.2018 15:00 GOŠK 0 : 0 Čelik
13.05.2018 10:00 Vitez 3 : 1 Mladost
13.05.2018 10:00 Kozara 11 : 0 Željezničar
13.05.2018 10:00 Alfa 0 : 1 Rudar Prijedor
13.05.2018 10:00 Borac 4 : 0 Sloga
13.05.2018 11:15 Hercegovac 2 : 0 Mladost
13.05.2018 12:00 Kozara 6 : 0 Željezničar
13.05.2018 12:00 Alfa 2 : 2 Rudar Prijedor
13.05.2018 12:00 Borac 4 : 0 Sloga
13.05.2018 10:00 Hercegovac 0 : 0 Mladost

Odbojka

13.05.2018 Pliva 1 : 3 Derventa

Rukomet

13.05.2018 Bosna 25 : 27 Maglaj
13.05.2018 ORK Borac 28 : 32 Bijeljina
13.05.2018 Kozara 31 : 25 Srbac
13.05.2018 Čelinac 10 : 0 Kozara Mlijekoprodukt 2
13.05.2018 Sloga 38 : 21 Prijedor 2
13.05.2018 Laktaši 34 : 31 Srednjoškolac
13.05.2018 Grude 39 : 20 Katarina
13.05.2018 Goražde 23 : 17 Dubica
13.05.2018 Radnik 25 : 14 Knežopoljka
13.05.2018 Rogatica 32 : 24 Borac
13.05.2018 Borja 12 : 31 Jedinstvo
Tekstualni prenos utakmice
1:3
Utakmica završena (Borac)
Borac slavio u Modriči 3-1 na kraju
1:2
Utakmica završena (Krupa)
Krupa u sledećem kolu,pobjeda u Zenici 2-1
1:0
Utakmica završena (Zvijezda 09)
Zvijezda slavila sa 1-0,i prošla u sledeče kolo
8:0
90+3 Utakmica završena (Ljubić)
Ubedljiva i sigurn apobeda Ljubića. Ozren preslab.
0:2
Utakmica završena (Rudar Prijedor)
Rudar slavio u Konjicu 2-0