Kozara
GradiŔka
|
|
Jedinstvo
BrÄko
|
14.09.2019 16:30 | Kozara | 2 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Slavija
IstoÄno Sarajevo
|
|
ŽeljezniÄar Sport Team
Banja Luka
|
14.09.2019 16:30 | Slavija | 2 : 0 | ŽeljezniÄar Sport Team | ||||||
ModriÄa Alfa
ModriÄa
|
|
Tekstilac
Derventa
|
14.09.2019 16:30 | ModriÄa Alfa | 2 : 0 | Tekstilac | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
14.09.2019 16:30 | Rudar Prijedor | 1 : 2 | Krupa |
Sloboda (MG)
MrkonjiÄ Grad
|
|
Jedinstvo
Žeravica
|
14.09.2019 16:30 | Sloboda (MG) | 2 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Sloga (S)
Srbac
|
|
Proleter
TesliÄ
|
14.09.2019 16:30 | Sloga (S) | 5 : 1 | Proleter | ||||||
Sloboda (NG)
Novi Grad
|
|
Sloga (T)
Trn
|
14.09.2019 16:30 | Sloboda (NG) | 2 : 1 | Sloga (T) | ||||||
Sloga (D)
Doboj
|
|
Omarska
Omarska
|
14.09.2019 16:30 | Sloga (D) | 2 : 1 | Omarska | ||||||
LjubiÄ
Prnjavor
|
|
Borac (Å )
Å amac
|
14.09.2019 16:30 | LjubiÄ | 3 : 2 | Borac (Å ) | ||||||
Borac (KD)
Kozarska Dubica
|
|
Polet 1926
Brod
|
14.09.2019 16:30 | Borac (KD) | 7 : 1 | Polet 1926 |
Drina HE
ViŔegrad
|
|
Sutjeska
FoÄa
|
14.09.2019 16:30 | Drina HE | 1 : 1 | Sutjeska | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Mladost (R)
Rogatica
|
14.09.2019 16:30 | Drina | 7 : 0 | Mladost (R) | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Velež
Nevesinje
|
14.09.2019 16:30 | Leotar | 2 : 1 | Velež |
Mladost
Kotor VaroÅ”
|
|
OFK LauÅ”
Banja Luka
|
14.09.2019 16:30 | Mladost | 0 : 0 | OFK LauÅ” |
Bratstvo
Bratunac
|
|
OFK Trnovica
Trnovica
|
14.09.2019 16:30 | Bratstvo | 1 : 1 | OFK Trnovica |
Laminci
Laminci
|
|
Kalemi
Trebovljani
|
14.09.2019 16:30 | Laminci | 1 : 0 | Kalemi |
Lokanj
Lokanj
|
|
BiraÄ
Derventa
|
14.09.2019 16:00 | Lokanj | 3 : 0 | BiraÄ | ||||||
Borac
Osmaci
|
|
Branjevo
Branjevo
|
14.09.2019 16:00 | Borac | 0 : 1 | Branjevo |
7. Republika
Svodna
|
|
Kiseljak
Koprivna
|
14.09.2019 16:30 | 7. Republika | 3 : 1 | Kiseljak |
Ratar
Stara Topola
|
|
Bratstvo (K)
Kozinci
|
14.09.2019 17:00 | Ratar | 0 : 0 | Bratstvo (K) |
Sveti Jovan
Donji Brezik
|
|
Sloboda
Mrtvica
|
14.09.2019 17:00 | Sveti Jovan | 1 : 3 | Sloboda | ||||||
Krbeti
Krbeti
|
|
Sava 04
Brezovo Polje Selo
|
14.09.2019 17:00 | Krbeti | 5 : 2 | Sava 04 | ||||||
Polet
ÄoviÄ Polje
|
|
Strijelac
Tutnjevac
|
14.09.2019 17:00 | Polet | 1 : 2 | Strijelac |
Modran
Modran
|
|
Buk
Gornja Bukovica
|
14.09.2019 16:30 | Modran | 3 : 0 | Buk |
Rudar
Kakanj
|
|
BuduÄnost
BanoviÄi
|
14.09.2019 16:30 | Rudar | 2 : 0 | BuduÄnost | ||||||
Bratstvo
GraÄanica
|
|
Zvijezda
GradaÄac
|
14.09.2019 16:30 | Bratstvo | 3 : 0 | Zvijezda | ||||||
Olimpik
Sarajevo
|
|
Jedinstvo
BihaÄ
|
14.09.2019 16:30 | Olimpik | 4 : 0 | Jedinstvo | ||||||
OraŔje
OraŔje
|
|
Äapljina
Äapljina
|
14.09.2019 16:30 | OraÅ”je | 1 : 5 | Äapljina | ||||||
Slaven
Živinice
|
|
Travnik
Travnik
|
14.09.2019 16:30 | Slaven | 1 : 0 | Travnik |
Brekovica 78
Brekovica
|
|
VlaÅ”iÄ
Turbe
|
14.09.2019 16:30 | Brekovica 78 | 6 : 0 | VlaÅ”iÄ | ||||||
PodgrmeÄ
Sanski Most
|
|
Novi Travnik
Novi Travnik
|
14.09.2019 16:30 | PodgrmeÄ | 3 : 0 | Novi Travnik | ||||||
Radnik
Donji Vakuf
|
|
KrajiŔnik
Velika KladuŔa
|
14.09.2019 16:30 | Radnik | 3 : 1 | KrajiŔnik | ||||||
FK Vitez
Vitez
|
|
BusovaÄa
BusovaÄa
|
14.09.2019 16:30 | FK Vitez | 1 : 0 | BusovaÄa | ||||||
Krajina
Cazin
|
|
Sloga
Bosanska Otoka
|
14.09.2019 16:30 | Krajina | 3 : 3 | Sloga | ||||||
Iskra
Bugojno
|
|
Rudar
Han Bila
|
14.09.2019 16:30 | Iskra | 1 : 2 | Rudar |
Sloga
TojÅ”iÄi
|
|
Mramor
Mramor
|
14.09.2019 16:30 | Sloga | 2 : 1 | Mramor | ||||||
Mladost
MaleÅ”iÄi
|
|
Lokomotiva
MiriÄina
|
14.09.2019 16:30 | Mladost | 6 : 1 | Lokomotiva |
MoÅ”Äanica
Sarajevo
|
|
Natron
Maglaj
|
14.09.2019 16:30 | MoÅ”Äanica | 0 : 0 | Natron | ||||||
Famos
Hrasnica
|
|
Borac
Jelah
|
14.09.2019 16:30 | Famos | 0 : 2 | Borac |
Omladinac
Sanica
|
|
Borac
IzaÄiÄ
|
14.09.2019 16:30 | Omladinac | 6 : 0 | Borac |
Sloga (P)
Prud
|
|
Napredak
MatiÄi
|
14.09.2019 16:30 | Sloga (P) | 3 : 2 | Napredak |
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
|
|
Polet
Palanka
|
14.09.2019 16:30 | Ingram | 0 : 2 | Polet | ||||||
Jedinstvo
Lukavica
|
|
Mladost (B)
Velika Brijesnica
|
14.09.2019 16:30 | Jedinstvo | 2 : 1 | Mladost (B) |
Rudar
Breza
|
|
Nemila
Nemila
|
14.09.2019 16:00 | Rudar | 4 : 0 | Nemila |
Mladost
Solina
|
|
Grivice
Grivice
|
14.09.2019 16:30 | Mladost | 3 : 1 | Grivice |
Zelinja 76
Donja Zelinja
|
|
Majevica
RaŔljani
|
14.09.2019 16:00 | Zelinja 76 | 0 : 3 | Majevica |
Javor Matis
Ivanjica
|
|
Rad
Beograd
|
14.09.2019 19:00 | Javor Matis | 3 : 0 | Rad | ||||||
Radnik
Surdulica
|
|
Napredak
KruŔevac
|
14.09.2019 19:00 | Radnik | 1 : 4 | Napredak | ||||||
Proleter
Novi Sad
|
|
Partizan
Beograd
|
14.09.2019 20:30 | Proleter | 0 : 3 | Partizan | ||||||
Crvena zvezda
Beograd
|
|
InÄija
InÄija
|
14.09.2019 18:00 | Crvena zvezda | 2 : 1 | InÄija | ||||||
Voždovac
Beograd
|
|
ÄukariÄki
Beograd
|
14.09.2019 20:00 | Voždovac | 2 : 2 | ÄukariÄki |
Zlatibor
Äajetina
|
|
Metalac
Gornji Milanovac
|
14.09.2019 16:30 | Zlatibor | 1 : 0 | Metalac | ||||||
Trayal
KruŔevac
|
|
OFK BaÄka
BaÄka Palanka
|
14.09.2019 16:30 | Trayal | 0 : 2 | OFK BaÄka | ||||||
BuduÄnost
Dobanovci
|
|
Kabel
Novi Sad
|
14.09.2019 16:30 | BuduÄnost | 0 : 1 | Kabel |
Grbalj
RadanoviÄi
|
|
Zeta
Golubovci
|
14.09.2019 15:30 | Grbalj | 0 : 0 | Zeta | ||||||
OFK Titograd
Podgorica
|
|
BuduÄnost
Podgorica
|
14.09.2019 20:30 | OFK Titograd | 2 : 1 | BuduÄnost | ||||||
Sutjeska
NikÅ”iÄ
|
|
OFK Petrovac
Petrovac
|
14.09.2019 15:30 | Sutjeska | 3 : 0 | OFK Petrovac | ||||||
Iskra
Danilovgrad
|
|
Kom
Podgorica
|
14.09.2019 18:00 | Iskra | 0 : 2 | Kom | ||||||
Rudar
Pljevlja
|
|
Podgorica
Podgorica
|
14.09.2019 15:30 | Rudar | 2 : 1 | Podgorica |
Liverpool
Liverpool
|
|
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
|
14.09.2019 13:30 | Liverpool | 3 : 1 | Newcastle United | ||||||
Brighton
Brighton
|
|
Burnley
Burnley
|
14.09.2019 16:00 | Brighton | 1 : 1 | Burnley | ||||||
Manchester United
Manchester
|
|
Leicester
Leicester
|
14.09.2019 16:00 | Manchester United | 1 : 0 | Leicester | ||||||
Sheffield United
Sheffield
|
|
Southampton
Southampton
|
14.09.2019 16:00 | Sheffield United | 0 : 1 | Southampton | ||||||
Tottenham
London
|
|
Crystal Palace
London
|
14.09.2019 16:00 | Tottenham | 4 : 0 | Crystal Palace | ||||||
Wolverhampton
Wolverhampton
|
|
Chelsea
London
|
14.09.2019 16:00 | Wolverhampton | 2 : 5 | Chelsea | ||||||
Norwich City
Norwich
|
|
Manchester City
Manchester
|
14.09.2019 18:30 | Norwich City | 3 : 2 | Manchester City |
Barcelona
Barcelona
|
|
Valencia
Valencia
|
14.09.2019 21:00 | Barcelona | 5 : 2 | Valencia | ||||||
LeganƩs
LeganƩs
|
|
Villarreal
Villarreal
|
14.09.2019 00:00 | LeganƩs | 0 : 3 | Villarreal | ||||||
Real Madrid
Madrid
|
|
Levante
Valencia
|
14.09.2019 00:00 | Real Madrid | 3 : 2 | Levante | ||||||
Real Sociedad
Donostia-San SebastiƔn
|
|
AtlƩtico Madrid
Madrid
|
14.09.2019 00:00 | Real Sociedad | 2 : 0 | AtlƩtico Madrid |
Borussia Dortmund
Dortmund
|
|
Bayer Leverkusen
Leverkusen
|
14.09.2019 15:30 | Borussia Dortmund | 4 : 0 | Bayer Leverkusen | ||||||
Mainz 05
Mainz
|
|
Hertha BSC
Berlin
|
14.09.2019 15:30 | Mainz 05 | 2 : 1 | Hertha BSC | ||||||
Augsburg
Augsburg
|
|
Eintracht
Frankfurt am Main
|
14.09.2019 15:30 | Augsburg | 2 : 1 | Eintracht | ||||||
Kƶln
Kƶln
|
|
Borussia M'gladbach
Mƶnchengladbach
|
14.09.2019 15:30 | Kƶln | 0 : 1 | Borussia M'gladbach | ||||||
Union Berlin
Berlin
|
|
Werder Bremen
Bremen
|
14.09.2019 15:30 | Union Berlin | 1 : 2 | Werder Bremen | ||||||
RB Leipzig
Leipzig
|
|
Bayern MĆ¼nchen
MĆ¼nchen
|
14.09.2019 18:30 | RB Leipzig | 1 : 1 | Bayern MĆ¼nchen |
Fiorentina
Firenze
|
|
Juventus
Torino
|
14.09.2019 15:00 | Fiorentina | 0 : 0 | Juventus | ||||||
Internazionale
Milano
|
|
Udinese
Udine
|
14.09.2019 20:45 | Internazionale | 1 : 0 | Udinese | ||||||
Napoli
Napoli
|
|
Sampdoria
Genova
|
14.09.2019 18:00 | Napoli | 2 : 0 | Sampdoria |
Dijon
Dijon
|
|
NƮmes
NƮmes
|
14.09.2019 20:00 | Dijon | 0 : 0 | NƮmes | ||||||
Montpellier
Montpellier
|
|
Nice
Nice
|
14.09.2019 20:00 | Montpellier | 2 : 1 | Nice | ||||||
Brest
Brest
|
|
Rennes
Rennes
|
14.09.2019 20:00 | Brest | 0 : 0 | Rennes | ||||||
Saint-Ćtienne
Saint-Ćtienne
|
|
Toulouse
Toulouse
|
14.09.2019 00:00 | Saint-Ćtienne | 2 : 2 | Toulouse | ||||||
Bordeaux
Bordeaux
|
|
Metz
Longeville-lĆØs-Metz
|
14.09.2019 20:00 | Bordeaux | 2 : 0 | Metz | ||||||
PSG
Paris
|
|
Strasbourg
Strasbourg
|
14.09.2019 17:30 | PSG | 1 : 0 | Strasbourg |
Radnik
Bijeljina
|
|
Zrinjski
Mostar
|
14.09.2019 16:30 | Radnik | 1 : 0 | Zrinjski | ||||||
Äelik
Zenica
|
|
Mladost
Doboj-Kakanj
|
14.09.2019 16:30 | Äelik | 1 : 0 | Mladost | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Borac
Banja Luka
|
14.09.2019 20:00 | Sloboda | 3 : 1 | Borac | ||||||
Velež
Mostar
|
|
ŽeljezniÄar
Sarajevo
|
14.09.2019 16:30 | Velež | 1 : 1 | ŽeljezniÄar |
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Zrinjski
Mostar
|
14.09.2019 16:00 | Sarajevo | 0 : 2 | Zrinjski | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Mladost
Doboj-Kakanj
|
14.09.2019 12:00 | Sloboda | 3 : 1 | Mladost | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
14.09.2019 20:00 | Velež | 5 : 2 | Krupa |
IliÄka 01
BrÄko
|
|
Jedinstvo
BrÄko
|
14.09.2019 12:00 | IliÄka 01 | 4 : 0 | Jedinstvo |
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Radnik
HadžiÄi
|
14.09.2019 12:30 | Sarajevo | 2 : 0 | Radnik | ||||||
Igman
Ilidža
|
|
Goražde
Goražde
|
14.09.2019 12:30 | Igman | 1 : 2 | Goražde | ||||||
IlijaÅ”
IlijaÅ”
|
|
Bosna
Visoko
|
14.09.2019 12:30 | IlijaÅ” | 1 : 1 | Bosna | ||||||
Olimpik
Sarajevo
|
|
UNIS
VogoÅ”Äa
|
14.09.2019 17:00 | Olimpik | 2 : 1 | UNIS |
ŽepÄe
ŽepÄe
|
|
TOÅ K
TeŔanj
|
14.09.2019 12:30 | ŽepÄe | 3 : 2 | TOÅ K | ||||||
Novi Travnik
Novi Travnik
|
|
Vis Simm Bau
Kosova
|
14.09.2019 12:30 | Novi Travnik | 3 : 2 | Vis Simm Bau | ||||||
Äelik
Zenica
|
|
Krivaja
ZavidoviÄi
|
14.09.2019 16:00 | Äelik | 4 : 1 | Krivaja |
Branitelj
RodoÄ-Jasenica
|
|
Brotnjo
Äitluk
|
14.09.2019 15:30 | Branitelj | 5 : 0 | Brotnjo |
Äelik
Zenica
|
|
Radnik
Bijeljina
|
14.09.2019 14:00 | Äelik | 3 : 0 | Radnik | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Sloboda
Tuzla
|
14.09.2019 17:00 | Zrinjski | 3 : 1 | Sloboda | ||||||
Mladost
Donji Kakanj
|
|
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
|
14.09.2019 12:30 | Mladost | 1 : 1 | Å iroki Brijeg | ||||||
Tuzla City
Simin Han
|
|
Velež
Mostar
|
14.09.2019 16:30 | Tuzla City | 0 : 0 | Velež | ||||||
Zvijezda 09
Etno selo StaniÅ”iÄ
|
|
ŽeljezniÄar
Sarajevo
|
14.09.2019 16:00 | Zvijezda 09 | 0 : 4 | ŽeljezniÄar |
IliÄka 01
BrÄko
|
|
Jedinstvo
BrÄko
|
14.09.2019 10:00 | IliÄka 01 | 1 : 1 | Jedinstvo |
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Radnik
HadžiÄi
|
14.09.2019 10:00 | Sarajevo | 0 : 3 | Radnik | ||||||
Igman
Ilidža
|
|
Goražde
Goražde
|
14.09.2019 10:00 | Igman | 3 : 1 | Goražde | ||||||
IlijaÅ”
IlijaÅ”
|
|
Bosna
Visoko
|
14.09.2019 10:00 | IlijaÅ” | 3 : 0 | Bosna | ||||||
Olimpik
Sarajevo
|
|
UNIS
VogoÅ”Äa
|
14.09.2019 15:00 | Olimpik | 7 : 1 | UNIS |
ŽepÄe
ŽepÄe
|
|
TOÅ K
TeŔanj
|
14.09.2019 10:00 | ŽepÄe | 0 : 10 | TOÅ K | ||||||
Novi Travnik
Novi Travnik
|
|
Vis Simm Bau
Kosova
|
14.09.2019 10:00 | Novi Travnik | 1 : 0 | Vis Simm Bau |
Branitelj
RodoÄ-Jasenica
|
|
Brotnjo
Äitluk
|
14.09.2019 15:30 | Branitelj | 1 : 4 | Brotnjo |
FSA Prijedor
Prijedor
|
|
LjubiÄ
Prnjavor
|
14.09.2019 11:30 | FSA Prijedor | 3 : 1 | LjubiÄ | ||||||
Jedinstvo
Žeravica
|
|
LijevÄe
LijevÄe
|
14.09.2019 11:30 | Jedinstvo | 3 : 0 | LijevÄe |
Äelik
Zenica
|
|
Radnik
Bijeljina
|
14.09.2019 12:30 | Äelik | 3 : 2 | Radnik | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Sloboda
Tuzla
|
14.09.2019 15:00 | Zrinjski | 3 : 0 | Sloboda | ||||||
Mladost
Doboj - Kakanj
|
|
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
|
14.09.2019 11:00 | Mladost | 2 : 1 | Å iroki Brijeg | ||||||
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
|
|
Velež
Mostar
|
14.09.2019 15:00 | Tuzla City | 2 : 5 | Velež | ||||||
Zvijezda 09
Etno selo StaniÅ”iÄ
|
|
ŽeljezniÄar
Sarajevo
|
14.09.2019 14:00 | Zvijezda 09 | 0 : 8 | ŽeljezniÄar |
ŽeljezniÄar Sport Team
Banja Luka
|
|
Mineral
Banja VruÄica
|
14.09.2019 10:00 | ŽeljezniÄar Sport Team | 3 : 0 | Mineral | ||||||
Alfa ModriÄa
ModriÄa
|
|
Borac
Banja Luka
|
14.09.2019 10:00 | Alfa ModriÄa | 1 : 1 | Borac | ||||||
Tekstilac
Derventa
|
|
Polet 1926
Brod
|
14.09.2019 10:00 | Tekstilac | 4 : 0 | Polet 1926 | ||||||
Sloga
Doboj
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
14.09.2019 10:00 | Sloga | 3 : 0 | Rudar Prijedor |
Lokomotiva
BrÄko
|
|
Radnik
Bijeljina
|
14.09.2019 10:00 | Lokomotiva | 5 : 3 | Radnik | ||||||
Rudar 1925
Ugljevik
|
|
Podrinje
Janja
|
14.09.2019 10:00 | Rudar 1925 | 1 : 0 | Podrinje |
Romanija
Pale
|
|
Drina HE
ViŔegrad
|
14.09.2019 11:30 | Romanija | 0 : 5 | Drina HE | ||||||
Rudo
Rudo
|
|
Mladost
Rogatica
|
14.09.2019 10:00 | Rudo | 1 : 1 | Mladost |
Stakorina
ÄajniÄe
|
|
Sutjeska
FoÄa
|
14.09.2019 11:00 | Stakorina | 0 : 7 | Sutjeska | ||||||
LeoStars
Trebinje
|
|
Hercegovac
BileÄa
|
14.09.2019 11:00 | LeoStars | 0 : 7 | Hercegovac |
FSA Prijedor
Prijedor
|
|
LjubiÄ
Prnjavor
|
14.09.2019 10:00 | FSA Prijedor | 1 : 3 | LjubiÄ | ||||||
Jedinstvo
Žeravica
|
|
LijevÄe
LijevÄe
|
14.09.2019 10:00 | Jedinstvo | 4 : 3 | LijevÄe |
Sloga
Gornji Vakuf - Uskoplje
|
|
LjubuŔki
LjubuŔki
|
14.09.2019 14:30 | Sloga | 0 : 1 | LjubuŔki | ||||||
Troglav 1918
Livno
|
|
Drinovci
Drinovci
|
14.09.2019 11:30 | Troglav 1918 | 5 : 0 | Drinovci | ||||||
PosuŔje
PosuŔje
|
|
Å ator
GlamoÄ
|
14.09.2019 15:30 | PosuŔje | 3 : 0 | Šator | ||||||
KameŔnica
Podhum
|
|
Blato
Ljuti Dolac
|
14.09.2019 11:30 | KameŔnica | 1 : 1 | Blato |
Sloga
Gornji Vakuf - Uskoplje
|
|
LjubuŔki
LjubuŔki
|
14.09.2019 13:00 | Sloga | 0 : 2 | LjubuŔki | ||||||
Troglav 1918
Livno
|
|
Drinovci
Drinovci
|
14.09.2019 10:00 | Troglav 1918 | 5 : 1 | Drinovci | ||||||
PosuŔje
PosuŔje
|
|
Å ator
GlamoÄ
|
14.09.2019 14:00 | PosuŔje | 3 : 0 | Šator | ||||||
KameŔnica
Podhum
|
|
Blato
Ljuti Dolac
|
14.09.2019 10:00 | KameŔnica | 1 : 1 | Blato |
ŽeljezniÄar Sport team
Banja Luka
|
|
Mineral
Banja VruÄica
|
14.09.2019 11:30 | ŽeljezniÄar Sport team | 2 : 0 | Mineral | ||||||
Alfa ModriÄa
ModriÄa
|
|
Borac
Banja Luka
|
14.09.2019 11:30 | Alfa ModriÄa | 0 : 3 | Borac | ||||||
Tekstilac Kort
Derventa
|
|
Polet 1926
Brod
|
14.09.2019 11:30 | Tekstilac Kort | 1 : 0 | Polet 1926 | ||||||
Sloga
Doboj
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
14.09.2019 11:30 | Sloga | 6 : 0 | Rudar Prijedor |
LeoStars
Trebinje
|
|
Hercegovac
BileÄa
|
14.09.2019 10:00 | LeoStars | 1 : 4 | Hercegovac |
Sloga
Zemun
|
|
Požarevac
Požarevac
|
14.09.2019 16:00 | Sloga | 3 : 0 | Požarevac | ||||||
Zemun
Zemun
|
|
MaŔinac Trejs PZP
NiÅ”
|
14.09.2019 16:00 | Zemun | 1 : 1 | MaŔinac Trejs PZP |
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
|
|
Iskra
Bugojno
|
14.09.2019 16:30 | Å iroki Brijeg | 1 : 4 | Iskra |
Radnik Bumerang
Bijeljina
|
|
Drina
Zvornik
|
14.09.2019 11:00 | Radnik Bumerang | 5 : 1 | Drina | ||||||
Lokomotiva
BrÄko
|
|
SFK 2000
Sarajevo
|
14.09.2019 16:30 | Lokomotiva | 1 : 4 | SFK 2000 |
Jedinstvo 2015
BrÄko
|
|
Mladost
Banja Luka
|
14.09.2019 20:00 | Jedinstvo 2015 | 25 : 32 | Mladost | ||||||
Derventa
Derventa
|
|
ORK Borac
Banja Luka
|
14.09.2019 19:00 | Derventa | 28 : 21 | ORK Borac | ||||||
Kozara Mlijekoprodukt
Kozarska Dubica
|
|
ViŔegrad
ViŔegrad
|
14.09.2019 20:00 | Kozara Mlijekoprodukt | 29 : 27 | ViŔegrad |