Slaven
Dobrljin
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
13.11.2019 13:30 | Slaven | 0 : 3 | Krupa | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
|
13.11.2019 13:30 | Drina | 0 : 2 | Zvijezda 09 | ||||||
Velež
Nevesinje
|
|
Tekstilac
Derventa
|
13.11.2019 13:30 | Velež | 1 : 0 | Tekstilac | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Radnik
Bijeljina
|
13.11.2019 13:30 | Rudar Prijedor | 0 : 2 | Radnik |
Budućnost
Dobanovci
|
|
Smederevo 1924
Smederevo
|
13.11.2019 13:30 | Budućnost | 3 : 1 | Smederevo 1924 | ||||||
Kolubara
Lazarevac
|
|
RFK Grafičar
Beograd
|
13.11.2019 16:00 | Kolubara | 3 : 1 | RFK Grafičar | ||||||
Trayal
Kruševac
|
|
Novi Pazar
Novi Pazar
|
13.11.2019 18:00 | Trayal | 1 : 0 | Novi Pazar | ||||||
OFK Žarkovo
Beograd
|
|
Zemun
Zemun
|
13.11.2019 13:30 | OFK Žarkovo | 0 : 1 | Zemun | ||||||
Zlatibor
Čajetina
|
|
Radnički (P)
Pirot
|
13.11.2019 13:30 | Zlatibor | 1 : 1 | Radnički (P) | ||||||
Sinđelić
Beograd
|
|
Kabel
Novi Sad
|
13.11.2019 13:30 | Sinđelić | 1 : 1 | Kabel | ||||||
Metalac
Gornji Milanovac
|
|
Dinamo
Vranje
|
13.11.2019 15:30 | Metalac | 3 : 2 | Dinamo | ||||||
Radnički 1923
Kragujevac
|
|
OFK Bačka
Bačka Palanka
|
13.11.2019 13:30 | Radnički 1923 | 2 : 1 | OFK Bačka |
Alfa Modriča
Modriča
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
13.11.2019 10:00 | Alfa Modriča | 3 : 0 | Ilićka 01 |
Sutjeska
Foča
|
|
Ilijaš
Ilijaš
|
13.11.2019 13:30 | Sutjeska | 1 : 7 | Ilijaš |
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Zrinjski
Mostar
|
13.11.2019 14:00 | Sarajevo | 2 : 0 | Zrinjski | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Mladost
Donji Kakanj
|
13.11.2019 16:00 | Velež | 1 : 1 | Mladost |
Sutjeska
Foča
|
|
Ilijaš
Ilijaš
|
13.11.2019 11:00 | Sutjeska | 1 : 2 | Ilijaš |
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Zrinjski
Mostar
|
13.11.2019 12:00 | Sarajevo | 5 : 0 | Zrinjski | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Mladost
Doboj - Kakanj
|
13.11.2019 14:00 | Velež | 4 : 0 | Mladost |
Zemun
Zemun
|
|
Spartak
Subotica
|
13.11.2019 12:00 | Zemun | 0 : 4 | Spartak | ||||||
Crvena zvezda
Beograd
|
|
Mašinac Trejs PZP
Niš
|
13.11.2019 15:30 | Crvena zvezda | 6 : 1 | Mašinac Trejs PZP |
Sutjeska
Nikšić
|
|
Rogaška
Rogaška Slatina
|
13.11.2019 19:00 | Sutjeska | 84 : 90 | Rogaška |
Lijevče
Nova Topola
|
|
Mladost Bulldogs
Prnjavor
|
13.11.2019 20:15 | Lijevče | 61 : 73 | Mladost Bulldogs | ||||||
Mladost
Kotor Varoš
|
|
OKK Borac Mako Print
Banja Luka
|
13.11.2019 20:15 | Mladost | 71 : 76 | OKK Borac Mako Print | ||||||
Hunters
Prijedor
|
|
Kozara
Gradiška
|
13.11.2019 17:30 | Hunters | 67 : 77 | Kozara | ||||||
SKK Borac 1947
Banja Luka
|
|
Stars Basket
Gradiška
|
13.11.2019 20:30 | SKK Borac 1947 | 71 : 50 | Stars Basket |
Sloboda
Tuzla
|
|
Galeb
Brčko
|
13.11.2019 19:00 | Sloboda | 3 : 0 | Galeb |
Radnik
Bijeljina
|
|
Mladost
Brčko
|
13.11.2019 18:00 | Radnik | 0 : 3 | Mladost |
Gračanica
Gračanica
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
13.11.2019 18:00 | Gračanica | 27 : 25 | Lokomotiva |
Teslić
Teslić
|
|
Prijedor 2
Prijedor
|
13.11.2019 19:30 | Teslić | 27 : 32 | Prijedor 2 |
Čelik
Zenica
|
|
Maglaj
Maglaj
|
13.11.2019 18:00 | Čelik | 32 : 39 | Maglaj | ||||||
Gradačac
Gradačac
|
|
Goražde
Goražde
|
13.11.2019 19:00 | Gradačac | 35 : 22 | Goražde | ||||||
Krajina
Cazin
|
|
Konjuh
Živinice
|
13.11.2019 19:00 | Krajina | 19 : 36 | Konjuh | ||||||
Sloga(GV-U)
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
|
Leotar
Trebinje
|
13.11.2019 19:00 | Sloga(GV-U) | 31 : 29 | Leotar | ||||||
Vogošća PH
Vogošća
|
|
Bosna Vispak
Visoko
|
13.11.2019 19:00 | Vogošća PH | 29 : 36 | Bosna Vispak |
Rogatica
Rogatica
|
|
Doboj
Doboj
|
13.11.2019 16:30 | Rogatica | 23 : 29 | Doboj |
Jedinstvo(B)
Brčko
|
|
Zrinjski
Mostar
|
13.11.2019 19:00 | Jedinstvo(B) | 36 : 23 | Zrinjski | ||||||
Dubica
Kozarska Dubica
|
|
Mira
Prijedor
|
13.11.2019 19:00 | Dubica | 0 : 10 | Mira |