Brighton
Brighton
|
|
Watford
Watford
|
08.02.2020 18:30 | Brighton | 1 : 1 | Watford | ||||||
Everton
Liverpool
|
|
Crystal Palace
London
|
08.02.2020 13:30 | Everton | 3 : 1 | Crystal Palace |
Atlético Madrid
Madrid
|
|
Granada
Granada
|
08.02.2020 21:00 | Atlético Madrid | 1 : 0 | Granada | ||||||
Getafe
Getafe (Madrid)
|
|
Valencia
Valencia
|
08.02.2020 16:00 | Getafe | 3 : 0 | Valencia | ||||||
Levante
Valencia
|
|
Leganés
Leganés
|
08.02.2020 13:00 | Levante | 2 : 0 | Leganés | ||||||
Real Valladolid
Valladolid
|
|
Villarreal
Villarreal
|
08.02.2020 18:30 | Real Valladolid | 1 : 1 | Villarreal |
Bayer Leverkusen
Leverkusen
|
|
Borussia Dortmund
Dortmund
|
08.02.2020 18:30 | Bayer Leverkusen | 4 : 3 | Borussia Dortmund | ||||||
Wolfsburg
Wolfsburg
|
|
Fortuna
Düsseldorf
|
08.02.2020 15:30 | Wolfsburg | 1 : 1 | Fortuna | ||||||
Eintracht
Frankfurt am Main
|
|
Augsburg
Augsburg
|
08.02.2020 00:00 | Eintracht | 5 : 0 | Augsburg | ||||||
Werder Bremen
Bremen
|
|
Union Berlin
Berlin
|
08.02.2020 15:30 | Werder Bremen | 0 : 2 | Union Berlin | ||||||
Hertha BSC
Berlin
|
|
Mainz 05
Mainz
|
08.02.2020 15:30 | Hertha BSC | 1 : 3 | Mainz 05 | ||||||
Freiburg
Freiburg im Breisgau
|
|
Hoffenheim
Sinsheim
|
08.02.2020 15:30 | Freiburg | 1 : 0 | Hoffenheim | ||||||
Schalke 04
Gelsenkirchen
|
|
Paderborn
Paderborn
|
08.02.2020 15:30 | Schalke 04 | 1 : 1 | Paderborn |
Fiorentina
Firenze
|
|
Atalanta
Bergamo
|
08.02.2020 15:00 | Fiorentina | 1 : 2 | Atalanta | ||||||
Verona
Verona
|
|
Juventus
Torino
|
08.02.2020 20:45 | Verona | 2 : 1 | Juventus | ||||||
Torino
Torino
|
|
Sampdoria
Genova
|
08.02.2020 18:00 | Torino | 1 : 3 | Sampdoria |
Rennes
Rennes
|
|
Brest
Brest
|
08.02.2020 20:00 | Rennes | 0 : 0 | Brest | ||||||
Dijon
Dijon
|
|
Nantes
Nantes
|
08.02.2020 20:00 | Dijon | 3 : 3 | Nantes | ||||||
Amiens SC
Amiens
|
|
Monaco
Monaco
|
08.02.2020 20:00 | Amiens SC | 1 : 2 | Monaco | ||||||
Nice
Nice
|
|
Nîmes
Nîmes
|
08.02.2020 20:00 | Nice | 1 : 3 | Nîmes | ||||||
Olympique Marseille
Marseille
|
|
Toulouse
Toulouse
|
08.02.2020 00:00 | Olympique Marseille | 1 : 0 | Toulouse | ||||||
Metz
Longeville-lès-Metz
|
|
Bordeaux
Bordeaux
|
08.02.2020 20:00 | Metz | 1 : 2 | Bordeaux |
Brod
Brod
|
|
Brčko Zdravlje
Brčko
|
08.02.2020 21:00 | Brod | 5 : 9 | Brčko Zdravlje | ||||||
Jahorina
Pale
|
|
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
08.02.2020 15:30 | Jahorina | 10 : 6 | Kotor Varoš | ||||||
Nevesinje
Nevesinje
|
|
Šampion
Laktaši
|
08.02.2020 16:00 | Nevesinje | 5 : 0 | Šampion |
Dubica
Kozarska Dubica
|
|
Prijedor
Prijedor
|
08.02.2020 21:00 | Dubica | 0 : 5 | Prijedor | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Sokrates
Banja Luka
|
08.02.2020 20:00 | Borac | 4 : 0 | Sokrates |
Obilić
Prnjavor
|
|
Jošavka
Jošavka
|
08.02.2020 17:00 | Obilić | 5 : 7 | Jošavka | ||||||
Ljubić
Prnjavor
|
|
Derventa
Derventa
|
08.02.2020 19:30 | Ljubić | 0 : 3 | Derventa |
Mostarske Kiše
Mostar
|
|
Hercegovina
Široki Brijeg
|
08.02.2020 19:00 | Mostarske Kiše | 5 : 4 | Hercegovina |
Bosna Kompred
Tuzla
|
|
Lux
Brčko
|
08.02.2020 18:30 | Bosna Kompred | 10 : 3 | Lux | ||||||
Bašigovci
Živinice
|
|
Klanac
Brčko
|
08.02.2020 18:00 | Bašigovci | 2 : 4 | Klanac | ||||||
Brčko
Brčko
|
|
Posavina
Orašje
|
08.02.2020 18:00 | Brčko | 10 : 5 | Posavina |
Nevesinje
Nevesinje
|
|
Šampion
Laktaši
|
08.02.2020 18:00 | Nevesinje | 6 : 4 | Šampion | ||||||
Brod
Brod
|
|
Brčko Zdravlje
Brčko
|
08.02.2020 19:45 | Brod | 2 : 4 | Brčko Zdravlje | ||||||
Jahorina
Pale
|
|
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
08.02.2020 18:00 | Jahorina | 7 : 1 | Kotor Varoš |
FMP
Železnik
|
|
Koper Primorska
Kopar
|
08.02.2020 20:00 | FMP | 77 : 65 | Koper Primorska | ||||||
Cedevita Olimpija
Ljubljana
|
|
Zadar
Zadar
|
08.02.2020 18:00 | Cedevita Olimpija | 90 : 82 | Zadar |
Zrinjski
Mostar
|
|
Spars
Sarajevo
|
08.02.2020 20:00 | Zrinjski | 74 : 81 | Spars |
Drina-Princip
Zvornik
|
|
Sloboda 73
Novi Grad
|
08.02.2020 18:00 | Drina-Princip | 79 : 73 | Sloboda 73 | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Sutjeska
Foča
|
08.02.2020 20:00 | Borac | 110 : 65 | Sutjeska | ||||||
Slavija 1996
Istočno Sarajevo
|
|
Radnik BN
Bijeljina
|
08.02.2020 19:30 | Slavija 1996 | 75 : 74 | Radnik BN |
Hunters
Prijedor
|
|
Stars Basket
Gradiška
|
08.02.2020 16:30 | Hunters | 93 : 51 | Stars Basket | ||||||
OKK Borac Mako Print
Banja Luka
|
|
Lijevče
Nova Topola
|
08.02.2020 16:30 | OKK Borac Mako Print | 77 : 84 | Lijevče |
Ibu Spartanas
Živinice
|
|
Radnički
Goražde
|
08.02.2020 15:30 | Ibu Spartanas | 83 : 90 | Radnički | ||||||
Brčko
Brčko Distriht
|
|
Bosna Royal
Sarajevo
|
08.02.2020 19:00 | Brčko | 75 : 69 | Bosna Royal | ||||||
Čelik
Zenica
|
|
Konjic
Igman
|
08.02.2020 19:30 | Čelik | 84 : 65 | Konjic | ||||||
Bošnjak
Hadžići
|
|
Turbina
Jablanica
|
08.02.2020 18:00 | Bošnjak | 77 : 79 | Turbina | ||||||
Gen
Sarajevo
|
|
Travnik
Travnik
|
08.02.2020 18:00 | Gen | 74 : 66 | Travnik |
Jedinstvo BHT
Tuzla
|
|
Orlovi
Banja Luka
|
08.02.2020 18:00 | Jedinstvo BHT | 56 : 72 | Orlovi | ||||||
Igman
Istočna Ilidža
|
|
RMU Banovići
Banovići
|
08.02.2020 16:00 | Igman | 52 : 106 | RMU Banovići | ||||||
Čelik
Zenica
|
|
Play Off Ultra
Sarajevo
|
08.02.2020 17:00 | Čelik | 73 : 56 | Play Off Ultra | ||||||
Leotar 03
Trebinje
|
|
Sloboda
Novi Grad
|
08.02.2020 20:00 | Leotar 03 | 92 : 43 | Sloboda | ||||||
Mladi Krajišnik
Banja Luka
|
|
Konjic
Konjic
|
08.02.2020 19:00 | Mladi Krajišnik | 68 : 52 | Konjic |
Radnik
Bijeljina
|
|
Kakanj 78
Kakanj
|
08.02.2020 18:00 | Radnik | 1 : 3 | Kakanj 78 | ||||||
Tempo
Ražljevo
|
|
Bosna
Sarajevo
|
08.02.2020 18:00 | Tempo | 1 : 3 | Bosna | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Domaljevac
Domaljevac
|
08.02.2020 17:00 | Borac | 3 : 1 | Domaljevac |
Majevica
Lopare
|
|
Gacko
Gacko
|
08.02.2020 18:00 | Majevica | 0 : 3 | Gacko | ||||||
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
Gradiška
Gradiška
|
08.02.2020 15:00 | Crvena zvijezda | 3 : 0 | Gradiška |
7 Lukavac
Lukavac
|
|
Gradina-Herceg
Srebrenik
|
08.02.2020 18:00 | 7 Lukavac | 2 : 3 | Gradina-Herceg | ||||||
Bihać
Bihać
|
|
Napredak
Odžak
|
08.02.2020 14:30 | Bihać | 3 : 0 | Napredak |
Block Out
Zenica
|
|
Ilijaš
Ilijaš
|
08.02.2020 17:30 | Block Out | 0 : 3 | Ilijaš | ||||||
Breza 1934
Breza
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
08.02.2020 17:00 | Breza 1934 | 0 : 3 | Krivaja |
Goražde
Goražde
|
|
Inova
Banja Luka
|
08.02.2020 19:00 | Goražde | 3 : 1 | Inova | ||||||
Novi Grad
Sarajevo
|
|
HE na Drini
Višegrad
|
08.02.2020 18:00 | Novi Grad | 0 : 3 | HE na Drini | ||||||
Maglić
Foča
|
|
Kula Gradačac
Gradačac
|
08.02.2020 18:00 | Maglić | 0 : 3 | Kula Gradačac | ||||||
Mostar
Mostar
|
|
Smeč
Lukavac
|
08.02.2020 17:00 | Mostar | 2 : 3 | Smeč |
Žepče
Žepče
|
|
Gračanica Fortex
Gračanica
|
08.02.2020 19:00 | Žepče | 3 : 0 | Gračanica Fortex | ||||||
Orašje
Orašje
|
|
Maglaj
Maglaj
|
08.02.2020 18:00 | Orašje | 3 : 0 | Maglaj | ||||||
Bihać
Bihać
|
|
Gradina-Herceg
Srebrenik
|
08.02.2020 17:00 | Bihać | 3 : 2 | Gradina-Herceg | ||||||
Kakanj
Kakanj
|
|
Čelik-R
Zenica
|
08.02.2020 17:00 | Kakanj | 3 : 2 | Čelik-R |
Alipašino Polje
Sarajevo
|
|
Smeč
Široki Brijeg
|
08.02.2020 14:00 | Alipašino Polje | 1 : 3 | Smeč |
Mostar 2
Mostar
|
|
Delminium
Tomislavgrad
|
08.02.2020 14:00 | Mostar 2 | 0 : 3 | Delminium |
Izviđač CO
Ljubuški
|
|
Gračanica
Gračanica
|
08.02.2020 18:30 | Izviđač CO | 29 : 21 | Gračanica | ||||||
Maglaj
Maglaj
|
|
Sloga(GV-U)
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
08.02.2020 19:00 | Maglaj | 29 : 22 | Sloga(GV-U) | ||||||
Sloga(D)
Doboj
|
|
Borac m:tel
Banja Luka
|
08.02.2020 19:00 | Sloga(D) | 26 : 27 | Borac m:tel |
ŽAK
Kikinda
|
|
Dorćol
Beograd
|
08.02.2020 | ŽAK | 15 : 16 | Dorćol | ||||||
TENT
Obrenovac
|
|
Palilula
Beograd
|
08.02.2020 | TENT | 20 : 4 | Palilula | ||||||
Mladost
Pancevo
|
|
Rasina
Kruševac
|
08.02.2020 | Mladost | 12 : 21 | Rasina |
SK Tempo 1
Istočno Sarajevo
|
|
Sportivo
Sarajevo
|
08.02.2020 | SK Tempo 1 | 1 : 0 | Sportivo | ||||||
ŠF Soccer
Sarajevo
|
|
Fair Play
Sarajevo
|
08.02.2020 | ŠF Soccer | 2 : 3 | Fair Play | ||||||
ŠF United
Ilidža
|
|
SK Tempo 2
Istočno Sarajevo
|
08.02.2020 | ŠF United | 3 : 2 | SK Tempo 2 |
SK Tempo 1
Istočno Sarajevo
|
|
FK Romanija
Pale
|
08.02.2020 | SK Tempo 1 | 8 : 0 | FK Romanija | ||||||
FK Romanija
Pale
|
|
FK Olimp
Pale
|
08.02.2020 | FK Romanija | 1 : 5 | FK Olimp | ||||||
FK Mlade nade
Sarajevo
|
|
OFK Biser
Sarajevo
|
08.02.2020 | FK Mlade nade | 1 : 0 | OFK Biser | ||||||
FK Olimp
Pale
|
|
SK Tempo 2
Istočno Sarajevo
|
08.02.2020 | FK Olimp | 5 : 0 | SK Tempo 2 | ||||||
ŠF Tango 1
Istočno Sarajevo
|
|
FK Dar
Sarajevo
|
08.02.2020 | ŠF Tango 1 | 2 : 3 | FK Dar |
ŠF Čaja 1
Visoko
|
|
FK Dobrinja 1
Sarajevo
|
08.02.2020 | ŠF Čaja 1 | 0 : 4 | FK Dobrinja 1 | ||||||
ŠF Soccer
Sarajevo
|
|
SK Tempo 2
Istočno Sarajevo
|
08.02.2020 | ŠF Soccer | 2 : 1 | SK Tempo 2 | ||||||
ŠF Soccer
Sarajevo
|
|
FK Romanija
Pale
|
08.02.2020 | ŠF Soccer | 1 : 1 | FK Romanija | ||||||
Mlade nade
Sarajevo
|
|
FK Dobrinja 1
Sarajevo
|
08.02.2020 | Mlade nade | 0 : 0 | FK Dobrinja 1 |
FK Olimp
Pale
|
|
FK Rudar
Breza
|
08.02.2020 | FK Olimp | 5 : 0 | FK Rudar | ||||||
FK Dobrinja 2
Sarajevo
|
|
Fair Play
Sarajevo
|
08.02.2020 | FK Dobrinja 2 | 0 : 5 | Fair Play | ||||||
FK Olimp
Pale
|
|
Sportivo
Sarajevo
|
08.02.2020 | FK Olimp | 1 : 0 | Sportivo | ||||||
Sportivo
Sarajevo
|
|
SK Tempo 1
Istočno Sarajevo
|
08.02.2020 | Sportivo | 1 : 0 | SK Tempo 1 | ||||||
FK Dar
Sarajevo
|
|
FK Rudar
Breza
|
08.02.2020 | FK Dar | 1 : 1 | FK Rudar |
SK Tempo
Istočno Sarajevo
|
|
FK Olimp
Pale
|
08.02.2020 | SK Tempo | 4 : 1 | FK Olimp | ||||||
FK Academica
Sarajevo
|
|
Fair Play 1
Sarajevo
|
08.02.2020 | FK Academica | 4 : 2 | Fair Play 1 | ||||||
FK Atletiko (plavi)
Sarajevo
|
|
FK Academica
Sarajevo
|
08.02.2020 | FK Atletiko (plavi) | 0 : 9 | FK Academica | ||||||
ŠF Tango 1
Istočno Sarajevo
|
|
FK Atletiko (plavi)
Sarajevo
|
08.02.2020 | ŠF Tango 1 | 3 : 0 | FK Atletiko (plavi) | ||||||
FK Mlade nade 1
Sarajevo
|
|
SK Tempo
Istočno Sarajevo
|
08.02.2020 | FK Mlade nade 1 | 1 : 2 | SK Tempo |
FK Ilidža
Ilidža
|
|
ŠF Fair Play
Sarajevo
|
08.02.2020 | FK Ilidža | 0 : 0 | ŠF Fair Play | ||||||
FA Academica
Sarajevo
|
|
FK Novi Grad 2
Sarajevo
|
08.02.2020 | FA Academica | 4 : 1 | FK Novi Grad 2 | ||||||
OFK Biser
Sarajevo
|
|
ŠF Fair Play
Sarajevo
|
08.02.2020 | OFK Biser | 1 : 0 | ŠF Fair Play | ||||||
FA Academica
Sarajevo
|
|
Akademija Juventus
Sarajevo
|
08.02.2020 | FA Academica | 1 : 0 | Akademija Juventus |
ŠF Winner
Sarajevo
|
|
ŠF Tango
Istočno Sarajevo
|
08.02.2020 | ŠF Winner | 3 : 5 | ŠF Tango | ||||||
FK Mlade nade
Sarajevo
|
|
ŠF Winner
Sarajevo
|
08.02.2020 | FK Mlade nade | 4 : 0 | ŠF Winner |