XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 299 utakmica za dan
Nedelja, 29 Oktobar 2017

Fudbal

29.10.2017 16:30 Široki Brijeg 2 : 1 Zrinjski
29.10.2017 19:00 Sarajevo 5 : 0 Čelik
29.10.2017 17:30 Borac 1 : 0 GOŠK
29.10.2017 14:30 Omarska 1 : 1 Sloga(T)
29.10.2017 11:00 Jedinstvo 1 : 1 Mladost
29.10.2017 14:30 Mladost(BS) 2 : 1 Proleter
29.10.2017 14:30 Mladost(R) 3 : 1 Sloga Junajted
29.10.2017 14:30 Sloga 3 : 0 Jedinstvo(Bč)
29.10.2017 14:30 Velež 3 : 1 Drina HE
29.10.2017 14:30 Jedinstvo(Br) 0 : 0 Glasinac 2011
29.10.2017 14:30 OFK Šekovići 1 : 1 Vlasenica
29.10.2017 14:30 Lokomotiva 2 : 1 Jedinstvo
29.10.2017 14:30 Podrinje 2 : 0 Čelopek
29.10.2017 14:30 Radnički 2 : 1 Majevica
29.10.2017 14:30 OFK Trnovica 2 : 2 Bratstvo
29.10.2017 14:30 Omladinac 1 : 0 Partizan
29.10.2017 14:30 BSK Ledinci 2 : 1 Zadrugar
29.10.2017 14:30 Mineral 3 : 0 Sloga(J)
29.10.2017 14:30 Hajduk 4 : 1 Skugrić
29.10.2017 14:30 Crvena zvijezda 2 : 1 Sloga(DP)
29.10.2017 14:30 Rudanka 1 : 0 Ozren
29.10.2017 14:30 Zvijezda 1 : 2 Naša krila
29.10.2017 14:30 Borac 0 : 3 Karanovac
29.10.2017 14:30 OFK Brdo 2 : 2 OFK Lauš
29.10.2017 14:30 Mladost 1 : 2 Gorica
29.10.2017 14:30 Čelinac 5 : 0 OFK Ravan
29.10.2017 14:30 Sloga 1 : 2 Progres
29.10.2017 14:30 Mladi Krajišnik 5 : 1 Borac(M)
29.10.2017 14:30 Tamaris 8 : 2 Ratar
29.10.2017 14:30 Sloga DIPO 1 : 3 Sloboda
29.10.2017 14:30 Kozara 2 : 1 Biseri
29.10.2017 14:30 13 Skojevki 2 : 1 Borac(Š)
29.10.2017 14:30 Mladost 3 : 3 Kalemi
29.10.2017 14:30 Rudar 1925 5 : 3 Obilić
29.10.2017 14:30 Crvena zvijezda 1 : 1 Jedinstvo
29.10.2017 14:30 Čelik 1 : 1 Mladost(T)
29.10.2017 14:30 Grčica 1 : 0 Zadrugar
29.10.2017 14:30 Slijepčevići 2 : 0 Sava 04
29.10.2017 14:30 Jugović 1 : 3 Gredice
29.10.2017 14:30 Mladost(S) 1 : 0 OFK Brezik
29.10.2017 14:30 Mrakovica 0 : 3 Gomjenica
29.10.2017 14:30 Slaven 2 : 1 Bratstvo
29.10.2017 14:30 Ljubija 4 : 1 Podgrmeč
29.10.2017 14:30 Pelagićevo 3 : 1 Kladari Gornji
29.10.2017 14:30 Skugrić 1964 3 : 1 Hajduk
29.10.2017 14:30 Bratstvo 2 : 0 Ukrina
29.10.2017 14:30 Trebavac 1 : 1 Mladost
29.10.2017 14:30 Borac(BL) 4 : 2 Liješće
29.10.2017 14:30 Crkvina 0 : 5 Vučijak
29.10.2017 14:30 Rudar 1 : 1 Borac(0)
29.10.2017 14:30 Polet Krajišnik 2 : 0 Omladinac
29.10.2017 14:30 Šnjegotina 1 : 1 Krajina
29.10.2017 14:30 Rekreativo 0 : 1 Mladost Farmaprom
29.10.2017 14:30 OFK Banja Luka 2017 2 : 1 Džaja
29.10.2017 14:30 Vrbas 3 : 1 Sloga Nektar
29.10.2017 14:30 Balatun 0 : 5 Miloš Obilić
29.10.2017 14:30 Proleter 2 : 3 Stević Jovan
29.10.2017 14:30 Jedinstvo 3 : 1 Obarska
29.10.2017 14:30 Priboj 3 : 2 Drina
29.10.2017 14:00 Budućnost 3 : 2 Polet
29.10.2017 14:00 Birač 3 : 0 Tabanci
29.10.2017 14:00 Branjevo 1 : 0 Borac
29.10.2017 14:00 Jardan 0 : 2 Jadar
29.10.2017 14:00 Pecka 2 : 1 Jasenica
29.10.2017 15:00 Laminci 4 : 0 Borac
29.10.2017 15:00 Omladinac 10 : 0 Romanovci
29.10.2017 15:00 Vilusi 1 : 1 Polet
29.10.2017 14:30 Mladost(ST) 3 : 1 Jedinstvo
29.10.2017 14:30 Crvena zvijezda 1 : 0 Omladinac
29.10.2017 14:30 Zvijezda 4 : 2 Sloga
29.10.2017 14:30 Dobor 1 : 8 Posavina
29.10.2017 14:30 Mladost(B) 0 : 4 Sloga 73
29.10.2017 14:30 Tavna 3 : 1 VSK
29.10.2017 14:30 Bjeloševac 2 : 1 Glogovac
29.10.2017 14:30 Pobjeda 2 : 6 Kolektiv
29.10.2017 14:30 Drina 3 : 1 Ljeskovac
29.10.2017 14:30 Međaši 0 : 2 OFK Batković
29.10.2017 14:30 Modran 2 : 2 Borac
29.10.2017 14:30 Magnojević 2001 2 : 0 Omladinac
29.10.2017 14:30 Panteri 2 : 0 Građanski
29.10.2017 14:30 OFK Magnojević 2 : 0 Ljeljenča
29.10.2017 14:30 Sava 0 : 2 Polet
29.10.2017 14:30 Jedinstvo 1 : 3 Koridor 2011
29.10.2017 11:00 Mladost 2003 7 : 1 Mladost
29.10.2017 14:30 Blatna 2 : 3 Rudar
29.10.2017 14:30 Svodna 6 : 0 Berek 1975
29.10.2017 14:30 Moštanica 0 : 0 Rasavci
29.10.2017 14:00 Polet 0 : 2 Bratstvo
29.10.2017 14:00 Vrbas 2 : 0 OFK Nožičko
29.10.2017 14:00 Budućnost 1 : 4 Crni vrh
29.10.2017 14:00 Biseri 2 : 4 Župa
29.10.2017 14:30 Polet 4 : 2 4. juli
29.10.2017 14:30 Zadrugar 3 : 4 Borac
29.10.2017 14:30 Ozrenski sokolovi 1 : 4 BSK
29.10.2017 14:30 27. Juli 3 : 4 Radnički
29.10.2017 14:30 Željezničar 5 : 1 Zborište
29.10.2017 17:00 Mladost 2 : 0 Mačva
29.10.2017 13:00 Zemun 0 : 1 Crvena zvezda
29.10.2017 17:00 Radnički (N) 1 : 3 Napredak
29.10.2017 17:00 Čukarički 2 : 1 Voždovac
29.10.2017 17:00 Radnik 5 : 1 Spartak ŽK
29.10.2017 13:00 OFK Bačka 2 : 1 Javor Matis
29.10.2017 17:00 Borac 1 : 2 Partizan
29.10.2017 13:30 Inđija 1 : 1 TSC
29.10.2017 13:30 Radnički (P) 1 : 0 Novi Pazar
29.10.2017 13:30 Bežanija 2 : 0 Jagodina
29.10.2017 13:30 Budućnost 0 : 0 Metalac
29.10.2017 14:30 Brighton 1 : 1 Southampton
29.10.2017 17:00 Leicester 2 : 0 Everton
29.10.2017 20:45 Málaga 2 : 1 Celta Vigo
29.10.2017 16:15 Girona 2 : 1 Real Madrid
29.10.2017 12:00 Getafe 2 : 1 Real Sociedad
29.10.2017 18:30 Eibar 2 : 2 Levante
29.10.2017 15:30 Werder 0 : 3 Augsburg
29.10.2017 18:00 Stuttgart 3 : 0 Freiburg
29.10.2017 12:30 Benevento 1 : 5 Lazio
29.10.2017 15:00 Crotone 2 : 1 Fiorentina
29.10.2017 15:00 Napoli 3 : 1 Sassuolo
29.10.2017 15:00 Sampdoria 4 : 1 Chievo
29.10.2017 15:00 SPAL 1 : 0 Genoa
29.10.2017 20:45 Torino 2 : 1 Cagliari
29.10.2017 15:00 Udinese 2 : 1 Atalanta
29.10.2017 21:00 Lille 0 : 1 Marseille
29.10.2017 15:00 Lyon 2 : 0 Metz
29.10.2017 17:00 Toulouse 0 : 0 Saint-Étienne
29.10.2017 16:00 Novi Travnik 3 : 0 Krajina
29.10.2017 16:00 Brekovica 78 3 : 0 Krajišnik
29.10.2017 16:00 Radnik 3 : 2 Kiseljak
29.10.2017 16:00 Ilijaš 1 : 1 Borac
29.10.2017 16:00 Pobjeda 0 : 2 Goražde
29.10.2017 16:00 Natron 1 : 0 Bosna Union
29.10.2017 16:00 Radnik 2 : 1 Azot
29.10.2017 14:30 Gradina 1 : 1 Seona
29.10.2017 14:30 Dinamo 1 : 1 Svatovac
29.10.2017 14:30 Sloga 2 : 1 Dizdaruša
29.10.2017 14:30 Lokomotiva 0 : 1 Budućnost
29.10.2017 14:30 Mramor 3 : 1 Radnički
29.10.2017 14:30 Priluk 1 : 0 Bosna(M)
29.10.2017 14:30 Mladost 3 : 0 Bosna(K)
29.10.2017 14:30 Prokosovići 4 : 2 Ingram
29.10.2017 13:30 Kamešnica 1 : 2 Stolac
29.10.2017 13:30 Turbina 1 : 1 Cim
29.10.2017 13:30 Sloga(U-DV) 0 : 2 Posušje
29.10.2017 13:30 Brotnjo 3 : 1 Rama
29.10.2017 13:30 Grude 2 : 0 Klis
29.10.2017 13:30 Neum 0 : 1 Tomislav
29.10.2017 13:30 Branitelj 1 : 2 Troglav 1918
29.10.2017 13:30 DSK 5 : 0 Koraj
29.10.2017 13:30 Jedinstvo 2 : 4 Čelić
29.10.2017 13:30 Doboj Istok 2 : 1 Mladost(T)
29.10.2017 13:30 Biberovo Polje 3 : 3 Mladost(K)
29.10.2017 13:30 Orahovica 74 5 : 1 Proleter
29.10.2017 13:30 Trešnjevka 2 : 0 Rijeka
29.10.2017 13:30 Mladost(P) 3 : 2 Željezničar
29.10.2017 13:30 Vražići 92 2 : 0 Gornji Rahić
29.10.2017 14:30 Hajduk 1 : 2 Dubrave
29.10.2017 14:30 Tramošnica 0 : 2 Dragovoljac
29.10.2017 14:30 Odžak 102 1 : 0 Bok
29.10.2017 14:30 Sloga(T) 1 : 3 Vitanovići 78
29.10.2017 14:30 HAŠK Napredak 0 : 0 Napredak
29.10.2017 14:30 19 srpanj 2 : 0 Sloga(P)
29.10.2017 14:30 Mladost(DS) 1 : 1 Mladost(S)
29.10.2017 16:30 Fojnica 2 : 0 Kreševo
29.10.2017 16:30 Mladost 1 : 4 Kaćuni
29.10.2017 16:30 Vlašić 2 : 1 Dnoluka
29.10.2017 15:00 Igman 0 : 3 Mošćanica
29.10.2017 15:00 Biser 96 2 : 5 UNIS
29.10.2017 15:00 Saobraćajac 4 : 0 Mladost
29.10.2017 15:00 Butmir 10 : 1 Bojnik
29.10.2017 15:00 Vratnik 6 : 1 Dobrinja
29.10.2017 15:00 Vrbanjuša 1 : 3 Pofalićki
29.10.2017 15:00 SAŠK Napredak 3 : 3 Jug
29.10.2017 15:00 Omadinac 3 : 1 Ozren
29.10.2017 14:00 Mostar 0 : 1 Lokomotiva
29.10.2017 14:00 Bjelopoljac 0 : 0 Blagaj
29.10.2017 14:00 Kruševo 2 : 2 Buna
29.10.2017 14:00 Iskra 7 : 1 Međugorje
29.10.2017 13:30 Polet 1 : 0 Sloboda
29.10.2017 13:30 Željezničar 3 : 0 OFK Vida
29.10.2017 13:30 Graničar 3 : 2 Posavina
29.10.2017 13:30 Napredak 3 : 4 OFK Međiđa
29.10.2017 13:30 Trebava 2 : 1 Omladinac 68
29.10.2017 13:30 12 decembar 4 : 0 Ograđenovac
29.10.2017 13:30 Jedinstvo 4 : 1 Voćar
29.10.2017 Mramor 2 : 0 Turija
29.10.2017 Pribava 5 : 0 Orahovica 77
29.10.2017 Mladost(D) 3 : 0 Stjepan Polje
29.10.2017 Sloga 3 : 0 Bukovik
29.10.2017 Rudar 1 : 2 Mladost(VB)
29.10.2017 Borac 8 : 3 BSK
29.10.2017 Polet 3 : 1 Jedinstvo
29.10.2017 Mladost(S) 5 : 2 Vrana
29.10.2017 Grivice 3 : 1 Slatina
29.10.2017 Napredak 3 : 2 OFK Tuzla
29.10.2017 Gornji Rainci 2 : 0 Mladost 78
29.10.2017 Srnica 1 : 2 Omazići 1937
29.10.2017 Rudar 6 : 0 Omladinac RMU
29.10.2017 13:30 Dinamo 75 3 : 2 Mladost
29.10.2017 13:30 Kostrč 1 : 0 Frankopan
29.10.2017 13:30 Mladost 0 : 3 Mladi zadrugar
29.10.2017 13:30 Korpar 2 : 0 Ravne
29.10.2017 Majevica 6 : 3 Rahićki ljiljani
29.10.2017 Izbor 6 : 0 Sloboda
29.10.2017 Mionica 85 6 : 0 Zelinja 76
29.10.2017 Pasci 78 3 : 0 Mladost
29.10.2017 Bijeljevac 3 : 0 Memići
29.10.2017 Kiseljak 3 : 0 Spreča
29.10.2017 Husinski rudar 3 : 5 Sapna
29.10.2017 14:30 Modrac 2 : 2 Špionica 1953
29.10.2017 14:30 25 maj 3 : 1 Škahovica
29.10.2017 Porječani 3 : 0 Liješeva
29.10.2017 Ljiljan 1 : 3 Moštre
29.10.2017 Omladinac 1 : 1 Bratstvo
29.10.2017 Kralupi 4 : 0 Dijamant
29.10.2017 14:00 Radnik Bumerang 0 : 0 Lokomotiva
29.10.2017 17:00 SFK 2000 4 : 0 Iskra
29.10.2017 12:00 Borac 1 : 9 Modriča
29.10.2017 14:30 Libero 0 : 3 Široki Brijeg
29.10.2017 13:30 Željezničar 2011 5 : 1 Mladost
29.10.2017 14:00 Vitez 1 : 1 Zvijezda 09
29.10.2017 15:00 Željezničar Sport Team 2 : 1 Kozara
29.10.2017 12:00 Sloga 3 : 0 Sloboda (NG)
29.10.2017 13:00 Olimpik 3 : 0 Bosna
29.10.2017 13:00 Sutjeska 2 : 7 Bosna Union
29.10.2017 12:00 Goražde 0 : 6 Radnik (H)
29.10.2017 13:00 Rudar 0 : 3 Novi Grad
29.10.2017 13:00 Posušje 0 : 0 Igman
29.10.2017 13:00 Velež 5 : 0 Brotnjo
29.10.2017 12:00 Napredak 0 : 9 Budućnost
29.10.2017 12:00 Drina 3 : 3 Radnički
29.10.2017 12:00 Sloga(T) 3 : 0 Sloga(GC)
29.10.2017 12:00 Bratstvo 7 : 1 Borac
29.10.2017 12:00 Jedinstvo 0 : 2 Zvijezda
29.10.2017 12:00 Proleter 2 : 2 Tekstilac Kort
29.10.2017 12:00 Alfa 2 : 3 Ilićka 01
29.10.2017 12:00 Orašje 1 : 0 Sloga
29.10.2017 14:00 Borac 2 : 0 Mladost
29.10.2017 14:00 Sarajevo 7 : 0 GOŠK
29.10.2017 15:30 Radnik 0 : 0 Zrinjski
29.10.2017 15:00 Krupa 0 : 0 Sloboda
29.10.2017 13:00 Željezničar Sport Team 6 : 0 Kozara
29.10.2017 10:00 Sloga 0 : 2 Sloboda (NG)
29.10.2017 11:00 Olimpik 2 : 2 Bosna
29.10.2017 11:00 Sutjeska 3 : 1 Bosna Union
29.10.2017 10:00 Goražde 0 : 2 Radnik (H)
29.10.2017 11:00 Rudar 2 : 1 Novi Grad
29.10.2017 11:00 Posušje 2 : 0 Igman
29.10.2017 11:00 Velež 3 : 0 Brotnjo
29.10.2017 10:00 Zvijezda 09 2 : 0 Podrinje
29.10.2017 10:00 Napredak 0 : 19 Budućnost
29.10.2017 10:00 Drina 4 : 0 Radnički
29.10.2017 10:00 Sloga(T) 3 : 1 Sloga(GC)
29.10.2017 10:00 Bratstvo 1 : 1 Borac
29.10.2017 10:00 Jedinstvo 0 : 3 Zvijezda
29.10.2017 10:00 Proleter 0 : 2 Tekstilac Kort
29.10.2017 10:00 Alfa 1 : 1 Ilićka 01
29.10.2017 10:00 Orašje 0 : 2 Sloga
29.10.2017 14:00 Gradina 6 : 4 Sloga
29.10.2017 17:00 Banja Luka 9 : 0 Fortuna
29.10.2017 12:00 Borac 2 : 1 Mladost
29.10.2017 12:00 Sarajevo 8 : 0 GOŠK
29.10.2017 14:00 Radnik 2 : 1 Zrinjski
29.10.2017 13:00 Krupa 2 : 2 Sloboda
29.10.2017 10:00 Tekstilac Kort 0 : 1 Proleter
29.10.2017 10:00 Sloboda 0 : 12 Kozara
29.10.2017 10:00 Sloga 1 : 1 Željezničar Sport Team
29.10.2017 12:00 Tekstilac Kort 2 : 0 Proleter
29.10.2017 12:00 Sloboda 0 : 7 Kozara
29.10.2017 12:00 Sloga 0 : 1 Željezničar Sport Team

Futsal

29.10.2017 19:30 Brčko Zdravlje 5 : 3 Željezničar

Košarka

29.10.2017 17:00 Igokea 75 : 65 FMP
29.10.2017 19:00 Union Olimpija 79 : 88 Budućnost VOLI
29.10.2017 Sokolac 85 : 62 Varda HE
29.10.2017 Slavija 1996 66 : 78 Princip
29.10.2017 Rudar 2015 72 : 95 Student -Igokea
29.10.2017 16:00 Sloboda 40 : 77 RMU Banovići
29.10.2017 16:00 Rudar Sport 98 : 70 Željezničar
29.10.2017 18:00 Play Off Ultra 108 : 61 Bugojno
29.10.2017 18:00 Livno 66 : 49 Brčanka

Odbojka

29.10.2017 18:00 Pelagićevo 0 : 3 Majevica
29.10.2017 Krivaja 3 : 0 Breza 1934
29.10.2017 Ilidža 0 : 3 Ilijaš
29.10.2017 Mladost 0 : 3 Bosna
29.10.2017 18:00 Derventa 2 : 3 Crvena zvijezda
29.10.2017 Stakorina 3 : 0 Zelengora
29.10.2017 Radnik 2 0 : 3 Han Pijesak
29.10.2017 Rudar 0 : 3 Drina
29.10.2017 Maglaj 0 : 3 Smeč
29.10.2017 Žepče 3 : 0 Bihać Preminger
29.10.2017 Bosna 3 : 0 Gradina-Herceg
29.10.2017 Lukavac 0 : 3 Gračanica Forteks

Rukomet

29.10.2017 Kozara Mlijekoprodukt 40 : 25 Drina
29.10.2017 Kozara 28 : 26 Borac M:TEL 2
29.10.2017 Sloga 28 : 32 Čelinac
29.10.2017 Grude 37 : 14 Ilidža
29.10.2017 Izviđač 36 : 20 Katarina
29.10.2017 Mira 34 : 44 Goražde
29.10.2017 Borja 25 : 36 Knežopoljka
29.10.2017 Omladinac 22 : 21 Srbac