1 : 0
Nakon kornera strijelac za Slobodu bio je Crnomarković.
72 .minut '
Penal
Derventa. Od 67. minute iz jedanaesterac Tekstilac vodi sa 3:0 Siguran sa 11 metara bio je Perić.
67. minut '
Gol....2:O za Tekstilac igrao se 61.minut nakon kornera Jolović glavom Å”alje loptu u lijevi ugao gola Slobode.
61. minut '
Å ut na gol
Tekstilac u idealnoj prilici, udarac Perića brani gostujuci golman Modić.
56. minut'
Å ut na gol
Odlična prilika za Slobodu, udarac PeriÅ”ića zavrÅ”ioje preko gola Tekstilca.
55. minut'
Poluvrijeme u Derventi.
45. minut '
Å ut na gol
Malo je nedostajalo da Tekstilac udvostruči prednost, Nakon dobre akcije domaćeg tima Å”utirao je Duspara ,ali se odličnom intervencijom istakao gostujuci golman Modić.
39. minut '
Gooooollllll Tekstilac-Sloboda 1:0 u 34 .minutu Susakovic je presjekao akciju gostiju ,uzeo loptu i sam se uputio prema golu ekipe iz Mrkonjić Grada, Å”utirao sa desetak metara i zatresao mrežu Slobode.
34. minut '
Å ut na gol
Odlična prilika za goste iz Mrkonjić Grada. Dučić iskosa sa dvdesetak metara pogodio prečku domaćeg gola.
12,.. minut '
Derventa. Gradski stadion. Sudija: Mladen Mirić ( Bijeljina). Pomoćnici: Milan Dujaković (Banjaluka), Gojko Crnobrnja (Banjaluka). Četvri sudija: Velibor Gigović (GradiÅ”ka). Posmatrač suđenja: DuÅ”ko Pekija ( Prijedor), Delegat: Gradimir Stojanović (Foča).
Dejan Plisnić, DuÅ”an Marić, Dragan Jolović, Aleksandar Kovač, SlaviÅ”a Maksimović, Zlatko Duspara, Ozren Perić, Igor Susaković, Dejan Ćorić, Vladanko Komlenović, MiloÅ” Kukić. Na klupi: Dražen Vukadinović, Dejan Đekić, SiniÅ”a Simić, Benjamin Vugdalić, Dajan Ćorić, DuÅ”ko Pećić. Trener: Igor Janković.
SrđanĀ Modić, Adnan Ljutić, Ognjen Dučuć, Branko Peno, Radovan PeriÅ”ić, Å amara Zoran, MiloÅ” Crnomarković, MiloÅ” Srndović, Pero Vučković, Bojan Sladojević, SrÅ”an Malinović. Na klupi: Milan Kesić, Admir Ljutić. Trener: Željko VranjeÅ”.