Zaustavno vreme
JoŔ četiri minute.
90'
Ostalo
Ponovo su svi skočili sa domaće klupe zbog sudijskih odluka na meču. Žuti karton zbog prigovora dobija Terzić. Šćepanović nije želio da izvede korner. Samo je loptu sa korner linije poslaovan terena.
90'
Utakmica zavrŔena
Nema golova. Penali će odlučiti ko ide dalje.
90'
Penal
Pogodio.
90'
Penal
pogađa.
90'
Penal
Pogodio je i Čomor.
90'
Penal
Odbranio Trifković.
90'
Penal
Gol Mandića.
90'
Penal
Matirao je Trifkovića.
90'
Penal
Pogopdak za Slaviju.
90'
Penal
Odbranio je udarac golman Trifković i Slavija ide dalje. Nakon penala 2:4.
90'
Žuti karton
Trener gostiju zaradio je žuti karton.
88'
Izmena - izlaz
87'
Izmena - ulaz
87'
Å ut na gol
Lalović je probao da lobom matira Trifkovića. Bio je to zicer, ali je prebacio gol.
85'
79'
79'
Korner
Nakon korenra Šćepanovića slabom reakcojim jednog domaćeg igrača zatresla se prečka.
79'
Slobodan udarac
Dobar prilka za gosre. Udarac sa 18 metara Šćepanović nije izveo na pravi način.Pogodio je živi zid.
78'
75'
75'
Å ut na gol
Golam Famosa Terzić slabo je ispucao loptu, Šćepanović pokuÅ”ao na prazan gol, ali ga je prebacio.
75'
Ostalo
Sada su nekim odlukama sudije nezadovoljni gosti.
70'
Ostalo
Domaći se ljute zbod odluke sudije DoÅ”la. Isključenje je neko sa domaće klupe.
68'
Žuti karton
66'
Å ut na gol
Najbolja Å”ansa na utakmici, Mičić je ubacio odlično loptu, a Minić zakasnio da je ubaci u praznu mrež.
65'
Å ut na gol
Čomor je uputio snažan Å”ut ka golu Famosa, a Frganja je u posljednjem trenutku uklizao i izblokirao.
60'
58'
58'
Žuti karton
Šutnuo je loptu nakon sudijksog zvižduka.
54'
54'
54'
46'
46'
46'
46'
Žuti karton
Zbog grubog starta na sredini terena.
43'
Å ut na gol
Odmah naredni napad sjajna Å”ansa za domaće i Å”ut Lalovića. Trifković paradom izbacuje u korner
42'
Å ut na gol
Sjajan pokupaj Anesa Demirovića koji je pokupio odbijenu loptu, jako Å”utirao, tik pored stative
41'
Ofsajd
BjeloŔ je zatresao mrežu Famos, ali je gol poniŔten zbog nedozvoljene pozicije.
38'
Korner
Nisu nakon ubacivanja sa strane ozbiljnije ugrozili gol domaćina.
37'
Korner
Gosti izvode korner.
34'
Žuti karton
31'
Žuti karton
27'
Žuti karton
23'
Å ut na gol
Milinković je izveo slobodan udarac, a Lalović glavom tuče visoko preko gola.
22'
Korner
Opasan napad Famosa, ponovo korner.
17'
Å ut na gol
Dobra kombinacija Minića i Blažića na desnoj strani. LoÅ” Å”ut Blažića zavrÅ”ava preko gola Trifkovića.
11'
Å ut na gol
Prvi ozbiljniji napad Famosa. Lalović je pobjegao odbrani, ali na kraju samo korner. Nakon ubacivnaja iz ugla sudija je svirao prekrÅ”aj u napadu.
10'
Å ut na gol
Prvi Å”ut na utakmici. Baban je probao sa distance, ali je Terzić lako intervenisao.
6'
Ostalo
Nepovezana igra u prvih pet minuta.
5'
Ostalo
Počeo susret u Vojkovićima.
1'
Protokol
Glavni sudija: DoÅ”lo Slađan Delegat utakmice: RaÅ”ević Dalibor Prvi pomoćni sudija: Popović Mladen Drugi pomoćni sudija: Vujadin Nemanja