XS
SM
MD
LG
Finale
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Leotar
Trebinje
2 : 0
Krupa
Krupa na Vrbasu
03.06.2021 17:00
Leotar
2 : 0
Krupa
1/2 Finale
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Krupa
Krupa na Vrbasu
2 : 1
Kozara
Gradiška
07.04.2021 15:30
Krupa
2 : 1
Kozara
Leotar
Trebinje
3 : 0
Sloga (Doboj)
Doboj
07.04.2021 15:30
Leotar
3 : 0
Sloga (Doboj)
Kozara
Gradiška
0 : 3
Krupa
Krupa na Vrbasu
04.05.2021 17:00
Kozara
0 : 3
Krupa
Sloga (Doboj)
Doboj
0 : 1
Leotar
Trebinje
12.05.2021 15:30
Sloga (Doboj)
0 : 1
Leotar
1/4 Finale
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Ljubić
Prnjavor
0 : 2
Krupa
Krupa na Vrbasu
10.11.2020 13:30
Ljubić
0 : 2
Krupa
Kozara
Gradiška
2 : 1
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
18.11.2020 13:00
Kozara
2 : 1
Zvijezda 09
Leotar
Trebinje
2 : 1
Radnik
Bijeljina
24.03.2021 13:30
Leotar
2 : 1
Radnik
Podrinje
Janja
1 : 1
Sloga (Doboj)
Doboj
11.11.2020 13:30
Podrinje
1 : 1
Sloga (Doboj)
1/8 finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Željezničar
Banja Luka
0 : 1
Radnik
Bijeljina
07.10.2020 15:00
Željezničar
0 : 1
Radnik
Ljubić
Prnjavor
2 : 0
Modriča
Modriča
07.10.2020 15:00
Ljubić
2 : 0
Modriča
Borac (Kozarska Dubica)
Kozarska Dubica
0 : 2
Krupa
Krupa na Vrbasu
07.10.2020 15:00
Borac (Kozarska Dubica)
0 : 2
Krupa
Drina
Zvornik
1 : 3
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
07.10.2020 15:00
Drina
1 : 3
Zvijezda 09
Slavija
Istočno Sarajevo
1 : 2
Sloga (Doboj)
Doboj
07.10.2020 15:00
Slavija
1 : 2
Sloga (Doboj)
Rudar Prijedor
Prijedor
0 : 0
Leotar
Trebinje
07.10.2020 15:00
Rudar Prijedor
0 : 0
Leotar
Kozara
Gradiška
1 : 1
Sloboda (Novi grad)
Novi Grad
20.10.2020 15:00
Kozara
1 : 1
Sloboda (Novi grad)
Guber
Srebrenica
1 : 1
Podrinje
Janja
07.10.2020 15:00
Guber
1 : 1
Podrinje
1/16 finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Sloga (Srbac)
Srbac
2 : 5
Krupa
Krupa na Vrbasu
08.09.2020 16:30
Sloga (Srbac)
2 : 5
Krupa
Sloga (Trn)
Trn
0 : 3
Kozara
Gradiška
09.09.2020 16:30
Sloga (Trn)
0 : 3
Kozara
Ljubić
Prnjavor
0 : 0
Borac (Banja Luka)
Banja Luka
08.09.2020 16:30
Ljubić
0 : 0
Borac (Banja Luka)
Liješće
Liješće
0 : 6
Sloga (Doboj)
Doboj
09.09.2020 16:30
Liješće
0 : 6
Sloga (Doboj)
Dobor
Modriča
0 : 11
Borac (Kozarska Dubica)
Kozarska Dubica
09.09.2020 16:30
Dobor
0 : 11
Borac (Kozarska Dubica)
Sloboda (Mrkonjić Grad)
Mrkonjić Grad
0 : 3
Željezničar
Banja Luka
09.09.2020 16:30
Sloboda (Mrkonjić Grad)
0 : 3
Željezničar
Jedinstvo (Žeravica)
Žeravica
0 : 4
Modriča
Modriča
09.09.2020 16:30
Jedinstvo (Žeravica)
0 : 4
Modriča
Proleter
Teslić
0 : 3
Rudar Prijedor
Prijedor
09.09.2020 16:30
Proleter
0 : 3
Rudar Prijedor
Borac (Šamac)
Šamac
1 : 1
Leotar
Trebinje
09.09.2020 16:30
Borac (Šamac)
1 : 1
Leotar
OFK Šekovići
Šekovići
1 : 6
Drina
Zvornik
09.09.2020 16:30
OFK Šekovići
1 : 6
Drina
Famos
Vojkovići
0 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
08.09.2020 16:30
Famos
0 : 0
Slavija
Sutjeska
Foča
0 : 1
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
22.09.2020 16:30
Sutjeska
0 : 1
Zvijezda 09
Guber
Srebrenica
1 : 1
Jedinstvo (Brčko)
Brčko
09.09.2020 16:30
Guber
1 : 1
Jedinstvo (Brčko)
Glasinac 2011
Sokolac
1 : 3
Radnik
Bijeljina
09.09.2020 16:30
Glasinac 2011
1 : 3
Radnik
Rudar 1925
Ugljevik
2 : 4
Podrinje
Janja
09.09.2020 16:30
Rudar 1925
2 : 4
Podrinje
Sloboda (Novi grad)
Novi Grad
3 : 1
Tekstilac
Derventa
09.09.2020 16:30
Sloboda (Novi grad)
3 : 1
Tekstilac
Status
redakcija
Premijum urednik takmičenja

Administrator DC
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 5 korisnika
Takmičenje prati 8 korisnika