Odlična prilika za Radnik, Å”ut Krstića brani Pajević
77'
Penal za Radnik. U kaznenom prostoru fauliran Srećković, sigiuran je Vasić.
59'
Gavrić je asistirao, a Ristić iz srca Å”esnaesterca poslao loptu u lijevi ugao gola Sutjeske.
57'
Sve je sam uradio Dragan doÅ”lo. ProÅ”ao je po boku odbranu domaćina,a onda matirao nemoćnog golmana Sutjeske.
40'
N akon kornera ne pogađa napadač Sutjeske.
39'
CentraÅ”ut Mojovića sa lijeve strane, Radović kasni da ubaci loptu u mrežu Radnika.
38'
Å ut na gol
DuÅ”an Ristić
Stopostotna prilika za Radnik. Ristić je izbio sam pred Pajevića koji odlično reaguje i otklanja opasnost od svog gola.
25'
Mojović je dodao do Radovića koji Å”utra glavom pored gola Radnika.
18'
Nesmotrenosti u odbrani Sutjeske iskoristio je Maksimović . Pobjegao je po desnoj strani i sa ivice kaznenog prostora poslao loptu u lijevi ugao gola domaćeg tima.
18'
Slobodan udarac sa 20 metara izveo je Mojović. Golman Lakić je nakratko odbio loptu na koju natrčava Radović postiže pogodak koji je poniÅ”ten zbog ofsajda.
10'
Å ut na gol
Dobra prilika za Sutjesku ,Ristović je uposlio Mojovića koji je lijepo proÅ”ao po lijevoj strani, uÅ”ao u kazneni prostor centrirao, ali napadači domaćeg tima su zakasnili da ubace loptu u mrežu.
1'
Protokol
Sudije: Nikola TeÅ”anović (Istočno Novo Sarajevo) [Glavni], Strahinja Vuković (Trebinje) [Pomoćnik], Strahinja Trifković (Pale) [Pomoćnik],