Sarajevo
Sarajevo
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
22.04.2018 17:00 | Sarajevo | 2 : 0 | Široki Brijeg |
Sloboda
Tuzla
|
|
GOŠK
Gabela
|
22.04.2018 17:00 | Sloboda | 1 : 2 | GOŠK |
Omarska
Omarska
|
|
Vranjak
Vranjak
|
22.04.2018 16:30 | Omarska | 1 : 0 | Vranjak | ||||||
Dubrave
Dubrave
|
|
BSK
Banja Luka
|
22.04.2018 16:30 | Dubrave | 1 : 0 | BSK |
Mladost(BS)
Bogutovo Selo
|
|
Velež
Nevesinje
|
22.04.2018 16:30 | Mladost(BS) | 2 : 1 | Velež | ||||||
Sloga
Gornje Crnjelovo
|
|
Mladost(G)
Gacko
|
22.04.2018 16:30 | Sloga | 2 : 0 | Mladost(G) | ||||||
Mladost(R)
Rogatica
|
|
Leotar
Trebinje
|
22.04.2018 16:30 | Mladost(R) | 5 : 3 | Leotar | ||||||
Proleter
Dvorovi
|
|
Drina HE
Višegrad
|
22.04.2018 16:30 | Proleter | 2 : 3 | Drina HE | ||||||
Sloga Junajted
Bijeljina
|
|
Jedinstvo(Bč)
Brčko
|
22.04.2018 16:30 | Sloga Junajted | 0 : 3 | Jedinstvo(Bč) | ||||||
Budućnost
Pilica
|
|
Famos
Vojkovići
|
22.04.2018 16:30 | Budućnost | 1 : 0 | Famos |
OFK Šekovići
Šekovići
|
|
OFK Trnovica
Trnovica
|
22.04.2018 16:00 | OFK Šekovići | 3 : 1 | OFK Trnovica | ||||||
Radnički
Karakaj
|
|
Omladinac
Potočari
|
22.04.2018 16:00 | Radnički | 2 : 1 | Omladinac | ||||||
Podrinje
Tršić
|
|
BSK Ledinci
Batković
|
22.04.2018 16:00 | Podrinje | 2 : 1 | BSK Ledinci | ||||||
Lokomotiva
Brčko
|
|
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
22.04.2018 16:00 | Lokomotiva | 4 : 2 | Zadrugar | ||||||
Vlasenica
Vlasenica
|
|
Bratstvo
Bratunac
|
22.04.2018 16:00 | Vlasenica | 3 : 3 | Bratstvo | ||||||
Milići
Milići
|
|
Majevica
Lopare
|
22.04.2018 16:00 | Milići | 2 : 0 | Majevica | ||||||
Jedinstvo
Roćević
|
|
Čelopek
Čelopek
|
22.04.2018 16:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Čelopek |
Budućnost
Gornja Slatina
|
|
Skugrić
Skugrić
|
22.04.2018 15:30 | Budućnost | 1 : 0 | Skugrić | ||||||
Naša krila
Kostajnica
|
|
Sloga(J)
Jakeš
|
22.04.2018 15:30 | Naša krila | 1 : 0 | Sloga(J) | ||||||
Zvijezda
Kakmuž
|
|
Hajduk
Batkuša
|
22.04.2018 15:30 | Zvijezda | 1 : 1 | Hajduk | ||||||
Rudanka
Rudanka
|
|
OFK Pridjel
Pridjel
|
22.04.2018 15:30 | Rudanka | 6 : 0 | OFK Pridjel |
Partizan
Kostajnica
|
|
Sloga
Rakelići(Saničani)
|
22.04.2018 16:30 | Partizan | 2 : 1 | Sloga | ||||||
OFK Brdo
Hambarine
|
|
OFK Ravan
Međeđa
|
22.04.2018 16:30 | OFK Brdo | 5 : 0 | OFK Ravan |
Romanija
Pale
|
|
Rudo
Rudo
|
22.04.2018 16:30 | Romanija | 1 : 1 | Rudo |
Biseri
Čatrnja
|
|
Potkozarje
Aleksandrovac
|
22.04.2018 16:30 | Biseri | 3 : 2 | Potkozarje | ||||||
Borac(Š)
Šibovska
|
|
Ratar
Stara Topola
|
22.04.2018 16:30 | Borac(Š) | 7 : 2 | Ratar | ||||||
Kalemi
Trebovljani
|
|
Borac(M)
Maglajani
|
22.04.2018 14:30 | Kalemi | 8 : 2 | Borac(M) | ||||||
Mladost
Bajinci
|
|
Tamaris
Mrčevci
|
22.04.2018 16:30 | Mladost | 5 : 0 | Tamaris | ||||||
13 Skojevki
Grbavci
|
|
Torpedo
Cerovljani
|
22.04.2018 16:30 | 13 Skojevki | 2 : 2 | Torpedo | ||||||
Kozara
Turjak
|
|
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
|
22.04.2018 16:30 | Kozara | 3 : 1 | Sloga DIPO |
Grčica
Brčko
|
|
Obilić
Krepšić
|
22.04.2018 16:00 | Grčica | 5 : 0 | Obilić | ||||||
Čelik
Grbavica
|
|
Slijepčevići
Slijepčevići
|
22.04.2018 16:00 | Čelik | 1 : 8 | Slijepčevići | ||||||
Crvena zvijezda
Donji Žabar
|
|
Jugović
Gredice
|
22.04.2018 16:00 | Crvena zvijezda | 4 : 4 | Jugović | ||||||
Rudar 1925
Ugljevik
|
|
Mladost(S)
Sandići
|
22.04.2018 16:00 | Rudar 1925 | 3 : 0 | Mladost(S) | ||||||
Jedinstvo
Koretaši
|
|
OFK Brezik
Gornji Brezik
|
22.04.2018 16:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | OFK Brezik | ||||||
Mladost(T)
Trnjaci
|
|
Gredice
Gredice
|
22.04.2018 16:00 | Mladost(T) | 0 : 3 | Gredice | ||||||
Zadrugar
Bukvik
|
|
Sava 04
Brezovo Polje Selo
|
22.04.2018 16:00 | Zadrugar | 6 : 1 | Sava 04 |
Kladari Gornji
Kladari Gornji
|
|
Mladost
Dobrinja
|
22.04.2018 15:30 | Kladari Gornji | 3 : 1 | Mladost | ||||||
Liješće
Liješće
|
|
Ukrina
Čečava
|
22.04.2018 15:30 | Liješće | 0 : 2 | Ukrina | ||||||
Vučijak
Majevac
|
|
Hajduk
Kožuhe
|
22.04.2018 15:30 | Vučijak | 6 : 0 | Hajduk | ||||||
Borac(0)
Osinja
|
|
Pelagićevo
Pelagićevo
|
22.04.2018 15:30 | Borac(0) | 4 : 2 | Pelagićevo | ||||||
Rudar
Stanari
|
|
Skugrić 1964
Mišići-Potpolje
|
22.04.2018 15:30 | Rudar | 0 : 0 | Skugrić 1964 | ||||||
Crkvina
Crkvina
|
|
Bratstvo
Donja Dubica
|
22.04.2018 15:30 | Crkvina | 3 : 3 | Bratstvo | ||||||
Borac(BL)
Bosanski Lužani
|
|
Trebavac
Vranjak
|
22.04.2018 15:30 | Borac(BL) | 1 : 0 | Trebavac |
Mladost Farmaprom
Zalužani
|
|
Krajina
Banja Luka
|
22.04.2018 11:00 | Mladost Farmaprom | 1 : 2 | Krajina | ||||||
Džaja
Banja Luka
|
|
Omladinac
Banja Luka
|
22.04.2018 15:30 | Džaja | 1 : 1 | Omladinac | ||||||
Sloga Nektar
Potkozarje
|
|
Gomionica
Bronzani Majdan
|
22.04.2018 15:30 | Sloga Nektar | 3 : 0 | Gomionica | ||||||
Vrbas
Banja Luka
|
|
Polet Krajišnik
Dragočaj-Ramići
|
22.04.2018 15:30 | Vrbas | 5 : 2 | Polet Krajišnik | ||||||
OFK Banja Luka 2017
Banja Luka(Bočac)
|
|
Šnjegotina
Velika Šnjegotina
|
22.04.2018 15:30 | OFK Banja Luka 2017 | 1 : 3 | Šnjegotina | ||||||
Rekreativo
Banja Luka
|
|
Borac
Istočni Drvar
|
22.04.2018 15:30 | Rekreativo | 3 : 0 | Borac |
Proleter
Johovac-Ruhotina
|
|
Miloš Obilić
Novo Naselje Janja
|
22.04.2018 16:00 | Proleter | 2 : 2 | Miloš Obilić | ||||||
OFK Janja 2009
Janja
|
|
Jedinstvo
Suvo Polje
|
22.04.2018 16:00 | OFK Janja 2009 | 2 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Sloboda
Donji Zagoni
|
|
Priboj
Priboj
|
22.04.2018 16:00 | Sloboda | 4 : 0 | Priboj | ||||||
Balatun
Balatun
|
|
Semberija
Popovi
|
22.04.2018 16:00 | Balatun | 1 : 1 | Semberija | ||||||
Stević Jovan
Vršani
|
|
Obarska
Velika Obarska
|
22.04.2018 16:00 | Stević Jovan | 2 : 2 | Obarska |
Branjevo
Branjevo
|
|
Birač
Derventa
|
22.04.2018 16:00 | Branjevo | 1 : 0 | Birač | ||||||
Budućnost
Skelani
|
|
Pecka
Roćević
|
22.04.2018 16:00 | Budućnost | 8 : 1 | Pecka | ||||||
Jasenica
Jasenica
|
|
Tabanci
Tabanci
|
22.04.2018 16:00 | Jasenica | 2 : 3 | Tabanci | ||||||
Borac
Osmaci
|
|
Jadar
Nova Kasaba
|
22.04.2018 16:00 | Borac | 2 : 1 | Jadar |
Brzi
Busnovi
|
|
Slaven
Dobrljin
|
22.04.2018 16:30 | Brzi | 0 : 2 | Slaven | ||||||
Bratstvo
Kozarac
|
|
Plamen
Donje Vodičevo
|
22.04.2018 16:30 | Bratstvo | 3 : 1 | Plamen |
Mrakovica
Kozaruša
|
|
Ljubija
Ljubija
|
22.04.2018 16:30 | Mrakovica | 2 : 2 | Ljubija | ||||||
Podgrmeč
Oštra Luka
|
|
Gomjenica
Prijedor
|
22.04.2018 16:30 | Podgrmeč | 2 : 1 | Gomjenica |
Mladost
Seferovci
|
|
Vilusi
Vilusi
|
22.04.2018 17:00 | Mladost | 0 : 2 | Vilusi | ||||||
Bratstvo(K)
Kozinci
|
|
Obradovac
Gradiška
|
22.04.2018 17:00 | Bratstvo(K) | 2 : 2 | Obradovac | ||||||
Bratstvo(0)
Orahova
|
|
Romanovci
Romanovci
|
22.04.2018 15:00 | Bratstvo(0) | 7 : 4 | Romanovci |
Posavina
Miloševac
|
|
Mladost(ST)
Srpska Tišina
|
22.04.2018 16:30 | Posavina | 5 : 1 | Mladost(ST) | ||||||
Sloga 73
Ždreban
|
|
Sloga
Srednja Slatina
|
22.04.2018 16:30 | Sloga 73 | 5 : 1 | Sloga | ||||||
Partizan
Koprivna
|
|
Jedinstvo
Obudovac 2(Branica)
|
22.04.2018 16:30 | Partizan | 5 : 4 | Jedinstvo | ||||||
Mladost(B)
Botajica
|
|
Crvena zvijezda
Gajevi
|
22.04.2018 16:30 | Mladost(B) | 2 : 3 | Crvena zvijezda | ||||||
Dobor
Modriča
|
|
Zvijezda
Kruškovo Polje
|
22.04.2018 16:30 | Dobor | 0 : 3 | Zvijezda |
OFK Batković
Batković
|
|
Kolektiv
Međaši
|
22.04.2018 17:00 | OFK Batković | 1 : 0 | Kolektiv | ||||||
Borac
Trnjaci
|
|
Glogovac
Glogovac
|
22.04.2018 17:00 | Borac | 5 : 1 | Glogovac | ||||||
Modran
Modran
|
|
VSK
Velino Selo
|
22.04.2018 17:00 | Modran | 0 : 2 | VSK | ||||||
Međaši
Međaši
|
|
Bjeloševac
Bjeloševac
|
22.04.2018 17:00 | Međaši | 2 : 0 | Bjeloševac | ||||||
Drina
Batar
|
|
Pobjeda
Triješnica
|
22.04.2018 17:00 | Drina | 6 : 1 | Pobjeda |
Kovačići 08
Kovačići
|
|
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
|
22.04.2018 17:00 | Kovačići 08 | 1 : 1 | Magnojević 2001 | ||||||
Polet
Mala Obarska
|
|
Ljeljenča
Ljeljenča
|
22.04.2018 17:00 | Polet | 1 : 1 | Ljeljenča | ||||||
Koridor 2011
Bijeljina
|
|
Građanski
Bijeljina
|
22.04.2018 17:00 | Koridor 2011 | 6 : 0 | Građanski | ||||||
Jedinstvo
Donja Čađavica
|
|
Omladinac
Gornja Čađavica
|
22.04.2018 17:00 | Jedinstvo | 4 : 1 | Omladinac | ||||||
Sava
Gradac
|
|
Panteri
Zagoni
|
22.04.2018 17:00 | Sava | 3 : 5 | Panteri |
Mladost
Lončari
|
|
Polet
Čović Polje
|
22.04.2018 11:00 | Mladost | 5 : 1 | Polet | ||||||
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
|
|
Sloboda
Mrtvica
|
22.04.2018 11:00 | Bobetino Brdo | 3 : 0 | Sloboda | ||||||
Budućnost Red Star
Vučilovac
|
|
Borac
Ražljevo
|
22.04.2018 11:00 | Budućnost Red Star | 4 : 1 | Borac |
Rasavci
Rasavci
|
|
Kiseljak
Koprivna
|
22.04.2018 16:30 | Rasavci | 5 : 0 | Kiseljak | ||||||
Moštanica
Božići
|
|
Rudar
Blagaj
|
22.04.2018 16:30 | Moštanica | 0 : 3 | Rudar | ||||||
Svodna
Svodna
|
|
Omladinac
Draksenić
|
22.04.2018 16:30 | Svodna | 3 : 0 | Omladinac | ||||||
Radnik Urije
Prijedor
|
|
Blatna
Blatna
|
22.04.2018 16:30 | Radnik Urije | 3 : 4 | Blatna |
OFK Nožičko
Nožičko
|
|
Župa
Milosavci
|
22.04.2018 16:00 | OFK Nožičko | 0 : 4 | Župa | ||||||
Biseri
Lišnja
|
|
Bratstvo
Povelič
|
22.04.2018 16:00 | Biseri | 2 : 3 | Bratstvo | ||||||
Budućnost
Donji Galjipovci
|
|
Crvena zemlja
Nova Ves
|
22.04.2018 16:00 | Budućnost | 0 : 4 | Crvena zemlja | ||||||
Vrbas
Prijebljezi
|
|
Polet
Mali Sitneši
|
22.04.2018 16:00 | Vrbas | 2 : 3 | Polet |
Zadrugar
Sijekovac
|
|
4. juli
Pojezna
|
22.04.2018 16:00 | Zadrugar | 2 : 1 | 4. juli | ||||||
Polet
Podnovlje
|
|
Ozrenski sokolovi
Boljanić
|
22.04.2018 16:00 | Polet | 5 : 1 | Ozrenski sokolovi | ||||||
Borac
Kotorsko
|
|
27. Juli
Kalenderovci
|
22.04.2018 16:00 | Borac | 6 : 0 | 27. Juli | ||||||
BSK
Bušletić
|
|
Željezničar
Pridjel Gornji
|
22.04.2018 16:00 | BSK | 5 : 1 | Željezničar | ||||||
Radnički
Brodsko Polje
|
|
Zborište
Zborište
|
22.04.2018 16:00 | Radnički | 3 : 1 | Zborište |
Napredak
Dijelovi
|
|
Sloga 2
Gornje Crnjelovo
|
22.04.2018 10:30 | Napredak | 0 : 5 | Sloga 2 |
Mladen Perić
Glogovac
|
|
Sloga
Donja Bukovica
|
22.04.2018 10:30 | Mladen Perić | 3 : 9 | Sloga | ||||||
Proleter
Gornji Dragaljevac
|
|
Gorica
Pučile
|
22.04.2018 10:30 | Proleter | 5 : 0 | Gorica | ||||||
Buk
Gornja Bukovica
|
|
Sloboda
Donji Dragaljevac
|
22.04.2018 10:30 | Buk | 1 : 2 | Sloboda |
Vojvodina
Novi Sad
|
|
Spartak
Subotica
|
22.04.2018 18:00 | Vojvodina | 0 : 2 | Spartak | ||||||
Partizan
Beograd
|
|
Čukarički
Beograd
|
22.04.2018 19:00 | Partizan | 2 : 1 | Čukarički |
Borac
Čačak
|
|
Mladost
Lučani
|
22.04.2018 17:00 | Borac | 0 : 2 | Mladost | ||||||
OFK Bačka
Bačka Palanka
|
|
Mačva
Šabac
|
22.04.2018 17:00 | OFK Bačka | 1 : 1 | Mačva |
Dinamo
Vranje
|
|
TSC
Bačka Topola
|
22.04.2018 16:00 | Dinamo | 0 : 1 | TSC | ||||||
Bežanija
Beograd
|
|
Budućnost
Dobanovci
|
22.04.2018 16:00 | Bežanija | 2 : 0 | Budućnost | ||||||
Radnički (P)
Pirot
|
|
ČSK Pivara
Čelarevo
|
22.04.2018 16:00 | Radnički (P) | 2 : 0 | ČSK Pivara |
Arsenal
London
|
|
West Ham
London
|
22.04.2018 14:30 | Arsenal | 4 : 1 | West Ham | ||||||
Manchester City
Manchester
|
|
Swansea
Swansea
|
22.04.2018 17:30 | Manchester City | 5 : 0 | Swansea | ||||||
Stoke
Stoke-on-Trent
|
|
Burnley
Burnley
|
22.04.2018 14:30 | Stoke | 1 : 1 | Burnley |
Girona
Girona
|
|
Espanyol
Barcelona
|
22.04.2018 12:00 | Girona | 0 : 2 | Espanyol | ||||||
Málaga
Málaga
|
|
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
|
22.04.2018 16:15 | Málaga | 2 : 0 | Real Sociedad | ||||||
Las Palmas
Las Palmas de Gran Canaria
|
|
Alavés
Vitoria-Gasteiz
|
22.04.2018 18:30 | Las Palmas | 0 : 4 | Alavés | ||||||
Atlético Madrid
Madrid
|
|
Real Betis
Sevilla
|
22.04.2018 20:45 | Atlético Madrid | 0 : 0 | Real Betis |
Köln
Köln
|
|
Schalke 04
Gelsenkirchen
|
22.04.2018 18:00 | Köln | 2 : 2 | Schalke 04 | ||||||
Augsburg
Augsburg
|
|
Mainz 05
Mainz
|
22.04.2018 15:30 | Augsburg | 2 : 0 | Mainz 05 |
Cagliari
Cagliari
|
|
Bologna
Bologna
|
22.04.2018 12:30 | Cagliari | 0 : 0 | Bologna | ||||||
Udinese
Udine
|
|
Crotone
Crotone
|
22.04.2018 15:00 | Udinese | 1 : 2 | Crotone | ||||||
Chievo
Verona
|
|
Internazionale
Milano
|
22.04.2018 15:00 | Chievo | 1 : 2 | Internazionale | ||||||
Juventus
Torino
|
|
Napoli
Napoli
|
22.04.2018 20:45 | Juventus | 0 : 1 | Napoli | ||||||
Lazio
Roma
|
|
Sampdoria
Genova
|
22.04.2018 15:00 | Lazio | 4 : 0 | Sampdoria | ||||||
Atalanta
Bergamo
|
|
Torino
Torino
|
22.04.2018 15:00 | Atalanta | 2 : 1 | Torino |
Bordeaux
Bordeaux
|
|
PSG
Paris
|
22.04.2018 21:00 | Bordeaux | 0 : 1 | PSG | ||||||
Nice
Nice
|
|
Montpellier
Montpellier
|
22.04.2018 15:00 | Nice | 1 : 0 | Montpellier | ||||||
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
|
|
Troyes
Troyes
|
22.04.2018 17:00 | Saint-Étienne | 2 : 1 | Troyes |
Radnik
Donji Vakuf
|
|
Krajina
Cazin
|
22.04.2018 16:00 | Radnik | 0 : 0 | Krajina | ||||||
Brekovica 78
Brekovica
|
|
Vitez
Bužim
|
22.04.2018 16:00 | Brekovica 78 | 4 : 2 | Vitez | ||||||
Novi Travnik
Novi Travnik
|
|
Rudar
Han Bila
|
22.04.2018 16:00 | Novi Travnik | 1 : 0 | Rudar | ||||||
Busovača
Busovača
|
|
Kiseljak
Kiseljak
|
22.04.2018 16:00 | Busovača | 2 : 1 | Kiseljak | ||||||
Krajišnik
Velika Kladuša
|
|
Ključ
Ključ
|
22.04.2018 16:00 | Krajišnik | 4 : 1 | Ključ |
Pobjeda
Tešanjka
|
|
Borac
Jelah
|
22.04.2018 16:00 | Pobjeda | 3 : 0 | Borac | ||||||
Žepče
Žepče
|
|
Natron
Maglaj
|
22.04.2018 16:00 | Žepče | 3 : 1 | Natron | ||||||
Krivaja
Zavidovići
|
|
Bosna Union
Sarajevo
|
22.04.2018 16:00 | Krivaja | 2 : 5 | Bosna Union |
Priluk
Priluk
|
|
Seona
Seona
|
22.04.2018 16:30 | Priluk | 2 : 1 | Seona | ||||||
Mramor
Mramor
|
|
Mladost
Malešići
|
22.04.2018 16:30 | Mramor | 2 : 2 | Mladost | ||||||
Lokomotiva
Miričina
|
|
Prokosovići
Prokosovići
|
22.04.2018 16:30 | Lokomotiva | 3 : 1 | Prokosovići | ||||||
Sloga
Tojšići
|
|
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
|
22.04.2018 16:30 | Sloga | 2 : 0 | Ingram | ||||||
Dinamo
Donja Mahala
|
|
Bosna(K)
Kalesija
|
22.04.2018 16:30 | Dinamo | 2 : 1 | Bosna(K) | ||||||
Gradina
Srebrenik
|
|
Bosna(M)
Mionica
|
22.04.2018 16:30 | Gradina | 2 : 1 | Bosna(M) | ||||||
Svatovac
Poljice
|
|
Radnički
Lukavac
|
22.04.2018 16:30 | Svatovac | 3 : 1 | Radnički | ||||||
Dizdaruša
Brčko
|
|
Budućnost
Banovići
|
22.04.2018 16:30 | Dizdaruša | 0 : 3 | Budućnost |
Grude
Grude
|
|
Stolac
Stolac
|
22.04.2018 16:30 | Grude | 5 : 0 | Stolac | ||||||
Brotnjo
Čitluk
|
|
Neum
Neum
|
22.04.2018 16:30 | Brotnjo | 0 : 0 | Neum | ||||||
Sloga(U-DV)
Uskoplje-Donji Vakuf
|
|
Troglav 1918
Livno
|
22.04.2018 16:30 | Sloga(U-DV) | 2 : 2 | Troglav 1918 | ||||||
Turbina
Jablanica
|
|
Tomislav
Tomislavgrad
|
22.04.2018 16:30 | Turbina | 1 : 3 | Tomislav | ||||||
Kamešnica
Podhum
|
|
Klis
Buturović Polje
|
22.04.2018 16:30 | Kamešnica | 2 : 2 | Klis | ||||||
Cim
Cim
|
|
Rama
Prozor-Rama
|
22.04.2018 16:30 | Cim | 1 : 2 | Rama | ||||||
Posušje
Posušje
|
|
Sloga(Lj)
Ljubuški
|
22.04.2018 16:30 | Posušje | 3 : 0 | Sloga(Lj) |
Mladost(V)
Vrnograč
|
|
Mladost 1938
Bosanski Petrovac
|
22.04.2018 16:30 | Mladost(V) | 3 : 0 | Mladost 1938 | ||||||
Omladinac
Sanica
|
|
Borac
Izačić
|
22.04.2018 16:30 | Omladinac | 0 : 3 | Borac | ||||||
Bajer 99
Velagići
|
|
Omladinac 75
Pokoj
|
22.04.2018 16:30 | Bajer 99 | 1 : 2 | Omladinac 75 | ||||||
Rudar
Kamengrad
|
|
Gomila
Stijena
|
22.04.2018 16:30 | Rudar | 5 : 0 | Gomila | ||||||
Mladost(P)
Polje-Cazin
|
|
Željezničar
Bosanska Krupa
|
22.04.2018 16:30 | Mladost(P) | 1 : 2 | Željezničar |
Koraj
Koraj
|
|
Mladost(K)
Kikači
|
22.04.2018 16:30 | Koraj | 1 : 1 | Mladost(K) | ||||||
Proleter
Slavinovići
|
|
Mladost(T)
Tinja
|
22.04.2018 16:30 | Proleter | 3 : 1 | Mladost(T) | ||||||
Rijeka
Šerići
|
|
Čelić
Čelić
|
22.04.2018 16:30 | Rijeka | 3 : 1 | Čelić | ||||||
Željezničar
Dobošnica
|
|
DSK
Devetak
|
22.04.2018 16:30 | Željezničar | 2 : 1 | DSK | ||||||
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
|
Jedinstvo
Lukavica
|
22.04.2018 16:30 | Gornji Rahić | 12 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Vražići 92
Vražići
|
|
Doboj Istok
Doboj Istok
|
22.04.2018 16:30 | Vražići 92 | 5 : 2 | Doboj Istok | ||||||
Mladost(P)
Puračić
|
|
Biberovo Polje
Biberovo Polje
|
22.04.2018 16:30 | Mladost(P) | 7 : 1 | Biberovo Polje | ||||||
Trešnjevka
Maoča
|
|
Orahovica 74
Orahovica
|
22.04.2018 16:30 | Trešnjevka | 5 : 2 | Orahovica 74 |
HAŠK Napredak
Ulović
|
|
Dubrave
Dubrave
|
22.04.2018 16:30 | HAŠK Napredak | 3 : 1 | Dubrave | ||||||
Sloga(T)
Tolisa
|
|
19 srpanj
Oštra Luka
|
22.04.2018 16:30 | Sloga(T) | 5 : 4 | 19 srpanj | ||||||
Odžak 102
Odžak
|
|
Mladost(DS)
Donji Svilaj
|
22.04.2018 16:30 | Odžak 102 | 3 : 0 | Mladost(DS) | ||||||
Tramošnica
Tramošnica
|
|
Mladost(S)
Sibovac
|
22.04.2018 16:30 | Tramošnica | 1 : 3 | Mladost(S) | ||||||
Hajduk
Orašje
|
|
Sloga(P)
Prud
|
22.04.2018 16:30 | Hajduk | 0 : 0 | Sloga(P) | ||||||
Dragovoljac
Novo Selo
|
|
Napredak
Matići
|
22.04.2018 16:30 | Dragovoljac | 5 : 0 | Napredak | ||||||
Bok
Bok
|
|
Vitanovići 78
Vitanovići
|
22.04.2018 16:30 | Bok | 4 : 2 | Vitanovići 78 |
Nemila
Nemila
|
|
Novi Šeher
Novi Šeher
|
22.04.2018 16:30 | Nemila | 2 : 3 | Novi Šeher | ||||||
Napredak
Šije
|
|
Rudar
Breza
|
22.04.2018 16:30 | Napredak | 2 : 2 | Rudar | ||||||
Fortuna
Zenica
|
|
Stupčanica
Olovo
|
22.04.2018 16:30 | Fortuna | 0 : 6 | Stupčanica | ||||||
Vareš
Vareš
|
|
Zmaj
Buzić Mahala
|
22.04.2018 16:30 | Vareš | 1 : 1 | Zmaj | ||||||
Vis
Kosova
|
|
Proleter
Makljenovac
|
22.04.2018 16:30 | Vis | 6 : 0 | Proleter |
Vlašić
Turbe
|
|
Kaćuni
Kaćuni
|
22.04.2018 16:30 | Vlašić | 5 : 0 | Kaćuni | ||||||
Mladost
Nević Polje
|
|
Kreševo
Kreševo
|
22.04.2018 16:30 | Mladost | 1 : 0 | Kreševo | ||||||
Fojnica
Fojnica
|
|
Elektrobosna
Jajce
|
22.04.2018 16:30 | Fojnica | 3 : 0 | Elektrobosna |
Saobraćajac
Sarajevo
|
|
Mošćanica
Sarajevo
|
22.04.2018 16:00 | Saobraćajac | 3 : 7 | Mošćanica | ||||||
Biser 96
Sarajevo
|
|
Butmir
Butmir-Ilidža
|
22.04.2018 16:00 | Biser 96 | 2 : 3 | Butmir | ||||||
Igman
Ilidža
|
|
Bojnik
Bojnik
|
22.04.2018 16:00 | Igman | 4 : 1 | Bojnik | ||||||
UNIS
Vogošća
|
|
Mladost
Župča
|
22.04.2018 16:00 | UNIS | 3 : 0 | Mladost |
Karaula
Karaula
|
|
Gorica
Guča Gora
|
22.04.2018 16:30 | Karaula | 0 : 6 | Gorica | ||||||
Šantići
Šantići
|
|
Bilalovac
Bilalovac
|
22.04.2018 16:30 | Šantići | 0 : 1 | Bilalovac | ||||||
Katarina
Fojnica
|
|
Brnjaci
Brnjaci
|
22.04.2018 16:30 | Katarina | 6 : 3 | Brnjaci |
Napredak
Omerbegovača
|
|
Sloboda
Kerep
|
22.04.2018 16:30 | Napredak | 2 : 1 | Sloboda | ||||||
Graničar
Brezovo Polje
|
|
Trebava
Donja Zelinja
|
22.04.2018 16:30 | Graničar | 5 : 1 | Trebava | ||||||
Željezničar
Jelovče Selo
|
|
12 decembar
Rajska
|
22.04.2018 16:30 | Željezničar | 3 : 1 | 12 decembar | ||||||
Polet
Palanka
|
|
Jedinstvo
Vučkovci
|
22.04.2018 16:30 | Polet | 6 : 0 | Jedinstvo | ||||||
OFK Vida
Vida
|
|
Voćar
Šatorovići
|
22.04.2018 16:30 | OFK Vida | 2 : 1 | Voćar | ||||||
Posavina
Brod
|
|
Ograđenovac
Ograđenovac
|
22.04.2018 16:30 | Posavina | 4 : 0 | Ograđenovac | ||||||
OFK Međiđa
Donja Međiđa
|
|
Omladinac 68
Mionica
|
22.04.2018 16:30 | OFK Međiđa | 3 : 1 | Omladinac 68 |
Sloga
Bikodže
|
|
Turija
Turija
|
22.04.2018 | Sloga | 0 : 1 | Turija | ||||||
Mladost(D)
Doborovci
|
|
Rudar
Zagorje
|
22.04.2018 | Mladost(D) | 4 : 2 | Rudar | ||||||
Pribava
Pribava
|
|
Borac
Tabaci
|
22.04.2018 | Pribava | 3 : 1 | Borac | ||||||
Mramor
Babice
|
|
Polet
Hrvati
|
22.04.2018 | Mramor | 2 : 0 | Polet | ||||||
Orahovica 77
Orahovica
|
|
Jedinstvo
Huskići
|
22.04.2018 | Orahovica 77 | 3 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Stjepan Polje
Stjepan Polje
|
|
BSK
Bokavići
|
22.04.2018 | Stjepan Polje | 3 : 4 | BSK | ||||||
Bukovik
Gornji Srebrenik
|
|
Mladost(VB)
Velika Brijesnica
|
22.04.2018 | Bukovik | 1 : 3 | Mladost(VB) |
Grivice
Grivice
|
|
Gornji Rainci
Gornji Rainci
|
22.04.2018 | Grivice | 5 : 1 | Gornji Rainci | ||||||
Mladost(S)
Solina
|
|
Srnica
Treštenica
|
22.04.2018 | Mladost(S) | 5 : 1 | Srnica | ||||||
Mladost(GŽ)
Gornje Živinice
|
|
Rudar
Bukinje
|
22.04.2018 | Mladost(GŽ) | 2 : 0 | Rudar | ||||||
Vrana
Banovići Selo
|
|
Omladinac RMU
Đurđevik
|
22.04.2018 | Vrana | 3 : 1 | Omladinac RMU | ||||||
Slatina
Bašigovci
|
|
Omazići 1937
Omazići
|
22.04.2018 | Slatina | 2 : 1 | Omazići 1937 | ||||||
OFK Tuzla
Tuzla
|
|
Mladost 78
Donje Vukovije
|
22.04.2018 | OFK Tuzla | 6 : 2 | Mladost 78 |
Dinamo 75
Prijedor
|
|
Mladost
Vidovice
|
22.04.2018 16:30 | Dinamo 75 | 2 : 1 | Mladost | ||||||
OFK Brčko
Brčko
|
|
Korpar
Grebnice
|
22.04.2018 16:30 | OFK Brčko | 1 : 1 | Korpar | ||||||
Mladost
Domaljevac
|
|
Ravne
Zovik
|
22.04.2018 16:30 | Mladost | 4 : 1 | Ravne | ||||||
Frankopan
Špionica Srednja
|
|
Mladi zadrugar
Donji Rahić
|
22.04.2018 16:30 | Frankopan | 0 : 0 | Mladi zadrugar |
Rahićki ljiljani
Gornji Rahić
|
|
Sloboda
Mujkići
|
22.04.2018 | Rahićki ljiljani | 6 : 4 | Sloboda | ||||||
Zelinja 76
Donja Zelinja
|
|
Brka 1948
Brka
|
22.04.2018 | Zelinja 76 | 2 : 4 | Brka 1948 | ||||||
Mionica 85
Mionica
|
|
Majevica
Rašljani
|
22.04.2018 | Mionica 85 | 4 : 1 | Majevica |
Mladost
Gornja Tuzla
|
|
Spreča
Donji Rainci
|
22.04.2018 | Mladost | 1 : 0 | Spreča | ||||||
Sapna
Sapna
|
|
Krušik
Gornje Vukovije
|
22.04.2018 | Sapna | 5 : 2 | Krušik | ||||||
Husinski rudar
Husino
|
|
Memići
Memići
|
22.04.2018 | Husinski rudar | 3 : 0 | Memići | ||||||
Kiseljak
Kiseljak
|
|
Pasci 78
Pasci
|
22.04.2018 | Kiseljak | 3 : 0 | Pasci 78 |
Toplice
Gornja Lukavica
|
|
Konjuh
Kladanj
|
22.04.2018 | Toplice | 2 : 1 | Konjuh | ||||||
Mladost
Suha
|
|
Jablanica
Barice
|
22.04.2018 | Mladost | 1 : 1 | Jablanica | ||||||
Gornje Dubrave
Gornje Dubrave
|
|
Metalac
Živinice
|
22.04.2018 | Gornje Dubrave | 0 : 3 | Metalac | ||||||
Oskova
Oskova
|
|
Budućnost
Donja Lukavica
|
22.04.2018 | Oskova | 0 : 0 | Budućnost |
25 maj
Uroža
|
|
Špionica 1953
Špionica
|
22.04.2018 16:30 | 25 maj | 3 : 2 | Špionica 1953 | ||||||
Modrac
Modrac
|
|
Škahovica
Škahovica
|
22.04.2018 16:30 | Modrac | 3 : 1 | Škahovica |
Porječani
Porječani
|
|
Omladinac
Porjećani
|
22.04.2018 | Porječani | 1 : 2 | Omladinac | ||||||
Ljiljan
Zimča
|
|
Kralupi
Kralupi
|
22.04.2018 | Ljiljan | 1 : 3 | Kralupi | ||||||
Liješeva
Liješeva
|
|
Bratstvo
Topuzovo Polje
|
22.04.2018 | Liješeva | 2 : 1 | Bratstvo | ||||||
Monjare
Kološići
|
|
Moštre
Moštre
|
22.04.2018 | Monjare | 4 : 0 | Moštre |
Radnik
Bijeljina
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
22.04.2018 13:00 | Radnik | 0 : 3 | Krupa | ||||||
GOŠK
Gabela
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
22.04.2018 15:00 | GOŠK | 2 : 6 | Željezničar | ||||||
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Sloboda
Tuzla
|
22.04.2018 15:00 | Široki Brijeg | 1 : 0 | Sloboda | ||||||
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
22.04.2018 15:00 | Zvijezda 09 | 1 : 4 | Sarajevo | ||||||
Vitez
Vitez
|
|
Velež
Mostar
|
22.04.2018 16:00 | Vitez | 2 : 3 | Velež | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Mladost
Doboj Kakanj
|
22.04.2018 13:00 | Borac | 2 : 1 | Mladost |
Sloboda (NG)
Novi Grad
|
|
Podgrmeč
Sanski Most
|
22.04.2018 12:00 | Sloboda (NG) | 3 : 0 | Podgrmeč | ||||||
Sloga
Bosanska Otoka
|
|
Krajina
Cazin
|
22.04.2018 12:00 | Sloga | 3 : 0 | Krajina | ||||||
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
|
|
Kozara
Gradiška
|
22.04.2018 12:00 | Sloboda (MG) | 0 : 3 | Kozara | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
22.04.2018 12:00 | Rudar Prijedor | 0 : 1 | Željezničar Sport Team |
Novi Grad
Sarajevo
|
|
Olimpik
Sarajevo
|
22.04.2018 17:30 | Novi Grad | 3 : 2 | Olimpik | ||||||
Rudar
Kakanj
|
|
Sutjeska
Foča
|
22.04.2018 13:00 | Rudar | 9 : 0 | Sutjeska |
Metalleghe BSI
Jajce
|
|
Iskra
Bugojno
|
22.04.2018 14:00 | Metalleghe BSI | 2 : 2 | Iskra |
Drina
Zvornik
|
|
Sloga(GC)
Gornje Crnjelovo
|
22.04.2018 12:00 | Drina | 1 : 2 | Sloga(GC) | ||||||
Slaven
Živinice
|
|
Gradina
Srebrenik
|
22.04.2018 12:00 | Slaven | 1 : 2 | Gradina |
Proleter
Teslić
|
|
Tekstilac Kort
Derventa
|
22.04.2018 12:00 | Proleter | 2 : 1 | Tekstilac Kort | ||||||
Jedinstvo
Brčko
|
|
Alfa
Modriča
|
22.04.2018 12:00 | Jedinstvo | 1 : 3 | Alfa | ||||||
Borac
Šamac
|
|
Bratstvo
Gračanica
|
22.04.2018 12:00 | Borac | 2 : 4 | Bratstvo | ||||||
Ilićka 01
Brčko
|
|
Sloga
Doboj
|
22.04.2018 12:00 | Ilićka 01 | 2 : 1 | Sloga | ||||||
Zvijezda
Gradačac
|
|
Orašje
Orašje
|
22.04.2018 12:00 | Zvijezda | 1 : 0 | Orašje |
Radnik
Bijeljina
|
|
Vitez
Vitez
|
22.04.2018 16:30 | Radnik | 3 : 0 | Vitez | ||||||
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Čelik
Zenica
|
22.04.2018 12:30 | Krupa | 2 : 1 | Čelik |
Sloboda (NG)
Novi Grad
|
|
Podgrmeč
Sanski Most
|
22.04.2018 10:00 | Sloboda (NG) | 1 : 3 | Podgrmeč | ||||||
Sloga
Bosanska Otoka
|
|
Krajina
Cazin
|
22.04.2018 10:00 | Sloga | 0 : 3 | Krajina | ||||||
Sloboda(MG)
Mrkonjić Grad
|
|
Kozara
Gradiška
|
22.04.2018 10:00 | Sloboda(MG) | 0 : 3 | Kozara | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
22.04.2018 10:00 | Rudar Prijedor | 2 : 1 | Željezničar Sport Team |
Novi Grad
Sarajevo
|
|
Olimpik
Sarajevo
|
22.04.2018 19:30 | Novi Grad | 0 : 4 | Olimpik | ||||||
Rudar
Kakanj
|
|
Sutjeska
Foča
|
22.04.2018 11:00 | Rudar | 1 : 0 | Sutjeska |
Metalleghe BSI
Jajce
|
|
Iskra
Bugojno
|
22.04.2018 12:00 | Metalleghe BSI | 1 : 4 | Iskra |
Drina
Zvornik
|
|
Sloga(GC)
Gornje Crnjelovo
|
22.04.2018 10:00 | Drina | 2 : 0 | Sloga(GC) | ||||||
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
|
Budućnost
Banovići
|
22.04.2018 10:00 | Zvijezda 09 | 2 : 0 | Budućnost | ||||||
Slaven
Živinice
|
|
Gradina
Srebrenik
|
22.04.2018 10:00 | Slaven | 2 : 2 | Gradina |
Proleter
Teslić
|
|
Tekstilac Kort
Derventa
|
22.04.2018 10:00 | Proleter | 1 : 2 | Tekstilac Kort | ||||||
Jedinstvo
Brčko
|
|
Alfa
Modriča
|
22.04.2018 10:00 | Jedinstvo | 1 : 8 | Alfa | ||||||
Borac
Šamac
|
|
Bratstvo
Gračanica
|
22.04.2018 10:00 | Borac | 1 : 1 | Bratstvo | ||||||
Ilićka 01
Brčko
|
|
Sloga
Doboj
|
22.04.2018 10:00 | Ilićka 01 | 1 : 2 | Sloga | ||||||
Zvijezda
Gradačac
|
|
Orašje
Orašje
|
22.04.2018 10:00 | Zvijezda | 1 : 1 | Orašje |
Radnik
Bijeljina
|
|
Vitez
Vitez
|
22.04.2018 15:00 | Radnik | 3 : 1 | Vitez | ||||||
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Čelik
Zenica
|
22.04.2018 11:00 | Krupa | 3 : 1 | Čelik |
Podrinje
Janja
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
22.04.2018 10:00 | Podrinje | 2 : 3 | Lokomotiva |
Željezničar
Doboj
|
|
Alfa
Modriča
|
22.04.2018 10:00 | Željezničar | 2 : 5 | Alfa |
Željezničar
Doboj
|
|
Alfa
Modriča
|
22.04.2018 12:00 | Željezničar | 0 : 7 | Alfa |
Sloga
Kakmuž-Petrovo
|
|
Gradina
Srebrenik
|
22.04.2018 17:00 | Sloga | 1 : 5 | Gradina |
Borac
Šamac
|
|
Modriča
Modriča
|
22.04.2018 14:00 | Borac | 0 : 8 | Modriča |
Čelik
Zenica
|
|
Emina
Mostar
|
22.04.2018 16:00 | Čelik | 0 : 11 | Emina | ||||||
Libero
Goražde
|
|
Željezničar 2011
Bosanska Krupa
|
22.04.2018 16:30 | Libero | 14 : 0 | Željezničar 2011 |
Salines
Tuzla
|
|
Brčko Zdravlje
Brčko
|
22.04.2018 15:00 | Salines | 7 : 1 | Brčko Zdravlje | ||||||
Mostar SG Staklorad
Mostar
|
|
Seljak
Livno
|
22.04.2018 17:00 | Mostar SG Staklorad | 5 : 2 | Seljak | ||||||
Centar
Sarajevo
|
|
Zrinjski
Mostar
|
22.04.2018 18:00 | Centar | 9 : 7 | Zrinjski |
Borac
Banja Luka
|
|
Bratunac
Bratunac
|
22.04.2018 20:30 | Borac | 64 : 50 | Bratunac |
RMU Banovići
Banovići
|
|
Play Off Ultra
Sarajevo
|
22.04.2018 19:00 | RMU Banovići | 87 : 65 | Play Off Ultra |
Han Pijesak
Han Pijesak
|
|
Zelengora
Kalinovik
|
22.04.2018 | Han Pijesak | 3 : 0 | Zelengora |
Lokomotiva
Brčko
|
|
Bijeljina
Bijeljina
|
22.04.2018 | Lokomotiva | 34 : 34 | Bijeljina | ||||||
Hercegovina
Nevesinje
|
|
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
22.04.2018 | Hercegovina | 28 : 27 | Kotor Varoš | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Kozara Mlijekoprodukt
Kozarska Dubica
|
22.04.2018 | Drina | 26 : 22 | Kozara Mlijekoprodukt | ||||||
Prijedor
Prijedor
|
|
Jedinstvo 2015
Brčko
|
22.04.2018 | Prijedor | 32 : 27 | Jedinstvo 2015 |
Čelinac
Čelinac
|
|
Sloga
Prnjavor
|
22.04.2018 | Čelinac | 37 : 24 | Sloga |
Grude
Grude
|
|
Goražde
Goražde
|
22.04.2018 | Grude | 35 : 18 | Goražde | ||||||
Mira
Prijedor
|
|
Neretva
Jablanica
|
22.04.2018 | Mira | 36 : 18 | Neretva |
Radnik
Bijeljina
|
|
Nestro grupa Brod
Brod
|
22.04.2018 | Radnik | 26 : 23 | Nestro grupa Brod |
Srbac
Srbac
|
|
Omladinac
Banja Luka
|
22.04.2018 | Srbac | 32 : 28 | Omladinac |