XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 279 utakmica za dan
Subota, 6 Oktobar 2018

Fudbal

06.10.2018 18:00 Čukarički 6 : 1 Dinamo
06.10.2018 18:00 Vojvodina 0 : 1 Napredak
06.10.2018 16:00 Radnik 0 : 0 Spartak ŽK
06.10.2018 16:00 Mladost 0 : 1 Radnički (N)
06.10.2018 18:00 Rad 1 : 3 Proleter
06.10.2018 17:00 Mačva 2 : 0 OFK Bačka
06.10.2018 15:00 Inđija 1 : 2 Trajal
06.10.2018 15:00 Sloboda 0 : 2 TSC
06.10.2018 15:00 Budućnost 1 : 1 Sindjelić
06.10.2018 15:30 GOŠK 0 : 4 Zrinjski
06.10.2018 15:30 Sloboda 0 : 3 Zvijezda 09
06.10.2018 15:30 Mladost 0 : 6 Sarajevo
06.10.2018 15:30 Radnik 3 : 1 Tuzla City
06.10.2018 18:30 Široki Brijeg 2 : 0 Krupa
06.10.2018 15:30 Alfa 1 : 0 Željezničar Sport Team
06.10.2018 15:30 Slavija 0 : 2 Rudar Prijedor
06.10.2018 16:00 Sloboda 0 : 0 Podrinje
06.10.2018 15:30 Sloga 1 : 0 Tekstilac
06.10.2018 15:30 Drina 0 : 1 Borac
06.10.2018 15:30 Sutjeska 2 : 0 Kozara
06.10.2018 15:30 Ozren 3 : 5 Karanovac
06.10.2018 15:30 Laktaši 4 : 0 Vranjak
06.10.2018 15:30 Proleter 3 : 2 Polet 1926
06.10.2018 15:30 Sloga(S) 1 : 0 Ljubić
06.10.2018 15:30 Sloga(T) 1 : 6 Jedinstvo
06.10.2018 15:30 Borac 4 : 0 Dubrave
06.10.2018 15:30 Omarska 0 : 0 Mladost
06.10.2018 15:30 Sloga(D) 5 : 0 Sloboda
06.10.2018 15:30 Guber 0 : 0 Velež
06.10.2018 15:30 Proleter 1 : 0 Budućnost
06.10.2018 15:30 Jedinstvo(Bč) 2 : 0 Drina HE
06.10.2018 15:30 Famos 8 : 0 Mladost(R)
06.10.2018 15:30 Glasinac 2011 1 : 0 Mladost(G)
06.10.2018 15:30 Ilićka 01 0 : 2 Jedinstvo(Br)
06.10.2018 15:30 Leotar 6 : 1 Bratstvo
06.10.2018 15:30 Naprijed 0 : 3 Mladost
06.10.2018 15:30 Partizan 0 : 1 Gorica
06.10.2018 15:30 OFK Brdo 5 : 2 Lijevče
06.10.2018 15:30 Čelinac 4 : 1 Bratstvo
06.10.2018 15:30 FSA 0 : 1 Borac
06.10.2018 15:30 BSK 2 : 2 Krajina
06.10.2018 15:30 Sloga 1 : 3 Progres
06.10.2018 15:30 Željezničar 1 : 2 Sloga
06.10.2018 15:30 Vučijak 1 : 0 Trebava
06.10.2018 15:30 Zvijezda 6 : 2 Skugrić
06.10.2018 15:30 Hajduk 2 : 1 Crvena zvijezda
06.10.2018 15:30 Naša krila 0 : 3 Rudanka
06.10.2018 15:30 OFK Pridjel 5 : 1 Sloga
06.10.2018 15:30 Lokomotiva 3 : 2 Sloboda
06.10.2018 15:30 Mladost 5 : 1 OFK Šekovići
06.10.2018 15:30 OFK Trnovica 1 : 1 Čelopek
06.10.2018 15:30 Vlasenica 4 : 1 Omladinac
06.10.2018 15:30 Majevica 1 : 4 Birač
06.10.2018 15:30 Podrinje 3 : 2 Jedinstvo
06.10.2018 15:30 BSK Ledinci 3 : 0 Rudar 1925
06.10.2018 15:30 Romanija 0 : 5 Željeznica
06.10.2018 16:00 Omladinac 0 : 0 Kozara
06.10.2018 16:00 Borac 0 : 4 Potkozarje
06.10.2018 15:30 Budućnost 1 : 1 Omladinac
06.10.2018 15:30 Šnjegotina 4 : 2 Mladost Farmaprom
06.10.2018 15:30 Polet Krajišnik 4 : 1 Rekreativo
06.10.2018 15:30 Vrbas 4 : 0 Gomionica
06.10.2018 15:30 Borac 3 : 4 OFK Banja Luka 2017
06.10.2018 15:30 Sloga 73 2 : 3 Hajduk
06.10.2018 15:30 BSK 2 : 2 Kladari
06.10.2018 15:30 Budućnost 4 : 0 Rudar
06.10.2018 15:30 Borac(O) 5 : 0 Trebavac
06.10.2018 15:30 Ukrina 3 : 1 Bratstvo
06.10.2018 15:30 Borac(K) 3 : 1 Pelagićevo
06.10.2018 16:00 Zadrugar 4 : 0 Priboj
06.10.2018 16:00 Semberija 2 : 1 OFK Magnojević
06.10.2018 16:00 Kolektiv 1 : 1 Drina
06.10.2018 16:00 Jedinstvo 0 : 7 OFK Janja 2009
06.10.2018 16:00 Novo doba 9 : 1 Obarska
06.10.2018 16:00 Proleter 2 : 2 Stević Jovan
06.10.2018 15:30 Radnički 3 : 1 Zadrugar
06.10.2018 15:30 Željezničar 3 : 0 27. Juli
06.10.2018 15:30 Liješće 2 : 2 Polet
06.10.2018 15:30 Rudar 1 : 3 Velež
06.10.2018 15:30 Orašje 2 : 1 Slaven
06.10.2018 15:30 Vitez 1 : 3 TOŠK
06.10.2018 15:30 Igman 1 : 0 Jedinstvo
06.10.2018 15:30 Goražde 3 : 0 Čapljina
06.10.2018 15:30 Olimpik 2 : 0 Bosna
06.10.2018 15:30 Zvijezda 2 : 0 Bratstvo
06.10.2018 15:30 Metalleghe-BSI 1 : 1 Novi Travnik
06.10.2018 15:30 Kiseljak 3 : 2 FK Vitez
06.10.2018 15:30 Brekovica 78 5 : 0 Sloga
06.10.2018 15:30 Rudar 5 : 0 Borac
06.10.2018 15:30 Busovača 3 : 0 Krajišnik
06.10.2018 15:30 Travnik 3 : 1 Bratstvo
06.10.2018 15:30 NK Iskra 5 : 0 Krajina
06.10.2018 15:30 Podgrmeč 1 : 4 Vlašić
06.10.2018 15:30 Dinamo 6 : 0 Prokosovići
06.10.2018 15:30 Sloga 3 : 2 Priluk
06.10.2018 15:30 Čelić 3 : 0 Bosna(M)
06.10.2018 15:30 Lokomotiva 0 : 0 Gradina
06.10.2018 15:30 Budućnost 4 : 0 Odžak 102
06.10.2018 15:30 Seona 3 : 2 Mladost
06.10.2018 15:30 Mramor 0 : 3 Radnički
06.10.2018 15:30 Svatovac 2 : 0 Bosna(K)
06.10.2018 15:30 Vis 5 : 0 Krivaja
06.10.2018 15:30 Žepče 1 : 2 Borac
06.10.2018 15:30 Jedinstvo 3 : 4 Pobjeda
06.10.2018 15:30 Usora 0 : 0 Azot
06.10.2018 15:30 Famos 2 : 5 Ilijaš
06.10.2018 15:30 Natron 3 : 2 Bosna Union
06.10.2018 15:30 SAŠK Napredak 1 : 2 Radnik
06.10.2018 15:30 Neum 0 : 2 Branitelj
06.10.2018 15:30 Tomislav 4 : 0 Grude
06.10.2018 15:30 Stolac 0 : 5 Posušje
06.10.2018 15:30 Brotnjo 2 : 0 Troglav 1918
06.10.2018 15:30 Kamešnica 0 : 2 Klis
06.10.2018 15:30 Bjelopoljac 6 : 2 Rama
06.10.2018 15:30 Turbina 0 : 3 Sloga
06.10.2018 15:30 Vitez 4 : 1 Gomila
06.10.2018 15:30 Omladinac 0 : 0 Ključ
06.10.2018 15:30 Mladost(P) 5 : 0 Mladost(V)
06.10.2018 15:30 Bajer 99 3 : 2 Rudar
06.10.2018 15:30 Omladinac 75 3 : 1 Željezničar
06.10.2018 15:30 Sloga(P) 0 : 0 Dragovoljac
06.10.2018 15:30 19 srpanj 1 : 0 Mladost (D)
06.10.2018 15:30 Sloga(T) 0 : 1 Kostrč
06.10.2018 15:30 Napredak 2 : 3 Vitanovići 78
06.10.2018 15:30 Dubrave 2 : 0 Dizdaruša
06.10.2018 15:30 Mladost(S) 3 : 2 Hajduk
06.10.2018 15:30 Mladost(DS) 4 : 4 Bok
06.10.2018 15:30 DSK 0 : 0 Doboj Istok
06.10.2018 15:30 Polet 0 : 2 Ingram
06.10.2018 15:30 Mladost(K) 0 : 1 Jedinstvo
06.10.2018 15:30 Orahovica 74 4 : 1 Proleter
06.10.2018 15:30 Željezničar 1 : 2 Omazići 1937
06.10.2018 15:30 Vražići 92 6 : 2 Rijeka
06.10.2018 15:30 Mladost(T) 0 : 3 Gornji Rahić
06.10.2018 15:30 Mladost(B) 0 : 1 Trešnjevka
06.10.2018 15:00 Zmaj 1 : 1 Napredak
06.10.2018 15:00 Fortuna 1 : 1 Nemila
06.10.2018 15:00 Vareš 4 : 3 Rudar
06.10.2018 15:00 Stupčanica 1 : 0 Novi Šeher
06.10.2018 15:00 Mladost 3 : 1 Bojnik
06.10.2018 15:00 Biser 96 0 : 9 Pofalićki
06.10.2018 16:00 Novi Grad 0 : 1 Omadinac
06.10.2018 15:30 Jug 1 : 3 Ozren
06.10.2018 16:00 Cim 2 : 0 Blagaj
06.10.2018 16:00 Lokomotiva : Buna
06.10.2018 16:00 Međugorje 0 : 3 Iskra
06.10.2018 15:30 Mladost 2 : 0 Ravne
06.10.2018 15:30 Mladi Zadrugar 1 : 1 Frankopan
06.10.2018 15:30 Ograđenovac 2 : 1 Biberovo Polje
06.10.2018 15:30 Izbor 2 : 1 Graničar
06.10.2018 15:30 OFK Međiđa 0 : 0 Omladinac 68
06.10.2018 15:30 Sloboda 1 : 0 OFK Vida
06.10.2018 15:30 Trebava 8 : 0 Koraj
06.10.2018 15:30 Jedinstvo 8 : 1 Voćar
06.10.2018 15:30 12 decembar 2 : 0 Željezničar
06.10.2018 15:30 BSK 1 : 4 Sloga
06.10.2018 15:30 Pribava 5 : 0 Polet
06.10.2018 15:30 25 maj 4 : 3 Rudar
06.10.2018 15:30 Orahovica 77 1 : 3 Bukovik
06.10.2018 15:30 Mladost(D) 4 : 0 Špionica 1953
06.10.2018 15:30 Mramor 4 : 1 Stjepan Polje
06.10.2018 15:30 Mladost 78 2 : 1 Gornji Rainci
06.10.2018 15:30 Partizan 1 : 3 Slatina
06.10.2018 15:30 Grivice 4 : 3 Mladost(GŽ)
06.10.2018 15:30 Vrana 2 : 1 Metalac
06.10.2018 15:30 Mladost(S) 4 : 0 Napredak
06.10.2018 15:30 Srnica 1 : 0 Rudar
06.10.2018 15:30 Napredak 3 : 0 Brka 1948
06.10.2018 15:30 Mionica 85 5 : 2 Majevica
06.10.2018 15:30 Zelinja 76 3 : 3 Rahićki ljiljani
06.10.2018 15:30 Sloboda 2 : 1 Posavina
06.10.2018 15:30 Oskova 0 : 3 Konjuh
06.10.2018 14:30 Mornar 0 : 1 Budućnost
06.10.2018 14:30 Sutjeska 1 : 1 Lovćen
06.10.2018 14:30 Grbalj 4 : 0 OFK Petrovac
06.10.2018 14:30 Zeta 0 : 0 Rudar
06.10.2018 14:30 OFK Titograd 1 : 1 Iskra
06.10.2018 16:00 Burnley 1 : 1 Huddersfield Town
06.10.2018 16:00 Crystal Palace 0 : 1 Wolverhampton
06.10.2018 16:00 Leicester 1 : 2 Everton
06.10.2018 18:30 Manchester United 3 : 2 Newcastle United
06.10.2018 16:00 Tottenham Hotspur 1 : 0 Cardiff City
06.10.2018 16:00 Watford 0 : 4 AFC Bournemouth
06.10.2018 18:30 Deportivo Alavés 1 : 0 Real Madrid
06.10.2018 16:15 Getafe 0 : 1 Levante
06.10.2018 20:45 Leganés 1 : 0 Rayo Vallecano
06.10.2018 13:00 Girona 2 : 3 Eibar
06.10.2018 18:30 Bayern 0 : 3 Borussia Mönchengladbach
06.10.2018 15:30 Borussia Dortmund 4 : 3 Augsburg
06.10.2018 15:30 Hannover 96 3 : 1 Stuttgart
06.10.2018 15:30 Mainz 05 0 : 0 Hertha BSC
06.10.2018 15:30 Fortuna 0 : 2 Schalke 04
06.10.2018 15:00 Cagliari 2 : 0 Bologna
06.10.2018 20:30 Empoli 0 : 2 Roma
06.10.2018 18:00 Udinese 0 : 2 Juventus
06.10.2018 20:00 Amiens SC 1 : 0 Dijon
06.10.2018 20:00 Angers 2 : 2 Strasbourg
06.10.2018 20:00 Guingamp 1 : 1 Montpellier
06.10.2018 17:00 Lille 3 : 1 Saint-Étienne
06.10.2018 20:00 Nîmes 0 : 0 Reims
06.10.2018 10:00 Borac 4 : 2 Sloga
06.10.2018 14:00 Jedinstvo 5 : 0 Čelik
06.10.2018 12:00 Drina 2 : 1 Mladost
06.10.2018 15:00 Široki Brijeg 3 : 0 Radnik
06.10.2018 15:30 Sarajevo 2 : 1 Velež
06.10.2018 12:00 Radnik 2 : 2 Borac
06.10.2018 13:00 TOŠK 3 : 1 Žepče
06.10.2018 12:30 Krupa 2 : 3 Čelik
06.10.2018 11:00 Kiseljak 2 : 3 Travnik
06.10.2018 10:00 Radnik 3 : 1 Borac
06.10.2018 11:00 TOŠK 1 : 0 Žepče
06.10.2018 16:00 Gradina 0 : 9 Radnik Bumerang
06.10.2018 11:00 Krupa 1 : 0 Čelik
06.10.2018 10:00 Borac 4 : 1 Tekstilac Kort
06.10.2018 10:00 Mineral 2 : 1 Sloga(D)
06.10.2018 10:00 OFK Spartak 2013 0 : 2 Sloboda
06.10.2018 10:00 Sloga(S) 1 : 14 Željezničar Sport Team
06.10.2018 10:00 Željezničar 0 : 2 Alfa
06.10.2018 10:00 Polet 1926 1 : 1 Rudar Prijedor
06.10.2018 10:00 Drina 3 : 1 Jedinstvo
06.10.2018 10:00 Borac 6 : 0 Rudar 1925
06.10.2018 10:00 Sloga 0 : 1 Podrinje
06.10.2018 10:00 Radnik 2 : 0 Ilićka 01
06.10.2018 10:00 Mladost 0 : 0 Rudo
06.10.2018 10:00 Leotar 3 : 0 Mladost
06.10.2018 09:00 Leotar 3 : 0 Mladost

Futsal

06.10.2018 18:00 Brotnjo 2 : 4 Zrinjski
06.10.2018 17:30 Leotar 3 : 5 Centar
06.10.2018 20:00 Kaskada 5 : 3 Seljak

Košarka

06.10.2018 17:00 Zadar 85 : 95 Cedevita
06.10.2018 19:00 Mega Bemax 89 : 61 FMP
06.10.2018 21:00 Partizan NIS 82 : 79 Petrol Olimpija

Odbojka

06.10.2018 18:00 Mladost 3 : 0 Majevica
06.10.2018 19:00 Modriča 0 : 3 Jedinstvo
06.10.2018 17:00 Domaljevac 3 : 0 Gacko
06.10.2018 17:00 Tempo 3 : 0 Gradiška
06.10.2018 18:30 Crvena zvijezda 3 : 0 Jahorina
06.10.2018 19:30 Maglić 0 : 3 Drina
06.10.2018 16:00 Sloboda 2 : 3 Kula Gradačac
06.10.2018 16:00 Modriča 0 : 3 Gacko
06.10.2018 17:00 Jahorina 1 : 3 Maglić
06.10.2018 15:00 Ljubinje 3 : 0 Slavija
06.10.2018 16:00 Hercegovac 3 : 1 Radnik
06.10.2018 19:00 Derventa 1 : 3 Glasinac
06.10.2018 15:00 Kozara 2 : 3 Crvena zvijezda
06.10.2018 18:00 HE na Drini 3 : 0 Inova
06.10.2018 14:00 Pliva 3 : 0 Borac
06.10.2018 16:00 Balkana MP 0 : 3 Laktaši
06.10.2018 18:00 Smeč DN 3 : 0 Derventa 2
06.10.2018 13:00 Panter 3 : 1 Crvena zvijezda 2
06.10.2018 13:00 Kotor Varoš 3 : 0 Ukrina
06.10.2018 16:00 Bratunac 3 : 0 Libero
06.10.2018 13:00 OK Leotar 3 : 1 Stakorina
06.10.2018 13:00 Velež 3 : 0 Gacko 2
06.10.2018 11:00 ŽOK Leotar 3 : 2 Zelengora

Rukomet

06.10.2018 Sloga(GV-U) 26 : 24 Borac M:TEL
06.10.2018 Kozara Mlijekoprodukt 32 : 17 Hercegovac
06.10.2018 Jedinstvo 2015 32 : 28 Kozara
06.10.2018 Kotor Varoš 39 : 35 Čelinac
06.10.2018 Drina 26 : 24 ORK Borac
06.10.2018 Srbac 37 : 21 Srednjoškolac
06.10.2018 Kaluđer 28 : 12 Sloga
06.10.2018 Kakanj 29 : 26 Gradačac
06.10.2018 Lukavac 30 : 35 Čelik Junior
06.10.2018 Bosna 2 27 : 35 Žepče
06.10.2018 Sana 7 24 : 24 Rudar
06.10.2018 Sloboda 28 : 29 Krivaja
06.10.2018 Borac 26 : 32 Briješće
06.10.2018 Donji Vakuf 22 : 35 Izviđač CO 2
06.10.2018 Vogošča Poljine Hills 2 27 : 35 Bosna
06.10.2018 Iskra 31 : 29 RA Čapljina
06.10.2018 Velež 26 : 28 Neretva
06.10.2018 Krivaja 19 : 31 Grude
06.10.2018 Dubica 33 : 31 Mira
06.10.2018 Hrasnica 32 : 46 Izviđač
06.10.2018 Jedinstvo(B) 23 : 29 Goražde
06.10.2018 Ilidža 28 : 29 Jedinstvo(T)
06.10.2018 Katarina 27 : 32 Hadžići
06.10.2018 19:00 Knežopoljka 15 : 12 Radnik