Äelik
Zenica
|
|
Olimpic
Sarajevo
|
21.05.2017 17:00 | Äelik | 4 : 1 | Olimpic | ||||||
Metalleghe-BSI
Jajce
|
|
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
|
21.05.2017 17:00 | Metalleghe-BSI | 0 : 0 | Å iroki Brijeg | ||||||
Vitez
Vitez
|
|
Mladost
Kakanj
|
21.05.2017 17:00 | Vitez | 3 : 0 | Mladost |
Mladost (G)
Gacko
|
|
Mladost (R)
Rogatica
|
21.05.2017 17:30 | Mladost (G) | 4 : 0 | Mladost (R) | ||||||
Proleter
Dvorovi
|
|
IliÄka 01
BrÄko
|
21.05.2017 17:30 | Proleter | 1 : 1 | IliÄka 01 | ||||||
Vlasenica
Vlasenica
|
|
Famos
VojkoviÄi
|
21.05.2017 17:30 | Vlasenica | 3 : 6 | Famos |
ŽeljezniÄar (D)
Doboj
|
|
Jedinstvo
Žeravica
|
21.05.2017 17:30 | ŽeljezniÄar (D) | 3 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Mladost
Donja Slatina
|
|
Proleter
TesliÄ
|
21.05.2017 17:30 | Mladost | 2 : 1 | Proleter | ||||||
Omarska
Omarska
|
|
LjubiÄ
Prnjavor
|
21.05.2017 17:30 | Omarska | 3 : 1 | LjubiÄ | ||||||
Borac
Kozarska Dubica
|
|
Sloga (S)
Srbac
|
21.05.2017 17:30 | Borac | 0 : 0 | Sloga (S) |
Vranjak
Vranjak
|
|
Trebava
OsjeÄani
|
21.05.2017 17:30 | Vranjak | 6 : 1 | Trebava | ||||||
Polet 1926
Brod
|
|
LijeÅ”Äe
LijeÅ”Äe
|
21.05.2017 17:30 | Polet 1926 | 2 : 1 | LijeÅ”Äe | ||||||
BuduÄnost
Gornja Slatina
|
|
Sloga
Dugo Polje
|
21.05.2017 17:30 | BuduÄnost | 3 : 0 | Sloga | ||||||
Hajduk
BatkuŔa
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
21.05.2017 17:30 | Hajduk | 1 : 0 | Crvena zvijezda | ||||||
SkugriÄ
SkugriÄ
|
|
OFK Pridjel
Pridjel Donji
|
21.05.2017 17:30 | SkugriÄ | 5 : 1 | OFK Pridjel | ||||||
Ozren
Paklenica
|
|
Zvijezda
Kakmuž
|
21.05.2017 17:30 | Ozren | 5 : 4 | Zvijezda | ||||||
Rudanka
Rudanka
|
|
NaŔa krila
Kostajnica
|
21.05.2017 17:30 | Rudanka | 3 : 2 | NaŔa krila |
Partizan
Donja Trnova
|
|
Lokanj
Lokanj
|
21.05.2017 17:30 | Partizan | 1 : 0 | Lokanj | ||||||
OFK Å ekoviÄi
Å ekoviÄi
|
|
Omladinac
PotoÄari
|
21.05.2017 17:30 | OFK Å ekoviÄi | 5 : 1 | Omladinac | ||||||
Podrinje
TrÅ”iÄ
|
|
Sloga
Gornje Crnjelovo
|
21.05.2017 17:30 | Podrinje | 4 : 4 | Sloga | ||||||
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
|
RadniÄki
Karakaj
|
21.05.2017 17:30 | Zadrugar | 2 : 0 | RadniÄki | ||||||
Lokomotiva
BrÄko
|
|
BuduÄnost
Pilica
|
21.05.2017 17:30 | Lokomotiva | 2 : 3 | BuduÄnost | ||||||
MiliÄi
MiliÄi
|
|
Mladost
Velika Obarska
|
21.05.2017 17:30 | MiliÄi | 6 : 0 | Mladost | ||||||
OFK Trnovica
Trnovica
|
|
Rudar
Ugljevik
|
21.05.2017 17:30 | OFK Trnovica | 2 : 0 | Rudar |
Stakorina
ÄajniÄe
|
|
OFK Podgrab
Podgrab
|
21.05.2017 16:30 | Stakorina | 2 : 1 | OFK Podgrab | ||||||
Romanija
Pale
|
|
Željeznica
Trnovo
|
21.05.2017 16:30 | Romanija | 1 : 1 | Željeznica |
FSA
Prijedor
|
|
Karanovac
Karanovac
|
21.05.2017 11:00 | FSA | 1 : 2 | Karanovac | ||||||
Partizan
Kostajnica
|
|
Äelinac
Äelinac
|
21.05.2017 17:30 | Partizan | 1 : 3 | Äelinac | ||||||
Kladari
Kladari
|
|
Dubrave
Dubrave
|
21.05.2017 17:30 | Kladari | 0 : 1 | Dubrave | ||||||
Sloga
Gornji Podgradci
|
|
Ravan
MeÄeÄa
|
21.05.2017 17:30 | Sloga | 2 : 4 | Ravan | ||||||
Gomjenica
Prijedor
|
|
LauÅ”
Banja Luka
|
21.05.2017 11:00 | Gomjenica | 1 : 2 | LauÅ” |
Sloga Nektar
Potkozarje
|
|
Omladinac
Banja Luka
|
21.05.2017 17:30 | Sloga Nektar | 2 : 1 | Omladinac | ||||||
BuduÄnost
Banja Luka
|
|
Krajina
Banja Luka
|
21.05.2017 17:30 | BuduÄnost | 1 : 3 | Krajina | ||||||
Polet KrajiŔnik
DragoÄaj-RamiÄi
|
|
Borac
IstoÄni Drvar
|
21.05.2017 17:30 | Polet KrajiŔnik | 8 : 2 | Borac | ||||||
Å njegotina
Å njegotina
|
|
Rekreativo
Banja Luka
|
21.05.2017 17:30 | Å njegotina | 4 : 4 | Rekreativo |
Polet
Kravica
|
|
Jadar
Nova Kasaba
|
21.05.2017 17:00 | Polet | 1 : 0 | Jadar | ||||||
Jardan
Jardan
|
|
Tabanci
Tabanci
|
21.05.2017 14:30 | Jardan | 1 : 2 | Tabanci | ||||||
Srpski soko
Äelopek
|
|
BiraÄ
Derventa
|
21.05.2017 17:00 | Srpski soko | 2 : 1 | BiraÄ | ||||||
Jasenica
Jasenica
|
|
Borac
Osmaci
|
21.05.2017 17:00 | Jasenica | 1 : 1 | Borac | ||||||
BuduÄnost
Skelani
|
|
Branjevo
Branjevo
|
21.05.2017 17:00 | BuduÄnost | 1 : 0 | Branjevo |
Ukrina
ÄeÄava
|
|
Borac
Osinja
|
21.05.2017 17:30 | Ukrina | 5 : 2 | Borac | ||||||
Mladost
Dobrinja
|
|
Bosna
ModriÄki Lug
|
21.05.2017 17:30 | Mladost | 3 : 1 | Bosna | ||||||
Crkvina
Crkvina
|
|
Rudar
Stanari
|
21.05.2017 17:30 | Crkvina | 3 : 0 | Rudar | ||||||
SkugriÄ 1964
MiÅ”iÄi-Potpolje
|
|
Kladari Gornji
Kladari Gornji
|
21.05.2017 17:30 | SkugriÄ 1964 | 4 : 0 | Kladari Gornji | ||||||
Hajduk
Kožuhe
|
|
Sloga
JakeÅ”
|
21.05.2017 17:30 | Hajduk | 2 : 2 | Sloga |
Milan
Kosjerovo
|
|
Borac (Å )
Å ibovska
|
21.05.2017 18:00 | Milan | 2 : 1 | Borac (Å ) | ||||||
Tamaris
MrÄevci
|
|
Borac (M)
Maglajani
|
21.05.2017 18:00 | Tamaris | 2 : 2 | Borac (M) | ||||||
Vrbas
Prijebljezi
|
|
Kalemi
Trebovljani
|
21.05.2017 18:00 | Vrbas | 1 : 4 | Kalemi | ||||||
Biseri
Äatrnja
|
|
Torpedo
Cerovljani
|
21.05.2017 18:00 | Biseri | 0 : 0 | Torpedo | ||||||
Mladi KrajiŔnik
Kukulje
|
|
Mladost
Bajinci
|
21.05.2017 18:00 | Mladi KrajiŔnik | 5 : 2 | Mladost | ||||||
Bratstvo
Kozinci
|
|
Kozara
Turjak
|
21.05.2017 18:00 | Bratstvo | 3 : 1 | Kozara |
ObiliÄ
KrepÅ”iÄ
|
|
Sveti Jovan
Donji Brezik
|
21.05.2017 18:00 | ObiliÄ | 9 : 3 | Sveti Jovan | ||||||
SlijepÄeviÄi
SlijepÄeviÄi
|
|
Crvena zvijezda
Donji Žabar
|
21.05.2017 18:00 | SlijepÄeviÄi | 4 : 1 | Crvena zvijezda | ||||||
Gredice
Gredice 1
|
|
Mladost (T)
Trnjaci
|
21.05.2017 18:00 | Gredice | 4 : 5 | Mladost (T) | ||||||
Sava 04
Brezovo Polje Selo
|
|
Mladost (S)
SandiÄi
|
21.05.2017 18:00 | Sava 04 | 3 : 5 | Mladost (S) | ||||||
JugoviÄ
Gredice 1
|
|
GrÄica
BrÄko
|
21.05.2017 18:00 | JugoviÄ | 5 : 2 | GrÄica | ||||||
OFK Brezik
Gornji Brezik
|
|
Majevica
Lopare
|
21.05.2017 18:00 | OFK Brezik | 2 : 0 | Majevica |
Berek 1975
Prijedor
|
|
Brzi
Busnovi
|
21.05.2017 17:30 | Berek 1975 | 3 : 4 | Brzi | ||||||
Plamen
Donje VodiÄevo
|
|
Slaven
Dobrljin
|
21.05.2017 17:30 | Plamen | 2 : 1 | Slaven | ||||||
Kozara
Donji Orlovci
|
|
Bratstvo
Kozarac
|
21.05.2017 17:30 | Kozara | 1 : 1 | Bratstvo | ||||||
Omladinac
DrakseniÄ
|
|
PodgrmeÄ
OŔtra Luka
|
21.05.2017 17:30 | Omladinac | 8 : 5 | PodgrmeÄ | ||||||
Mrakovica
KozaruŔa
|
|
Knežopoljac
Knežica
|
21.05.2017 17:30 | Mrakovica | 3 : 0 | Knežopoljac | ||||||
Radnik
Kozarska Dubica
|
|
Sloga
RakeliÄi(SaniÄani)
|
21.05.2017 17:30 | Radnik | 1 : 2 | Sloga |
Semberija
Popovi
|
|
Novo doba
ÄardaÄine
|
21.05.2017 17:30 | Semberija | 0 : 0 | Novo doba | ||||||
Proleter
Ruhotina-Johovac
|
|
SteviÄ Jovan
VrŔani
|
21.05.2017 17:30 | Proleter | 4 : 2 | SteviÄ Jovan | ||||||
Jedinstvo
Suvo Polje
|
|
Brodac
Brodac
|
21.05.2017 17:30 | Jedinstvo | 3 : 2 | Brodac | ||||||
BSK Ledinci
BatkoviÄ
|
|
Priboj
Priboj
|
21.05.2017 17:30 | BSK Ledinci | 1 : 0 | Priboj | ||||||
Sloboda
Donji Zagoni
|
|
SFK Akademac UIS
Bijeljina(TrijeŔnica)
|
21.05.2017 17:30 | Sloboda | 2 : 2 | SFK Akademac UIS | ||||||
MiloÅ” ObiliÄ
Novo Naselje Janja
|
|
Drina
Amajlije
|
21.05.2017 17:30 | MiloÅ” ObiliÄ | 2 : 0 | Drina | ||||||
Balatun
Balatun
|
|
Strijelac
Tutnjevac
|
21.05.2017 17:30 | Balatun | 3 : 0 | Strijelac |
27. Juli
Kalenderovci
|
|
Ozrenski sokolovi
BoljaniÄ
|
21.05.2017 17:30 | 27. Juli | 1 : 0 | Ozrenski sokolovi | ||||||
VuÄijak
Majevac
|
|
4. juli
Pojezna
|
21.05.2017 17:30 | VuÄijak | 3 : 2 | 4. juli | ||||||
ŽeljezniÄar
Pridjel Gornji
|
|
BSK
BuÅ”letiÄ
|
21.05.2017 17:30 | ŽeljezniÄar | 2 : 1 | BSK | ||||||
RadniÄki
Brodsko Polje
|
|
Zadrugar
Sijekovac
|
21.05.2017 17:30 | RadniÄki | 4 : 2 | Zadrugar | ||||||
Borac (K)
Kotorsko
|
|
Polet
Podnovlje
|
21.05.2017 17:30 | Borac (K) | 3 : 0 | Polet | ||||||
OFK ZboriŔte
ZboriŔte
|
|
Borac (BL)
Bosanski Lužani
|
21.05.2017 17:30 | OFK ZboriŔte | 1 : 2 | Borac (BL) |
OFK Rasavci
Rasavci
|
|
Radnik Urije
Prijedor
|
21.05.2017 17:30 | OFK Rasavci | 4 : 2 | Radnik Urije | ||||||
MoŔtanica
BožiÄi
|
|
Ljubija
Ljubija
|
21.05.2017 17:30 | MoŔtanica | 2 : 4 | Ljubija | ||||||
Svodna
Svodna
|
|
Kiseljak
Koprivna
|
21.05.2017 17:30 | Svodna | 4 : 3 | Kiseljak | ||||||
Rudar
Blagaj
|
|
Blatna
Blatna
|
21.05.2017 17:30 | Rudar | 7 : 1 | Blatna |
Omladinac
ModriÄa
|
|
Mladost (B)
Botajica
|
21.05.2017 17:00 | Omladinac | 4 : 2 | Mladost (B) | ||||||
Sloga 73
Ždreban
|
|
Sloboda
Vinska
|
21.05.2017 17:00 | Sloga 73 | 5 : 1 | Sloboda | ||||||
Zvijezda
KruŔkovo Polje
|
|
Jedinstvo
Obudovac 2(Branica)
|
21.05.2017 17:00 | Zvijezda | 3 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Crvena zvijezda
Gajevi
|
|
Trebavac
Vranjak
|
21.05.2017 17:00 | Crvena zvijezda | 1 : 5 | Trebavac | ||||||
Partizan
Koprivna
|
|
Sloga (SS)
Srednja Slatina
|
21.05.2017 17:00 | Partizan | 2 : 2 | Sloga (SS) |
Romanovci
Romanovci
|
|
Bratstvo
Orahova
|
21.05.2017 18:00 | Romanovci | 4 : 0 | Bratstvo | ||||||
Mladost
Seferovci
|
|
Omladinac
BrestovÄina
|
21.05.2017 18:00 | Mladost | 1 : 9 | Omladinac | ||||||
Stevan DukiÄ
Rogolji
|
|
Vilusi
Vilusi
|
21.05.2017 18:00 | Stevan DukiÄ | 1 : 1 | Vilusi | ||||||
Polet
ElezagiÄi
|
|
Obradovac
GradiŔka
|
21.05.2017 18:00 | Polet | 1 : 3 | Obradovac |
Bratstvo
PoveliÄ
|
|
Polet
Mali SitneŔi
|
21.05.2017 17:30 | Bratstvo | 0 : 2 | Polet | ||||||
Biseri
LiŔnja
|
|
Crvena zemlja
Nova Ves
|
21.05.2017 17:30 | Biseri | 4 : 1 | Crvena zemlja | ||||||
Župa
Milosavci
|
|
BuduÄnost
Donji Galjipovci
|
21.05.2017 17:30 | Župa | 2 : 1 | BuduÄnost | ||||||
Crni vrh
Jaružani
|
|
Potkozarje
Aleksandrovac
|
21.05.2017 17:30 | Crni vrh | 0 : 3 | Potkozarje |
BuduÄnost Red Star
VuÄilovac
|
|
Sloboda
Mrtvica
|
21.05.2017 11:00 | BuduÄnost Red Star | 3 : 0 | Sloboda | ||||||
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
|
|
Äelik
Grbavica
|
21.05.2017 11:00 | Bobetino Brdo | 1 : 1 | Äelik | ||||||
Zadrugar
Bukvik
|
|
Mladost
LonÄari
|
21.05.2017 11:00 | Zadrugar | 3 : 1 | Mladost | ||||||
Borac
Ražljevo
|
|
Jedinstvo
KoretaŔi
|
21.05.2017 11:00 | Borac | 0 : 9 | Jedinstvo |
Drina
Batar
|
|
BjeloŔevac
BjeloŔevac
|
21.05.2017 17:00 | Drina | 1 : 2 | BjeloŔevac | ||||||
VSK
Velino Selo
|
|
Borac
Trnjaci
|
21.05.2017 17:00 | VSK | 3 : 2 | Borac | ||||||
Modran
Modran
|
|
Tavna
Banjica
|
21.05.2017 17:00 | Modran | 4 : 0 | Tavna | ||||||
Kolektiv
MeÄaÅ”i
|
|
MeÄaÅ”i
MeÄaÅ”i
|
21.05.2017 17:00 | Kolektiv | 7 : 1 | MeÄaÅ”i | ||||||
Mladost
PatkovaÄa
|
|
OFK BatkoviÄ
BatkoviÄ
|
21.05.2017 17:00 | Mladost | 1 : 2 | OFK BatkoviÄ | ||||||
Glogovac
Glogovac
|
|
OFK Janja 2009
Janja
|
21.05.2017 17:00 | Glogovac | 0 : 4 | OFK Janja 2009 |
Polet
Mala Obarska
|
|
MagnojeviÄ 2001
Srednji MagnojeviÄ
|
21.05.2017 17:00 | Polet | 5 : 3 | MagnojeviÄ 2001 | ||||||
Omladinac
Gornja ÄaÄavica
|
|
Jedinstvo
Donja ÄaÄavica
|
21.05.2017 17:00 | Omladinac | 2 : 0 | Jedinstvo | ||||||
LjeljenÄa
LjeljenÄa
|
|
OFK MagnojeviÄ
Gornji MagnojeviÄ
|
21.05.2017 17:00 | LjeljenÄa | 3 : 1 | OFK MagnojeviÄ | ||||||
Panteri
Zagoni
|
|
Sloga 94
Bijeljina
|
21.05.2017 17:00 | Panteri | 2 : 3 | Sloga 94 |
Jedinstvo
Glinje
|
|
Borac
UgljeviÄka Obrijež
|
21.05.2017 12:00 | Jedinstvo | 1 : 2 | Borac | ||||||
Äelzi
Donja Trnova
|
|
Majevica
ZabrÄe
|
21.05.2017 12:00 | Äelzi | 5 : 3 | Majevica |
Polet
Gornji KojÄinovac
|
|
Nacional
Bijeljina
|
21.05.2017 10:30 | Polet | 2 : 0 | Nacional | ||||||
SinÄeliÄ
Golo Brdo
|
|
Ljeskovac
Ljeskovac
|
21.05.2017 10:30 | SinÄeliÄ | 1 : 1 | Ljeskovac |
Mladen PeriÄ
Glogovac
|
|
Sloga
Donja Bukovica
|
21.05.2017 10:30 | Mladen PeriÄ | 4 : 3 | Sloga | ||||||
Proleter
Gornji Dragaljevac
|
|
Buk
Gornja Bukovica
|
21.05.2017 10:30 | Proleter | 3 : 0 | Buk |
ModriÄa
ModriÄa
|
|
Mladost Poljavnice
Novi Grad
|
21.05.2017 15:00 | ModriÄa | 3 : 1 | Mladost Poljavnice | ||||||
Radnik Bumerang
Bijeljina
|
|
Gradina
Srebrenik
|
21.05.2017 11:00 | Radnik Bumerang | 7 : 0 | Gradina |
Mladost
Rogatica
|
|
Drina
Zvornik
|
21.05.2017 13:00 | Mladost | 1 : 1 | Drina | ||||||
Äelik
Doboj
|
|
Centar
BrÄko
|
21.05.2017 14:00 | Äelik | 1 : 3 | Centar |