Sarajevo
Sarajevo
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
23.04.2017 17:00 | Sarajevo | 1 : 1 | Krupa | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
ŽeljezniÄar
Sarajevo
|
23.04.2017 17:00 | Radnik | 0 : 1 | ŽeljezniÄar |
Borac
Banja Luka
|
|
Kozara
GradiŔka
|
23.04.2017 18:30 | Borac | 3 : 2 | Kozara |
Mladost (R)
Rogatica
|
|
Jedinstvo (Br)
Brodac
|
23.04.2017 16:30 | Mladost (R) | 0 : 0 | Jedinstvo (Br) | ||||||
Velež
Nevesinje
|
|
Drina HE
ViŔegrad
|
23.04.2017 16:30 | Velež | 2 : 1 | Drina HE | ||||||
Proleter
Dvorovi
|
|
Sloga Junajted
Bijeljina
|
23.04.2017 16:30 | Proleter | 4 : 3 | Sloga Junajted |
Jedinstvo
Žeravica
|
|
LjubiÄ
Prnjavor
|
23.04.2017 11:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | LjubiÄ | ||||||
BSK
Banja Luka
|
|
Borac
Kozarska Dubica
|
23.04.2017 16:30 | BSK | 2 : 1 | Borac | ||||||
Ozren
Petrovo
|
|
ModriÄa
ModriÄa
|
23.04.2017 16:30 | Ozren | 3 : 2 | ModriÄa | ||||||
ŽeljezniÄar (D)
Doboj
|
|
Omarska
Omarska
|
23.04.2017 16:30 | ŽeljezniÄar (D) | 3 : 0 | Omarska |
Vranjak
Vranjak
|
|
BuduÄnost
Gornja Slatina
|
23.04.2017 16:30 | Vranjak | 6 : 2 | BuduÄnost | ||||||
Hajduk
BatkuŔa
|
|
Polet 1926
Brod
|
23.04.2017 16:30 | Hajduk | 3 : 2 | Polet 1926 | ||||||
SkugriÄ
SkugriÄ
|
|
Trebava
OsjeÄani
|
23.04.2017 16:30 | SkugriÄ | 4 : 2 | Trebava | ||||||
Ozren
Paklenica
|
|
LijeÅ”Äe
LijeÅ”Äe
|
23.04.2017 16:30 | Ozren | 4 : 0 | LijeÅ”Äe | ||||||
Rudanka
Rudanka
|
|
Sloga
Dugo Polje
|
23.04.2017 16:30 | Rudanka | 3 : 0 | Sloga | ||||||
NaŔa krila
Kostajnica
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
23.04.2017 16:30 | NaŔa krila | 11 : 2 | Crvena zvijezda | ||||||
Zvijezda
Kakmuž
|
|
OFK Pridjel
Pridjel Donji
|
23.04.2017 16:30 | Zvijezda | 4 : 2 | OFK Pridjel |
RadniÄki
Karakaj
|
|
Mladost
Velika Obarska
|
23.04.2017 16:30 | RadniÄki | 2 : 0 | Mladost | ||||||
Sloga
Gornje Crnjelovo
|
|
Rudar
Ugljevik
|
23.04.2017 16:30 | Sloga | 5 : 0 | Rudar | ||||||
Omladinac
PotoÄari
|
|
OFK Trnovica
Trnovica
|
23.04.2017 16:30 | Omladinac | 2 : 0 | OFK Trnovica | ||||||
Jedinstvo
RoÄeviÄ
|
|
MiliÄi
MiliÄi
|
23.04.2017 16:30 | Jedinstvo | 3 : 2 | MiliÄi | ||||||
Partizan
Donja Trnova
|
|
Lokomotiva
BrÄko
|
23.04.2017 16:30 | Partizan | 4 : 0 | Lokomotiva | ||||||
OFK Å ekoviÄi
Å ekoviÄi
|
|
Podrinje
TrÅ”iÄ
|
23.04.2017 16:30 | OFK Å ekoviÄi | 2 : 1 | Podrinje |
LijevÄe
Nova Topola
|
|
Brdo
Hambarine
|
23.04.2017 11:00 | LijevÄe | 4 : 1 | Brdo | ||||||
Dubrave
Dubrave
|
|
Gomjenica
Prijedor
|
23.04.2017 16:30 | Dubrave | 4 : 1 | Gomjenica | ||||||
Äelinac
Äelinac
|
|
Naprijed
Banja Luka
|
23.04.2017 16:30 | Äelinac | 2 : 0 | Naprijed | ||||||
Partizan
Kostajnica
|
|
Progres
Kneževo
|
23.04.2017 16:30 | Partizan | 5 : 2 | Progres | ||||||
Kladari
Kladari
|
|
Mladost
Kotor VaroÅ”
|
23.04.2017 16:30 | Kladari | 2 : 0 | Mladost |
Gomionica
Bronzani Majdan
|
|
Sloga Nektar
Potkozarje
|
23.04.2017 15:30 | Gomionica | 1 : 1 | Sloga Nektar | ||||||
Polet KrajiŔnik
DragoÄaj-RamiÄi
|
|
Gorica
Å ipovo
|
23.04.2017 15:30 | Polet KrajiŔnik | 0 : 1 | Gorica | ||||||
Vrbas
Banja Luka
|
|
Omladinac
Banja Luka
|
23.04.2017 15:30 | Vrbas | 3 : 2 | Omladinac | ||||||
Å njegotina
Å njegotina
|
|
Krajina
Banja Luka
|
23.04.2017 15:30 | Å njegotina | 1 : 4 | Krajina | ||||||
Rekreativo
Banja Luka
|
|
Mladost Farma Prom
Zalužani
|
23.04.2017 15:30 | Rekreativo | 3 : 6 | Mladost Farma Prom | ||||||
Džaja
Banja Luka
|
|
Borac
IstoÄni Drvar
|
23.04.2017 15:30 | Džaja | 4 : 1 | Borac |
Srpski soko
Äelopek
|
|
Jadar
Nova Kasaba
|
23.04.2017 16:00 | Srpski soko | 6 : 1 | Jadar | ||||||
Jasenica
Jasenica
|
|
Jardan
Jardan
|
23.04.2017 16:00 | Jasenica | 1 : 5 | Jardan | ||||||
Branjevo
Branjevo
|
|
Tabanci
Tabanci
|
23.04.2017 16:00 | Branjevo | 0 : 1 | Tabanci | ||||||
Borac
Osmaci
|
|
BiraÄ
Derventa
|
23.04.2017 16:00 | Borac | 0 : 2 | BiraÄ |
PelagiÄevo
PelagiÄevo
|
|
Ukrina
ÄeÄava
|
23.04.2017 16:00 | PelagiÄevo | 3 : 2 | Ukrina | ||||||
Mladost
Dobrinja
|
|
Bratstvo
Donja Dubica
|
23.04.2017 16:00 | Mladost | 5 : 1 | Bratstvo | ||||||
Hajduk
Kožuhe
|
|
Borac
Osinja
|
23.04.2017 16:00 | Hajduk | 3 : 0 | Borac | ||||||
Sloga
JakeÅ”
|
|
Bosna
ModriÄki Lug
|
23.04.2017 16:00 | Sloga | 4 : 1 | Bosna | ||||||
Kladari Gornji
Kladari Gornji
|
|
Rudar
Stanari
|
23.04.2017 16:00 | Kladari Gornji | 2 : 0 | Rudar |
Biseri
Äatrnja
|
|
Tamaris
MrÄevci
|
23.04.2017 17:30 | Biseri | 9 : 1 | Tamaris | ||||||
Ratar
Stara Topola
|
|
Milan
Kosjerovo
|
23.04.2017 17:30 | Ratar | 1 : 3 | Milan | ||||||
Mladi KrajiŔnik
Kukulje
|
|
Borac (M)
Maglajani
|
23.04.2017 17:30 | Mladi KrajiŔnik | 3 : 0 | Borac (M) | ||||||
Bratstvo
Kozinci
|
|
Kalemi
Trebovljani
|
23.04.2017 17:30 | Bratstvo | 2 : 0 | Kalemi | ||||||
Kozara
Turjak
|
|
Torpedo
Cerovljani
|
23.04.2017 17:30 | Kozara | 3 : 2 | Torpedo | ||||||
Mladost
Bajinci
|
|
Sloboda
Donji Podgradci
|
23.04.2017 17:30 | Mladost | 4 : 0 | Sloboda |
ObiliÄ
KrepÅ”iÄ
|
|
Gredice
Gredice 1
|
23.04.2017 17:00 | ObiliÄ | 0 : 1 | Gredice | ||||||
Sava 04
Brezovo Polje Selo
|
|
SlijepÄeviÄi
SlijepÄeviÄi
|
23.04.2017 17:00 | Sava 04 | 2 : 3 | SlijepÄeviÄi | ||||||
JugoviÄ
Gredice 1
|
|
Sveti Jovan
Donji Brezik
|
23.04.2017 17:00 | JugoviÄ | 5 : 0 | Sveti Jovan | ||||||
OFK Brezik
Gornji Brezik
|
|
Crvena zvijezda
Donji Žabar
|
23.04.2017 17:00 | OFK Brezik | 3 : 2 | Crvena zvijezda | ||||||
Majevica
Lopare
|
|
Mladost (T)
Trnjaci
|
23.04.2017 17:00 | Majevica | 5 : 0 | Mladost (T) | ||||||
GrÄica
BrÄko
|
|
Mladost (S)
SandiÄi
|
23.04.2017 17:00 | GrÄica | 4 : 1 | Mladost (S) |
Berek 1975
Prijedor
|
|
Kozara
Donji Orlovci
|
23.04.2017 16:30 | Berek 1975 | 1 : 2 | Kozara | ||||||
Omladinac
DrakseniÄ
|
|
Plamen
Donje VodiÄevo
|
23.04.2017 16:30 | Omladinac | 3 : 5 | Plamen | ||||||
Mrakovica
KozaruŔa
|
|
Brzi
Busnovi
|
23.04.2017 16:30 | Mrakovica | 4 : 0 | Brzi | ||||||
Sloga
RakeliÄi(SaniÄani)
|
|
Bratstvo
Kozarac
|
23.04.2017 16:30 | Sloga | 0 : 2 | Bratstvo | ||||||
Knežopoljac
Knežica
|
|
PodgrmeÄ
OŔtra Luka
|
23.04.2017 16:30 | Knežopoljac | 2 : 3 | PodgrmeÄ |
Jedinstvo
Suvo Polje
|
|
Novo doba
ÄardaÄine
|
23.04.2017 16:30 | Jedinstvo | 2 : 1 | Novo doba | ||||||
BSK Ledinci
BatkoviÄ
|
|
Proleter
Ruhotina-Johovac
|
23.04.2017 16:30 | BSK Ledinci | 4 : 0 | Proleter | ||||||
Sloboda
Donji Zagoni
|
|
Semberija
Popovi
|
23.04.2017 16:30 | Sloboda | 2 : 0 | Semberija | ||||||
MiloÅ” ObiliÄ
Novo Naselje Janja
|
|
SteviÄ Jovan
VrŔani
|
23.04.2017 16:30 | MiloÅ” ObiliÄ | 4 : 2 | SteviÄ Jovan | ||||||
Balatun
Balatun
|
|
Brodac
Brodac
|
23.04.2017 16:30 | Balatun | 1 : 0 | Brodac | ||||||
Strijelac
Tutnjevac
|
|
Priboj
Priboj
|
23.04.2017 16:30 | Strijelac | 0 : 3 | Priboj | ||||||
Drina
Amajlije
|
|
SFK Akademac UIS
Bijeljina(TrijeŔnica)
|
23.04.2017 16:30 | Drina | 2 : 1 | SFK Akademac UIS |
Borac (K)
Kotorsko
|
|
Ozrenski sokolovi
BoljaniÄ
|
23.04.2017 16:30 | Borac (K) | 5 : 2 | Ozrenski sokolovi | ||||||
27. Juli
Kalenderovci
|
|
OFK ZboriŔte
ZboriŔte
|
23.04.2017 16:30 | 27. Juli | 2 : 0 | OFK ZboriŔte | ||||||
VuÄijak
Majevac
|
|
RadniÄki
Brodsko Polje
|
23.04.2017 16:30 | VuÄijak | 4 : 1 | RadniÄki | ||||||
ŽeljezniÄar
Pridjel Gornji
|
|
Zadrugar
Sijekovac
|
23.04.2017 16:30 | ŽeljezniÄar | 3 : 1 | Zadrugar | ||||||
BSK
BuÅ”letiÄ
|
|
Borac (BL)
Bosanski Lužani
|
23.04.2017 16:30 | BSK | 1 : 2 | Borac (BL) | ||||||
4. juli
Pojezna
|
|
Polet
Podnovlje
|
23.04.2017 16:30 | 4. juli | 1 : 2 | Polet |
Svodna
Svodna
|
|
Radnik Urije
Prijedor
|
23.04.2017 16:30 | Svodna | 10 : 0 | Radnik Urije | ||||||
Rudar
Blagaj
|
|
MoŔtanica
BožiÄi
|
23.04.2017 16:30 | Rudar | 1 : 1 | MoŔtanica | ||||||
Blatna
Blatna
|
|
OFK Rasavci
Rasavci
|
23.04.2017 16:30 | Blatna | 2 : 7 | OFK Rasavci | ||||||
Kiseljak
Koprivna
|
|
Ljubija
Ljubija
|
23.04.2017 16:30 | Kiseljak | 1 : 5 | Ljubija |
Omladinac
ModriÄa
|
|
Mladost (ST)
Srpska TiŔina
|
23.04.2017 16:00 | Omladinac | 4 : 3 | Mladost (ST) | ||||||
Zvijezda
KruŔkovo Polje
|
|
Sloga 73
Ždreban
|
23.04.2017 16:00 | Zvijezda | 3 : 0 | Sloga 73 | ||||||
Crvena zvijezda
Gajevi
|
|
Mladost (B)
Botajica
|
23.04.2017 16:00 | Crvena zvijezda | 1 : 0 | Mladost (B) | ||||||
Partizan
Koprivna
|
|
Sloboda
Vinska
|
23.04.2017 16:00 | Partizan | 4 : 1 | Sloboda | ||||||
Trebavac
Vranjak
|
|
Jedinstvo
Obudovac 2(Branica)
|
23.04.2017 16:00 | Trebavac | 7 : 0 | Jedinstvo |
Vilusi
Vilusi
|
|
Jablanica
Jablanica
|
23.04.2017 17:00 | Vilusi | 4 : 1 | Jablanica | ||||||
Laminci
Laminci
|
|
13 Skojevki
Grbavci
|
23.04.2017 17:00 | Laminci | 2 : 3 | 13 Skojevki | ||||||
Bratstvo
Orahova
|
|
Stevan DukiÄ
Rogolji
|
23.04.2017 17:00 | Bratstvo | 3 : 3 | Stevan DukiÄ | ||||||
Mladost
Seferovci
|
|
Borac
MaÅ”iÄi
|
23.04.2017 17:00 | Mladost | 0 : 0 | Borac |
Župa
Milosavci
|
|
Polet
Mali SitneŔi
|
23.04.2017 16:30 | Župa | 1 : 1 | Polet | ||||||
Crni vrh
Jaružani
|
|
Bratstvo
PoveliÄ
|
23.04.2017 13:00 | Crni vrh | 3 : 1 | Bratstvo | ||||||
Potkozarje
Aleksandrovac
|
|
Crvena zemlja
Nova Ves
|
23.04.2017 16:30 | Potkozarje | 2 : 0 | Crvena zemlja | ||||||
OFK NožiÄko
NožiÄko
|
|
BuduÄnost
Donji Galjipovci
|
23.04.2017 16:30 | OFK NožiÄko | 0 : 3 | BuduÄnost |
BuduÄnost Red Star
VuÄilovac
|
|
Zadrugar
Bukvik
|
23.04.2017 11:00 | BuduÄnost Red Star | 0 : 1 | Zadrugar | ||||||
Borac
Ražljevo
|
|
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
|
23.04.2017 11:00 | Borac | 0 : 6 | Bobetino Brdo | ||||||
Jedinstvo
KoretaŔi
|
|
Sloboda
Mrtvica
|
23.04.2017 11:00 | Jedinstvo | 9 : 0 | Sloboda | ||||||
Mladost
LonÄari
|
|
Äelik
Grbavica
|
23.04.2017 11:00 | Mladost | 0 : 2 | Äelik |
Drina
Batar
|
|
Modran
Modran
|
23.04.2017 17:00 | Drina | 2 : 1 | Modran | ||||||
Kolektiv
MeÄaÅ”i
|
|
VSK
Velino Selo
|
23.04.2017 17:00 | Kolektiv | 8 : 0 | VSK | ||||||
Mladost
PatkovaÄa
|
|
BjeloŔevac
BjeloŔevac
|
23.04.2017 17:00 | Mladost | 1 : 3 | BjeloŔevac | ||||||
Glogovac
Glogovac
|
|
Borac
Trnjaci
|
23.04.2017 17:00 | Glogovac | 5 : 4 | Borac | ||||||
OFK BatkoviÄ
BatkoviÄ
|
|
MeÄaÅ”i
MeÄaÅ”i
|
23.04.2017 13:30 | OFK BatkoviÄ | 6 : 0 | MeÄaÅ”i |
Koridor 2011
Bijeljina
|
|
Omladinac
Gornja ÄaÄavica
|
23.04.2017 17:00 | Koridor 2011 | 4 : 1 | Omladinac | ||||||
GraÄanski
Bijeljina
|
|
Polet
Mala Obarska
|
23.04.2017 17:00 | GraÄanski | 7 : 2 | Polet | ||||||
LjeljenÄa
LjeljenÄa
|
|
Sloboda
Donji Dragaljevac
|
23.04.2017 17:00 | LjeljenÄa | 0 : 0 | Sloboda | ||||||
Panteri
Zagoni
|
|
MagnojeviÄ 2001
Srednji MagnojeviÄ
|
23.04.2017 17:00 | Panteri | 5 : 4 | MagnojeviÄ 2001 | ||||||
OFK MagnojeviÄ
Gornji MagnojeviÄ
|
|
Obarska
Velika Obarska
|
23.04.2017 17:00 | OFK MagnojeviÄ | 2 : 6 | Obarska |
SinÄeliÄ
Golo Brdo
|
|
Polet
Gornji KojÄinovac
|
23.04.2017 10:30 | SinÄeliÄ | 8 : 0 | Polet | ||||||
Lazarevica
ÄengiÄ
|
|
Nacional
Bijeljina
|
23.04.2017 10:30 | Lazarevica | 2 : 4 | Nacional |
Proleter
Gornji Dragaljevac
|
|
KovaÄiÄi 08
KovaÄiÄi
|
23.04.2017 10:30 | Proleter | 3 : 2 | KovaÄiÄi 08 | ||||||
Buk
Gornja Bukovica
|
|
Sava
Gradac
|
23.04.2017 10:30 | Buk | 0 : 3 | Sava |
Lokomotiva
BrÄko-distrikt BiH
|
|
Iskra
Bugojno
|
23.04.2017 16:30 | Lokomotiva | 0 : 0 | Iskra |
Gradina
Srebrenik
|
|
Mladost Poljavnice
Novi Grad
|
23.04.2017 16:00 | Gradina | 2 : 0 | Mladost Poljavnice | ||||||
Radnik Bumerang
Bijeljina
|
|
ModriÄa
ModriÄa
|
23.04.2017 16:00 | Radnik Bumerang | 2 : 1 | ModriÄa |
Servitium
GradiŔka
|
|
Igokea 2
Aleksandrovac
|
23.04.2017 | Servitium | 69 : 67 | Igokea 2 |
Princip
Zvornik
|
|
Igman
IstoÄna Ilidža
|
23.04.2017 18:00 | Princip | 98 : 82 | Igman |
TesliÄ
TesliÄ
|
|
Rudar 2015
Ugljevik
|
23.04.2017 16:30 | TesliÄ | 87 : 96 | Rudar 2015 | ||||||
Sutjeska
FoÄa
|
|
Radnik BN Basket
Bijeljina
|
23.04.2017 19:00 | Sutjeska | 81 : 78 | Radnik BN Basket | ||||||
Rogatica
Rogatica
|
|
Sokolac
Sokolac
|
23.04.2017 19:00 | Rogatica | 68 : 80 | Sokolac | ||||||
Slavija 1996
IstoÄno Sarajevo
|
|
HEO
BileÄa
|
23.04.2017 18:30 | Slavija 1996 | 92 : 77 | HEO |
Bijeljina
Bijeljina
|
|
Slavija
IstoÄno Sarajevo
|
23.04.2017 18:00 | Bijeljina | 23 : 24 | Slavija |
Dubica
Kozarska Dubica
|
|
Borja
TesliÄ
|
23.04.2017 19:00 | Dubica | 40 : 24 | Borja |