Zaustavno vreme
Шест минута судијске надокнаде и толико наде за Борац
90'
Šut na gol
Резервиста Семир Дацић је имао шансу да запечати судбину Борца био је очи у очи са Кукриком и голман Борца је сјајно интервенисао избацио лопту у корнер
90+2'
Šut na gol
Зиљкић погодио стативу послије корнера, лопта се одбила до Кајкута, али је неко од дефанзиваца Жељезничара на гол линији зауставио лопту
90+5'
Utakmica završena
Жељезничар иде у полуфинале Купа БиХ
90+6'
Izmena
Фране Икић ушао умјесто пвријеђеног Александра Јовановића
87'
Šut na gol
Шут Даниловића са 20 метара преко гола, играчи Жељезничара се све чешће ваљају по терену
85'
Žuti karton
Послије гужве пожутили су и Семир Штилић и Марко Мирић
83'
Žuti karton
Послије гужве и кошкања жуте картоне добили Мехмед Алиспахић и марко Јовановић
82'
Izmena
Ижашао је Младен Веселиновић, а ушао Семир Дацић
80'
Žuti karton
Немања Јаничић
76'
Žuti karton
Тренер Жељезничара Амар Осим
75'
Šut na gol
Послије центаршута Ћосића покушао је резевриста Мирић, али је Ерић добро изблокирао
74'
Izmena
Изашао Горан Закарић, ушао Марко Мирић
71'
Семир Штилић је са лијеве стране лобовао голмана Кукрику, а лопта се од стативе одбила у мрежу.
70'
Izmena
Изашао је Зоран Милутиновић, а ушао Саша Кајкут
69'
Мајсторија Семира Штилића
68'
Послије центаршута Павића са лијеве стране голман Кукрика и Јаничић се нису споразумјели, па је штопер Борца погодио властиту мрежу и повриједио свог голмана
66'
Жељезничар води, аутогол Немање Јаничића
65'
Šut na gol
Даниловић одлично центрирао са десне стране, али је капитен Врањеш ђутирао млако и лопта је завршила у наручју Ерића
64'
Šut na gol
Без већих узбуђења на Градском стадиону, наступио је период опрезне игре оба клуба
62'
Žuti karton
Александар Јовановић
59'
Žuti karton
Синиша Стевановић
56'
Šut na gol
Закарић шутирао са 20 метара по средини гола млако и без већих потешкоћа за голмана Ерића
54'
Šut na gol
Домаћин напада, али без правих прилика за гол, све се завршава на ивици шеснаестерца Жељезничара
53'
Žuti karton
Александар Радуловић
50'
Šut na gol
Велики притисак фудбалера Борца на почетку другог дијела
48'
Почело друго полувријеме на Градском стадиону у Бањалуци. Није било нових измјена
46'
Један минут судијске надокнаде
45'
Крај првог полувремена 0:0
45+1'
Šut na gol
Веселиновић прошао по лијевој страни, вратио лопту на врх шеснаестерца, Штилић пропустио лопту а Мујезиновићев шут је изблокиран од стране Ћосића
43'
Žuti karton
Синиша Дујаковић
41'
Šut na gol
Горан Закарић је уз аут линију преварио двојицу дефанзиваца Жељезничара, повзукао је лопту ка шеснаестерцу, али је непрецизно шутирао са 25 метара
38'
Izmena
Због повреде изашао Петар Бојо, а на терен је ушао Мустафа Мујезиновић, посјед лопте у корист Борца 67:33 одсто
35'
Šut na gol
Послије грешке Ћосића Садиковић је покушао искоса са 18 метара шутирао је право у голмана Кукрику
31'
Šut na gol
Жесток притисак фудбалера Борца на гол гостију Зиљкић и Врањеш два пута су покушали, али се одбрана Жеље одбранила и на крају лопта у рукама голмана Ерића
24'
Šut na gol
Појушај Дујаковића са 20-так метара, али је замало био непрецизан
16'
Šut na gol
Сјајна шанса за госте из Сарајева, Семир Штилић је сјајно извео слободан ударац са десне стране, а на другој стативи Јаничић умало није погодио сопствену мрежу, добро је интервенисао голман Кукрика
10'
Šut na gol
Добра комбинација Зиљкића и Врањеша, Ерић на мјесту, али је ипак био офсајд...
7'
Šut na gol
Зоран Милутиновић је покушао из слободног ударца са лијеве стране, послије прекршаја Боје над Зиљкићем, али је голман Ерић био сигуран
2'
Утакмица на Градском стадиону у Бањалуци управо почела!
1'
До почетка утакмице на бањалучком Градском стадиону остало је још 40 минута, а познати су састави које су саопштили тренери Бранислав Крунић и Амар Осим за овај четвртфинални дуел у Купу БиХ. БОРАЦ: Кукрика, Радуловић, Јовановић, Даниловић, Ћосић, Милутиновић, Дујаковић, Врањеш, Јаничић, Зиљкић и Закарић. ЖЕЉЕЗНИЧАР: Ерић, Стевановић, Павић, Косорић, Рамовић, Штилић, Јовановић, Алиспахић, Садиковић, Веселиновић, Бојо.
У односу на првенствени дерби са Сарајевом скромна посјета на Градском стадиону у Бањалуци, на трибинама се налази око 2.500 гледалаца
-5'
Утакмицу суди Лука Билбија из Приједора, помагаће му Давор Бељо и Амер Мацић из Мостара, док ће дужност четвртог арбитра обављати Зоран Грбић из Приједора. Први додатни асистент је Сабрија Топаловић из Зенице, а други Франо Јелић из Широког Бријега. Делегат сусрета је Лазар Мартиновић из Чапљине, док је за контролора суђења делегиран од стране ФС БиХ Антонио Блажевић из Вишића. Комесар безбједности биће Дарко Ћулум (Бањалука).