XS
SM
MD
LG
1/4 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Široki Brijeg
Široki Brijeg
1 : 1
Olimpik
Sarajevo
04.03.2020 18:00
Široki Brijeg
1 : 1
Olimpik
Borac
Banja Luka
0 : 2
Željezničar
Sarajevo
04.03.2020 18:00
Borac
0 : 2
Željezničar
Rudar
Kakanj
0 : 3
GOŠK
Gabela
04.03.2020 15:00
Rudar
0 : 3
GOŠK
Zrinjski
Mostar
2 : 1
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
04.03.2020 16:30
Zrinjski
2 : 1
Tuzla City
1/8 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Olimpik
Sarajevo
3 : 0
TOŠK
Tešanj
02.10.2019 15:30
Olimpik
3 : 0
TOŠK
Ljubić
Prnjavor
0 : 2
GOŠK
Gabela
02.10.2019 15:30
Ljubić
0 : 2
GOŠK
Željezničar
Sarajevo
6 : 1
Mladost
Doboj-Kakanj
02.10.2019 18:00
Željezničar
6 : 1
Mladost
Rudar Prijedor
Prijedor
0 : 0
Rudar
Kakanj
02.10.2019 15:30
Rudar Prijedor
0 : 0
Rudar
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
0 : 6
Borac
Banja Luka
02.10.2019 15:30
Zvijezda 09
0 : 6
Borac
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
1 : 0
Velež
Mostar
02.10.2019 15:30
Tuzla City
1 : 0
Velež
Široki Brijeg
Široki Brijeg
3 : 2
Sarajevo
Sarajevo
02.10.2019 18:30
Široki Brijeg
3 : 2
Sarajevo
Zrinjski
Mostar
2 : 0
Sloboda
Tuzla
02.10.2019 15:30
Zrinjski
2 : 0
Sloboda
1/16 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Krupa
Krupa na Vrbasu
0 : 0
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
18.09.2019 16:30
Krupa
0 : 0
Tuzla City
Bratstvo
Gračanica
2 : 3
Velež
Mostar
18.09.2019 16:30
Bratstvo
2 : 3
Velež
Kozara
Gradiška
1 : 1
Sloboda
Tuzla
18.09.2019 16:30
Kozara
1 : 1
Sloboda
GOŠK
Gabela
1 : 1
Radnik
Bijeljina
18.09.2019 16:30
GOŠK
1 : 1
Radnik
Ljubuški
Ljubuški
2 : 4
Sarajevo
Sarajevo
18.09.2019 16:30
Ljubuški
2 : 4
Sarajevo
Tekstilac
Derventa
0 : 3
Željezničar
Sarajevo
18.09.2019 16:30
Tekstilac
0 : 3
Željezničar
Orašje
Orašje
0 : 4
Borac
Banja Luka
18.09.2019 16:30
Orašje
0 : 4
Borac
Rudar
Kakanj
3 : 0
Čelik
Zenica
18.09.2019 16:30
Rudar
3 : 0
Čelik
Alfa Modriča
Modriča
0 : 3
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
18.09.2019 16:30
Alfa Modriča
0 : 3
Zvijezda 09
Jedinstvo
Bihać
1 : 2
Mladost
Doboj-Kakanj
18.09.2019 16:30
Jedinstvo
1 : 2
Mladost
Budućnost
Banovići
1 : 1
Široki Brijeg
Široki Brijeg
18.09.2019 16:30
Budućnost
1 : 1
Široki Brijeg
Zvijezda
Gradačac
0 : 4
Zrinjski
Mostar
18.09.2019 16:30
Zvijezda
0 : 4
Zrinjski
Rudar Prijedor
Prijedor
4 : 1
Slavija
Istočno Sarajevo
18.09.2019 16:30
Rudar Prijedor
4 : 1
Slavija
Olimpik
Sarajevo
2 : 1
Radnik
Hadžići
18.09.2019 16:30
Olimpik
2 : 1
Radnik
Ljubić
Prnjavor
1 : 1
Travnik
Travnik
18.09.2019 16:30
Ljubić
1 : 1
Travnik
Skugrić 1964
Mišići-Potpolje
0 : 10
TOŠK
Tešanj
18.09.2019 16:30
Skugrić 1964
0 : 10
TOŠK
Status
Predrag Nišić
Premijum urednik takmičenja

Administrator DC
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 3 korisnika
Takmičenje prati 12 korisnika