Zaustavno vreme
Igraće se još četiri minute.
90'
Šut na gol
Šćepanović je izbacio Bogučanina samog pred gol Ljubića. On je uspio da uradi ono teže, ne ralizuje šansu. Golman Ljubića je sačuvao svoj gol.
58'
Korner
Brz napad Slavije, Arbinja se spteljao, pa je samo korner dobila njegova ekipa.
55'
Šut na gol
Dobra dubinska lopta za Bjeloša. Probao je lobom da matira golmana,a ona završava preko prečke.
52'
Izmena - ulaz
46'
Izmena - izlaz
46'
46'
Šut na gol
Odlična napad Slavije završio je snažnim udarcem Perović. Lopta jhe završila na tribinama.
45'
45'
Odlična akcija Perovića, koju je nastavio Šćepanović , a u gol pretvorio Bjeloš.
30'
Žuti karton
25'
Šut na gol
Napad Slavije završio je jakim udarcem Bjeloš. Lopta je otišla preko gola,a imao je bolju mogućnost. Odigrati povratnu Bogučaninu koji je sam išao ka golu Ljubića.
11'
Šut na gol
Korner, pa slobodan udarac izvodi Špečanović,a golman gostiju spašava svoju mrežu.
4'
Šut na gol
Odlična akcija domaćina. Bogučanin je odigrao povratnu ka Čomoru, ali je golman Ljubića loptu paradom poslao u korner.
2'
Ostalo
Počela utamica, Igra se po toplom i sparrnom vremenu.
1'
Protokol
Glavni sudija: Drinić Velimir Delegat utakmice: Bodiroga Velibor Prvi pomoćni sudija: Maksimović Davor Drugi pomoćni sudija: Vuković Srđan 4. sudija: Todić Dragan