Žuti karton
Bez lopte zaustavio Rasevica
75'
Ostalo
Za malo autogol Milutinovica, Tomic u posljednjem momentu stigao da izbaci loptu u korner
73'
Å ut na gol
Pokusao Rajkovic, na mjestu golman Tomic
71'
Å ut na gol
Nigerijac Endzike je imao sansu da udvostruci prednost svog tima, sve je dobro uradio, ali lose sutirao, lopta je zakacila precku i otisla u gol aut
67'
Ostalo
Dobra prilika za domace, Pljevaljcic nije iskoristio katastrofalnu gresku odbrane gostiju
66'
65'
65'
62'
62'
Å ut na gol
Poslije kornera Bokica glavom je pokusao Pljevaljcic ali je lopta otisla preko gola
61'
Žuti karton
Prva javna opomena za gostujuce igrace zbog ometanja izvodjenja slobodnog udarca
58'
Å ut na gol
Domaci fudbaleri pogodili precku, Filipovic sa nekoliko metara uzdrmao okvir gola
53'
Žuti karton
Zbog ostrog starta. Prvi zuti karton na utakmici
53'
Å ut na gol
Sjajna sansa za goste da udvostruce vodjstvo, golman Tomic odbranio sut Ognjena Stjepanovica
53'
Ostalo
Preslikano prvo poluvrijeme, malo uzbudjenja
52'
Zavrseno prvih 45 minuta u Foci gosti vode zasluzeno 1:0
47'
Pocelo drugo poluvrijeme u Foci, nije bilo izmjena
46'
Ostalo
Mnogo srece za Sutjesku poslije jednog ubacivanja iz slobodnog udarca, samo korner za goste
46'
Igrace se jos dva minuta u Foci
45'
Å ut na gol
Probao je Mojovic ali je lopta otisla visoko preko gola
42'
Å ut na gol
Ponovo je pokusao Rajkovic, ovaj put glavom i pogodio je spoljni dio mreze poslije ubacivanja iz slobodnog udarca
41'
Korner
Prvi udarac iz ugla za domace, prekrsaj u napadu
39'
Ostalo
Poslije primljenog gola domaci fudbaleri krenuli otvorenije ka golu Zvijezde 09
35'
Ostalo
Sudijski tajm aut u Foci za osvjezenje igraca, igra se po velikoj vrucini
31'
Dubinska lopta dosla je do Rajkovica koji je iz trka sutirao i pogodio suprotni ugao gola Sutjeske. Tako su gosti prvu iygledniju sansku pretvorili u pogodak
28'
Marko Rajkovic
27'
Ostalo
Vise od polovine poluvremena je proslo, a nije vidjena nijedna sansa ya gol, igra se izmedju dva sesnaesterca
25'
Ostalo
Obostrano losa igra u Foci nista nista
18'
Ostalo
Bez vecih uzbudjenja u Foci
11'
Ostalo
Gosti izveli dva kornera, bez rezultata
6'
Ostalo
Gosti nesto agresivniji u uvodu utakmice
3'
Ostalo
Pocela utakmica u Foci Sutjeska krenula s centra
1'
Protokol
Glavni sudija: DoÅ”lo Slađan Delegat utakmice: Sudžuka Natko Prvi pomoćni sudija: Vujadin Nemanja Drugi pomoćni sudija: VukaÅ”inović Davor 4. sudija: Ninković Zlatan
0'
Protokol
0'
Postava
Postava: NebojÅ”a Tomić, Filip Filipović, Igor Mirković, UroÅ” Milinković, RaÅ”ević Dejan , Bokić Jovan , Mojović Dejan , Đorđe Milutinović, Ognjen Pljevaljčić, Srđan Žugić, Adrijan Milanović, Matija Vasiljević , BoÅ”ko Radović, Ognjen Mojović, Luka Sekulić, Dragan Pavlović
0'
Postava
Postava: Milan Avramović, Borislav Terzić, MiloÅ” Jokić, Pero TeÅ”ić, Nikola Vasiljević, Igor Blagojević, Kristijan Tojčić, Ezoni Endžike , Ognjen Stjepanović, Filip Ilić, Krstan Bunić, Nemanja Rakić, Nikola StaniÅ”ić, Dejan Živković, Andrija Rajović, Danijel Matić, Dejan Popara
0'
Ostalo
Zanimljivost iz Foce, na klupi gostiju sjedice ponovo Zumbul Mahalbasic koji je bio smijenjen, ali je vracen na klupu prvoligasa iz Etno sela Stanisici jer su proslu utakmicu u Ugljeviku protiv Zeljeznica vodili njegovi pomocnici Mladen Obrenovic i Sasa Krsmanovic