7  Arijan Brković
81'
Dobra prilika nakon ubacivanja iz ugla, ali je Haskić bio neprecizan.
80'
Sjajan udarac napadača Posušja, ali je Slaviša Bogdanović bio odličan. Poslao je loptu u korner.
74'
72'
72'
Landeka je izgubio loptu na sredini terena,a Velež izveo sjajnu kontru., Mrežu domaćina pogodio je novajlija u redovima Veleža Đorđe Pantelić.
67'
63'
Emir Halilović 26
63'
63'
63'
13  Davor Landeka
62'
Prvi požutjeli igrač na utakmici.
57.'
Halilović je odlično uposlio Haskića, ali je napadač Veleža tukao pored gola.
52'
Ostao je u svlačionici.
46'
Mehmed Ćosić 8
Na terenu je Mehmed Ćosić
46'
Na odmor se ide sa rezultatskom prednošću za Posušje.
45'
Odlično ubacivanje sa desne strane,a Haskić glavom šalje loptu pod prečku. Golman Posušja je poslao u korner.
39'
Šut na gol
Prva prilika za goste. Nisu kaznili grešku golmana Posušja.
35'
Ostalo
Minut odmora za oba tima. Igra se na temperaturi od 30 stepeni.
30'
Igrač Posušja pokušao je iznuditi penal, ali je sudija Bilbija pokazao da lopta pripada Veležu.
29'
Ostalo
Loša igra tima iz Mostara. Nisu za sada uputili udarac ka golu Posušja.
27'
Nakon kornera lopta je otišla pored stative gola Veleža.
26'
Nova šansa za domači tim, ali Bogdanović brani udarac domaćih fudbalera.
25.'
iskoristio je napadač Posušja grešku odbrane Veleža. Izbjegao je ofsajd zamku i lako matirao golmana Bogdanovića.
18'
14  Dario Krišto
Povreda kapitena domaćeg tima.
11'
11'
Nakon šuta lopta je otišla pored gola.
9'
Ubacivanje iz ugla za ekipu Veleža,a Zeljković šalje loptu pored gola.
6'
Šut na gol
Prvi je uputio udarac ka golu Veleža.
2'
19  Marko Hanuljak
Postava
: Luka Kukić, Arijan Brković, Slobodan Milanović, Ivan Bešlić, Dario Kristo , Marko Hanuljak, Jovan Vladimir Pavlović, Dominik Begić, Toni Jović, Dario Pavković, Kenan Horić,. Rerezve: Marko Galić, Zvonimir Begić, Davor Landeka , Luka Begić, Josip Bešlić, Nikša Šilić, Tomislav Dadić, Ivor Krešić, Zvonimir Vukoja
-45'
Postava
: Slaviša Bogdanović, Adin Bajrić, Samir Zeljković, Nemanja Anđušić, Antonio Pavić, Nermin Haskić, Frane Ikić, Emir Halilović, Alen Dejanović, Arman Džanković, Samir Radovac , Rezerve:Faris Ribić, Denis Zvonić, Omar Pršeš, Mehmed Ćosić, Jovan Blagojević, Đorđe Pantelić, Edo Vehabović, Dženan Zajmović, Ajdin Drina
-60'
Protokol
Glavni sudija: Luka Bilbija (Banja Luka) Delegat utakmice: Lazar Martinović (Čapljina) Prvi pomoćni sudija: Božidar Rustić (Gradiška) Drugi pomoćni sudija: Aleksandar Smiljanjić (Laktaši) 4. sudija: Adis Mulahasanović (Sarajevo)