XS
SM
MD
LG
Finale
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Velež
Mostar
0 : 1
Zrinjski
Mostar
17.05.2023 18:00
Velež
0 : 1
Zrinjski
1/2 finale druga utakmica
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Zrinjski
Mostar
4 : 0
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
19.04.2023 16:00
Zrinjski
4 : 0
Tuzla City
Željezničar
Sarajevo
1 : 2
Velež
Mostar
19.04.2023 18:30
Željezničar
1 : 2
Velež
1/2 finale prva utakmica
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
0 : 3
Zrinjski
Mostar
05.04.2023 16:00
Tuzla City
0 : 3
Zrinjski
Velež
Mostar
1 : 0
Željezničar
Sarajevo
05.04.2023 20:30
Velež
1 : 0
Željezničar
1/4 finale druga utakmica
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Velež
Mostar
4 : 0
Sloga
Doboj
15.03.2023 18:00
Velež
4 : 0
Sloga
Rudar Prijedor
Prijedor
0 : 2
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
15.03.2023 15:00
Rudar Prijedor
0 : 2
Tuzla City
Zrinjski
Mostar
2 : 0
Radnik
Bijeljina
14.03.2023 15:00
Zrinjski
2 : 0
Radnik
Zvijezda
Gradačac
2 : 3
Željezničar
Sarajevo
16.03.2023 15:00
Zvijezda
2 : 3
Željezničar
1/4 finale prva utakmica
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Sloga
Doboj
0 : 3
Velež
Mostar
01.03.2023 19:00
Sloga
0 : 3
Velež
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
5 : 0
Rudar Prijedor
Prijedor
01.03.2023 17:00
Tuzla City
5 : 0
Rudar Prijedor
Radnik
Bijeljina
1 : 3
Zrinjski
Mostar
01.03.2023 17:30
Radnik
1 : 3
Zrinjski
Željezničar
Sarajevo
2 : 1
Zvijezda
Gradačac
28.02.2023 18:00
Željezničar
2 : 1
Zvijezda
1/8 finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Rudar Prijedor
Prijedor
1 : 1
Borac
Banja Luka
18.02.2023 13:00
Rudar Prijedor
1 : 1
Borac
Velež
Mostar
2 : 0
PosuŔje
PosuŔje
18.02.2023 18:30
Velež
2 : 0
PosuŔje
Željezničar
Sarajevo
2 : 1
Leotar
Trebinje
18.02.2023 16:00
Željezničar
2 : 1
Leotar
Zrinjski
Mostar
4 : 0
LaktaŔi
LaktaŔi
19.02.2023 13:00
Zrinjski
4 : 0
LaktaŔi
Sloboda (TZ)
Tuzla
1 : 1
Sloga
Doboj
19.02.2023 14:00
Sloboda (TZ)
1 : 1
Sloga
Zvijezda
Gradačac
3 : 1
Rudar (K)
Kakanj
18.02.2023 14:00
Zvijezda
3 : 1
Rudar (K)
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
2 : 2
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
19.02.2023 18:30
Å iroki Brijeg
2 : 2
Tuzla City
Čelik
Zenica
0 : 0
Radnik
Bijeljina
19.02.2023 16:00
Čelik
0 : 0
Radnik
1/16 finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Jedinstvo
Bihać
1 : 2
Sloga
Doboj
19.10.2022 14:00
Jedinstvo
1 : 2
Sloga
LaktaŔi
LaktaŔi
3 : 1
Igman
Konjic
19.10.2022 14:00
LaktaŔi
3 : 1
Igman
Čelik
Zenica
1 : 1
Sarajevo
Sarajevo
19.10.2022 18:00
Čelik
1 : 1
Sarajevo
Zvijezda 09
Etno Selo StaniÅ”ići
0 : 4
Zrinjski
Mostar
19.10.2022 14:00
Zvijezda 09
0 : 4
Zrinjski
Modriča
Modriča
2 : 5
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
19.10.2022 16:00
Modriča
2 : 5
Tuzla City
Budućnost
Banovići
1 : 2
Željezničar
Sarajevo
19.10.2022 14:00
Budućnost
1 : 2
Željezničar
Famos
Hrasnica
0 : 3
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
19.10.2022 14:00
Famos
0 : 3
Å iroki Brijeg
Baton
Sarajevo
2 : 8
Sloboda (TZ)
Tuzla
19.10.2022 14:00
Baton
2 : 8
Sloboda (TZ)
Sloga (U-GF)
Uskoplje- Gornji Vakuf
1 : 3
Leotar
Trebinje
19.10.2022 15:00
Sloga (U-GF)
1 : 3
Leotar
ToŔk
TeŔanj
0 : 2
Velež
Mostar
19.10.2022 14:00
ToŔk
0 : 2
Velež
Krupa
Krupa na Vrbasu
1 : 3
Borac
Banja Luka
18.10.2022 14:00
Krupa
1 : 3
Borac
Kolina
Ustikolina
1 : 5
PosuŔje
PosuŔje
19.10.2022 14:00
Kolina
1 : 5
PosuŔje
Radnik
Bijeljina
2 : 0
Tekstilac
Derventa
19.10.2022 14:00
Radnik
2 : 0
Tekstilac
Zvijezda
Gradačac
4 : 1
Gradina
Srebrenik
19.10.2022 14:00
Zvijezda
4 : 1
Gradina
Sloboda (NG)
Novi Grad
1 : 4
Rudar Prijedor
Prijedor
19.10.2022 14:00
Sloboda (NG)
1 : 4
Rudar Prijedor
Rudar (HB)
Han Bila
1 : 7
Rudar (K)
Kakanj
19.10.2022 14:00
Rudar (HB)
1 : 7
Rudar (K)
Status
Predrag NiÅ”ić
Premijum urednik takmičenja

Administrator DC
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 3 korisnika
Takmičenje prati 17 korisnika
Dragoljub_i je ocenio igrača
ibrahim227 je ocenio igrača
ibrahim227 je ocenio igrača
ibrahim227 je ocenio igrača
ibrahim227 je ocenio igrača
ibrahim227 je ocenio igrača
ibrahim227 je ocenio igrača