Trivic rusi Kopanju u sesnaestercu, penal i drugi zuti za Trivica
Kopanja sam pred golom, ali golman brani
Šut na gol
Velika sansa za Kovacevica, ali nije dobro zahvatio loptu glavom
5'
Ostalo
Kopanja zaustavljen od strane poslednjeg igraca odbrane. Umjesto crvenog samo zuti karton
3'
Protokol
Glavni sudija: Jelić Mario (Banjaluka) Delegat utakmice: Duvnjak Mirko (Rogatica) Prvi pomoćni sudija: Đermanović Branimir (Čelinac) Drugi pomoćni sudija: Crnobrnja Gojko (Banjaluka) 4. sudija: Šwstić Nemanja (Banjaluka)
0'
Postava
Knežević, Milić, Čebić, Škorić, Šikanjiĉ, Milojević, Trivić, Turanjanin, Babić, Bosančić, Dojčinović
0'
Postava
Zgonjanin, Kopanja, Kralj, Panić, Krecelj, Anđić, Stojnić, Jaćimović, Nišić Đ, Kovačević, Nišić L
0'
first_halftime
Domuzin je umakao odbrani Laktasa j trese mrezu Laktasa
82'
Gosti imajj inicijatovu na pocwtku drugog poluvremena i zasluzeno izjednacuju sutem sa distance