1 : 0
0 : 0
Dobra akcija gostiju Marković je šutirao sa 15 metara Modić je bio dobro postavljen
75'
Odlična akcija Laktaša, lopta je došla do Turanjanina koji je bio sam u šesnaestercu, jako je šutirao, a lopta je prvo pogodila prečku, potom stativu i odbila se u polje.
69'
Oduovlačenje
62'
Šut na gol
Odlična šansa za Laktaše, šut Škorića zaustavio je Modrić, a na odbijenu loptu zakasnio Petrović na dva metra od gola domaćih
52'
Perović šut sa 17 metara golman Knežević je zaačio loptu, ali mokar teren je učinio svoje i lopta je završila u mreži
52'
Žuti karton
Milan Radović
49'
Poslije greške odbrane Laktaša Perović sa 18 metara gađao lijevi ugao i zamalo bio neprecizan
41'
Šut na gol
Prilika za BSK poslije brze akcije Savanović sa 14-15 metara iskosa s lijeve strane pogodio spoljni dio mreže
37'
Šut na gol
Sjajna šansa za BSK poslije kontranapada koji je vukao Perović ali je Savanović u posljednji čas izblikiran kada je golman Knežević bio van svog peterca
31'
Šut na gol
Još jedna prilika za goste poslije kornera Petrovića s desne strane šutirao Šikanjić pored gola. Otvorena utakmica u Banjaluci
25'
Šut na gol
Prva šansa za Laktaše, poslije dobre akcije sa 18 metara šutirao je Škorić pravo u golmana Modića
23'
Šut na gol
još jedna stopostotna šansa za domaće, po desnoj strani je prošao Petrović dodao do Đorđevića koji je šutirao snažno po zemlji ali se ponovo istakao Knežević odbranivši nogom čist pogodak, bila je ovo mat situacija
17'
Šut na gol
Kontranapad BSK-a iskosa s lijeve strane šutirao Savanović po zemlji golman Knežević nogom izbacio u korner poslije kojeg je bila gužva ali je opet lopta završila u uglu
15'
Šut na gol
Centaršut Savanovića s lijeve strane Samardžija šutirao sa 13-14 metra glavom i lopta je od prečke završila u gol autu
13'
Šut na gol
Minut kasnije ponovo odličan napad domaćih i poslije prizemnog centaršuta s lijeve strane zamalo na loptu su zakasnili Perović i Samardžija
3'
Korner
Korner s lijeve strane za BSK izveo Savanović najviši u skoku bio je Runić i šutirao preko gola