Å ut na gol
Jacimovic dobar pokusaj, ali pored gola
83'
Ostalo
Burni protesti domacih. U opasnom napadu zaustavljen Kopanja, sudija oprasta drugi zuti beku gostiju
74'
Å ut na gol
Jacimovic sam, slab pokusaj loba
74'
second_halftime
Å ut na gol
Dobra akcija gostiju, ali slab zavrsni udarac i Stojnic izbija u korner. Nakon kornera nova guzva, lopta se setala pred gol linijom, ali jw niko ne uspjeva ubaciti u mrezu Omarske
68'
Å ut na gol
Stopostotna sansa. Vračar sam pred golmanom, ali Modić brani
40'
Å ut na gol
Kopanja sa desetak metara tik pored gola
39'
Å ut na gol
Opasan pokusaj Perovica iz voleja, tik pored gola
15'
Sjajan prodor Panića po desnoj strani, upoÅ”ljava idealno Kopanju na drugoj stativi, koji je posprema u mrežu
8'
Protokol
Glavni sudija: Bjelica Miroslav (Trnovo) Delegat utakmice: Marjanac Aleksandar (Banjaluka) Prvi pomoćni sudija:Maksimović Bojan (Modriča) Drugi pomoćni sudija: TeÅ”anović Stefan 4. sudija: Domazet Marko