XS
SM
MD
LG

Borac
Banja Luka
01.10.2022
14:00
Sloga Meridian
Doboj
01.10.2022 14:00
Borac
:
Sloga Meridian
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
30.09.2022
15:00
Sarajevo
Sarajevo
30.09.2022 15:00
Tuzla City
:
Sarajevo
Velež
Mostar
30.09.2022
15:00
Posušje
Posušje
30.09.2022 15:00
Velež
:
Posušje
Široki Brijeg
Široki Brijeg
01.10.2022
16:00
Igman
Konjic
01.10.2022 16:00
Široki Brijeg
:
Igman
Zrinjski
Mostar
30.09.2022
19:00
Sloboda
Tuzla
30.09.2022 19:00
Zrinjski
:
Sloboda
Leotar
Trebinje
01.10.2022
15:00
Željezničar
Sarajevo
01.10.2022 15:00
Leotar
:
Željezničar

Slavija
Istočno Sarajevo
01.10.2022
15:30
Rudar Prijedor
Prijedor
01.10.2022 15:30
Slavija
:
Rudar Prijedor
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
01.10.2022
15:30
Željezničar
Banja Luka
01.10.2022 15:30
Sloboda (MG)
:
Željezničar
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
01.10.2022
15:30
Drina
Zvornik
01.10.2022 15:30
Zvijezda 09
:
Drina
Podrinje
Janja
01.10.2022
15:30
Ljubić
Prnjavor
01.10.2022 15:30
Podrinje
:
Ljubić
Sloboda (NG)
Novi Grad
01.10.2022
15:30
Radnik
Bijeljina
01.10.2022 15:30
Sloboda (NG)
:
Radnik
Modriča
Modriča
01.10.2022
15:30
Famos
Vojkovići
01.10.2022 15:30
Modriča
:
Famos
Omarska
Omarska
02.10.2022
15:30
Sutjeska
Foča
02.10.2022 15:30
Omarska
:
Sutjeska
Kozara
Gradiška
01.10.2022
15:30
Tekstilac
Derventa
01.10.2022 15:30
Kozara
:
Tekstilac
Krupa
Krupa na Vrbasu
02.10.2022
15:30
Laktaši
Laktaši
02.10.2022 15:30
Krupa
:
Laktaši

Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
01.10.2022
15:30
Tuzla City
Simin Han
01.10.2022 15:30
Zvijezda 09
:
Tuzla City
Budućnost
Banovići
01.10.2022
15:30
Široki Brijeg
Široki Brijeg
01.10.2022 15:30
Budućnost
:
Široki Brijeg
Sloga
Doboj
01.10.2022
15:30
Sarajevo
Sarajevo
01.10.2022 15:30
Sloga
:
Sarajevo
Zrinjski
Mostar
01.10.2022
15:30
Željezničar
Sarajevo
01.10.2022 15:30
Zrinjski
:
Željezničar
Željezničar Sport team
Banja Luka
01.10.2022
15:30
Borac
Banja Luka
01.10.2022 15:30
Željezničar Sport team
:
Borac
Radnik (B)
Bijeljina
01.10.2022
15:30
Krupa
Krupa na Vrbasu
01.10.2022 15:30
Radnik (B)
:
Krupa
Radnik (H)
Hadžići
01.10.2022
15:30
Sloboda
Tuzla
01.10.2022 15:30
Radnik (H)
:
Sloboda

Borac
Banja Luka
01.10.2022
16:30
Sloga
Doboj
01.10.2022 16:30
Borac
:
Sloga
Sarajevo
Sarajevo
01.10.2022
16:30
Tuzla City
Tuzla
01.10.2022 16:30
Sarajevo
:
Tuzla City
Posušje
Posušje
01.10.2022
16:30
Velež
Mostar
01.10.2022 16:30
Posušje
:
Velež
Igman
Konjic
01.10.2022
16:30
Široki Brijeg
Široki Brijeg
01.10.2022 16:30
Igman
:
Široki Brijeg
Sloboda
Tuzla
01.10.2022
16:30
Zrinjski
Mostar
01.10.2022 16:30
Sloboda
:
Zrinjski
Željezničar
Sarajevo
01.10.2022
16:30
Leotar
Trebinje
01.10.2022 16:30
Željezničar
:
Leotar

Borac
Banja Luka
01.10.2022
Sloga
Doboj
01.10.2022
Borac
:
Sloga
Sarajevo
Sarajevo
01.10.2022
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
01.10.2022
Sarajevo
:
Tuzla City
Posušje
Posušje
01.10.2022
Velež
Mostar
01.10.2022
Posušje
:
Velež
Igman
Konjic
01.10.2022
Široki Brijeg
Široki Brijeg
01.10.2022
Igman
:
Široki Brijeg
Sloboda
Tuzla
01.10.2022
Zrinjski
Mostar
01.10.2022
Sloboda
:
Zrinjski
Željezničar
Sarajevo
01.10.2022
Leotar
Trebinje
01.10.2022
Željezničar
:
Leotar

Iskra
Bugojno
01.10.2022
15:30
Lokomotiva
Brčko-distrikt BiH
01.10.2022 15:30
Iskra
:
Lokomotiva
Libero
Goražde
01.10.2022
15:30
Fortuna
Živinice
01.10.2022 15:30
Libero
:
Fortuna
Emina
Mostar
01.10.2022
15:30
SFK 2000
Sarajevo
01.10.2022 15:30
Emina
:
SFK 2000
Radnik Bumerang
Bijeljina
01.10.2022
15:30
Borac
Banja Luka
01.10.2022 15:30
Radnik Bumerang
:
Borac

Libero
Goražde
Borac
Banja Luka
Libero
:
Borac
Iskra
Bugojno
Emina
Mostar
Iskra
:
Emina
Fortuna
Živinice
Radnik Bumerang
Bijeljina
Fortuna
:
Radnik Bumerang
SFK 2000
Sarajevo
Lokomotiva
Brčko
SFK 2000
:
Lokomotiva

Čukarički
Beograd
03.10.2022
16:00
Radnički (N)
Niš
03.10.2022 16:00
Čukarički
:
Radnički (N)
Javor Matis
Ivanjica
01.10.2022
17:00
Voždovac
Beograd
01.10.2022 17:00
Javor Matis
:
Voždovac
Partizan
Beograd
02.10.2022
19:00
Vojvodina
Novi Sad
02.10.2022 19:00
Partizan
:
Vojvodina
TSC
Bačka Topola
01.10.2022
15:00
Radnik
Surdulica
01.10.2022 15:00
TSC
:
Radnik
Novi Pazar
Novi Pazar
30.09.2022
17:00
Mladost (L)
Lučani
30.09.2022 17:00
Novi Pazar
:
Mladost (L)
Napredak
Kruševac
01.10.2022
19:00
Kolubara
Lazarevac
01.10.2022 19:00
Napredak
:
Kolubara
Mladost GAT
Novi Sad
02.10.2022
17:00
Crvena zvezda
Beograd
02.10.2022 17:00
Mladost GAT
:
Crvena zvezda
Spartak ŽK
Subotica
02.10.2022
15:00
Radnički 1923
Kragujevac
02.10.2022 15:00
Spartak ŽK
:
Radnički 1923

OFK Petrovac
Petrovac
01.10.2022
17:00
Arsenal
Tivat
01.10.2022 17:00
OFK Petrovac
:
Arsenal
Sutjeska
Nikšić
01.10.2022
17:00
Jedinstvo
Bijelo Polje
01.10.2022 17:00
Sutjeska
:
Jedinstvo
Rudar
Pljevlja
01.10.2022
17:00
Jezero
Plav
01.10.2022 17:00
Rudar
:
Jezero
Dečić
Tuzi
01.10.2022
17:00
Mornar
Bar
01.10.2022 17:00
Dečić
:
Mornar
Budućnost
Podgorica
01.10.2022
17:00
Iskra
Danilovgrad
01.10.2022 17:00
Budućnost
:
Iskra

Brdo
Hambarine
01.10.2022
15:30
Proleter
Teslić
01.10.2022 15:30
Brdo
:
Proleter
Čelinac
Čelinac
01.10.2022
15:30
Dubrave
Dubrave
01.10.2022 15:30
Čelinac
:
Dubrave
Borac (Š)
Šamac
02.10.2022
15:30
FSA
Prijedor
02.10.2022 15:30
Borac (Š)
:
FSA
Sloga (T)
Trn
02.10.2022
15:30
Crni vrh
Jaružani
02.10.2022 15:30
Sloga (T)
:
Crni vrh
Ukrina
Čečava
02.10.2022
15:30
Progres
Kneževo
02.10.2022 15:30
Ukrina
:
Progres
Gorica
Šipovo
02.10.2022
15:30
Sloga (S)
Srbac
02.10.2022 15:30
Gorica
:
Sloga (S)
Jedinstvo
Žeravica
02.10.2022
15:30
BSK
Banja Luka
02.10.2022 15:30
Jedinstvo
:
BSK
Polet 1926
Brod
01.10.2022
15:30
Borac (KD)
Kozarska Dubica
01.10.2022 15:30
Polet 1926
:
Borac (KD)

Budućnost
Pilica
01.10.2022
15:30
Velež
Nevesinje
01.10.2022 15:30
Budućnost
:
Velež
Mladost (G)
Gacko
01.10.2022
15:30
Rudar 1925
Ugljevik
01.10.2022 15:30
Mladost (G)
:
Rudar 1925
Vlasenica
Vlasenica
02.10.2022
15:30
Hercegovac
Bileća
02.10.2022 15:30
Vlasenica
:
Hercegovac
Ilićka 01
Brčko
01.10.2022
15:30
Jedinstvo
Brodac
01.10.2022 15:30
Ilićka 01
:
Jedinstvo
Drina HE
Višegrad
01.10.2022
15:30
Stakorina
Čajniče
01.10.2022 15:30
Drina HE
:
Stakorina
Glasinac 1936
Sokolac
02.10.2022
15:30
Mladost (R)
Rogatica
02.10.2022 15:30
Glasinac 1936
:
Mladost (R)
Podrinje
Tršić
01.10.2022
15:30
Guber
Srebrenica
01.10.2022 15:30
Podrinje
:
Guber
Proleter
Dvorovi
01.10.2022
15:30
Romanija
Pale
01.10.2022 15:30
Proleter
:
Romanija