XS
SM
MD
LG

Borac
Banja Luka
2 : 1
Sloga Meridian
Doboj
01.10.2022 14:00
Borac
2 : 1
Sloga Meridian
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
1 : 0
Sarajevo
Sarajevo
30.09.2022 15:00
Tuzla City
1 : 0
Sarajevo
Velež
Mostar
1 : 1
Posušje
Posušje
30.09.2022 15:00
Velež
1 : 1
Posušje
Široki Brijeg
Široki Brijeg
01.10.2022
19:00
Igman
Konjic
01.10.2022 19:00
Široki Brijeg
:
Igman
Zrinjski
Mostar
1 : 0
Sloboda
Tuzla
30.09.2022 20:00
Zrinjski
1 : 0
Sloboda
Leotar
Trebinje
01.10.2022
15:00
Željezničar
Sarajevo
01.10.2022 15:00
Leotar
:
Željezničar
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Borac 12 6 2 4 20
2 Tuzla City 11 6 1 4 19
3 Široki Brijeg 10 5 4 1 19
4 Željezničar 11 5 4 2 19
5 Zrinjski 9 6 0 3 18
6 Sarajevo 12 4 4 4 16
7 Sloga Meridian 12 4 2 6 14
8 Velež 11 2 7 2 13
9 Sloboda 12 2 6 4 12
10 Igman 11 3 3 5 12
11 Posušje 12 3 3 6 12
12 Leotar 11 2 2 7 8

Slavija
Istočno Sarajevo
01.10.2022
15:30
Rudar Prijedor
Prijedor
01.10.2022 15:30
Slavija
:
Rudar Prijedor
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
01.10.2022
15:30
Željezničar
Banja Luka
01.10.2022 15:30
Sloboda (MG)
:
Željezničar
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
01.10.2022
15:30
Drina
Zvornik
01.10.2022 15:30
Zvijezda 09
:
Drina
Podrinje
Janja
01.10.2022
15:30
Ljubić
Prnjavor
01.10.2022 15:30
Podrinje
:
Ljubić
Sloboda (NG)
Novi Grad
12.10.2022
15:00
Radnik
Bijeljina
12.10.2022 15:00
Sloboda (NG)
:
Radnik
Modriča
Modriča
01.10.2022
15:30
Famos
Vojkovići
01.10.2022 15:30
Modriča
:
Famos
Omarska
Omarska
01.10.2022
15:30
Sutjeska
Foča
01.10.2022 15:30
Omarska
:
Sutjeska
Kozara
Gradiška
01.10.2022
15:30
Tekstilac
Derventa
01.10.2022 15:30
Kozara
:
Tekstilac
Krupa
Krupa na Vrbasu
01.10.2022
15:30
Laktaši
Laktaši
01.10.2022 15:30
Krupa
:
Laktaši
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Krupa 9 7 1 1 22
2 Sloboda (NG) 9 6 2 1 20
3 Laktaši 9 6 1 2 19
4 Zvijezda 09 9 6 1 2 19
5 Sutjeska 9 6 1 2 19
6 Slavija 9 5 3 1 18
7 Radnik 9 5 2 2 17
8 Rudar Prijedor 9 4 3 2 15
9 Željezničar 9 4 1 4 13
10 Famos 9 4 0 5 12
11 Tekstilac 9 2 3 4 9
12 Kozara 9 2 3 4 9
13 Podrinje 9 3 0 6 9
14 Sloboda (MG) 9 2 2 5 8
15 Drina 9 2 1 6 7
16 Ljubić 9 2 1 6 7
17 Omarska 9 1 1 7 4
18 Modriča 9 1 0 8 3

Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
1 : 5
Tuzla City
Simin Han
01.10.2022 11:00
Zvijezda 09
1 : 5
Tuzla City
Budućnost
Banovići
03.10.2022
15:00
Široki Brijeg
Široki Brijeg
03.10.2022 15:00
Budućnost
:
Široki Brijeg
Sloga
Doboj
1 : 3
Sarajevo
Sarajevo
01.10.2022 12:00
Sloga
1 : 3
Sarajevo
Zrinjski
Mostar
03.10.2022
14:00
Željezničar
Sarajevo
03.10.2022 14:00
Zrinjski
:
Željezničar
Željezničar Sport team
Banja Luka
02.10.2022
10:00
Borac
Banja Luka
02.10.2022 10:00
Željezničar Sport team
:
Borac
Radnik (B)
Bijeljina
0 : 1
Krupa
Krupa na Vrbasu
01.10.2022 11:00
Radnik (B)
0 : 1
Krupa
Radnik (H)
Hadžići
01.10.2022
15:00
Sloboda
Tuzla
01.10.2022 15:00
Radnik (H)
:
Sloboda
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Sarajevo 8 8 0 0 24
2 Sloboda 8 5 1 2 16
3 Zrinjski 7 5 1 1 16
4 Krupa 9 5 1 3 16
5 Borac 6 4 1 1 13
6 Radnik (H) 8 3 4 1 13
7 Tuzla City 8 4 1 3 13
8 Željezničar 8 3 2 3 11
9 Željezničar Sport team 8 3 2 3 11
10 Široki Brijeg 8 3 1 4 10
11 Radnik (B) 9 2 2 5 8
12 Sloga 9 1 3 5 6
13 Zvijezda 09 8 0 1 7 1
14 Budućnost 8 0 0 8 0

Borac
Banja Luka
1 : 0
Sloga
Doboj
01.10.2022 12:00
Borac
1 : 0
Sloga
Sarajevo
Sarajevo
01.10.2022
16:00
Tuzla City
Tuzla
01.10.2022 16:00
Sarajevo
:
Tuzla City
Posušje
Posušje
1 : 4
Velež
Mostar
01.10.2022 12:30
Posušje
1 : 4
Velež
Igman
Konjic
0 : 3
Široki Brijeg
Široki Brijeg
01.10.2022 11:30
Igman
0 : 3
Široki Brijeg
Sloboda
Tuzla
01.10.2022
15:45
Zrinjski
Mostar
01.10.2022 15:45
Sloboda
:
Zrinjski
Željezničar
Sarajevo
01.10.2022
15:00
Leotar
Trebinje
01.10.2022 15:00
Željezničar
:
Leotar
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Željezničar 11 10 0 1 30
2 Zrinjski 11 9 0 2 27
3 Sarajevo 9 7 1 1 22
4 Sloboda 11 7 1 3 22
5 Široki Brijeg 10 7 1 2 22
6 Borac 11 6 1 4 19
7 Velež 10 6 0 4 18
8 Tuzla City 11 4 0 7 12
9 Sloga 11 2 1 8 7
10 Posušje 12 2 0 10 6
11 Igman (-3) 12 1 2 9 2
12 Leotar 11 0 1 10 1

Borac
Banja Luka
1 : 1
Sloga
Doboj
01.10.2022 10:00
Borac
1 : 1
Sloga
Sarajevo
Sarajevo
3 : 1
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
01.10.2022 14:00
Sarajevo
3 : 1
Tuzla City
Posušje
Posušje
0 : 2
Velež
Mostar
01.10.2022 11:00
Posušje
0 : 2
Velež
Igman
Konjic
0 : 6
Široki Brijeg
Široki Brijeg
01.10.2022 10:00
Igman
0 : 6
Široki Brijeg
Sloboda
Tuzla
1 : 2
Zrinjski
Mostar
01.10.2022 14:00
Sloboda
1 : 2
Zrinjski
Željezničar
Sarajevo
3 : 1
Leotar
Trebinje
01.10.2022 13:00
Željezničar
3 : 1
Leotar
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Željezničar 12 9 2 1 29
2 Sarajevo 10 9 1 0 28
3 Borac 11 7 3 1 24
4 Tuzla City 12 6 2 4 20
5 Široki Brijeg 10 5 3 2 18
6 Velež 10 5 3 2 18
7 Sloga 11 4 2 5 14
8 Posušje 12 3 2 7 11
9 Leotar 12 2 3 7 9
10 Zrinjski 12 2 3 7 9
11 Sloboda 12 3 0 9 9
12 Igman (-3) 12 0 2 10 -1

Iskra
Bugojno
01.10.2022
15:00
Lokomotiva
Brčko-distrikt BiH
01.10.2022 15:00
Iskra
:
Lokomotiva
Libero
Goražde
2 : 1
Fortuna
Živinice
01.10.2022 12:00
Libero
2 : 1
Fortuna
Emina
Mostar
15:30
SFK 2000
Sarajevo
15:30
Emina
:
SFK 2000
Radnik Bumerang
Bijeljina
01.10.2022
16:00
Borac
Banja Luka
01.10.2022 16:00
Radnik Bumerang
:
Borac
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Emina 6 5 0 1 15
2 SFK 2000 4 4 0 0 12
3 Iskra 6 3 1 2 10
4 Libero 7 3 1 3 10
5 Fortuna 7 2 2 3 8
6 Radnik Bumerang 5 2 1 2 7
7 Borac 5 1 1 3 4
8 Lokomotiva 6 0 0 6 0

Lokomotiva
Brčko
0 : 7
Iskra
Bugojno
30.09.2022 13:00
Lokomotiva
0 : 7
Iskra
Fortuna
Živinice
06.10.2022
12:00
Libero
Goražde
06.10.2022 12:00
Fortuna
:
Libero
SFK 2000
Sarajevo
5 : 0
Emina
Mostar
30.09.2022 14:00
SFK 2000
5 : 0
Emina
Borac
Banja Luka
02.10.2022
16:00
Radnik Bumerang
Bijeljina
02.10.2022 16:00
Borac
:
Radnik Bumerang
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Radnik Bumerang 6 5 1 0 16
2 SFK 2000 6 5 1 0 16
3 Iskra 7 3 1 3 10
4 Emina 7 3 1 3 10
5 Libero 6 3 0 3 9
6 Fortuna 6 1 1 4 4
7 Borac 4 0 3 1 3
8 Lokomotiva 6 0 0 6 0

Čukarički
Beograd
03.10.2022
16:00
Radnički (N)
Niš
03.10.2022 16:00
Čukarički
:
Radnički (N)
Javor Matis
Ivanjica
01.10.2022
17:00
Voždovac
Beograd
01.10.2022 17:00
Javor Matis
:
Voždovac
Partizan
Beograd
02.10.2022
19:00
Vojvodina
Novi Sad
02.10.2022 19:00
Partizan
:
Vojvodina
TSC
Bačka Topola
01.10.2022
15:00
Radnik
Surdulica
01.10.2022 15:00
TSC
:
Radnik
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 1
Mladost (L)
Lučani
30.09.2022 17:00
Novi Pazar
3 : 1
Mladost (L)
Napredak
Kruševac
01.10.2022
19:00
Kolubara
Lazarevac
01.10.2022 19:00
Napredak
:
Kolubara
Mladost GAT
Novi Sad
02.10.2022
17:00
Crvena zvezda
Beograd
02.10.2022 17:00
Mladost GAT
:
Crvena zvezda
Spartak ŽK
Subotica
02.10.2022
15:00
Radnički 1923
Kragujevac
02.10.2022 15:00
Spartak ŽK
:
Radnički 1923
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Crvena zvezda 10 8 2 0 26
2 Čukarički 11 8 1 2 25
3 Novi Pazar 13 8 0 5 24
4 TSC 12 6 5 1 23
5 Vojvodina 11 6 4 1 22
6 Partizan 10 6 3 1 21
7 Voždovac 12 6 2 4 20
8 Kolubara 12 5 3 4 18
9 Radnički 1923 12 3 3 6 12
10 Radnički (N) 12 3 3 6 12
11 Javor Matis 12 3 3 6 12
12 Napredak 11 3 2 6 11
13 Spartak ŽK 11 2 4 5 10
14 Mladost (L) 13 2 3 8 9
15 Mladost GAT 12 2 2 8 8
16 Radnik 12 0 4 8 4

OFK Petrovac
Petrovac
01.10.2022
16:00
Arsenal
Tivat
01.10.2022 16:00
OFK Petrovac
:
Arsenal
Sutjeska
Nikšić
01.10.2022
15:00
Jedinstvo
Bijelo Polje
01.10.2022 15:00
Sutjeska
:
Jedinstvo
Rudar
Pljevlja
01.10.2022
15:00
Jezero
Plav
01.10.2022 15:00
Rudar
:
Jezero
Dečić
Tuzi
01.10.2022
16:00
Mornar
Bar
01.10.2022 16:00
Dečić
:
Mornar
Budućnost
Podgorica
02.10.2022
15:00
Iskra
Danilovgrad
02.10.2022 15:00
Budućnost
:
Iskra
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Sutjeska 9 5 2 2 17
2 Dečić 9 5 2 2 17
3 Budućnost 8 5 1 2 16
4 Jezero 9 4 3 2 15
5 OFK Petrovac 9 4 3 2 15
6 Arsenal 9 4 0 5 12
7 Rudar 9 2 3 4 9
8 Jedinstvo 9 2 2 5 8
9 Mornar 9 2 2 5 8
10 Iskra 8 1 2 5 5

Brdo
Hambarine
01.10.2022
15:30
Proleter
Teslić
01.10.2022 15:30
Brdo
:
Proleter
Čelinac
Čelinac
01.10.2022
15:30
Dubrave
Dubrave
01.10.2022 15:30
Čelinac
:
Dubrave
Borac (Š)
Šamac
01.10.2022
15:30
FSA
Prijedor
01.10.2022 15:30
Borac (Š)
:
FSA
Sloga (T)
Trn
01.10.2022
15:30
Crni vrh
Jaružani
01.10.2022 15:30
Sloga (T)
:
Crni vrh
Ukrina
Čečava
01.10.2022
15:30
Progres
Kneževo
01.10.2022 15:30
Ukrina
:
Progres
Gorica
Šipovo
01.10.2022
15:30
Sloga (S)
Srbac
01.10.2022 15:30
Gorica
:
Sloga (S)
Jedinstvo
Žeravica
01.10.2022
15:30
BSK
Banja Luka
01.10.2022 15:30
Jedinstvo
:
BSK
Polet 1926
Brod
01.10.2022
15:30
Borac (KD)
Kozarska Dubica
01.10.2022 15:30
Polet 1926
:
Borac (KD)
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Borac (KD) 8 6 1 1 19
2 Jedinstvo 8 5 0 3 15
3 Gorica 8 5 0 3 15
4 FSA 8 4 2 2 14
5 BSK 8 4 2 2 14
6 Sloga (T) 8 4 1 3 13
7 Brdo 8 4 1 3 13
8 Borac (Š) 8 4 1 3 13
9 Sloga (S) 8 3 3 2 12
10 Crni vrh 8 3 3 2 12
11 Progres 8 3 1 4 10
12 Dubrave 8 3 0 5 9
13 Čelinac 8 2 2 4 8
14 Proleter 8 2 1 5 7
15 Polet 1926 8 1 2 5 5
16 Ukrina 8 1 0 7 3

Budućnost
Pilica
01.10.2022
15:30
Velež
Nevesinje
01.10.2022 15:30
Budućnost
:
Velež
Mladost (G)
Gacko
01.10.2022
15:30
Rudar 1925
Ugljevik
01.10.2022 15:30
Mladost (G)
:
Rudar 1925
Vlasenica
Vlasenica
01.10.2022
15:30
Hercegovac
Bileća
01.10.2022 15:30
Vlasenica
:
Hercegovac
Ilićka 01
Brčko
01.10.2022
15:30
Jedinstvo
Brodac
01.10.2022 15:30
Ilićka 01
:
Jedinstvo
Drina HE
Višegrad
01.10.2022
15:30
Stakorina
Čajniče
01.10.2022 15:30
Drina HE
:
Stakorina
Glasinac 1936
Sokolac
01.10.2022
15:30
Mladost (R)
Rogatica
01.10.2022 15:30
Glasinac 1936
:
Mladost (R)
Podrinje
Tršić
05.10.2022
15:30
Guber
Srebrenica
05.10.2022 15:30
Podrinje
:
Guber
Proleter
Dvorovi
01.10.2022
15:30
Romanija
Pale
01.10.2022 15:30
Proleter
:
Romanija
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Jedinstvo 8 6 1 1 19
2 Romanija 8 5 1 2 16
3 Velež 8 5 1 2 16
4 Mladost (R) 8 5 0 3 15
5 Glasinac 1936 8 4 2 2 14
6 Hercegovac 8 4 1 3 13
7 Stakorina 8 4 0 4 12
8 Proleter 8 3 2 3 11
9 Vlasenica 8 3 1 4 10
10 Drina HE 8 3 1 4 10
11 Mladost (G) 8 3 1 4 10
12 Budućnost 8 3 1 4 10
13 Guber 8 3 1 4 10
14 Rudar 1925 8 2 1 5 7
15 Ilićka 01 8 2 0 6 6
16 Podrinje 8 2 0 6 6

20' Gol (Ukrina)
15' Gol (Progres)
Ostalo ( Modriča)
Modriča je do sada prokockala dve kolosalne prilike. Greška sudije na početku, kada nije sankcionisao igrača Famosa koji je s dve noge pokosio Dejama Limića prerasla je u nervozu i česte prekide. Igra se 20.minut utakmice.
17' Gol (Omladinac)
16' Ostalo
Domaći traže penal, sudija nijem, burni protesti