XS
SM
MD
LG

Radnik
Bijeljina
22.05.2022
16:30
Rudar Prijedor
Prijedor
22.05.2022 16:30
Radnik
:
Rudar Prijedor
Zrinjski
Mostar
21.05.2022
19:00
Leotar
Trebinje
21.05.2022 19:00
Zrinjski
:
Leotar
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
22.05.2022
16:30
Posušje
Posušje
22.05.2022 16:30
Tuzla City
:
Posušje
Borac
Banja Luka
22.05.2022
16:30
Velež
Mostar
22.05.2022 16:30
Borac
:
Velež
Sarajevo
Sarajevo
22.05.2022
16:30
Sloboda
Tuzla
22.05.2022 16:30
Sarajevo
:
Sloboda
Željezničar
Sarajevo
22.05.2022
16:30
Široki Brijeg
Široki Brijeg
22.05.2022 16:30
Željezničar
:
Široki Brijeg
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Zrinjski 31 24 6 1 78
2 Tuzla City 31 15 11 5 56
3 Borac 31 12 15 4 51
4 Sarajevo 31 12 7 12 43
5 Velež (-3) 31 12 8 11 41
6 Željezničar 31 9 14 8 41
7 Široki Brijeg 31 8 13 10 37
8 Leotar 31 9 6 16 33
9 Sloboda 31 7 11 13 32
10 Posušje 31 6 13 12 31
11 Rudar Prijedor 31 5 11 15 26
12 Radnik 31 4 11 16 23

Omarska
Omarska
2 : 2
Drina
Zvornik
21.05.2022 17:00
Omarska
2 : 2
Drina
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
1 : 2
Sloga
Doboj
21.05.2022 17:00
Zvijezda 09
1 : 2
Sloga
Sloboda
Novi Grad
5 : 1
Sutjeska
Foča
21.05.2022 17:00
Sloboda
5 : 1
Sutjeska
Tekstilac
Derventa
0 : 0
Ljubić
Prnjavor
21.05.2022 17:00
Tekstilac
0 : 0
Ljubić
Krupa
Krupa na Vrbasu
2 : 0
Podrinje
Janja
21.05.2022 17:00
Krupa
2 : 0
Podrinje
Kozara
Gradiška
2 : 0
Željezničar ST
Banja Luka
21.05.2022 17:00
Kozara
2 : 0
Željezničar ST
Slavija
Istočno Sarajevo
1 : 0
Borac
Kozarska Dubica
21.05.2022 17:00
Slavija
1 : 0
Borac
Budućnost
Pilica
2 : 3
Modriča Alfa
Modriča
21.05.2022 17:00
Budućnost
2 : 3
Modriča Alfa
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Krupa (-1) 29 23 4 2 72
2 Sloga 29 20 5 4 65
3 Sloboda 29 20 5 4 65
4 Zvijezda 09 29 18 4 7 58
5 Sutjeska 29 16 4 9 52
6 Drina 29 14 5 10 47
7 Slavija 29 13 4 12 43
8 Omarska 29 11 6 12 39
9 Tekstilac 29 10 7 12 37
10 Ljubić 29 11 2 16 35
11 Željezničar ST 29 9 6 14 33
12 Kozara 29 8 5 16 29
13 Modriča Alfa 29 8 4 17 28
14 Borac 29 7 3 19 24
15 Podrinje 29 7 3 19 24
16 Budućnost 29 3 1 25 10

Drina
Zvornik
0 : 7
Lokomotiva
Brčko-distrikt BiH
15.05.2022 16:00
Drina
0 : 7
Lokomotiva
Široki Brijeg
Široki Brijeg
22.05.2022
15:00
Fortuna
Živinice
22.05.2022 15:00
Široki Brijeg
:
Fortuna
SFK 2000
Sarajevo
22.05.2022
15:00
Radnik Bumerang
Bijeljina
22.05.2022 15:00
SFK 2000
:
Radnik Bumerang
Emina
Mostar
22.05.2022
15:00
Iskra
Bugojno
22.05.2022 15:00
Emina
:
Iskra
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 SFK 2000 16 15 1 0 46
2 Emina 17 12 1 4 37
3 Iskra 16 9 4 3 31
4 Fortuna 17 9 1 7 28
5 Radnik Bumerang 17 8 2 7 26
6 Lokomotiva 18 5 3 10 18
7 Široki Brijeg 17 3 2 12 11
8 Drina 18 0 0 18 0

Ukrina
Čečava
22.05.2022
17:00
Jedinstvo
Žeravica
22.05.2022 17:00
Ukrina
:
Jedinstvo
Sloga (T)
Trn
22.05.2022
17:00
Proleter
Teslić
22.05.2022 17:00
Sloga (T)
:
Proleter
BSK
Banja Luka
22.05.2022
17:00
Gorica
Šipovo
22.05.2022 17:00
BSK
:
Gorica
Čelinac
Čelinac
22.05.2022
17:00
Borac
Šamac
22.05.2022 17:00
Čelinac
:
Borac
Polet 1926
Brod
22.05.2022
17:00
Progres
Kneževo
22.05.2022 17:00
Polet 1926
:
Progres
Dubrave
Dubrave
22.05.2022
17:00
Sloga (S)
Srbac
22.05.2022 17:00
Dubrave
:
Sloga (S)
Sloboda
Mrkonjić Grad
22.05.2022
17:00
Brdo
Hambarine
22.05.2022 17:00
Sloboda
:
Brdo
Željezničar
Doboj
22.05.2022
17:00
Laktaši
Laktaši
22.05.2022 17:00
Željezničar
:
Laktaši
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Laktaši 27 24 2 1 74
2 Sloboda 27 20 3 4 63
3 Sloga (T) (-1) 27 14 5 8 46
4 Brdo 27 14 4 9 46
5 Borac 27 14 3 10 45
6 Jedinstvo 27 14 2 11 44
7 Gorica 27 11 8 8 41
8 Progres 27 12 4 11 40
9 Čelinac 27 11 5 11 38
10 Sloga (S) 27 11 4 12 37
11 Dubrave 27 10 3 14 33
12 Proleter 27 8 6 13 30
13 BSK 27 7 8 12 29
14 Polet 1926 27 8 3 16 27
15 Ukrina 27 3 4 20 13
16 Željezničar 27 2 2 23 8

Jedinstvo (Br)
Brodac
22.05.2022
17:00
Glasinac 1936
Sokolac
22.05.2022 17:00
Jedinstvo (Br)
:
Glasinac 1936
Drina HE
Višegrad
22.05.2022
17:00
Proleter
Dvorovi
22.05.2022 17:00
Drina HE
:
Proleter
Rudar 1925
Ugljevik
22.05.2022
17:00
Mladost (G)
Gacko
22.05.2022 17:00
Rudar 1925
:
Mladost (G)
Stakorina
Čajniče
22.05.2022
17:00
Ilićka 01
Brčko
22.05.2022 17:00
Stakorina
:
Ilićka 01
Mladost (R)
Rogatica
22.05.2022
17:00
Romanija
Pale
22.05.2022 17:00
Mladost (R)
:
Romanija
Sloga
Gornje Crnjelovo
22.05.2022
17:00
Guber
Srebrenica
22.05.2022 17:00
Sloga
:
Guber
Milići
Milići
22.05.2022
17:00
Famos
Vojkovići
22.05.2022 17:00
Milići
:
Famos
Velež
Nevesinje
22.05.2022
17:00
Vlasenica
Vlasenica
22.05.2022 17:00
Velež
:
Vlasenica
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Sloga 27 24 2 1 74
2 Famos 27 20 5 2 65
3 Guber 26 13 5 8 44
4 Stakorina 27 13 4 10 43
5 Velež 26 13 3 10 42
6 Romanija 27 11 4 12 37
7 Glasinac 1936 27 12 1 14 37
8 Vlasenica 27 11 4 12 37
9 Mladost (G) 27 10 4 13 34
10 Proleter 27 10 4 13 34
11 Jedinstvo (Br) 27 9 6 12 33
12 Drina HE 27 9 5 13 32
13 Rudar 1925 27 8 6 13 30
14 Ilićka 01 27 9 0 18 27
15 Milići 27 7 3 17 24
16 Mladost (R) 27 7 2 18 23

GOŠK
Gabela
22.05.2022
17:30
Zvijezda
Gradačac
22.05.2022 17:30
GOŠK
:
Zvijezda
Travnik
Travnik
3 : 0
Bratstvo
Gračanica
21.05.2022 17:30
Travnik
3 : 0
Bratstvo
Goražde
Goražde
3 : 2
Budućnost
Banovići
21.05.2022 17:30
Goražde
3 : 2
Budućnost
Mladost
Doboj-Kakanj
2 : 1
Simm Bau
Kosova
21.05.2022 17:30
Mladost
2 : 1
Simm Bau
Gradina
Srebrenik
3 : 1
Rudar
Kakanj
21.05.2022 17:30
Gradina
3 : 1
Rudar
TOŠK
Tešanj
22.05.2022
17:30
Igman
Konjic
22.05.2022 17:30
TOŠK
:
Igman
Radnik
Hadžići
2 : 2
Orašje
Orašje
21.05.2022 17:30
Radnik
2 : 2
Orašje
Tomislav
Tomislavgrad
4 : 0
Jedinstvo
Bihać
21.05.2022 17:30
Tomislav
4 : 0
Jedinstvo
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Igman 26 17 7 2 58
2 GOŠK 26 15 9 2 54
3 TOŠK 26 13 8 5 47
4 Budućnost 27 12 10 5 46
5 Rudar 27 12 7 8 43
6 Gradina 27 13 3 11 42
7 Bratstvo 27 12 5 10 41
8 Goražde 27 11 5 11 38
9 Orašje 27 10 7 10 37
10 Zvijezda 26 7 9 10 30
11 Travnik 27 6 10 11 28
12 Radnik 27 5 13 9 28
13 Mladost 27 8 3 16 27
14 Simm Bau 27 6 8 13 26
15 Jedinstvo 27 6 4 17 22
16 Tomislav 27 5 4 18 19

Finale
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Sarajevo
Sarajevo
0 : 0
Velež
Mostar
19.05.2022 19:00
Sarajevo
0 : 0
Velež
Polufinale druga utakmica
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
0 : 1
Velež
Mostar
20.04.2022 16:00
Tuzla City
0 : 1
Velež
Igman
Konjic
0 : 2
Sarajevo
Sarajevo
20.04.2022 14:00
Igman
0 : 2
Sarajevo
Polufinale prva utakmica
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Velež
Mostar
4 : 0
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
06.04.2022 18:00
Velež
4 : 0
Tuzla City
Sarajevo
Sarajevo
2 : 0
Igman
Konjic
06.04.2022 16:00
Sarajevo
2 : 0
Igman
1/4 druga utakmica
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Široki Brijeg
Široki Brijeg
1 : 0
Velež
Mostar
16.03.2022
Široki Brijeg
1 : 0
Velež
Sloboda (T)
Tuzla
0 : 0
Sarajevo
Sarajevo
16.03.2022
Sloboda (T)
0 : 0
Sarajevo
Igman
Konjic
3 : 1
Zvijezda
Gradačac
16.03.2022
Igman
3 : 1
Zvijezda
Borac
Banja Luka
1 : 2
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
16.03.2022
Borac
1 : 2
Tuzla City
1/4 finala prva utakmica
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Velež
Mostar
4 : 0
Široki Brijeg
Široki Brijeg
02.03.2022 19:00
Velež
4 : 0
Široki Brijeg
Sarajevo
Sarajevo
2 : 0
Sloboda (T)
Tuzla
02.03.2022 17:00
Sarajevo
2 : 0
Sloboda (T)
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
0 : 1
Borac
Banja Luka
02.03.2022 15:00
Tuzla City
0 : 1
Borac
Zvijezda
Gradačac
0 : 1
Igman
Konjic
02.03.2022 13:00
Zvijezda
0 : 1
Igman
1/8 finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Leotar
Trebinje
1 : 2
Borac
Banja Luka
27.10.2021 14:30
Leotar
1 : 2
Borac
Željezničar
Sarajevo
2 : 4
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
27.10.2021 16:30
Željezničar
2 : 4
Tuzla City
Sloboda (T)
Tuzla
1 : 1
Zrinjski
Mostar
27.10.2021 14:00
Sloboda (T)
1 : 1
Zrinjski
Sloga
Uskoplje-Donji Vakuf
0 : 6
Velež
Mostar
27.10.2021 14:30
Sloga
0 : 6
Velež
Omarska
Omarska
0 : 1
Igman
Konjic
27.10.2021 14:30
Omarska
0 : 1
Igman
Sarajevo
Sarajevo
1 : 0
Ljubić
Prnjavor
27.10.2021 17:30
Sarajevo
1 : 0
Ljubić
Radnik
Bijeljina
0 : 1
Široki Brijeg
Široki Brijeg
27.10.2021 14:30
Radnik
0 : 1
Široki Brijeg
Zvijezda
Gradačac
1 : 1
Posušje
Posušje
27.10.2021 14:30
Zvijezda
1 : 1
Posušje
1/16 finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Čapljina
Čapljina
1 : 2
Radnik
Bijeljina
29.09.2021 16:00
Čapljina
1 : 2
Radnik
Klis
Buturović Polje
0 : 1
Igman
Konjic
29.09.2021 16:00
Klis
0 : 1
Igman
Krupa
Krupa na Vrbasu
0 : 2
Zvijezda
Gradačac
06.10.2021 15:00
Krupa
0 : 2
Zvijezda
Rudar
Han Bila
0 : 6
Željezničar
Sarajevo
29.09.2021 16:00
Rudar
0 : 6
Željezničar
Ljubić
Prnjavor
1 : 0
GOŠK
Gabela
29.09.2021 16:00
Ljubić
1 : 0
GOŠK
Goražde
Goražde
0 : 2
Sloboda (T)
Tuzla
29.09.2021 16:00
Goražde
0 : 2
Sloboda (T)
Modriča Alfa
Modriča
1 : 4
Sarajevo
Sarajevo
29.09.2021 16:00
Modriča Alfa
1 : 4
Sarajevo
Svatovac
Poljice
1 : 2
Zrinjski
Mostar
29.09.2021 16:00
Svatovac
1 : 2
Zrinjski
Sloboda (NG)
Novi Grad
1 : 2
Leotar
Trebinje
06.10.2021 15:00
Sloboda (NG)
1 : 2
Leotar
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
0 : 3
Velež
Mostar
06.10.2021 15:00
Zvijezda 09
0 : 3
Velež
Gradina
Srebrenik
2 : 5
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
28.09.2021 16:00
Gradina
2 : 5
Tuzla City
Travnik
Travnik
1 : 2
Posušje
Posušje
28.09.2021 16:00
Travnik
1 : 2
Posušje
Stupčanica
Olovo
1 : 3
Borac
Banja Luka
29.09.2021 16:00
Stupčanica
1 : 3
Borac
Omarska
Omarska
1 : 1
Rudar Prijedor
Prijedor
29.09.2021 16:00
Omarska
1 : 1
Rudar Prijedor
Sloga
Uskoplje-Donji Vakuf
1 : 0
Željezničar Sport Team
Banja Luka
29.09.2021 16:00
Sloga
1 : 0
Željezničar Sport Team
Sloboda
Mrkonjić Grad
0 : 1
Široki Brijeg
Široki Brijeg
29.09.2021 16:00
Sloboda
0 : 1
Široki Brijeg

Split
Split
61 : 72
Budućnost VOLI
Podgorica
23.04.2022 19:00
Split
61 : 72
Budućnost VOLI
Crvena zvezda MTS
Beograd
85 : 66
Igokea
Aleksandrovac
23.04.2022 13:00
Crvena zvezda MTS
85 : 66
Igokea
FMP
Železnik
75 : 77
Cedevita Olimpija
Ljubljana
22.04.2022 21:00
FMP
75 : 77
Cedevita Olimpija
Borac
Čačak
91 : 78
Mornar
Bar
23.04.2022 17:00
Borac
91 : 78
Mornar
Krka
Novo Mesto
62 : 79
Mega Basket
Beograd
22.04.2022 17:00
Krka
62 : 79
Mega Basket
Cibona
Zagreb
80 : 73
Zadar
Zadar
22.04.2022 19:00
Cibona
80 : 73
Zadar
Studentski centar
Podgorica
83 : 93
Partizan NIS
Beograd
15.01.2022 19:00
Studentski centar
83 : 93
Partizan NIS
Tabela
Poz Tim Utak Pob Por Bod
1 Crvena zvezda MTS 16 15 1 31
2 Partizan NIS 16 13 3 29
3 Budućnost VOLI 16 12 4 28
4 Cedevita Olimpija 16 11 5 27
5 Igokea 16 9 7 25
6 Mega Basket 16 8 8 24
7 FMP 15 9 6 24
8 Mornar 16 7 9 23
9 Studentski centar 16 7 9 23
10 Cibona 16 6 10 22
11 Borac 16 5 11 21
12 Zadar 16 4 12 20
13 Krka 16 3 13 19
14 Split 15 2 13 17

18:30
Spars Raywey
Sarajevo
18:30
:
Spars Raywey
Mladost
Mrkonjić Grad
60 : 88
Borac
Banja Luka
30.04.2022 19:00
Mladost
60 : 88
Borac
Posušje
Posušje
Čelik
Zenica
Posušje
:
Čelik
Sloboda
Tuzla
89 : 69
Bosna Royal
Sarajevo
27.04.2022 19:00
Sloboda
89 : 69
Bosna Royal
Promo
Donji Vakuf
68 : 117
Široki
Široki Brijeg
30.04.2022 18:00
Promo
68 : 117
Široki
Radnik Elvaco MetPro
Bijeljina
87 : 98
Leotar
Trebinje
29.04.2022 18:00
Radnik Elvaco MetPro
87 : 98
Leotar
Zrinjski
Mostar
97 : 59
Bratunac TRB
Bratunac
14.04.2022 17:00
Zrinjski
97 : 59
Bratunac TRB
Konačna tabela
Poz Tim Utak Pob Por Bod
1 Široki 22 18 4 40
2 Sloboda 22 17 5 39
3 Borac 22 16 6 38
4 Leotar 22 16 6 38
5 Spars Raywey 22 15 7 37
6 Posušje 22 9 13 31
7 Promo 22 9 13 31
8 Mladost 22 8 14 30
9 Bratunac TRB 22 8 14 30
10 Radnik Elvaco MetPro 22 6 16 28
11 Zrinjski 22 5 17 27
12 Bosna Royal 22 5 17 27
13 Čelik 0 0 0 0

Finale
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Krupa
Krupa na Vrbasu
2 : 0
Rudar Prijedor
Prijedor
18.05.2022 17:00
Krupa
2 : 0
Rudar Prijedor
Polufinale druga utakmica
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Sutjeska
Foča
2 : 1
Krupa
Krupa na Vrbasu
04.05.2022 19:00
Sutjeska
2 : 1
Krupa
Borac (BL)
Banja Luka
0 : 1
Rudar Prijedor
Prijedor
03.05.2022 17:00
Borac (BL)
0 : 1
Rudar Prijedor
Polufinale prva utakmica
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Krupa
Krupa na Vrbasu
2 : 0
Sutjeska
Foča
13.04.2022 15:30
Krupa
2 : 0
Sutjeska
Rudar Prijedor
Prijedor
0 : 1
Borac (BL)
Banja Luka
19.04.2022 16:00
Rudar Prijedor
0 : 1
Borac (BL)
1/4 finale
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Krupa
Krupa na Vrbasu
0 : 0
Radnik
Bijeljina
16.03.2022 14:30
Krupa
0 : 0
Radnik
Ljubić
Prnjavor
3 : 3
Rudar Prijedor
Prijedor
16.03.2022 14:30
Ljubić
3 : 3
Rudar Prijedor
Stakorina
Čajniče
0 : 1
Sutjeska
Foča
10.11.2021 13:30
Stakorina
0 : 1
Sutjeska
Omladinac
Potočari
0 : 5
Borac (BL)
Banja Luka
16.11.2021 13:00
Omladinac
0 : 5
Borac (BL)
1/8 finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Tekstilac
Derventa
0 : 4
Rudar Prijedor
Prijedor
06.10.2021 15:00
Tekstilac
0 : 4
Rudar Prijedor
Skugrić
Skugrić
1 : 4
Ljubić
Prnjavor
05.10.2021 15:00
Skugrić
1 : 4
Ljubić
Omladinac
Potočari
1 : 0
Borac (KD)
Kozarska Dubica
06.10.2021 15:00
Omladinac
1 : 0
Borac (KD)
Sloga (D)
Doboj
0 : 3
Radnik
Bijeljina
06.10.2021 15:00
Sloga (D)
0 : 3
Radnik
Slavija
Istočno Sarajevo
1 : 2
Sutjeska
Foča
06.10.2021 15:00
Slavija
1 : 2
Sutjeska
Stakorina
Čajniče
3 : 1
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
13.10.2021 15:00
Stakorina
3 : 1
Zvijezda 09
Sloboda
Novi Grad
0 : 1
Krupa
Krupa na Vrbasu
27.10.2021 14:30
Sloboda
0 : 1
Krupa
Modriča Alfa
Modriča
0 : 3
Borac (BL)
Banja Luka
11.11.2021 13:30
Modriča Alfa
0 : 3
Borac (BL)
1/16 finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
BSK
Banja Luka
0 : 1
Krupa
Krupa na Vrbasu
08.09.2021 16:30
BSK
0 : 1
Krupa
Proleter
Teslić
1 : 5
Borac (BL)
Banja Luka
07.09.2021 16:30
Proleter
1 : 5
Borac (BL)
Jedinstvo
Brčko
0 : 3
Sloga (D)
Doboj
08.09.2021 16:30
Jedinstvo
0 : 3
Sloga (D)
Skugrić
Skugrić
2 : 0
Brdo
Hambarine
08.09.2021 16:30
Skugrić
2 : 0
Brdo
Plamen
Donje Vodičevo
1 : 5
Rudar Prijedor
Prijedor
08.09.2021 16:30
Plamen
1 : 5
Rudar Prijedor
Borac (Š)
Šamac
0 : 1
Ljubić
Prnjavor
08.09.2021 16:30
Borac (Š)
0 : 1
Ljubić
Sloga (S)
Srbac
0 : 5
Modriča Alfa
Modriča
08.09.2021 16:30
Sloga (S)
0 : 5
Modriča Alfa
Kozara
Gradiška
0 : 2
Sloboda
Novi Grad
08.09.2021 16:30
Kozara
0 : 2
Sloboda
Dubrave
Dubrave
0 : 1
Tekstilac
Derventa
08.09.2021 16:30
Dubrave
0 : 1
Tekstilac
Željezničar Sport Team
Banja Luka
0 : 1
Borac (KD)
Kozarska Dubica
08.09.2021 16:30
Željezničar Sport Team
0 : 1
Borac (KD)
Drina
Zvornik
2 : 4
Sutjeska
Foča
08.09.2021 16:30
Drina
2 : 4
Sutjeska
Slavija
Istočno Sarajevo
1 : 1
Leotar
Trebinje
08.09.2021 16:30
Slavija
1 : 1
Leotar
Glasinac 1936
Sokolac
2 : 5
Radnik
Bijeljina
08.09.2021 16:30
Glasinac 1936
2 : 5
Radnik
Podrinje
Janja
0 : 4
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
08.09.2021 16:30
Podrinje
0 : 4
Zvijezda 09
Janja 2009
Janja
0 : 1
Omladinac
Potočari
08.09.2021 16:30
Janja 2009
0 : 1
Omladinac
Stakorina
Čajniče
1 : 1
Sloga (GC)
Gornje Crnjelovo
08.09.2021 16:30
Stakorina
1 : 1
Sloga (GC)

Crvena zvezda
Beograd
22.05.2022
18:30
Voždovac
Beograd
22.05.2022 18:30
Crvena zvezda
:
Voždovac
Partizan
Beograd
22.05.2022
18:30
Radnički (N)
Niš
22.05.2022 18:30
Partizan
:
Radnički (N)
Čukarički
Beograd
0 : 0
Napredak
Kruševac
19.05.2022 18:00
Čukarički
0 : 0
Napredak
TSC
Bačka Topola
22.05.2022
18:30
Vojvodina
Novi Sad
22.05.2022 18:30
TSC
:
Vojvodina
Konačna tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Šampion Crvena zvezda 36 31 4 1 97
2 Plasman u evropska takmičenja Partizan 36 30 5 1 95
3 Plasman u evropska takmičenja Čukarički 37 15 15 7 60
4 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički (N) 36 12 15 9 51
5 Prelazi u ligu višeg ranga Voždovac 36 13 10 13 49
6 Prelazi u ligu višeg ranga TSC 36 13 9 14 48
7 Prelazi u ligu višeg ranga Vojvodina 36 12 6 18 42
8 Prelazi u ligu višeg ranga Napredak 37 10 8 19 38

Mladost
Lučani
2 : 1
Spartak ŽK
Subotica
20.05.2022 17:30
Mladost
2 : 1
Spartak ŽK
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 2
Metalac
Gornji Milanovac
20.05.2022 17:30
Radnički 1923
1 : 2
Metalac
Radnik
Surdulica
3 : 0
Kolubara
Lazarevac
19.05.2022 16:00
Radnik
3 : 0
Kolubara
Proleter
Novi Sad
0 : 2
Novi Pazar
Novi Pazar
20.05.2022 17:30
Proleter
0 : 2
Novi Pazar
Konačna tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Radnik 37 12 15 10 51
2 Prelazi u ligu višeg ranga Kolubara 37 14 4 19 46
3 Prelazi u ligu višeg ranga Mladost 37 12 9 16 45
4 Prelazi u ligu višeg ranga Spartak ŽK 37 12 8 17 44
5 Baraž Novi Pazar 37 10 11 16 41
6 Baraž Radnički 1923 37 9 8 20 35
7 Prelazi u ligu nižeg ranga Metalac 37 8 9 20 33
8 Prelazi u ligu nižeg ranga Proleter 37 8 8 21 32

2:2
87.' Šut na gol (Omarska)
Vračar je bio u dobroj prilici, ali nema gola.
5:1
88.' Gol (Sutjeska)
Pogodio je Mojović sa bijele tačke.
5:1
88.' Penal (Sutjeska)
Srušen Mojović.
1:0
82' Gol
Slavija dolazi do vodstva. Adel Ajkunić je solo akcijom donio radost Sokolovima.
1:2
Gol (Sloga)
Stevanović glavom, nakon kornera Bilala.