Rudar
Pljevlja
|
|
Mornar
Bar
|
18.03.2024 14:00 | Rudar | 0 : 4 | Mornar |
13 Skojevki
Grbavci
|
|
Bratstvo (Kozarac)
Kozarac
|
10.03.2024 14:00 | 13 Skojevki | 1 : 1 | Bratstvo (Kozarac) |
Prijedor
Prijedor
|
|
Ljubić
Prnjavor
|
18.03.2024 18:00 | Prijedor | 5 : 5 | Ljubić |
FC Mostar SG
Mostar
|
|
MNK Sloga
Gornji Vakuf - Uskoplje
|
18.03.2024 16:00 | FC Mostar SG | 7 : 2 | MNK Sloga |
Jezero
Plav
|
|
Grbalj
Grbalj
|
18.03.2024 14:00 | Jezero | 0 : 4 | Grbalj |
Igman
Konjic
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
18.03.2024 14:00 | Igman | 2 : 0 | Brotnjo |
Brčko Zdravlje
Brčko
|
|
Imperija
Šamac
|
17.03.2024 20:00 | Brčko Zdravlje | 3 : 0 | Imperija |
Dečić
Tuzi
|
|
Budućnost
Podgorica
|
18.03.2024 12:00 | Dečić | 0 : 4 | Budućnost |
Kozara
Gradiška
|
|
Hunters
Prijedor
|
17.03.2024 19:00 | Kozara | 67 : 82 | Hunters | ||||||
Lijevče
Nova Topola
|
|
Mladost
Kotor Varoš
|
17.03.2024 19:00 | Lijevče | 82 : 53 | Mladost | ||||||
Partizan Grawe
Banja Luka
|
|
Pliva
Šipovo
|
17.03.2024 19:00 | Partizan Grawe | 59 : 70 | Pliva | ||||||
Basket 2000
Banja Luka
|
|
Una
Kozarska Dubica
|
17.03.2024 19:00 | Basket 2000 | 85 : 89 | Una |
Atlético Madrid
Madrid
|
|
Barcelona
Barcelona
|
17.03.2024 21:00 | Atlético Madrid | 0 : 3 | Barcelona | ||||||
Rayo Vallecano
Madrid
|
|
Real Betis
Sevilla
|
17.03.2024 18:30 | Rayo Vallecano | 2 : 0 | Real Betis | ||||||
Las Palmas
Las Palmas de Gran Canaria
|
|
Almería
Almeria
|
17.03.2024 16:15 | Las Palmas | 0 : 1 | Almería | ||||||
Villarreal
Villarreal
|
|
Valencia
Valencia
|
17.03.2024 16:15 | Villarreal | 1 : 0 | Valencia |
Montpellier
Montpellier
|
|
PSG
Paris
|
17.03.2024 20:45 | Montpellier | 2 : 6 | PSG |
Inter
Milano
|
|
Napoli
Napoli
|
17.03.2024 20:45 | Inter | 1 : 1 | Napoli |
Sokrates
Banja Luka
|
|
Kneževo
Kneževo
|
17.03.2024 21:00 | Sokrates | 4 : 6 | Kneževo |
Prijedor
Prijedor
|
|
Pliva
Šipovo
|
16.03.2024 17:00 | Prijedor | 3 : 0 | Pliva | ||||||
Inova
Banja Luka
|
|
Banjaluka volej
Banja Luka
|
16.03.2024 15:30 | Inova | 3 : 0 | Banjaluka volej |
Ljubinje - Bankom
Ljubinje
|
|
Stakorina
Čajniče
|
16.03.2024 14:00 | Ljubinje - Bankom | 3 : 0 | Stakorina | ||||||
Velež
Nevesinje
|
|
Maglić
Foča
|
17.03.2024 13:00 | Velež | 3 : 0 | Maglić |
Banovići
Banovići
|
|
Vitez
Vitez
|
17.03.2024 20:30 | Banovići | 4 : 3 | Vitez |
Berane
Berane
|
|
Mladost
Donja Gorica
|
17.03.2024 15:00 | Berane | 3 : 1 | Mladost |
Brskovo
Mojkovac
|
|
Gorštak
Kolašin
|
17.03.2024 18:00 | Brskovo | 7 : 0 | Gorštak | ||||||
Bajo Pivljanin
Plužine
|
|
Studentski dom
Podgorica
|
17.03.2024 18:00 | Bajo Pivljanin | 3 : 0 | Studentski dom | ||||||
Zora
Spuž
|
|
Nikšić
Nikšić
|
17.03.2024 19:30 | Zora | 2 : 15 | Nikšić | ||||||
Olympico
Golubovci
|
|
Dolcinium
Ulcinj
|
17.03.2024 19:00 | Olympico | 3 : 12 | Dolcinium | ||||||
Pruška
Bijelo Polje
|
|
Boka
Kotor
|
17.03.2024 16:30 | Pruška | 3 : 2 | Boka | ||||||
Titograd
Podgorica
|
|
Mirabile Moda
Podgorica
|
16.03.2024 19:00 | Titograd | 3 : 1 | Mirabile Moda |
Napredak
Kruševac
|
|
Radnički (N)
Niš
|
17.03.2024 20:00 | Napredak | 1 : 0 | Radnički (N) | ||||||
Železničar
Pančevo
|
|
Javor Matis
Ivanjica
|
17.03.2024 18:00 | Železničar | 0 : 1 | Javor Matis | ||||||
Crvena zvezda
Beograd
|
|
Radnički 1923
Kragujevac
|
17.03.2024 16:00 | Crvena zvezda | 5 : 0 | Radnički 1923 |
Ugljevik
Ugljevik
|
|
Beli anđeo
Popovo polje
|
17.03.2024 20:30 | Ugljevik | 10 : 4 | Beli anđeo |
Teslić
Teslić
|
|
Borac M:TEL 2
Banja Luka
|
17.03.2024 19:00 | Teslić | 26 : 25 | Borac M:TEL 2 | ||||||
Prijedor
Prijedor
|
|
Sloga 2
Doboj
|
17.03.2024 18:00 | Prijedor | 34 : 21 | Sloga 2 |
Jang bojs
Sarajevo
|
|
Igman
Ilidža
|
17.03.2024 19:30 | Jang bojs | 1 : 1 | Igman |
Bihać
Bihać
|
|
Star
Donii Vakuf
|
17.03.2024 16:00 | Bihać | 3 : 0 | Star |
Bosna
Sarajevo
|
|
Alipašino Polje
Sarajevo
|
16.03.2024 19:30 | Bosna | 3 : 0 | Alipašino Polje | ||||||
Željezara
Zenica
|
|
Čapljina
Čapljina
|
16.03.2024 17:00 | Željezara | 3 : 1 | Čapljina | ||||||
Novi Grad
Sarajevo
|
|
Breza 1934
Breza
|
16.03.2024 14:30 | Novi Grad | 3 : 0 | Breza 1934 | ||||||
Vogošća
Vogošća
|
|
Kakanj
Kakanj
|
17.03.2024 17:00 | Vogošća | 3 : 1 | Kakanj |
Lami
Brčko
|
|
Bosna
Kalesija
|
17.03.2024 17:00 | Lami | 3 : 1 | Bosna | ||||||
Mikasa
Tuzla
|
|
Gračanica
Gračanica
|
17.03.2024 17:00 | Mikasa | 3 : 1 | Gračanica |
Olovo
Olovo
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
17.03.2024 19:00 | Olovo | 1 : 3 | Krivaja | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Ilidža
Ilidža
|
17.03.2024 19:30 | Goražde | 0 : 3 | Ilidža |
Smeč DN
Brčko
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
17.03.2024 13:30 | Smeč DN | 3 : 1 | Krivaja |
Željezničar
Sarajevo
|
|
Mostar SG
Mostar
|
17.03.2024 20:00 | Željezničar | 3 : 3 | Mostar SG |
Drina Princip
Zvornik
|
|
Budućnost BN
Bijeljina
|
17.03.2024 19:00 | Drina Princip | 82 : 73 | Budućnost BN | ||||||
Akademac
Banja Luka
|
|
Sutjeska
Foča
|
17.03.2024 18:30 | Akademac | 76 : 54 | Sutjeska |
Jedinstvo
Bijelo Polje
|
|
Albatros
Herceg Novi
|
17.03.2024 19:30 | Jedinstvo | 0 : 3 | Albatros |
Sloboda
Tuzla
|
|
Spars
Sarajevo
|
17.03.2024 19:00 | Sloboda | 81 : 67 | Spars | ||||||
Posušje
Posušje
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
17.03.2024 19:00 | Posušje | 83 : 73 | Slavija |
MNK Brotnjo
Čitluk
|
|
MNK Seljak
Livno
|
17.03.2024 19:15 | MNK Brotnjo | 6 : 2 | MNK Seljak | ||||||
FC Akademac
Trebinje
|
|
MNK Hercegovina
Široki Brijeg
|
17.03.2024 16:30 | FC Akademac | 5 : 3 | MNK Hercegovina |
Medi. fakultet
Foča
|
|
Zahumlje
Trebinje
|
17.03.2024 19:00 | Medi. fakultet | 3 : 3 | Zahumlje | ||||||
Ljubinje
Ljubinje
|
|
Jahorina
Pale
|
17.03.2024 19:00 | Ljubinje | 12 : 9 | Jahorina |
Gradiška
Gradiška
|
|
Doboj
Doboj
|
17.03.2024 19:30 | Gradiška | 2 : 4 | Doboj | ||||||
Nevesinje
Nevesinje
|
|
Derventa
Derventa
|
17.03.2024 19:30 | Nevesinje | 5 : 2 | Derventa | ||||||
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
|
Young Boys
Zvornik
|
17.03.2024 19:30 | Kotor Varoš | 2 : 6 | Young Boys | ||||||
Željeznica
Trnovo
|
|
Policajac
Banja Luka
|
17.03.2024 19:30 | Željeznica | 9 : 0 | Policajac |
Borac
Banja Luka
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
17.03.2024 19:00 | Borac | 3 : 0 | Crvena zvijezda |
Mladost
Zalužani
|
|
Gomionica
Bronzani Majdan
|
17.03.2024 18:00 | Mladost | 3 : 0 | Gomionica |
Trebava
Donja Zelinja
|
|
Rijeka
Šerići
|
12.11.2023 13:30 | Trebava | 0 : 3 | Rijeka |
Radnik - MD Shop
Bijeljina
|
|
KMF Tango
Istočno Sarajevo
|
17.03.2024 18:00 | Radnik - MD Shop | 12 : 0 | KMF Tango |
Hercegovac
Bileća
|
|
HE na Drini
Višegrad
|
17.03.2024 14:00 | Hercegovac | 0 : 3 | HE na Drini | ||||||
Stakorina
Čajniče
|
|
Ljubinje
Ljubinje
|
17.03.2024 15:00 | Stakorina | 0 : 3 | Ljubinje |
Glasinac
Sokolac
|
|
Han Pijesak
Han Pijesak
|
17.03.2024 14:00 | Glasinac | 3 : 0 | Han Pijesak | ||||||
Igman
Istoćna Ilidža
|
|
Rudar
Ugljevik
|
17.03.2024 13:00 | Igman | 0 : 3 | Rudar |
Balkana MP
Mrkonjić Grad
|
|
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
16.03.2024 16:00 | Balkana MP | 1 : 3 | Kotor Varoš | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Prijedor
Prijedor
|
17.03.2024 13:30 | Kozara | 2 : 3 | Prijedor |
Borussia Dortmund
Dortmund
|
|
Eintracht Frankfurt
Frankfurt am Main
|
17.03.2024 17:30 | Borussia Dortmund | 3 : 1 | Eintracht Frankfurt |
Maribor
Maribor
|
|
Koper
Koper
|
17.03.2024 17:30 | Maribor | 3 : 1 | Koper |
Rudeš
Zagreb
|
|
Dinamo
Zagreb
|
17.03.2024 17:00 | Rudeš | 0 : 3 | Dinamo |
Rvacka
Livno
|
|
Bosna Ekoenergija
Visoko
|
17.03.2024 17:00 | Rvacka | 30 : 36 | Bosna Ekoenergija |
Krajina
Cazin
|
|
Sloboda 2
Tuzla
|
17.03.2024 17:00 | Krajina | 31 : 36 | Sloboda 2 |
Sloga
Prnjavor
|
|
Derventa
Derventa
|
17.03.2024 17:00 | Sloga | 24 : 32 | Derventa |
Gradiška
Gradiška
|
|
Drina
Zvornik
|
17.03.2024 16:30 | Gradiška | 3 : 1 | Drina |
Igalo
Igalo
|
|
Petnjica
Petnjica
|
17.03.2024 14:00 | Igalo | 5 : 4 | Petnjica |
Internacional
Podgorica
|
|
Brskovo
Brskovo
|
17.03.2024 14:00 | Internacional | 3 : 1 | Brskovo |
Adria
Kotor
|
|
Kom
Kom
|
17.03.2024 13:00 | Adria | 1 : 6 | Kom | ||||||
Berane
Berane
|
|
Budućnost
Podgorica
|
17.03.2024 12:00 | Berane | 0 : 9 | Budućnost | ||||||
Titograd
Podgorica
|
|
Budva
Budva
|
17.03.2024 10:30 | Titograd | 7 : 0 | Budva |
Jedinstvo BHT
Tuzla
|
|
Orlovi
Banja Luka
|
17.03.2024 16:00 | Jedinstvo BHT | 35 : 93 | Orlovi |
Dragovoljac
Novo Selo
|
|
Sloga (P)
Prud
|
17.03.2024 15:30 | Dragovoljac | 1 : 0 | Sloga (P) | ||||||
Sloga (T)
Tolisa
|
|
Korpar
Grebnice
|
17.03.2024 15:30 | Sloga (T) | 4 : 3 | Korpar | ||||||
HAŠK Napredak
Ulović
|
|
19 srpanj
Oštra Luka
|
17.03.2024 15:30 | HAŠK Napredak | 1 : 2 | 19 srpanj |
SFK 2000
Sarajevo
|
|
Iskra
Bugojno
|
17.03.2024 15:30 | SFK 2000 | 2 : 0 | Iskra |
Mladi Krajišnik
Kukulje
|
|
Borac (Maš)
Mašići
|
17.03.2024 15:30 | Mladi Krajišnik | 3 : 0 | Borac (Maš) | ||||||
Borac (ŠI)
Šibovska
|
|
Omladinac
Brestovčina
|
17.03.2024 15:30 | Borac (ŠI) | 2 : 2 | Omladinac | ||||||
Obradovac
Obradovac
|
|
Potkozarje
Aleksandrovac
|
17.03.2024 15:30 | Obradovac | 1 : 1 | Potkozarje | ||||||
Biseri
Čatrnja
|
|
Milan
Kosjerovo
|
17.03.2024 15:30 | Biseri | 3 : 2 | Milan | ||||||
Laminci
Laminci
|
|
Sloboda
Donji Podgradci
|
17.03.2024 15:30 | Laminci | 1 : 2 | Sloboda |
Bregalnica
Štip
|
|
Gostivar
Gostivar
|
16.03.2024 15:00 | Bregalnica | 0 : 0 | Gostivar | ||||||
Makedonija ĐP
Skoplje
|
|
Tikveš
Kavadarci
|
16.03.2024 15:00 | Makedonija ĐP | 1 : 0 | Tikveš | ||||||
Sileks
Kratovo
|
|
AP Brera
Strumica
|
16.03.2024 15:00 | Sileks | 2 : 1 | AP Brera | ||||||
Vardar
Skoplje
|
|
Škendija
Tetovo
|
16.03.2024 15:00 | Vardar | 1 : 1 | Škendija | ||||||
Voska sport
Ohrid
|
|
Škupi
Skoplje
|
16.03.2024 15:00 | Voska sport | 0 : 0 | Škupi | ||||||
Rabotnički
Skoplje
|
|
Struga
Struge
|
17.03.2024 15:00 | Rabotnički | 1 : 2 | Struga |