XS
SM
MD
LG

pre 29 sekundi
14.12.2019 19:30 Sloga (D) 35 : 30 Goražde

pre 7 minuta
14.12.2019 19:00 Iskra 20 : 33 Sloga (GV-U)

pre 10 minuta
14.12.2019 19:00 HEO 85 : 62 Varda HE

pre 11 minuta
14.12.2019 19:00 Sloboda 34 : 30 Bosna Vispak

pre 12 minuta
14.12.2019 18:00 Kakanj 78 3 : 2 Domaljevac

14.12.2019 19:00 Vogošća PH 24 : 31 Izviđač CO
14.12.2019 19:00 Maglaj 29 : 28 Gračanica

pre 28 minuta
14.12.2019 00:00 Zrinjski 58 : 54 Sloboda
14.12.2019 18:00 Široki 89 : 81 Čapljina

pre 33 minuta
14.12.2019 18:00 Gradina-Herceg 2 : 3 Bosna

pre 46 minuta
14.12.2019 18:00 Student-Igokea 65 : 74 Sokolac

pre 47 minuta
14.12.2019 18:00 RMU Banovići 108 : 63 Konjic

pre 48 minuta
14.12.2019 18:00 Hadžići 22 : 21 Krivaja

pre 49 minuta
14.12.2019 18:00 Jedinstvo 3 : 0 Borac

pre 50 minuta
14.12.2019 18:00 Napredak 0 : 3 Gradina-Herceg

pre 1 sat
14.12.2019 18:00 Lokomotiva 28 : 28 Slavija

14.12.2019 18:00 Mira 24 : 23 Borac
14.12.2019 17:00 Grude 50 : 19 Jedinstvo (T)

14.12.2019 17:00 Promo 54 : 66 Spars

14.12.2019 16:00 Troglav 3 : 0 Čapljina

14.12.2019 17:30 Block Out 1 : 3 Olovo

14.12.2019 17:00 HE na Drini 2 : 3 Smeč

14.12.2019 17:00 Bihać 0 : 3 Sloboda

pre 2 sata
14.12.2019 15:00 Jedinstvo (B) 25 : 29 Izviđač

14.12.2019 16:30 Mladost 65 : 73 Hunters

14.12.2019 17:00 Salines 5 : 2 Mostar SG

14.12.2019 15:30 Mladost 1 : 3 Ilidža

pre 3 sata
14.12.2019 15:00 Bosna Kompred 6 : 5 Banovići
14.12.2019 16:00 Bašigovci 6 : 1 Lux

14.12.2019 15:00 Maglaj 3 : 1 Bihać

pre 5 sati
14.12.2019 13:30 Iskra Vrbas 4 : 1 DiaBIH

14.12.2019 13:00 Granada 1 : 2 Levante

pre 20 sati
15.12.2019 18:00 Vogošća 0 : 0 Leotar
15.12.2019 18:00 Kakanj 0 : 0 Bratunac TRB

pre 23 sata
13.12.2019 20:00 Orlovi 60 : 44 Sloboda
13.12.2019 20:00 Čelik 87 : 40 Rudar Sport

13.12.2019 20:00 Borac m:tel 29 : 25 Leotar

13.12.2019 19:00 Konjodor 6 : 3 Bubamara

juče
13.12.2019 19:00 Sloboda 3 : 0 Novi Grad
13.12.2019 18:30 Gacko 3 : 0 Mostar
13.12.2019 14:00 Inova 3 : 0 Maglić

13.12.2019 18:00 Seljak 8 : 4 Sloga

12.12.2019 20:00 Kozara 59 : 64 Mladi Krajišnik

07.12.2019 00:00 Olympique Marseille 3 : 1 Bordeaux

07.12.2019 16:00 Brighton 2 : 2 Wolverhampton

12.12.2019 20:00 Maglić 3 : 1 Radnik

prekjuče
11.12.2019 20:00 Budućnost BN 61 : 66 Rudar Sport

11.12.2019 20:15 Stars Basket 71 : 57 Kozara
07.12.2019 17:00 Mladost Bulldogs 68 : 57 Borac 1972

11.12.2019 18:00 Gacko 0 : 3 Ljubinje

pre 3 dana
11.12.2019 18:00 Student-Igokea 79 : 75 Varda HE

11.12.2019 17:30 Mostar SG 8 : 1 Tango

11.12.2019 17:30 Ljubić 5 : 6 Doboj

10.12.2019 19:00 Igokea 103 : 73 Kakanj

pre 5 dana
08.12.2019 19:30 Feniks 30 : 67 Kozara

08.12.2019 16:30 Rudar 2015 88 : 58 Rudar

08.12.2019 17:00 Rogatica 4 : 0 Željeznica

08.12.2019 15:00 Student 2 : 3 Breza 1934

08.12.2019 16:30 Mikasa 3 : 1 Lami

07.12.2019 17:00 Napredak 3 : 0 Čelik-R
08.12.2019 14:00 Žepče 0 : 3 Bihać
08.12.2019 17:00 Orašje 3 : 0 Gračanica Fortex

08.12.2019 18:00 Ilidža 3 : 0 Block Out

pre 6 dana
08.12.2019 19:00 Posavina 6 : 10 Klanac
08.12.2019 19:00 Lux 5 : 6 Lukavac

08.12.2019 19:00 HEO 79 : 74 Budućnost BN
08.12.2019 18:00 Drina-Princip 70 : 49 Varda HE

08.12.2019 19:00 Sparta 3 : 5 Hercegovina
08.12.2019 16:30 Rudnik 1 : 5 Konjodor

08.12.2019 18:30 Mostar SG 6 : 4 Centar
08.12.2019 18:00 Kaskada 5 : 3 Salines
08.12.2019 18:00 Sloga 7 : 4 Zrinjski
08.12.2019 16:00 Tango 7 : 7 Seljak

08.12.2019 18:00 WBS 72 : 61 Best
07.12.2019 18:00 Šamac 96 : 99 Zvornik Basket

08.12.2019 18:00 Werder Bremen 0 : 1 Paderborn

08.12.2019 18:00 Ljubinje 6 : 12 Ugljevik
08.12.2019 12:30 Leotar 4 : 2 Ugljevik

08.12.2019 16:00 Ilidža 3 : 0 Čapljina
07.12.2019 18:00 Smeč 3 : 1 Centar ORT

08.12.2019 17:00 Vogošća 3 : 0 Mostar 2
08.12.2019 14:00 Željezara 3 : 0 Delminium

08.12.2019 17:00 Olovo 3 : 0 Breza 1934

08.12.2019 17:00 Budućnost BN 77 : 63 Mladost

08.12.2019 14:00 7 Lukavac 3 : 0 Bihać

08.12.2019 12:00 Lukavac 3 : 0 Tešanj
08.12.2019 14:00 Orašje 2 1 : 3 Stars
07.12.2019 16:00 Kula-Gradačac 2 2 : 3 Sloboda 2

08.12.2019 16:00 Drina 4 : 5 Žepče
08.12.2019 14:00 DiaBIH 2 : 2 Neimari

08.12.2019 16:00 Hunters 82 : 75 Lijevče
08.12.2019 16:00 SKK Borac 1947 79 : 68 Ušće
07.12.2019 16:30 Una 55 : 98 OKK Borac Mako Print

08.12.2019 15:00 Borac 2 : 1 Sloboda

08.12.2019 12:00 Maglaj 0 : 3 Bosna
07.12.2019 17:00 Gradina-Herceg 3 : 0 Kakanj

07.12.2019 20:00 Šampion 5 : 4 Glasinac

07.12.2019 20:30 Dubica 5 : 6 Sokrates

07.12.2019 19:00 Rudar Sport 72 : 123 Leotar 03
07.12.2019 20:00 Play Off Ultra 58 : 80 Orlovi

Prikazano je poslednjih 100 rezultata iz svih sportova.
Rezultati su poređani prema vremenu pristizanja informacija.