Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
|
|
Čelik
Zenica
|
10.11.2018 13:30 | Zvijezda 09 | 2 : 0 | Čelik | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
10.11.2018 16:30 | Zrinjski | 2 : 2 | Sarajevo | ||||||
Mladost
Doboj-Kakanj
|
|
Radnik
Bijeljina
|
10.11.2018 13:30 | Mladost | 2 : 0 | Radnik |
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
|
Tekstilac
Derventa
|
10.11.2018 13:30 | Željezničar Sport Team | 4 : 1 | Tekstilac | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Podrinje
Janja
|
10.11.2018 16:00 | Borac | 4 : 1 | Podrinje | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
10.11.2018 13:30 | Kozara | 0 : 1 | Rudar Prijedor | ||||||
Sutjeska
Foča
|
|
Alfa Modriča
Modriča
|
10.11.2018 13:30 | Sutjeska | 0 : 0 | Alfa Modriča | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
10.11.2018 13:30 | Drina | 3 : 0 | Slavija | ||||||
Sloga
Gornje Crnjelovo
|
|
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
10.11.2018 13:30 | Sloga | 2 : 1 | Sloboda |
Karanovac
Karanovac
|
|
Dubrave
Dubrave
|
10.11.2018 13:30 | Karanovac | 0 : 1 | Dubrave | ||||||
Ljubić
Prnjavor
|
|
Sloboda
Novi Grad
|
10.11.2018 13:30 | Ljubić | 3 : 1 | Sloboda | ||||||
Polet 1926
Brod
|
|
Sloga(D)
Doboj
|
10.11.2018 13:30 | Polet 1926 | 3 : 5 | Sloga(D) | ||||||
Laktaši
Laktaši
|
|
Sloga(T)
Trn
|
10.11.2018 13:30 | Laktaši | 3 : 3 | Sloga(T) | ||||||
Proleter
Teslić
|
|
Sloga(S)
Srbac
|
10.11.2018 13:30 | Proleter | 5 : 1 | Sloga(S) |
Drina HE
Višegrad
|
|
Leotar
Trebinje
|
10.11.2018 13:30 | Drina HE | 0 : 2 | Leotar | ||||||
Guber
Srebrenica
|
|
Glasinac 2011
Sokolac
|
10.11.2018 13:30 | Guber | 1 : 3 | Glasinac 2011 | ||||||
Jedinstvo(Bč)
Brčko
|
|
Stakorina
Čajniče
|
10.11.2018 13:30 | Jedinstvo(Bč) | 3 : 0 | Stakorina |
Bratstvo
Kozarac
|
|
Progres
Kneževo
|
10.11.2018 13:30 | Bratstvo | 3 : 2 | Progres | ||||||
Lijevče
Nova Topola
|
|
Sloga
Rakelići(Saničani)
|
10.11.2018 13:30 | Lijevče | 0 : 0 | Sloga |
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
|
Mladost Farmaprom
Zalužani
|
10.11.2018 14:00 | OFK Spartak 2013 | 2 : 4 | Mladost Farmaprom |
Ljeskovac
Ljeskovac
|
|
Borac
Trnjaci
|
10.11.2018 13:30 | Ljeskovac | 2 : 1 | Borac |
Velež
Mostar
|
|
Bosna
Visoko
|
10.11.2018 13:30 | Velež | 5 : 1 | Bosna | ||||||
Čapljina
Čapljina
|
|
Bratstvo
Gračanica
|
10.11.2018 13:30 | Čapljina | 0 : 0 | Bratstvo | ||||||
Jedinstvo
Bihać
|
|
Novi Travnik
Novi Travnik
|
10.11.2018 13:30 | Jedinstvo | 1 : 0 | Novi Travnik | ||||||
Slaven
Živinice
|
|
Zvijezda
Gradačac
|
10.11.2018 13:30 | Slaven | 3 : 3 | Zvijezda | ||||||
Rudar
Kakanj
|
|
Olimpik
Sarajevo
|
10.11.2018 13:30 | Rudar | 0 : 1 | Olimpik | ||||||
Orašje
Orašje
|
|
Goražde
Goražde
|
10.11.2018 13:30 | Orašje | 2 : 2 | Goražde | ||||||
Vitez
Vitez
|
|
Igman
Konjic
|
10.11.2018 13:30 | Vitez | 1 : 0 | Igman |
Sloga
Bosanska Otoka
|
|
Podgrmeč
Sanski Most
|
10.11.2018 13:30 | Sloga | 3 : 2 | Podgrmeč |
Budućnost
Banovići
|
|
Čelić
Čelić
|
10.11.2018 13:30 | Budućnost | 3 : 0 | Čelić | ||||||
Mramor
Mramor
|
|
Prokosovići
Prokosovići
|
10.11.2018 13:30 | Mramor | 2 : 1 | Prokosovići | ||||||
Bosna(K)
Kalesija
|
|
Bosna(M)
Mionica
|
10.11.2018 13:30 | Bosna(K) | 2 : 1 | Bosna(M) | ||||||
Radnički
Lukavac
|
|
Gradina
Srebrenik
|
10.11.2018 13:30 | Radnički | 1 : 0 | Gradina | ||||||
Mladost
Malešići
|
|
Odžak 102
Odžak
|
10.11.2018 13:30 | Mladost | 2 : 0 | Odžak 102 |
Bosna Union
Sarajevo
|
|
Pobjeda
Tešanjka
|
10.11.2018 13:30 | Bosna Union | 1 : 0 | Pobjeda |
Tomislav
Tomislavgrad
|
|
Kamešnica
Podhum
|
10.11.2018 13:30 | Tomislav | 4 : 2 | Kamešnica | ||||||
Stolac
Stolac
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
10.11.2018 13:30 | Stolac | 0 : 0 | Brotnjo |
Dizdaruša
Brčko
|
|
Sloga(P)
Prud
|
10.11.2018 13:30 | Dizdaruša | 4 : 0 | Sloga(P) |
Konjuh
Kladanj
|
|
Toplice
Gornja Lukavica
|
10.11.2018 13:30 | Konjuh | 3 : 2 | Toplice |
Dinamo
Vranje
|
|
Crvena zvezda
Beograd
|
10.11.2018 15:00 | Dinamo | 0 : 3 | Crvena zvezda | ||||||
OFK Bačka
Bačka Palanka
|
|
Voždovac
Beograd
|
10.11.2018 13:00 | OFK Bačka | 1 : 0 | Voždovac | ||||||
Mačva
Šabac
|
|
Spartak ŽK
Subotica
|
10.11.2018 13:00 | Mačva | 0 : 0 | Spartak ŽK | ||||||
Rad
Beograd
|
|
Napredak
Kruševac
|
10.11.2018 18:00 | Rad | 0 : 2 | Napredak | ||||||
Zemun
Zemun
|
|
Čukarički
Beograd
|
10.11.2018 13:00 | Zemun | 0 : 3 | Čukarički | ||||||
Mladost
Lučani
|
|
Vojvodina
Novi Sad
|
10.11.2018 16:00 | Mladost | 1 : 0 | Vojvodina | ||||||
Partizan
Beograd
|
|
Radnik
Surdulica
|
10.11.2018 13:00 | Partizan | 2 : 0 | Radnik |
Inđija
Inđija
|
|
Borac
Čačak
|
10.11.2018 13:00 | Inđija | 2 : 0 | Borac | ||||||
Teleoptik
Zemun
|
|
Novi Pazar
Novi Pazar
|
10.11.2018 13:00 | Teleoptik | 0 : 0 | Novi Pazar | ||||||
TSC
Bačka Topola
|
|
Sindjelić
Beograd
|
10.11.2018 13:00 | TSC | 1 : 1 | Sindjelić |
Mornar
Bar
|
|
Iskra
Danilovgrad
|
10.11.2018 13:00 | Mornar | 1 : 1 | Iskra | ||||||
Sutjeska
Nikšić
|
|
OFK Titograd
Podgorica
|
10.11.2018 13:00 | Sutjeska | 3 : 0 | OFK Titograd | ||||||
Grbalj
Radanovići
|
|
Zeta
Golubovci
|
10.11.2018 13:00 | Grbalj | 1 : 1 | Zeta | ||||||
OFK Petrovac
Petrovac
|
|
Budućnost
Podgorica
|
10.11.2018 13:00 | OFK Petrovac | 1 : 1 | Budućnost | ||||||
Lovćen
Cetinje
|
|
Rudar
Pljevlja
|
10.11.2018 13:00 | Lovćen | 1 : 3 | Rudar |
Cardiff City
Cardiff
|
|
Brighton
Brighton
|
10.11.2018 13:30 | Cardiff City | 2 : 1 | Brighton | ||||||
Crystal Palace
London
|
|
Tottenham Hotspur
London
|
10.11.2018 18:30 | Crystal Palace | 0 : 1 | Tottenham Hotspur | ||||||
Huddersfield Town
Huddersfield
|
|
West Ham United
London
|
10.11.2018 16:00 | Huddersfield Town | 1 : 1 | West Ham United | ||||||
Leicester
Leicester
|
|
Burnley
Burnley
|
10.11.2018 16:00 | Leicester | 0 : 0 | Burnley | ||||||
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
|
|
AFC Bournemouth
Bournemouth
|
10.11.2018 16:00 | Newcastle United | 2 : 1 | AFC Bournemouth | ||||||
Southampton
Southampton
|
|
Watford
Watford
|
10.11.2018 16:00 | Southampton | 1 : 1 | Watford |
Getafe
Getafe (Madrid)
|
|
Valencia
Valencia
|
10.11.2018 16:15 | Getafe | 0 : 1 | Valencia | ||||||
Girona
Girona
|
|
Leganés
Leganés
|
10.11.2018 20:45 | Girona | 0 : 0 | Leganés | ||||||
Atlético Madrid
Madrid
|
|
Athletic Club
Bilbao
|
10.11.2018 18:30 | Atlético Madrid | 3 : 2 | Athletic Club | ||||||
Real Valladolid
Valladolid
|
|
Eibar
Eibar
|
10.11.2018 13:00 | Real Valladolid | 0 : 0 | Eibar |
Hoffenheim
Sinsheim
|
|
Augsburg
Augsburg
|
10.11.2018 15:30 | Hoffenheim | 2 : 1 | Augsburg | ||||||
Borussia Dortmund
Dortmund
|
|
Bayern
München
|
10.11.2018 18:30 | Borussia Dortmund | 3 : 2 | Bayern | ||||||
Werder
Bremen
|
|
Borussia Mönchengladbach
Mönchengladbach
|
10.11.2018 15:30 | Werder | 1 : 3 | Borussia Mönchengladbach | ||||||
Freiburg
Freiburg im Breisgau
|
|
Mainz 05
Mainz
|
10.11.2018 15:30 | Freiburg | 1 : 3 | Mainz 05 | ||||||
Fortuna
Düsseldorf
|
|
Hertha BSC
Berlin
|
10.11.2018 15:30 | Fortuna | 4 : 1 | Hertha BSC | ||||||
Nürnberg
Nürnberg
|
|
Stuttgart
Stuttgart
|
10.11.2018 15:30 | Nürnberg | 0 : 2 | Stuttgart |
Genoa
Genova
|
|
Napoli
Napoli
|
10.11.2018 20:30 | Genoa | 1 : 2 | Napoli | ||||||
SPAL
Ferrara
|
|
Cagliari
Cagliari
|
10.11.2018 18:00 | SPAL | 2 : 2 | Cagliari | ||||||
Torino
Torino
|
|
Parma
Parma
|
10.11.2018 15:00 | Torino | 1 : 2 | Parma |
Angers
Angers
|
|
Montpellier
Montpellier
|
10.11.2018 20:00 | Angers | 1 : 0 | Montpellier | ||||||
Guingamp
Guingamp
|
|
Olympique Lyonnais
Lyon
|
10.11.2018 17:00 | Guingamp | 2 : 4 | Olympique Lyonnais | ||||||
Nîmes
Nîmes
|
|
Nice
Nice
|
10.11.2018 20:00 | Nîmes | 0 : 1 | Nice | ||||||
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
|
|
Reims
Reims
|
10.11.2018 20:00 | Saint-Étienne | 2 : 0 | Reims | ||||||
Toulouse
Toulouse
|
|
Amiens SC
Amiens
|
10.11.2018 20:00 | Toulouse | 0 : 1 | Amiens SC |
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
10.11.2018 13:30 | Sarajevo | 2 : 3 | Krupa |
GOŠK
Gabela
|
|
Velež
Mostar
|
10.11.2018 13:00 | GOŠK | 4 : 1 | Velež | ||||||
Brotnjo
Čitluk
|
|
Igman
Konjic
|
10.11.2018 13:00 | Brotnjo | 1 : 1 | Igman | ||||||
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
|
Čapljina
Čapljina
|
10.11.2018 11:00 | Branitelj | 3 : 2 | Čapljina |
Radnik
Bijeljina
|
|
Čelik
Zenica
|
10.11.2018 14:00 | Radnik | 4 : 0 | Čelik | ||||||
Mladost
Doboj- Kakanj
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
10.11.2018 12:30 | Mladost | 0 : 2 | Široki Brijeg | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
10.11.2018 14:00 | Željezničar | 1 : 0 | Sarajevo |
Brotnjo
Čitluk
|
|
Igman
Konjic
|
10.11.2018 11:00 | Brotnjo | 0 : 2 | Igman | ||||||
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
|
Čapljina
Čapljina
|
10.11.2018 13:00 | Branitelj | 0 : 2 | Čapljina |
Radnik
Bijeljina
|
|
Čelik
Zenica
|
10.11.2018 12:00 | Radnik | 1 : 3 | Čelik | ||||||
Mladost
Doboj - Kakanj
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
10.11.2018 11:00 | Mladost | 0 : 1 | Široki Brijeg | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
10.11.2018 12:00 | Željezničar | 1 : 2 | Sarajevo |
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
10.11.2018 10:00 | Sloboda | 0 : 4 | Rudar Prijedor | ||||||
Sloga(D)
Doboj
|
|
Polet 1926
Brod
|
10.11.2018 10:00 | Sloga(D) | 1 : 2 | Polet 1926 | ||||||
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
|
Kozara
Gradiška
|
10.11.2018 10:00 | OFK Spartak 2013 | 0 : 4 | Kozara |
Sokolac
Sokolac
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
10.11.2018 13:00 | Sokolac | 1 : 6 | Slavija |
Sloga
Doboj
|
|
Polet 1926
Brod
|
10.11.2018 10:00 | Sloga | 2 : 0 | Polet 1926 | ||||||
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
|
Kozara
Gradiška
|
10.11.2018 11:30 | OFK Spartak 2013 | 1 : 6 | Kozara |
SFK 2000
Sarajevo
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
10.11.2018 17:00 | SFK 2000 | 14 : 2 | Lokomotiva | ||||||
Gradina
Srebrenik
|
|
Iskra
Bugojno
|
10.11.2018 13:00 | Gradina | 0 : 10 | Iskra |
Kaskada
Gračanica
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
10.11.2018 18:00 | Kaskada | 4 : 2 | Brotnjo | ||||||
Tango
Istočno Sarajevo
|
|
Salines
Tuzla
|
10.11.2018 20:00 | Tango | 2 : 9 | Salines |
Šampion
Laktaši
|
|
Nevesinje
Nevesinje
|
10.11.2018 19:00 | Šampion | 7 : 2 | Nevesinje |
Petrol Olimpija
Ljubljana
|
|
Crvena zvezda MTS
Beograd
|
10.11.2018 17:00 | Petrol Olimpija | 60 : 83 | Crvena zvezda MTS | ||||||
Partizan NIS
Beograd
|
|
Cibona
Zagreb
|
10.11.2018 19:00 | Partizan NIS | 86 : 67 | Cibona | ||||||
Cedevita
Zagreb
|
|
Igokea
Aleksandrovac
|
10.11.2018 21:00 | Cedevita | 100 : 80 | Igokea |
Bosna Royal
Sarajevo
|
|
Zrinjski
Mostar
|
10.11.2018 | Bosna Royal | 95 : 104 | Zrinjski | ||||||
Vogošća
Vogošća
|
|
Gradina
Srebrenik
|
10.11.2018 | Vogošća | 92 : 64 | Gradina | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Široki
Široki Brijeg
|
10.11.2018 | Sloboda | 78 : 79 | Široki | ||||||
Student
Mostar
|
|
Bratunac TRB
Bratunac
|
10.11.2018 | Student | 95 : 86 | Bratunac TRB |
Obilić
Pale
|
|
Sokolac
Sokolac
|
10.11.2018 18:00 | Obilić | 62 : 72 | Sokolac | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Slavija 1996
Istočno Sarajevo
|
10.11.2018 17:00 | Leotar | 106 : 73 | Slavija 1996 |
Derventa
Derventa
|
|
Teslić
Teslić
|
10.11.2018 | Derventa | 64 : 93 | Teslić | ||||||
Rudar
Ugljevik
|
|
Zvornik Basket
Zvornik
|
10.11.2018 | Rudar | 68 : 58 | Zvornik Basket | ||||||
Šamac
Šamac
|
|
Modriča
Modriča
|
10.11.2018 00:00 | Šamac | 77 : 83 | Modriča |
Kozara
Gradiška
|
|
Lijevče
Nova Topola
|
10.11.2018 16:30 | Kozara | 73 : 57 | Lijevče | ||||||
OKK Borac Mako Print
Banja Luka
|
|
Una
Kozarska Dubica
|
10.11.2018 20:30 | OKK Borac Mako Print | 91 : 71 | Una |
RMU Banovići
Banovići
|
|
Mladi Krajišnik
Banja Luka
|
10.11.2018 | RMU Banovići | 88 : 36 | Mladi Krajišnik | ||||||
Sloboda
Novi Grad
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
10.11.2018 | Sloboda | 80 : 58 | Željezničar | ||||||
Play Off Ultra
Sarajevo
|
|
Orlovi
Banja Luka
|
10.11.2018 | Play Off Ultra | 61 : 71 | Orlovi | ||||||
Čelik Subor
Zenica
|
|
Brčanka
Brčko
|
10.11.2018 | Čelik Subor | 59 : 72 | Brčanka |
Ilidža
Ilidža
|
|
Igman
Ilidža
|
10.11.2018 | Ilidža | 0 : 3 | Igman | ||||||
Čapljina
Čapljina
|
|
Smeč
Široki Brijeg
|
10.11.2018 | Čapljina | 0 : 3 | Smeč |
Delminium
Tomislavgrad
|
|
Ljubuški
Ljubuški
|
10.11.2018 18:00 | Delminium | 3 : 0 | Ljubuški | ||||||
Centar ORT
Sarajevo
|
|
Mostar 2
Mostar
|
10.11.2018 18:00 | Centar ORT | 3 : 0 | Mostar 2 |
Pliva
Šipovo
|
|
Smeč
Novi Grad
|
10.11.2018 18:00 | Pliva | 3 : 0 | Smeč |
Čelik Junior
Zenica
|
|
Rudar
Banovići
|
10.11.2018 | Čelik Junior | 34 : 30 | Rudar | ||||||
Gradačac
Gradačac
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
10.11.2018 | Gradačac | 17 : 34 | Krivaja | ||||||
Krajina
Cazin
|
|
Sloboda
Tuzla
|
10.11.2018 | Krajina | 22 : 41 | Sloboda | ||||||
Čelik
Zenica
|
|
Sana 7
Sanski Most
|
10.11.2018 | Čelik | 45 : 21 | Sana 7 | ||||||
BosnaTS
Tešanj
|
|
Bosna 2
Visoko
|
10.11.2018 | BosnaTS | 30 : 34 | Bosna 2 | ||||||
Kakanj
Kakanj
|
|
Lukavac
Lukavac
|
10.11.2018 | Kakanj | 30 : 29 | Lukavac |
Neretva
Jablanica
|
|
Travnik AG
Travnik
|
10.11.2018 | Neretva | 36 : 30 | Travnik AG | ||||||
Bosna
Sarajevo
|
|
Radnički
Goražde
|
10.11.2018 | Bosna | 30 : 32 | Radnički | ||||||
Izviđač CO 2
Ljubuški
|
|
Međugorje
Međugorje
|
10.11.2018 | Izviđač CO 2 | 24 : 29 | Međugorje | ||||||
Vogošča Poljine Hills 2
Vogošća
|
|
Iskra
Bugojna
|
10.11.2018 | Vogošča Poljine Hills 2 | 20 : 41 | Iskra |
Sloga(D)
Doboj
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
10.11.2018 | Sloga(D) | 45 : 25 | Lokomotiva | ||||||
Borac M:TEL
Banja Luka
|
|
Gračanica
Gračanica
|
10.11.2018 | Borac M:TEL | 22 : 24 | Gračanica | ||||||
Maglaj
Maglaj
|
|
Zrinjski
Mostar
|
10.11.2018 | Maglaj | 28 : 23 | Zrinjski | ||||||
Konjuh
Živinice
|
|
Vogošća Poljine Hills
Vogošća
|
10.11.2018 | Konjuh | 21 : 26 | Vogošća Poljine Hills | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Goražde
Goražde
|
10.11.2018 | Leotar | 33 : 24 | Goražde | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Derventa
Derventa
|
10.11.2018 | Slavija | 26 : 27 | Derventa | ||||||
Bosna
Visoko
|
|
Sloga(GV-U)
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
10.11.2018 | Bosna | 33 : 25 | Sloga(GV-U) |
Prijedor
Prijedor
|
|
Čelinac
Čelinac
|
10.11.2018 19:00 | Prijedor | 36 : 35 | Čelinac | ||||||
Jedinstvo 2015
Brčko
|
|
ORK Borac
Banja Luka
|
10.11.2018 19:00 | Jedinstvo 2015 | 25 : 22 | ORK Borac | ||||||
Kozara Mlijekoprodukt
Kozarska Dubica
|
|
Drina
Zvornik
|
10.11.2018 20:00 | Kozara Mlijekoprodukt | 21 : 23 | Drina |
Neretva
Jablanica
|
|
Iskra(B)
Bugojno
|
10.11.2018 | Neretva | 32 : 25 | Iskra(B) |
Grude
Grude
|
|
Goražde
Goražde
|
10.11.2018 | Grude | 40 : 18 | Goražde | ||||||
Izviđač
Ljubuški
|
|
Jedinstvo(T)
Tuzla
|
10.11.2018 | Izviđač | 38 : 30 | Jedinstvo(T) | ||||||
Mira
Prijedor
|
|
Hadžići
Hadžići
|
10.11.2018 | Mira | 34 : 33 | Hadžići | ||||||
Krivaja
Zavidovići
|
|
Katarina
Mostar
|
10.11.2018 | Krivaja | 37 : 25 | Katarina | ||||||
Dubica
Kozarska Dubica
|
|
Ilidža
Ilidža
|
10.11.2018 | Dubica | 35 : 17 | Ilidža | ||||||
Hrasnica
Hrasnica
|
|
Jedinstvo(B)
Brčko
|
10.11.2018 | Hrasnica | 30 : 34 | Jedinstvo(B) |
Leotar
Trebinje
|
|
Doboj
Doboj
|
10.11.2018 | Leotar | 25 : 30 | Doboj | ||||||
Knežopoljka
Kozarska Dubica
|
|
Borac
Banja Luka
|
10.11.2018 16:00 | Knežopoljka | 25 : 24 | Borac | ||||||
Nestro grupa Brod
Brod
|
|
Rogatica
Rogatica
|
10.11.2018 19:00 | Nestro grupa Brod | 20 : 26 | Rogatica |
Borac 3
Banja Luka
|
|
Derventa
Derventa
|
10.11.2018 15:30 | Borac 3 | 29 : 13 | Derventa |
Singidunum
Beograd
|
|
Spartak Prozivka
Subotica
|
10.11.2018 | Singidunum | 11 : 15 | Spartak Prozivka | ||||||
ŽAK
Kikinda
|
|
Valis
Valjevo
|
10.11.2018 | ŽAK | 8 : 12 | Valis | ||||||
Rasina
Kruševac
|
|
Banja Luka
Banja Luka
|
10.11.2018 | Rasina | 13 : 6 | Banja Luka | ||||||
Partizan NBG 011 Vukovi
Beograd
|
|
Dorćol
Beograd
|
10.11.2018 | Partizan NBG 011 Vukovi | 11 : 11 | Dorćol |