XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 156 utakmica za dan
Subota, 6 April 2019

Fudbal

06.04.2019 16:00 TSC 4 : 2 Javor Matis
06.04.2019 16:00 Inđija 3 : 0 Zlatibor
06.04.2019 16:00 Radnički 1923 0 : 0 Metalac
06.04.2019 16:00 Bežanija 2 : 2 Sinđelić
06.04.2019 16:00 Trajal 1 : 1 Borac
06.04.2019 16:00 OFK Žarkovo 1 : 0 Teleoptik
06.04.2019 16:00 Bečej 1918 1 : 2 Novi Pazar
06.04.2019 16:00 Budućnost 2 : 0 Sloboda
06.04.2019 19:30 Željezničar 0 : 3 Sarajevo
06.04.2019 19:00 Sloboda 2 : 1 Zvijezda 09
06.04.2019 16:30 Mladost 0 : 2 Tuzla Siti
06.04.2019 16:30 Radnik 0 : 0 Čelik
06.04.2019 16:00 Kozara 1 : 0 Željezničar Sport Team
06.04.2019 16:00 Drina 0 : 0 Tekstilac
06.04.2019 16:00 Sloga 2 : 0 Podrinje
06.04.2019 16:00 Sloboda 0 : 1 Rudar Prijedor
06.04.2019 16:00 Slavija 2 : 2 Alfa Modriča
06.04.2019 16:00 Borac 2 : 0 Sloga(D)
06.04.2019 16:00 Sloga(T) 6 : 1 Sloboda
06.04.2019 16:00 Sloga(S) 3 : 1 Mladost
06.04.2019 16:00 Proleter 1 : 0 Dubrave
06.04.2019 16:00 Laktaši 0 : 4 Jedinstvo
06.04.2019 16:00 Famos 4 : 3 Bratstvo
06.04.2019 16:00 Jedinstvo(Bč) 5 : 1 Mladost(G)
06.04.2019 15:00 OFK Lauš 2 : 2 Mladost
06.04.2019 16:00 OFK Pridjel 3 : 2 Zvijezda
06.04.2019 16:30 Ratar 5 : 0 Jablanica
06.04.2019 16:30 Vilusi 1 : 4 Borac
06.04.2019 16:30 Mladost(P) 2 : 0 Nacional
06.04.2019 16:00 Zvijezda 1 : 0 Velež
06.04.2019 16:00 Goražde 5 : 0 Novi Travnik
06.04.2019 16:00 Igman 1 : 1 Bratstvo
06.04.2019 16:00 Vitez 2 : 0 Bosna
06.04.2019 16:00 Orašje 3 : 1 Čapljina
06.04.2019 16:00 Rudar 2 : 1 Jedinstvo
06.04.2019 16:00 Slaven 1 : 0 TOŠK
06.04.2019 16:00 Iskra 2 : 1 FK Vitez
06.04.2019 16:00 Travnik 8 : 0 Podgrmeč
06.04.2019 16:00 Budućnost 2 : 0 Bosna(K)
06.04.2019 16:00 Lokomotiva 0 : 1 Radnički
06.04.2019 16:00 Sloga 3 : 2 Odžak 102
06.04.2019 16:00 Famos 3 : 1 SAŠK Napredak
06.04.2019 16:00 Krivaja 2 : 0 Pobjeda
06.04.2019 16:00 Stolac 1 : 1 Rama
06.04.2019 16:00 Tomislav 0 : 1 Klis
06.04.2019 16:00 Bajer 99 4 : 0 Gomila
06.04.2019 16:00 Omladinac 1 : 0 Željezničar
06.04.2019 16:00 Vitez 5 : 0 Rudar
06.04.2019 16:00 Ključ 2 : 4 Mladost(V)
06.04.2019 16:30 Sloga(P) 3 : 0 Dubrave
06.04.2019 15:30 Rudar 2 : 1 Napredak
06.04.2019 17:00 UNIS 2 : 1 Saobraćajac
06.04.2019 11:00 Vratnik 0 : 2 Mošćanica
06.04.2019 16:30 Cim 0 : 8 Kruševo
06.04.2019 16:00 Mladost(S) 3 : 1 OFK Tuzla
06.04.2019 16:00 Grivice 5 : 1 Rudar
06.04.2019 16:00 Posavina 2 : 1 Majevica
06.04.2019 16:00 Zelinja 76 1 : 4 Mionica 85
06.04.2019 15:30 Rudar 2 : 2 OFK Titograd
06.04.2019 16:00 AFC Bournemouth 1 : 3 Burnley
06.04.2019 16:00 Huddersfield Town 1 : 4 Leicester
06.04.2019 16:00 Newcastle United 0 : 1 Crystal Palace
06.04.2019 18:30 Rayo Vallecano 2 : 0 Valencia
06.04.2019 20:45 Barcelona 2 : 0 Atlético Madrid
06.04.2019 16:15 Real Madrid 2 : 1 Eibar
06.04.2019 13:00 Girona 1 : 2 Espanyol
06.04.2019 18:30 Bayern 5 : 0 Borussia Dortmund
06.04.2019 15:30 Schalke 04 1 : 2 Eintracht
06.04.2019 15:30 Bayer Leverkusen 2 : 4 RB Leipzig
06.04.2019 15:30 Stuttgart 1 : 1 Nürnberg
06.04.2019 15:30 Hertha BSC 1 : 2 Fortuna
06.04.2019 15:30 Wolfsburg 3 : 1 Hannover 96
06.04.2019 20:30 Sampdoria 0 : 1 Roma
06.04.2019 15:00 Parma 0 : 0 Torino
06.04.2019 18:00 Juventus 2 : 1 Milan
06.04.2019 20:00 Amiens SC 2 : 2 Saint-Étienne
06.04.2019 20:00 Angers 3 : 3 Rennes
06.04.2019 20:00 Guingamp 1 : 1 Monaco
06.04.2019 17:00 Olympique Lyonnais 1 : 3 Dijon
06.04.2019 20:00 Nîmes 2 : 0 Caen
06.04.2019 12:00 Velež 0 : 2 Željezničar
06.04.2019 16:30 Zrinjski 3 : 0 Široki Brijeg
06.04.2019 15:00 Metalleghe BSI 4 : 1 Krajina
06.04.2019 12:00 Slaven 1 : 4 Drina
06.04.2019 13:00 Novi Grad 4 : 1 Željezničar
06.04.2019 13:00 Sarajevo 2 : 0 Bosna
06.04.2019 13:00 Radnik 8 : 1 Bosna Union
06.04.2019 10:00 Ilijaš 1 : 0 Rudar
06.04.2019 13:00 Žepče 6 : 0 Iskra
06.04.2019 13:00 TOŠK 2 : 2 Radnik
06.04.2019 13:00 Branitelj 3 : 3 Grude
06.04.2019 13:00 Brotnjo 1 : 1 Troglav 1918
06.04.2019 16:30 GOŠK 1 : 2 Čelik
06.04.2019 13:00 Metalleghe BSI 0 : 3 Krajina
06.04.2019 10:00 Slaven 1 : 0 Drina
06.04.2019 11:00 Novi Grad 0 : 2 Željezničar
06.04.2019 11:00 Sarajevo 2 : 0 Bosna
06.04.2019 11:00 Radnik 6 : 0 Bosna Union
06.04.2019 12:00 Ilijaš 0 : 0 Rudar
06.04.2019 11:00 Žepče 1 : 1 Iskra
06.04.2019 11:00 TOŠK 0 : 0 Radnik
06.04.2019 11:00 Branitelj 1 : 1 Grude
06.04.2019 11:00 Brotnjo 0 : 1 Troglav 1918
06.04.2019 15:00 GOŠK 0 : 1 Čelik
06.04.2019 10:00 Borac 8 : 1 Željezničar
06.04.2019 10:00 Kozara 4 : 0 Rudar Prijedor
06.04.2019 10:00 Modriča 4 : 1 OFK Spartak 2013
06.04.2019 09:30 Tekstilac Kort 6 : 1 Proleter
06.04.2019 12:00 Sloga(D) 4 : 0 Sloboda
06.04.2019 10:00 Borac 5 : 1 Radnik
06.04.2019 10:00 Zenit 1 : 5 Podrinje
06.04.2019 10:00 Jedinstvo 8 : 0 Rudar 1925
06.04.2019 10:00 Mladost 0 : 2 Glasinac 2011
06.04.2019 11:30 Borac 3 : 0 Željezničar
06.04.2019 11:30 Kozara 11 : 0 Rudar Prijedor
06.04.2019 10:00 Modriča 5 : 0 OFK Spartak 2013
06.04.2019 11:00 Tekstilac Kort 2 : 1 Proleter

Futsal

1/4 Finale Druga utakmica
06.04.2019 19:00 Seljak 1 : 2 Brotnjo
06.04.2019 20:30 Šampion 6 : 5 Ugljevik

Košarka

06.04.2019 18:00 Crvena zvezda MTS 84 : 63 Partizan NIS
06.04.2019 19:00 Vogošća 68 : 77 Spars
06.04.2019 Mladost 72 : 77 Sloboda
06.04.2019 20:00 Kakanj 92 : 70 Bosna Royal
Polufinale Prva utakmica
06.04.2019 20:30 Borac 65 : 56 Budućnost BN
06.04.2019 19:00 Sloboda 55 : 88 Čelik Subor
06.04.2019 19:00 Rudar Sport 49 : 81 Brčanka
06.04.2019 19:00 Mladi Krajišnik 47 : 49 Jedinstvo Piemonte

Odbojka

Polufinale Prva utakmica
06.04.2019 19:00 Domaljevac 1 : 3 Kakanj 78
06.04.2019 19:00 Ljubinje 3 : 1 Maglić
Polufinale Prva utakmica
06.04.2019 19:00 Kula Gradačac 0 : 3 Bimal-Jedinstvo
06.04.2019 18:30 Gacko 3 : 0 BL Volley
06.04.2019 19:00 Derventa 0 : 3 HE na Drini
06.04.2019 15:30 Slavija 3 : 2 Crvena zvijezda
06.04.2019 15:00 Radnik 3 : 1 Glasinac
06.04.2019 18:00 Mostar 3 : 0 Orašje

Rukomet

06.04.2019 20:00 Sloga(D) 34 : 28 Derventa
06.04.2019 19:00 Bosna 26 : 21 Vogošća Poljine Hills
06.04.2019 19:00 Slavija 31 : 31 Zrinjski
06.04.2019 20:00 Leotar 29 : 30 Gračanica
06.04.2019 19:00 Konjuh 26 : 23 Lokomotiva
06.04.2019 19:00 Maglaj 22 : 24 Borac M:TEL
06.04.2019 19:00 Hercegovina 30 : 24 Prijedor
06.04.2019 18:00 Mladost 23 : 21 ORK Borac
06.04.2019 19:00 Kotor Varoš 31 : 24 Jedinstvo 2015
06.04.2019 17:00 Laktaši 32 : 33 Kaluđer
06.04.2019 18:00 Srbac 43 : 20 Kozara Mlijekoprodukt 2
06.04.2019 19:00 Sloboda 43 : 27 Krajina
06.04.2019 19:00 Sana 7 20 : 44 Čelik
06.04.2019 15:00 Bosna 2 35 : 32 BosnaTS
06.04.2019 19:00 Lukavac 32 : 36 Kakanj
06.04.2019 Iskra 36 : 24 Travnik AG
06.04.2019 Izviđač CO 2 30 : 27 Radnički
06.04.2019 RA Čapljina 33 : 25 Neretva
06.04.2019 18:30 Krivaja 27 : 28 Hadžići
06.04.2019 18:30 Izviđač 32 : 26 Goražde
06.04.2019 Krajina 34 : 33 Vitez