XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 316 utakmica za dan
Nedelja, 7 April 2019

Fudbal

07.04.2019 17:00 Dinamo 0 : 3 Radnik
07.04.2019 17:00 Vojvodina 3 : 2 Partizan
07.04.2019 17:00 Čukarički 0 : 0 Mladost
07.04.2019 17:00 Napredak 1 : 0 Zemun
07.04.2019 17:00 Spartak ŽK 1 : 0 Rad
07.04.2019 17:00 Voždovac 1 : 0 Mačva
07.04.2019 17:00 Radnički (N) 5 : 1 OFK Bačka
07.04.2019 19:00 Crvena zvezda 4 : 0 Proleter
07.04.2019 16:30 Zrinjski 2 : 0 Krupa
07.04.2019 16:30 Široki Brijeg 1 : 0 GOŠK
07.04.2019 16:00 Omarska 4 : 1 Karanovac
07.04.2019 16:00 Ozren 0 : 3 Ljubić
07.04.2019 16:00 Vranjak 3 : 0 Polet 1926
07.04.2019 16:00 Ilićka 01 1 : 3 Velež
07.04.2019 16:00 Glasinac 2011 1 : 2 Leotar
07.04.2019 16:00 Stakorina 0 : 0 Jedinstvo(Br)
07.04.2019 16:00 Proleter 3 : 2 Mladost(R)
07.04.2019 16:00 Budućnost 1 : 0 Drina HE
07.04.2019 11:00 BSK 1 : 0 Sloga
07.04.2019 11:00 FSA 2 : 1 Progres
07.04.2019 15:00 OFK Brdo 3 : 0 Krajina
07.04.2019 15:00 Partizan 0 : 2 Borac
07.04.2019 15:00 Naprijed 2 : 1 Bratstvo
07.04.2019 15:00 Gorica 2 : 1 Lijevče
07.04.2019 16:00 Sloga 2 : 2 Trebava
07.04.2019 16:00 Crvena zvijezda 2 : 3 Željezničar
07.04.2019 16:00 Rudanka 2 : 2 Mineral
07.04.2019 16:00 Sloga 2 : 1 Vučijak
07.04.2019 16:00 Naša krila 0 : 1 Hajduk
07.04.2019 16:00 Podrinje 2 : 1 Sloboda
07.04.2019 16:00 Majevica 0 : 3 BSK Ledinci
07.04.2019 16:00 Vlasenica 4 : 0 Rudar 1925
07.04.2019 16:00 OFK Trnovica 1 : 0 Jedinstvo
07.04.2019 16:00 Mladost 5 : 1 Birač
07.04.2019 16:00 Partizan 1 : 0 Omladinac
07.04.2019 16:00 Lokomotiva 6 : 0 Čelopek
07.04.2019 16:00 Milići 2 : 1 OFK Šekovići
07.04.2019 15:30 Radnik 3 : 0 Podgrmeč
07.04.2019 11:00 Gomjenica 0 : 1 Plamen
07.04.2019 15:30 Brzi 3 : 6 Ljubija
07.04.2019 15:30 Svodna 1 : 1 Mrakovica
07.04.2019 15:30 Slaven 7 : 2 OFK Ravan
07.04.2019 16:00 Sloboda 1 : 0 Mladi Krajišnik
07.04.2019 16:00 Biseri 0 : 4 Kozara
07.04.2019 16:00 Župa 1 : 1 Omladinac
07.04.2019 16:00 Potkozarje 3 : 5 Sloga DIPO
07.04.2019 16:00 Borac 4 : 1 Torpedo
07.04.2019 16:00 13 Skojevki 4 : 1 Kalemi
07.04.2019 15:30 Polet Krajišnik 7 : 1 Borac
07.04.2019 15:30 Šnjegotina 2 : 0 OFK Spartak 2013
07.04.2019 15:30 Budućnost 2 : 0 OFK Banja Luka 2017
07.04.2019 15:30 Džaja 3 : 2 Gomionica
07.04.2019 15:30 Omladinac 0 : 3 Rekreativo
07.04.2019 15:30 Sloga 73 4 : 2 Ukrina
07.04.2019 15:30 Borac(O) 5 : 0 Borac(K)
07.04.2019 15:30 Budućnost 3 : 2 Pelagićevo
07.04.2019 15:30 BSK 5 : 1 Bratstvo
07.04.2019 15:30 Skugrić 1964 1 : 2 Trebavac
07.04.2019 15:30 Hajduk 4 : 2 Rudar
07.04.2019 15:30 Borac(BL) 1 : 0 Kladari Gornji
07.04.2019 16:00 Jugović 1 : 1 Crvena zvijezda
07.04.2019 16:00 OFK Brezik 3 : 3 Slijepčevići
07.04.2019 16:00 Grčica 2 : 2 Sava 04
07.04.2019 16:00 Borac 1 : 0 Zadrugar
07.04.2019 16:00 Jedinstvo 1 : 2 Obilić
07.04.2019 16:00 Mladost(S) 2 : 1 Gredice
07.04.2019 16:00 Mladost(L) 1 : 4 Mladost 2003
07.04.2019 16:00 Zadrugar 1 : 0 Novo doba
07.04.2019 16:00 Jedinstvo 1 : 2 Proleter
07.04.2019 16:00 Kolektiv 1 : 5 Balatun
07.04.2019 16:00 Semberija 0 : 3 Miloš Obilić
07.04.2019 16:00 Priboj 5 : 2 Stević Jovan
07.04.2019 16:00 OFK Magnojević 1 : 2 Obarska
07.04.2019 16:00 Drina 0 : 1 OFK Janja 2009
07.04.2019 16:00 Jadar 5 : 0 Pecka
07.04.2019 12:00 Jasenica 2 : 1 Polet
07.04.2019 16:00 Jardan 2 : 2 Branjevo
07.04.2019 16:00 Tabanci 2 : 0 Borac
07.04.2019 16:00 Budućnost 1 : 0 Lokanj
07.04.2019 15:30 Knežopoljac 2 : 1 Rudar
07.04.2019 15:30 Berek 1975 3 : 3 Rasavci
07.04.2019 15:30 Kozara 5 : 2 Radnik Urije
07.04.2019 16:30 Obradovac 6 : 0 Mladost
07.04.2019 16:30 Laminci 8 : 0 Bratstvo(O)
07.04.2019 16:30 Romanovci 1 : 3 Polet
07.04.2019 11:00 Polet 3 : 2 Vrbas
07.04.2019 16:00 OFK Nožičko 1 : 0 Budućnost
07.04.2019 16:00 Crvena zemlja 2 : 2 Bratstvo
07.04.2019 16:00 Crni vrh 8 : 1 Milan
07.04.2019 15:30 27. Juli 6 : 1 Zadrugar
07.04.2019 15:30 Polet 3 : 2 Zborište
07.04.2019 15:30 Željezničar 3 : 3 4. juli
07.04.2019 15:00 Posavina 2 : 1 Zvijezda
07.04.2019 15:00 Omladinac 3 : 1 Crkvina
07.04.2019 15:00 Partizan 1 : 1 Crvena zvijezda
07.04.2019 15:00 Mladost(ST) 4 : 0 Sloga
07.04.2019 11:00 Čelik 3 : 2 Polet
07.04.2019 11:00 Bobetino Brdo 2 : 2 Budućnost Red Star
07.04.2019 11:00 Sveti Jovan 1 : 1 Sloboda
07.04.2019 16:30 Koridor 2011 3 : 2 Jedinstvo
07.04.2019 16:30 Magnojević 2001 3 : 1 Ljeljenča
07.04.2019 16:30 Proleter 4 : 1 Polet
07.04.2019 16:30 Sloga 94 4 : 4 Građanski
07.04.2019 16:30 Omladinac 3 : 1 Kovačići 08
07.04.2019 16:30 Pobjeda 1 : 1 Ostojićevo
07.04.2019 16:30 VSK 3 : 3 Ljeskovac
07.04.2019 16:30 Međaši 2 : 1 Glogovac
07.04.2019 16:30 Borac 1 : 3 Drina
07.04.2019 16:30 Tavna 2 : 3 Sloga 2
07.04.2019 16:30 Polet 3 : 0 OFK Batković
07.04.2019 10:30 Borac 2 : 0 Mladen Perić
07.04.2019 10:30 Sloga 1 : 0 Lazarevica
07.04.2019 10:30 Budućnost 4 : 1 Piperci
07.04.2019 10:30 OFK Buk 3 : 2 Modran
07.04.2019 10:30 Mladost(VO) 5 : 1 Sava
07.04.2019 10:30 Gorica 1 : 2 Zenit
07.04.2019 16:00 Olimpik 3 : 0 Metalleghe BSI
07.04.2019 16:00 Busovača 0 : 2 Vlašić
07.04.2019 16:00 Rudar 0 : 0 Krajina
07.04.2019 16:00 Brekovica 78 9 : 0 Bratstvo
07.04.2019 16:00 Kiseljak 3 : 1 Krajišnik
07.04.2019 16:00 Dinamo 3 : 1 Mramor
07.04.2019 16:00 Seona 3 : 1 Svatovac
07.04.2019 16:00 Čelić 1 : 1 Mladost
07.04.2019 16:00 Prokosovići 0 : 1 Gradina
07.04.2019 16:00 Priluk 3 : 2 Bosna(M)
07.04.2019 16:00 Vis 2 : 3 Natron
07.04.2019 16:00 Usora 1 : 1 Radnik
07.04.2019 16:00 Jedinstvo 3 : 0 Bosna Union
07.04.2019 16:00 Žepče 1 : 0 Ilijaš
07.04.2019 16:00 Moševac 3 : 2 Borac
07.04.2019 16:00 Bjelopoljac 2 : 2 Branitelj
07.04.2019 16:00 Kamešnica 3 : 1 Turbina
07.04.2019 16:00 Brotnjo 0 : 0 Sloga
07.04.2019 16:00 Neum 3 : 0 Troglav 1918
07.04.2019 16:00 Grude 1 : 0 Posušje
07.04.2019 16:00 Mladost(P) 4 : 2 Omladinac 75
07.04.2019 16:00 Mladost 5 : 1 Elektrobosna
07.04.2019 16:00 Radnik 2 : 1 Fojnica
07.04.2019 16:00 Dnoluka 2 : 5 Kaćuni
07.04.2019 16:30 Napredak 3 : 2 Mladost(S)
07.04.2019 16:30 Sloga(T) 1 : 3 Mladost(DS)
07.04.2019 16:30 19 srpanj 2 : 1 Bok
07.04.2019 16:30 Dragovoljac 1 : 0 Hajduk
07.04.2019 16:30 Mladost (D) 0 : 2 Dizdaruša
07.04.2019 16:30 Kostrč 0 : 2 Vitanovići 78
07.04.2019 16:00 DSK 3 : 0 Mladost(T)
07.04.2019 16:00 Vražići 92 2 : 0 Mladost(B)
07.04.2019 16:00 Željezničar 2 : 1 Trešnjevka
07.04.2019 16:00 Orahovica 74 1 : 1 Gornji Rahić
07.04.2019 16:00 Mladost(K) 6 : 1 Rijeka
07.04.2019 16:00 Polet 0 : 1 Omazići 1937
07.04.2019 16:00 Doboj Istok 2 : 0 Proleter
07.04.2019 15:30 Novi Šeher 2 : 2 Proleter
07.04.2019 15:30 Stupčanica 1 : 0 Zmaj
07.04.2019 15:30 Vareš 4 : 2 Fortuna
07.04.2019 13:30 Pofalićki 1 : 1 Mladost
07.04.2019 11:00 Omadinac 2 : 4 Bojnik
07.04.2019 16:00 Ozren 1 : 1 Biser 96
07.04.2019 11:00 Vrbanjuša 0 : 3 Igman
07.04.2019 11:00 Butmir 2 : 1 Stup
07.04.2019 16:30 Lokomotiva 2 : 5 Mostar
07.04.2019 16:30 Višići 0 : 2 Iskra
07.04.2019 15:00 Blagaj 5 : 2 Buna
07.04.2019 16:00 Šantići 3 : 2 Brnjaci
07.04.2019 16:00 Nova Bila 1 : 2 Bilalovac
07.04.2019 16:00 Karaula 5 : 2 OFK Lugovi
07.04.2019 16:30 OFK Brčko 3 : 2 Mladost
07.04.2019 16:30 Tramošnica 2 : 4 Korpar
07.04.2019 16:30 Ravne 0 : 4 Mladi Zadrugar
07.04.2019 16:30 Dinamo 75 0 : 2 Frankopan
07.04.2019 16:00 Jedinstvo 3 : 1 Biberovo Polje
07.04.2019 16:00 Trebava 2 : 1 12 decembar
07.04.2019 16:00 Sloboda 4 : 1 Željezničar
07.04.2019 16:00 OFK Međiđa 3 : 0 Voćar
07.04.2019 16:00 Izbor 1 : 1 Koraj
07.04.2019 16:00 Ograđenovac 2 : 1 OFK Vida
07.04.2019 16:00 Graničar 2 : 4 Omladinac 68
07.04.2019 16:00 Mladost(D) 1 : 2 Sloga
07.04.2019 16:00 Orahovica 77 2 : 1 Mramor
07.04.2019 16:00 Turija 0 : 3 Stjepan Polje
07.04.2019 16:00 25 maj 1 : 0 Špionica 1953
07.04.2019 16:00 Pribava 3 : 0 Bukovik
07.04.2019 16:00 BSK 4 : 1 Mladost(P)
07.04.2019 16:00 Polet 1 : 6 Rudar
07.04.2019 16:00 Vrana 2 : 0 Srnica
07.04.2019 16:00 Partizan 1 : 0 Napredak
07.04.2019 16:00 Mladost 78 6 : 0 Metalac
07.04.2019 16:00 Rainci 1 : 0 Slatina
07.04.2019 Bratstvo 3 : 0 Uskok
07.04.2019 17:00 Liješeva 1 : 1 Omladinac
07.04.2019 Poriječani 4 : 0 Moštre
07.04.2019 Ljiljan 2 : 1 Monjare
07.04.2019 16:30 Kralupi 0 : 0 Dijamant
07.04.2019 16:00 Brka 1948 8 : 1 Rahićki ljiljani
07.04.2019 16:00 Sloboda 1 : 1 Napredak
07.04.2019 Mladost 3 : 0 Memići
07.04.2019 Radnik 018 0 : 0 Spreča
07.04.2019 Pasci 78 1 : 1 Krušik
07.04.2019 Bijeljevac 0 : 3 Sapna
07.04.2019 12:00 Jablanica 2 : 4 Budućnost
07.04.2019 12:00 Toplice 3 : 0 Gornje Dubrave
07.04.2019 12:00 Mladost 3 : 0 Oskova
07.04.2019 16:00 Budućnost 3 : 1 Iskra
07.04.2019 16:00 OFK Petrovac 0 : 2 Zeta
07.04.2019 16:00 Lovćen 1 : 1 Grbalj
07.04.2019 16:00 Mornar 0 : 3 Sutjeska
07.04.2019 16:00 Dečić 0 : 3 Berane
07.04.2019 16:00 Otrant-Olympic 0 : 1 Jedinstvo
07.04.2019 16:00 Arsenal 0 : 1 OFK Mladost Lješkopolje 1970
07.04.2019 16:00 Kom 2 : 1 Bokelj
07.04.2019 16:00 Jezero 1 : 0 Igalo
07.04.2019 15:05 Everton 1 : 0 Arsenal
07.04.2019 12:00 Deportivo Alavés 1 : 1 Leganés
07.04.2019 20:45 Real Betis 2 : 1 Villarreal
07.04.2019 18:30 Celta de Vigo 3 : 1 Real Sociedad
07.04.2019 14:00 Getafe 1 : 0 Athletic Club
07.04.2019 18:30 Levante 2 : 2 Huesca
07.04.2019 16:15 Real Valladolid 0 : 2 Sevilla
07.04.2019 18:00 Borussia Mönchengladbach 1 : 1 Werder
07.04.2019 15:30 Augsburg 0 : 4 Hoffenheim
07.04.2019 18:00 Internazionale 0 : 0 Atalanta
07.04.2019 15:00 Udinese 3 : 2 Empoli
07.04.2019 12:30 Fiorentina 0 : 1 Frosinone
07.04.2019 20:30 Napoli 1 : 1 Genoa
07.04.2019 18:00 Lazio 2 : 2 Sassuolo
07.04.2019 15:00 Cagliari 2 : 1 SPAL
07.04.2019 17:00 Nice 1 : 0 Montpellier
07.04.2019 21:00 PSG 2 : 2 Strasbourg
07.04.2019 15:00 Reims 1 : 1 Lille
07.04.2019 15:00 Toulouse 1 : 0 Nantes
07.04.2019 14:00 Sloga 0 : 0 Borac
07.04.2019 10:00 Čelik 0 : 1 Jedinstvo
07.04.2019 11:00 Mladost 4 : 0 Travnik
07.04.2019 16:00 Radnik 1 : 0 Krupa
07.04.2019 13:00 Čelik 1 : 0 Borac
07.04.2019 16:30 Sarajevo 1 : 0 Slavija
07.04.2019 12:00 Rudar Prijedor 3 : 0 Sloboda
07.04.2019 12:00 Kozara 0 : 2 Željezničar Sport Team
07.04.2019 12:00 Podgrmeč 4 : 0 Sloga
07.04.2019 12:00 Tekstilac 0 : 6 Bratstvo
07.04.2019 12:00 Ilićka 01 3 : 2 Proleter
07.04.2019 12:00 Borac 1 : 1 Sloga
07.04.2019 12:00 Zvijezda 5 : 0 Jedinstvo
07.04.2019 12:00 Modriča 4 : 3 Orašje
07.04.2019 12:00 Budućnost 5 : 0 Podrinje
07.04.2019 12:00 Sloga(GC) 5 : 3 Sloga(T)
07.04.2019 12:00 Lokomotiva 0 : 3 Radnički
07.04.2019 12:00 Gradina 1 : 3 Tuzla City
07.04.2019 13:00 Goražde 1 : 6 Sutjeska
07.04.2019 13:00 Novi Travnik 2 : 1 Kiseljak
07.04.2019 13:00 Borac 3 : 4 FK Vitez
07.04.2019 13:00 Čapljina 0 : 1 Igman
07.04.2019 13:00 Stolac 2 : 1 Velež
07.04.2019 13:00 Tomislav 3 : 1 GOŠK
07.04.2019 16:30 Krupa 2 : 4 Zrinjski
07.04.2019 15:30 Sloboda 1 : 1 Široki Brijeg
07.04.2019 14:00 Tuzla Siti 3 : 1 Radnik
07.04.2019 14:30 Mladost 0 : 2 Zvijezda 09
07.04.2019 10:00 Rudar Prijedor 7 : 0 Sloboda
07.04.2019 10:00 Kozara 1 : 0 Željezničar Sport Team
07.04.2019 10:00 Jedinstvo 1 : 5 Borac
07.04.2019 10:00 Podgrmeč 8 : 0 Sloga
07.04.2019 10:00 Tekstilac 2 : 4 Bratstvo
07.04.2019 10:00 Ilićka 01 6 : 0 Proleter
07.04.2019 10:00 Borac 0 : 6 Sloga
07.04.2019 10:00 Zvijezda 6 : 3 Jedinstvo
07.04.2019 10:00 Modriča 6 : 0 Orašje
07.04.2019 10:00 Budućnost 12 : 0 Podrinje
07.04.2019 10:00 Sloga(GC) 2 : 4 Sloga(T)
07.04.2019 10:00 Lokomotiva 1 : 0 Radnički
07.04.2019 10:00 Gradina 1 : 0 Tuzla City
07.04.2019 11:00 Goražde 3 : 0 Sutjeska
07.04.2019 13:00 Olimpik 4 : 3 Slavija
07.04.2019 11:00 NK Vitez 4 : 1 Travnik
07.04.2019 11:00 Novi Travnik 2 : 1 Kiseljak
07.04.2019 11:00 Borac 3 : 1 FK Vitez
07.04.2019 11:00 Čapljina 5 : 1 Igman
07.04.2019 11:00 Stolac 0 : 4 Velež
07.04.2019 15:00 Emina 0 : 1 Banja Luka
07.04.2019 15:00 Krupa 2 : 0 Zrinjski
07.04.2019 14:00 Sloboda 2 : 0 Široki Brijeg
07.04.2019 12:00 Tuzla City 1 : 3 Radnik
07.04.2019 13:00 Mladost 0 : 0 Zvijezda 09
07.04.2019 10:00 Sloga(S) 0 : 4 Polet 1926
07.04.2019 10:00 Drina 4 : 1 Ilićka 01
07.04.2019 11:30 Radnik Urije 6 : 1 Polet 1926

Futsal

1/4 Finale Druga utakmica
07.04.2019 20:00 Salines 3 : 0 Centar

Košarka

07.04.2019 20:30 Zrinjski 77 : 63 Široki
07.04.2019 18:00 Student 69 : 75 Bratunac
Polufinale Prva utakmica
07.04.2019 20:00 Leotar 86 : 78 Sokolac
07.04.2019 Modriča 80 : 52 Teslić
07.04.2019 Rudar 2015 81 : 72 Rudar
07.04.2019 WBS 91 : 64 Šamac
07.04.2019 OKK Borac Mako Print 52 : 71 Lijevče
07.04.2019 19:00 RMU Banovići 89 : 69 Orlovi
Finale Druga utakmica
07.04.2019 16:00 Igman 78 : 102 Orlovi 2

Odbojka

07.04.2019 19:00 Bosna 2 : 3 Gradina-Herceg
07.04.2019 15:00 Kozara 0 : 3 Ljubinje
07.04.2019 11:00 ŽOK Leotar 3 : 0 Kotor Varoš
07.04.2019 13:30 Prijedor 0 : 3 Drina
07.04.2019 16:00 ŽOK Leotar 3 : 1 Drina

Rukomet

07.04.2019 19:00 Sloga(GV-U) 25 : 22 Goražde
07.04.2019 18:00 Drina 34 : 30 Čelinac
07.04.2019 15:00 Kozara 31 : 19 Hercegovac
07.04.2019 20:00 Kozara Mlijekoprodukt 28 : 27 Bijeljina
07.04.2019 Vogošča Poljine Hills 2 19 : 23 Velež
07.04.2019 Donji Vakuf 24 : 34 Jajce
07.04.2019 Briješće 29 : 27 Međugorje
07.04.2019 17:00 Hrasnica 21 : 25 Ilidža
07.04.2019 17:00 Mira 42 : 35 Jedinstvo(T)
07.04.2019 18:00 Radnik 25 : 21 Knežopoljka
07.04.2019 19:00 Borja 18 : 18 Rogatica
07.04.2019 Iskra(S) 26 : 12 Živinice
07.04.2019 Iskra(B) 0 : 10 Zrinjski
07.04.2019 Neretva 32 : 30 Turbina
-:-
Vojkovići. Sudije: Boško Lazić (Zvornik), Mile Barjaktarević ( Bijeljina), Vladimir Divčić ( Bijeljina). Delegat: Boško Vasić (Zvornik). Posmatrač suđenja: Saša Andrijašević ( Brčko).
-:-
Gacko. Sudije: Marko Taborin (Zvornik), Velibor Vidaković ( Zvornik), Slobodan Marković ( Bijeljina). Delegat: Duško Kojović (Trebinje). Posmatrač suđenja: Dobro Skakavac (I. Sarajevo).
-:-
Trebinje. Sudije: Maro Domazet (I. Sarajevo), Mladen Popović (I. Sarajevo), Đorđe Krunić (Foča). Delegat: Gradimir Stojanović (Foča). Posmatrač suđenja: Miomir Šiljegović.