XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 245 utakmica za dan
Nedelja, 10 Novembar 2019

Fudbal

10.11.2019 16:30 Široki Brijeg 1 : 0 Velež
10.11.2019 13:30 Mladost 1 : 1 Borac
10.11.2019 14:30 Javor Matis 1 : 1 Crvena zvezda
10.11.2019 14:30 TSC 2 : 2 Voždovac
10.11.2019 16:30 Partizan 3 : 0 Inđija
10.11.2019 13:30 Dubrave 1 : 0 Mladost
10.11.2019 13:30 Polet 1926 0 : 4 Laktaši
10.11.2019 13:30 Omarska 6 : 1 Sloga (T)
10.11.2019 13:30 Proleter 3 : 1 Romanija
10.11.2019 13:30 Milići 3 : 0 Glasinac 2011
10.11.2019 13:30 Velež 1 : 0 Sutjeska
10.11.2019 13:30 Stakorina 4 : 0 Mladost (R)
10.11.2019 13:30 Ilićka 01 1 : 1 Famos
10.11.2019 13:30 Vlasenica 0 : 1 Tabanci
10.11.2019 13:30 Rudar 1925 3 : 1 Čelopek
10.11.2019 13:30 BSK Ledinci 2 : 2 Sloboda
10.11.2019 13:30 Jedinstvo 2 : 0 Bratstvo
10.11.2019 13:30 Omladinac 2 : 2 Mladost
10.11.2019 13:30 OFK Šekovići 2 : 1 OFK Trnovica
10.11.2019 13:30 OFK Janja 2009 1 : 0 Podrinje
10.11.2019 13:30 Biseri 1 : 2 Torpedo
10.11.2019 13:30 Sloboda 1 : 2 Župa
10.11.2019 13:30 13 Skojevki 5 : 1 Laminci
10.11.2019 13:30 Mladi Krajišnik 3 : 1 Kozara
10.11.2019 13:30 Potkozarje 3 : 0 Kalemi
10.11.2019 13:30 Sloga DIPO 7 : 0 Crni vrh
10.11.2019 15:00 Naprijed 2 : 2 Vrbas
10.11.2019 13:30 Polet Krajišnik 1 : 1 Borac
10.11.2019 13:30 Budućnost 2 : 3 Rekreativo
10.11.2019 13:30 Gomionica 9 : 2 OFK Banja Luka
10.11.2019 20:00 OFK Spartak 2013 0 : 1 Omladinac
10.11.2019 13:30 Šnjegotina 3 : 4 BSK
10.11.2019 13:30 Ozrenski sokolovi 1 : 4 Polet
10.11.2019 13:30 Kladari Gornji 3 : 0 Skugrić 1964
10.11.2019 13:30 Mineral 2 : 0 BSK
10.11.2019 13:30 Trebavac 1 : 1 Borac (O)
10.11.2019 13:30 Posavina 0 : 1 Ukrina
10.11.2019 13:30 Bratstvo 1 : 0 Borac (BL)
10.11.2019 12:00 Gredice 2 : 2 Crvena zvijezda
10.11.2019 14:00 Grčica 3 : 2 Zadrugar
10.11.2019 14:00 OFK Brezik 1 : 0 Mladost
10.11.2019 13:30 Proleter 1 : 0 OFK Magnojević
10.11.2019 13:30 Zadrugar 2 : 6 Novo doba
10.11.2019 13:30 Miloš Obilić 1 : 0 Panteri
10.11.2019 13:30 Priboj 4 : 2 Balatun
10.11.2019 13:30 Obarska 6 : 3 Drina
10.11.2019 13:30 Jedinstvo 0 : 6 Sloga 2
10.11.2019 13:30 Kolektiv 2 : 5 Semberija
10.11.2019 14:00 Sava 04 1 : 2 Mladost
10.11.2019 14:00 Sloboda 5 : 2 Krbeti
10.11.2019 13:30 Budućnost 3 : 2 Kovačići 08
10.11.2019 13:30 Sloga 94 2 : 2 Mladost
10.11.2019 13:30 Jedinstvo 1 : 4 Gorica
10.11.2019 13:30 Koridor 2011 4 : 4 Magnojević 2001
10.11.2019 13:30 Ljeljenča 2 : 1 Stević Jovan
10.11.2019 13:30 Omladinac 2 : 2 Proleter
10.11.2019 13:30 VSK 5 : 1 Tavna
10.11.2019 13:30 OFK Batković 8 : 0 Borac
10.11.2019 13:30 Glogovac 1 : 9 Drina
10.11.2019 13:30 Ostojićevo 4 : 5 Građanski
10.11.2019 13:30 Radnik 3 : 0 Bratstvo
10.11.2019 13:30 Čapljina 1 : 2 Zvijezda
10.11.2019 13:30 Novi Travnik 2 : 0 Vitez
10.11.2019 13:30 Vlašić 1 : 3 Busovača
10.11.2019 13:30 Radnik 0 : 4 Krajina
10.11.2019 13:30 Kiseljak 2 : 0 FK Vitez
10.11.2019 13:30 Orahovica 74 4 : 1 Mramor
10.11.2019 13:30 Prokosovići 2 : 1 Bosna (K)
10.11.2019 13:30 Bosna (M) 1 : 0 Priluk
10.11.2019 13:30 Seona 6 : 1 Odžak 102
10.11.2019 13:30 Dinamo 4 : 0 Svatovac
10.11.2019 13:30 Borac 6 : 1 Igman
10.11.2019 13:30 Natron 1 : 1 Krivaja
10.11.2019 13:30 Žepče 5 : 0 Ilijaš
10.11.2019 13:30 SAŠK Napredak 0 : 6 Vis Simm Bau
10.11.2019 13:30 Pobjeda 1 : 1 Azot
10.11.2019 13:30 Troglav 1918 3 : 1 Rama
10.11.2019 13:30 Bjelopoljac 6 : 1 Tomislav
10.11.2019 13:30 Branitelj 0 : 4 Stolac
10.11.2019 13:30 Neum 0 : 4 Posušje
10.11.2019 13:30 Klis 3 : 0 Kamešnica
10.11.2019 13:30 Grude 4 : 2 Brotnjo
10.11.2019 13:30 Bilalovac 2 : 2 Fojnica
10.11.2019 13:30 Dragovoljac 1 : 1 Frankopan
10.11.2019 13:30 Vitanovići 78 1 : 4 Dizdaruša
10.11.2019 13:30 Sloga (T) 0 : 6 19 srpanj
10.11.2019 13:30 Bok 1 : 3 Mladost (D)
10.11.2019 13:30 Napredak 2 : 0 Kostrč
10.11.2019 13:30 Mladost (S) 4 : 0 Mladost (DS)
10.11.2019 13:00 Omazići 1937 5 : 2 Polet
10.11.2019 13:30 Omladinac 68 5 : 0 Željezničar
10.11.2019 13:30 DSK 3 : 1 Mladost (K)
10.11.2019 13:30 Doboj Istok 2 : 0 Rijeka
10.11.2019 13:30 Mladost (GŽ) 4 : 3 Mladost (B)
10.11.2019 13:30 Trešnjevka 4 : 1 Jedinstvo
10.11.2019 13:30 Pribava 2 : 1 Vražići 92
10.11.2019 14:00 Blagaj 6 : 2 Kruševo
10.11.2019 14:30 Iskra 3 : 0 Međugorje
10.11.2019 13:30 Rakitno 0 : 4 Šujica
10.11.2019 15:30 Mesihovina 2 : 2 Šator
10.11.2019 13:30 Podrinje 4 : 1 Mladost (P)
10.11.2019 13:30 Sloga 4 : 1 Rudar
10.11.2019 13:30 Polet 3 : 0 Mladost (T)
10.11.2019 13:30 BSK 8 : 1 Orahovica 77
10.11.2019 13:30 Bukovik 1 : 1 Mramor
10.11.2019 13:30 Stjepan Polje 0 : 0 Mladost (D)
10.11.2019 13:30 Špionica 1953 1 : 0 25 maj
10.11.2019 13:30 Biberovo Polje 7 : 1 OFK Vida
10.11.2019 13:30 Sloboda (B) 1 : 4 OFK Međiđa
10.11.2019 13:30 Napredak 0 : 0 Trebava
10.11.2019 13:30 Izbor 3 : 2 12 decembar
10.11.2019 13:30 Voćar 5 : 1 Graničar
10.11.2019 13:30 Koraj 1 : 2 Jedinstvo
10.11.2019 13:30 Željezničar 2 : 0 Sloboda (K)
10.11.2019 13:30 Rainci 2 : 1 Krušik
10.11.2019 13:30 Mladost 78 3 : 1 OFK Tuzla
10.11.2019 13:30 Budućnost 2 : 0 Napredak
10.11.2019 13:30 Srnica 10 : 2 Proleter
10.11.2019 13:00 Sutjeska 2 : 0 Kom
10.11.2019 13:00 Bokelj 0 : 0 Mornar
10.11.2019 13:00 Dečić 4 : 1 Arsenal
10.11.2019 13:00 Drezga : Jezero
10.11.2019 13:00 Lovćen 0 : 0 Jedinstvo (BP)
10.11.2019 17:30 Liverpool 3 : 1 Manchester City
10.11.2019 15:00 Manchester United 3 : 1 Brighton
10.11.2019 15:00 Wolverhampton 2 : 1 Aston Villa
10.11.2019 14:00 Athletic Club 2 : 1 Levante
10.11.2019 16:00 Atlético Madrid 3 : 1 Espanyol
10.11.2019 21:00 Real Betis 1 : 2 Sevilla
10.11.2019 18:30 Getafe 0 : 0 Osasuna
10.11.2019 12:00 Mallorca 3 : 1 Villarreal
10.11.2019 13:30 Borussia M'gladbach 3 : 1 Werder Bremen
10.11.2019 15:30 Wolfsburg 0 : 2 Bayer Leverkusen
10.11.2019 18:00 Freiburg 1 : 0 Eintracht
10.11.2019 12:30 Cagliari 5 : 2 Fiorentina
10.11.2019 20:45 Juventus 1 : 0 Milan
10.11.2019 15:00 Lazio 4 : 2 Lecce
10.11.2019 18:00 Parma 2 : 0 Roma
10.11.2019 15:00 Sampdoria 0 : 0 Atalanta
10.11.2019 15:00 Udinese 0 : 0 SPAL
10.11.2019 21:00 Olympique Marseille 2 : 1 Olympique Lyonnais
10.11.2019 17:00 Montpellier 3 : 0 Toulouse
10.11.2019 15:00 Rennes 3 : 1 Amiens SC
10.11.2019 17:05 Nantes 2 : 3 Saint-Étienne
10.11.2019 11:00 Čelik 4 : 5 Brotnjo
10.11.2019 13:30 Libero 14 : 0 ŽFK Sarajevo
10.11.2019 12:00 Podgrmeč 2 : 3 Jedinstvo
10.11.2019 12:00 Sloga 5 : 3 Orašje
10.11.2019 12:00 Drina 3 : 0 Radnički
10.11.2019 12:00 Podrinje 1 : 4 Tuzla Siti
10.11.2019 12:00 Sloga (T) 0 : 0 Gradina
10.11.2019 12:00 Budućnost 1 : 0 Bosna
10.11.2019 13:30 Rudar 6 : 2 Olimp
10.11.2019 13:30 Famos 1 : 6 Sarajevo
10.11.2019 13:30 UNIS 0 : 4 Goražde
10.11.2019 13:30 FK Vitez 2 : 4 Novi Travnik
10.11.2019 13:30 Čelik 2 : 0 Žepče
10.11.2019 13:30 Iskra 1 : 4 NK Vitez
10.11.2019 13:00 Željezničar 0 : 3 Sarajevo
10.11.2019 14:00 Mladost 0 : 4 Zrinjski
10.11.2019 10:00 Krupa 6 : 0 Krajina
10.11.2019 10:00 Metalleghe BSI 0 : 0 Rudar Prijedor
10.11.2019 10:00 Podgrmeč 11 : 0 Jedinstvo
10.11.2019 10:00 Sloga 9 : 0 Orašje
10.11.2019 10:00 Drina 9 : 0 Radnički
10.11.2019 10:00 Podrinje 1 : 4 Tuzla City
10.11.2019 10:00 Sloga(T) 0 : 3 Gradina
10.11.2019 10:00 Budućnost 2 : 0 Bosna
10.11.2019 11:00 Rudar 8 : 0 Olimp
10.11.2019 11:00 Famos 0 : 6 Sarajevo
10.11.2019 11:00 UNIS 7 : 1 Goražde
10.11.2019 11:00 Slavija 7 : 0 Bosna
10.11.2019 11:00 FK Vitez 0 : 9 Novi Travnik
10.11.2019 10:00 Borac 1 : 2 Travnik
10.11.2019 11:00 Iskra 2 : 2 NK Vitez
10.11.2019 11:30 Sloboda 2 : 2 Borac
10.11.2019 11:30 Sloga (S) 0 : 5 FSA Prijedor
10.11.2019 11:30 Sloga (T) 3 : 4 Ljubić
10.11.2019 14:00 SFK 2000 3 : 2 Široki Brijeg
10.11.2019 11:00 Željezničar 1 : 2 Sarajevo
10.11.2019 14:00 Mladost 1 : 2 Zrinjski
10.11.2019 09:00 Borac 0 : 6 Kozara
10.11.2019 10:00 Sloboda 0 : 1 Borac
10.11.2019 10:00 Sloga (S) 0 : 9 FSA Prijedor
10.11.2019 10:00 Sloga (T) 2 : 3 Ljubić
10.11.2019 10:30 Borac 2 : 1 Kozara

Futsal

10.11.2019 19:00 Mostar SG 3 : 3 Brotnjo
10.11.2019 20:00 Centar 8 : 7 Sloga
10.11.2019 20:00 Beli anđeo 8 : 2 Zrinjski
10.11.2019 20:00 Glasinac 1 : 4 Policajac
10.11.2019 20:00 Šampion 1 : 6 Nevesinje
10.11.2019 20:00 Doboj 4 : 1 Čelinac
10.11.2019 19:30 Iskra Vrbas 8 : 3 Drina
10.11.2019 18:00 Sparta 0 : 6 Čulin Mlin
10.11.2019 18:30 Hercegovina 5 : 3 Mostarske Kiše
10.11.2019 15:30 Rudnik 3 : 1 Bubamara
10.11.2019 21:00 Lux 1 : 5 Bosna Kompred
10.11.2019 19:00 Klanac 4 : 5 Bašigovci
10.11.2019 19:00 Posavina 10 : 5 Brčko

Košarka

10.11.2019 20:00 Koper Primorska 67 : 90 Cedevita Olimpija
10.11.2019 19:00 Mladost 55 : 73 Široki
10.11.2019 18:00 Spars 78 : 70 Sloboda
10.11.2019 18:00 Prijedor Spartak 87 : 81 Sloboda 73
10.11.2019 19:00 Drina-Princip 74 : 62 HEO
10.11.2019 Una 49 : 86 SKK Borac 1947
10.11.2019 Mladost Bulldogs 68 : 42 Ušće
10.11.2019 Rudar 81 : 73 Best
10.11.2019 Ozren 73 : 68 Zvornik Basket
10.11.2019 18:00 Brčanka 74 : 54 Konjic
10.11.2019 17:00 Leotar 03 84 : 78 Play Off Ultra
10.11.2019 16:00 Čelik 85 : 33 Igman

Odbojka

10.11.2019 16:00 Drina 3 : 0 Majevica
10.11.2019 15:30 Crvena zvijezda 0 : 3 Ljubinje
10.11.2019 18:00 Gradina-Herceg 3 : 0 7 Lukavac
10.11.2019 18:00 Olovo 3 : 0 Mladost
10.11.2019 16:00 Ilijaš 3 : 0 Block Out
10.11.2019 14:00 Glasinac 3 : 0 Hercegovac
10.11.2019 13:00 Crvena zvijezda 3 : 1 Jahorina
10.11.2019 14:00 ŽOK Leotar 1 : 3 Slavija
10.11.2019 13:30 Borac 3 : 0 Pliva
10.11.2019 13:00 Mladost 0 : 3 Bratunac
10.11.2019 15:00 Rudo 0 : 3 Libero
10.11.2019 14:00 Bihać 2 : 3 Kakanj
10.11.2019 12:00 Žepče 1 : 3 Napredak
10.11.2019 13:00 Centar ORT 2 : 3 Troglav
10.11.2019 14:30 Igman 3 : 0 SA Volley
10.11.2019 13:00 Alipašino Polje 3 : 0 Čapljina
10.11.2019 18:00 Ilijaš 3 : 1 Ilidža
10.11.2019 17:30 Lukavac 3 : 1 Sloboda 2
10.11.2019 14:00 Lami 0 : 3 Stars
10.11.2019 16:00 Željezara 3 : 0 Turbina
10.11.2019 17:00 Vogošća 3 : 0 Student

Rukomet

10.11.2019 18:00 Sloboda 31 : 24 Sloga (GV-U)
10.11.2019 18:00 Srbac 23 : 25 Hercegovina
10.11.2019 17:30 Čelinac 41 : 34 Srednjoškolac
10.11.2019 16:00 Sloboda 2 32 : 27 Krajina
10.11.2019 18:00 Čelik 30 : 27 Gradačac
10.11.2019 16:00 Bosna TS 28 : 40 Kakanj
10.11.2019 17:00 Žepče 30 : 42 Krivaja
10.11.2019 17:00 Donji Vakuf 26 : 40 Briješće
10.11.2019 17:00 Bosna 31 : 28 Izviđač CO 2
10.11.2019 16:00 Radnički 33 : 28 Velež
10.11.2019 17:00 Bihać 33 : 25 Goražde 2

Vaterpolo

10.11.2019 Valis 24 : 5 ŽAK
10.11.2019 Wind Sport 9 : 18 Proleter