XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
82 utakmica za dan Subota, 15 Avgust 2020


Fudbal

15.08
15:00
Newcastle United
West Ham United
2
4
15.08.2020 15:00 2 : 4
15.08
17:30
Tottenham Hotspur
Manchester City
1
0
15.08.2020 17:30 1 : 0
15.08
17:30
Jezero
Rudar
1
0
15.08.2020 17:30 1 : 0
15.08
20:00
Zeta
Iskra
0
1
15.08.2020 20:00 0 : 1
15.08
20:00
Sutjeska
OFK Petrovac
3
3
15.08.2020 20:00 3 : 3
15.08
20:00
Podgorica
OFK Titograd
2
0
15.08.2020 20:00 2 : 0
15.08
17:30
Famos
Vlasenica
2
0
15.08.2020 17:30 2 : 0
15.08
17:30
Mladost (Gacko)
Romanija
4
2
15.08.2020 17:30 4 : 2
15.08
17:30
Trebava
Vu─Źijak
6
2
15.08.2020 17:30 6 : 2
15.08
17:30
Torpedo
13 Skojevki
3
4
15.08.2020 17:30 3 : 4
15.08
19:30
┼Żupa
Sloboda
3
2
15.08.2020 19:30 3 : 2
15.08
17:30
Igman
Travnik
0
0
15.08.2020 17:30 0 : 0
15.08
17:30
Gora┼żde
Budu─çnost
3
2
15.08.2020 17:30 3 : 2
15.08
17:30
Orašje
Bratstvo
2
2
15.08.2020 17:30 2 : 2
15.08
17:30
Jedinstvo
Zvijezda
1
0
15.08.2020 17:30 1 : 0
15.08
17:30
Mramor
Radni─Źki
0
6
15.08.2020 17:30 0 : 6
15.08
17:30
Lokomotiva
Od┼żak 102
4
2
15.08.2020 17:30 4 : 2
15.08
17:30
Bosna (K)
Gradina
2
4
15.08.2020 17:30 2 : 4
15.08
17:30
Mladost
Orahovica 74
2
2
15.08.2020 17:30 2 : 2
15.08
17:30
Rudar
Krivaja
0
1
15.08.2020 17:30 0 : 1
15.08
17:30
UNIS
Kolina
1
0
15.08.2020 17:30 1 : 0
15.08
17:30
Omladinac
Bajer 99
2
2
15.08.2020 17:30 2 : 2
15.08
17:30
Klju─Ź
Borac
1
2
15.08.2020 17:30 1 : 2
15.08
17:30
Mladost
Bratstvo
3
1
15.08.2020 17:30 3 : 1
15.08
19:00
Novi Pazar
Javor Matis
2
3
15.08.2020 19:00 2 : 3
15.08
19:00
Radnik
Partizan
0
2
15.08.2020 19:00 0 : 2
15.08
17:00
In─Ĺija
Napredak
1
0
15.08.2020 17:00 1 : 0
15.08
19:00
Zlatibor
─îukari─Źki
1
5
15.08.2020 19:00 1 : 5
15.08
19:00
Radni─Źki (N)
Ma─Źva
1
0
15.08.2020 19:00 1 : 0
15.08
17:00
RFK Grafi─Źar
Dinamo
2
0
15.08.2020 17:00 2 : 0
15.08
17:00
Kabel
GFK Dubo─Źica
3
1
15.08.2020 17:00 3 : 1
15.08
17:00
Radni─Źki 1923
┼Żelezni─Źar (P)
3
1
15.08.2020 17:00 3 : 1
15.08
17:00
Zemun
Trayal
3
1
15.08.2020 17:00 3 : 1
15.08
17:00
Loznica
Kolubara
4
2
15.08.2020 17:00 4 : 2
15.08
17:30
Mladost
Tuzla City
2
5
15.08.2020 17:30 2 : 5
15.08
17:30
Olimpik
Sarajevo
1
3
15.08.2020 17:30 1 : 3
15.08
17:30
Vele┼ż
Krupa
2
0
15.08.2020 17:30 2 : 0
15.08
17:30
Radnik
Široki Brijeg
1
1
15.08.2020 17:30 1 : 1
15.08
17:30
Sloboda
┼Żeljezni─Źar
0
2
15.08.2020 17:30 0 : 2
15.08
17:00
Slavija
Borac
1
1
15.08.2020 17:00 1 : 1
15.08
17:00
Jedinstvo
Leotar
0
1
15.08.2020 17:00 0 : 1
15.08
17:00
Ljubi─ç
Tekstilac
4
0
15.08.2020 17:00 4 : 0
15.08
17:00
Podrinje
Drina
0
0
15.08.2020 17:00 0 : 0
15.08
17:00
Kozara
Modri─Źa
1
1
15.08.2020 17:00 1 : 1
15.08
17:00
Sloga
Zvijezda 09
1
3
15.08.2020 17:00 1 : 3
15.08
17:00
Rudar Prijedor
Sutjeska
2
1
15.08.2020 17:00 2 : 1
15.08
17:00
Sloboda
┼Żeljezni─Źar
1
0
15.08.2020 17:00 1 : 0
15.08
21:00
Manchester City
Olympique Lyonnais
1
3
15.08.2020 21:00 1 : 3
15.08
10:00
Borac
Krupa
3
0
15.08.2020 10:00 3 : 0
15.08
12:00
Novi Grad
Rudar (B)
1
3
15.08.2020 12:00 1 : 3
15.08
12:00
─îelik
Romari
0
2
15.08.2020 12:00 0 : 2
15.08
12:00
Radnik
Borac
1
2
15.08.2020 12:00 1 : 2
15.08
12:00
TOŠK
Iskra
1
3
15.08.2020 12:00 1 : 3
15.08
12:00
Kiseljak
Fortuna
3
1
15.08.2020 12:00 3 : 1
15.08
12:00
┼Żep─Źe
Travnik
1
0
15.08.2020 12:00 1 : 0
15.08
17:30
Radnik
Zrinjski
0
3
15.08.2020 17:30 0 : 3
15.08
17:30
Olimpik
Krupa
1
0
15.08.2020 17:30 1 : 0
15.08
15:00
Tuzla Siti
Sarajevo
1
2
15.08.2020 15:00 1 : 2
15.08
10:00
Novi Grad
Rudar (B)
7
1
15.08.2020 10:00 7 : 1
15.08
10:00
Slavija
Famos (H)
4
1
15.08.2020 10:00 4 : 1
15.08
10:00
─îelik
Romari
1
2
15.08.2020 10:00 1 : 2
15.08
10:00
Radnik
Borac
3
3
15.08.2020 10:00 3 : 3
15.08
10:00
TOŠK
Iskra
1
3
15.08.2020 10:00 1 : 3
15.08
10:00
Kiseljak
Fortuna
4
0
15.08.2020 10:00 4 : 0
15.08
10:00
┼Żep─Źe
Travnik
1
2
15.08.2020 10:00 1 : 2
15.08
15:30
Radnik
Zrinjski
1
3
15.08.2020 15:30 1 : 3
15.08
15:30
Olimpik
Krupa
1
0
15.08.2020 15:30 1 : 0
15.08
13:00
Tuzla City
Sarajevo
2
1
15.08.2020 13:00 2 : 1
15.08
11:00
Zvijezda
Eurogol
0
3
15.08.2020 11:00 0 : 3
15.08
10:00
Zvijezda
Eurogol
3
0
15.08.2020 10:00 3 : 0
15.08
17:00
Sloga
Crvena zvezda
1
1
15.08.2020 17:00 1 : 1
15.08
17:00
TSC
Zemun
1
0
15.08.2020 17:00
TSC
1 : 0
15.08
17:00
Vojvodina
Spartak
1
5
15.08.2020 17:00 1 : 5
15.08
19:00
Kolubara
Mašinac Trejs
0
3
15.08.2020 19:00 0 : 3
15.08
17:30
Po┼żarevac
Radni─Źki 1923
4
2
15.08.2020 17:30 4 : 2
15.08
17:00
Moskva
┼ŻGFK Lavice Dubo─Źica
0
0
15.08.2020 17:00 0 : 0
15.08
11:00
Spartak DOO
Jedinstvo 2014
3
1
15.08.2020 11:00 3 : 1
15.08
13:30
Radni─Źki 2012
Majdanpek
3
5
15.08.2020 13:30 3 : 5
15.08
17:00
Napredak Junior 2018
┼ŻFU Zvezda B 2018
0
2
15.08.2020 17:00 0 : 2
15.08
18:00
Radnik Bumerang
Modri─Źa
4
1
15.08.2020 18:00 4 : 1
15.08
17:00
Iskra
SFK 2000
0
10
15.08.2020 17:00 0 : 10
15.08
12:00
Fortuna
Emina
2
5
15.08.2020 12:00 2 : 5