XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 100 utakmica za dan
Nedelja, 16 Avgust 2020


Fudbal

Proleter
Dvorovi
1 : 2
Mladost (Rogatica)
Rogatica
16.08.2020 17:30
Proleter
1 : 2
Mladost (Rogatica)
Glasinac 2011
Sokolac
2 : 1
Jedinstvo
Brodac
16.08.2020 17:30
Glasinac 2011
2 : 1
Jedinstvo
Milići
Milići
3 : 0
Stakorina
Čajniče
16.08.2020 17:30
Milići
3 : 0
Stakorina
Ilićka 01
Brčko
3 : 2
Drina HE
ViŔegrad
16.08.2020 17:30
Ilićka 01
3 : 2
Drina HE
Velež
Nevesinje
5 : 1
Bratstvo
Bratunac
16.08.2020 17:30
Velež
5 : 1
Bratstvo
Budućnost
Pilica
1 : 0
Guber
Srebrenica
16.08.2020 17:30
Budućnost
1 : 0
Guber
Sloga (Dugo Polje)
Dugo Polje
3 : 2
Hajduk (Kožuhe)
Kožuhe
16.08.2020 17:30
Sloga (Dugo Polje)
3 : 2
Hajduk (Kožuhe)
Borac
Lužani
2 : 1
Crvena zvijezda
Obudovac
16.08.2020 17:30
Borac
2 : 1
Crvena zvijezda
Sloga (JakeÅ”)
JakeÅ”
3 : 0
Željezničar
Doboj
16.08.2020 17:30
Sloga (JakeÅ”)
3 : 0
Željezničar
Zvijezda
Kakmuž
1 : 2
NaŔa krila
Kostajnica
16.08.2020 17:30
Zvijezda
1 : 2
NaŔa krila
Ukrina
Čečava
3 : 0
Hajduk (BatkuŔa)
BatkuŔa
16.08.2020 17:30
Ukrina
3 : 0
Hajduk (BatkuŔa)
Skugrić
Skugrić
1 : 0
Rudanka
Rudanka
16.08.2020 17:30
Skugrić
1 : 0
Rudanka
Ozren
Petrovo
2 : 1
Vranjak
Vranjak
16.08.2020 17:30
Ozren
2 : 1
Vranjak
Tabanci
Tabanci
1 : 0
Lokanj
Lokanj
16.08.2020 17:30
Tabanci
1 : 0
Lokanj
Jedinstvo
Roćević
2 : 3
Rudar 1925
Ugljevik
16.08.2020 17:30
Jedinstvo
2 : 3
Rudar 1925
Sloboda
Donji Zagoni
2 : 2
Podrinje
TrÅ”ić
16.08.2020 17:30
Sloboda
2 : 2
Podrinje
OFK Janja 2009
Janja
1 : 0
Omladinac
Potočari
16.08.2020 17:30
OFK Janja 2009
1 : 0
Omladinac
Partizan
Donja Trnova
0 : 1
Sloga
Gornje Crnjelovo
16.08.2020 17:30
Partizan
0 : 1
Sloga
Lokomotiva
Brčko
3 : 0
Čelopek
Čelopek
16.08.2020 17:30
Lokomotiva
3 : 0
Čelopek
Mladost
Bogutovo Selo
0 : 3
OFK Šekovići
Šekovići
16.08.2020 17:30
Mladost
0 : 3
OFK Šekovići
OFK Trnovica
Trnovica
8 : 1
Zadrugar
Donje Crnjelovo
16.08.2020 17:30
OFK Trnovica
8 : 1
Zadrugar
Kozara
Turjak
2 : 1
Biseri
Čatrnja
16.08.2020 17:30
Kozara
2 : 1
Biseri
Borac (Å ibovska)
Å ibovska
2 : 0
Polet
Elezagići
16.08.2020 17:30
Borac (Å ibovska)
2 : 0
Polet
Kalemi
Trebovljani
2 : 3
Omladinac
Brestovčina
16.08.2020 17:30
Kalemi
2 : 3
Omladinac
Potkozarje
Aleksandrovac
5 : 1
Laminci
Laminci
16.08.2020 17:30
Potkozarje
5 : 1
Laminci
Mladi KrajiŔnik
Kukulje
3 : 2
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
16.08.2020 17:30
Mladi KrajiŔnik
3 : 2
Sloga DIPO
Obradovac
GradiŔka
1 : 0
Borac (MaÅ”ići)
MaÅ”ići
16.08.2020 17:30
Obradovac
1 : 0
Borac (MaÅ”ići)
Trebavac
Vranjak
3 : 1
Crvena zvijezda
Gajevi
16.08.2020 17:30
Trebavac
3 : 1
Crvena zvijezda
Skugrić 1964
MiÅ”ići-Potpolje
3 : 2
Sloga 73
Ždreban
16.08.2020 17:30
Skugrić 1964
3 : 2
Sloga 73
Posavina
MiloŔevac
0 : 1
Omladinac
Modriča
16.08.2020 17:30
Posavina
0 : 1
Omladinac
Zadrugar
Tarevci
1 : 1
Crkvina
Crkvina
16.08.2020 17:30
Zadrugar
1 : 1
Crkvina
Dobor
Modriča
3 : 2
Partizan
Koprivna
16.08.2020 17:30
Dobor
3 : 2
Partizan
Bratstvo
Donja Dubica
4 : 2
Budućnost
Gornja Slatina
16.08.2020 17:30
Bratstvo
4 : 2
Budućnost
Pelagićevo
Pelagićevo
4 : 2
Kladari Gornji
Kladari Gornji
16.08.2020 17:30
Pelagićevo
4 : 2
Kladari Gornji
Borac
Ražljevo
2 : 0
Budućnost Red Star
Vučilovac
16.08.2020 18:00
Borac
2 : 0
Budućnost Red Star
Mladost (Sandići)
Sandići
3 : 5
Gredice
Gredice
16.08.2020 18:00
Mladost (Sandići)
3 : 5
Gredice
Mladost 2003
Popovo Polje
7 : 3
Mladost (Lončari)
Lončari
16.08.2020 18:00
Mladost 2003
7 : 3
Mladost (Lončari)
Strijelac
Tutnjevac
5 : 2
Jugović
Gredice
16.08.2020 18:00
Strijelac
5 : 2
Jugović
Majevica
Lopare
6 : 0
Zadrugar
Bukvik
16.08.2020 18:00
Majevica
6 : 0
Zadrugar
Crvena zvijezda
Donji Žabar
2 : 0
Slijepčevići
Slijepčevići
16.08.2020 18:00
Crvena zvijezda
2 : 0
Slijepčevići
OFK Brezik
Gornji Brezik
5 : 0
Grčica
Brčko
16.08.2020 18:00
OFK Brezik
5 : 0
Grčica
Obilić
KrepÅ”ić
3 : 1
Jedinstvo
KoretaŔi
16.08.2020 18:00
Obilić
3 : 1
Jedinstvo
GOÅ K
Gabela
1 : 0
Čapljina
Čapljina
16.08.2020 17:30
GOÅ K
1 : 0
Čapljina
Radnik
Hadžići
1 : 3
Rudar
Kakanj
16.08.2020 17:30
Radnik
1 : 3
Rudar
PosuŔje
PosuŔje
2 : 0
Slaven
Živinice
16.08.2020 17:30
PosuŔje
2 : 0
Slaven
Vis Simm Bau
Kosova
2 : 1
TOÅ K
TeŔanj
16.08.2020 17:30
Vis Simm Bau
2 : 1
TOÅ K
Dinamo
Donja Mahala
1 : 0
Prokosovići
Prokosovići
16.08.2020 17:30
Dinamo
1 : 0
Prokosovići
Gornji Rahić
Gornji Rahić
5 : 0
Priluk
Priluk
16.08.2020 17:30
Gornji Rahić
5 : 0
Priluk
Svatovac
Poljice
2 : 0
Bosna (M)
Mionica
16.08.2020 17:30
Svatovac
2 : 0
Bosna (M)
Seona
Seona
1 : 0
DizdaruŔa
Brčko
16.08.2020 17:30
Seona
1 : 0
DizdaruŔa
Stupčanica
Olovo
1 : 0
MoŔevac
MoŔevac
16.08.2020 17:30
Stupčanica
1 : 0
MoŔevac
Azot
Vitkovići
0 : 3
Borac
Jelah
16.08.2020 17:30
Azot
0 : 3
Borac
IlijaÅ”
IlijaÅ”
2 : 3
Usora
Žabljak-Usora
16.08.2020 17:30
IlijaÅ”
2 : 3
Usora
SAÅ K Napredak
Sarajevo
0 : 3
Bosna
Visoko
16.08.2020 17:30
SAÅ K Napredak
0 : 3
Bosna
Pobjeda
TeŔanjka
1 : 0
MoŔćanica
Sarajevo
16.08.2020 17:30
Pobjeda
1 : 0
MoŔćanica
Natron
Maglaj
1 : 1
Famos
Hrasnica
16.08.2020 17:30
Natron
1 : 1
Famos
Željezničar
Bosanska Krupa
0 : 4
Omladinac 75
Pokoj
16.08.2020 17:30
Željezničar
0 : 4
Omladinac 75
Vojvodina
Novi Sad
3 : 0
Mladost (L)
Lučani
16.08.2020 20:00
Vojvodina
3 : 0
Mladost (L)
Rad
Beograd
1 : 3
Voždovac
Beograd
16.08.2020 20:00
Rad
1 : 3
Voždovac
OFK Bačka
Bačka Palanka
1 : 1
TSC
Bačka Topola
16.08.2020 18:00
OFK Bačka
1 : 1
TSC
Metalac
Gornji Milanovac
1 : 1
Proleter
Novi Sad
16.08.2020 20:00
Metalac
1 : 1
Proleter
IMT
Beograd
0 : 2
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
16.08.2020 17:00
IMT
0 : 2
Radnički (SM)
Radnički (P)
Pirot
1 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
16.08.2020 17:00
Radnički (P)
1 : 1
Sloga (K)
Borac
Banja Luka
1 : 0
Zrinjski
Mostar
16.08.2020 17:30
Borac
1 : 0
Zrinjski
Zvijezda 09
Etno selo StaniÅ”ić
3 : 0
Rudar Prijedor
Prijedor
16.08.2020 16:30
Zvijezda 09
3 : 0
Rudar Prijedor
Željezničar Sport team
Banja Luka
1 : 2
Sarajevo
Sarajevo
16.08.2020 16:30
Željezničar Sport team
1 : 2
Sarajevo
Olimpik
Sarajevo
1 : 3
Velež
Mostar
16.08.2020 16:30
Olimpik
1 : 3
Velež
Mladost
Donji Kakanj
0 : 1
Zrinjski
Mostar
16.08.2020 17:00
Mladost
0 : 1
Zrinjski
Željezničar
Sarajevo
0 : 1
Sloboda
Tuzla
16.08.2020 16:00
Željezničar
0 : 1
Sloboda
IlijaÅ”
IlijaÅ”
4 : 1
UNIS
VogoŔća
16.08.2020 12:00
IlijaÅ”
4 : 1
UNIS
Željezničar
Sarajevo
2 : 1
Igman
Ilidža
16.08.2020 12:00
Željezničar
2 : 1
Igman
Bosna
Visoko
1 : 3
Sutjeska
Foča
16.08.2020 12:00
Bosna
1 : 3
Sutjeska
Goražde
Goražde
3 : 4
Rudar (K)
Kakanj
16.08.2020 12:00
Goražde
3 : 4
Rudar (K)
Olimpik
Sarajevo
2 : 0
Sarajevo
Sarajevo
16.08.2020 12:00
Olimpik
2 : 0
Sarajevo
Slavija
Istočno Sarajevo
6 : 0
Famos (H)
Hrasnica
16.08.2020 12:00
Slavija
6 : 0
Famos (H)
Vis Simm Bau
Kosova
4 : 2
NK Vitez
Vitez
16.08.2020 12:00
Vis Simm Bau
4 : 2
NK Vitez
FK Vitez
Vitez
2 : 2
Natron
Maglaj
16.08.2020 12:00
FK Vitez
2 : 2
Natron
Mladost
Donji Kakanj
1 : 1
Sloboda
Tuzla
16.08.2020 12:00
Mladost
1 : 1
Sloboda
Radnik
Hadžići
7 : 2
Olimp
Pale
16.08.2020 10:00
Radnik
7 : 2
Olimp
IlijaÅ”
IlijaÅ”
2 : 1
UNIS
VogoŔća
16.08.2020 10:00
IlijaÅ”
2 : 1
UNIS
Željezničar
Sarajevo
6 : 2
Igman
Ilidža
16.08.2020 10:00
Željezničar
6 : 2
Igman
Bosna
Visoko
2 : 0
Sutjeska
Foča
16.08.2020 10:00
Bosna
2 : 0
Sutjeska
Goražde
Goražde
0 : 3
Rudar (K)
Kakanj
16.08.2020 10:00
Goražde
0 : 3
Rudar (K)
Olimpik
Sarajevo
1 : 5
Sarajevo
Sarajevo
16.08.2020 10:00
Olimpik
1 : 5
Sarajevo
Vis Simm Bau
Kosova
6 : 0
NK Vitez
Vitez
16.08.2020 10:00
Vis Simm Bau
6 : 0
NK Vitez
FK Vitez
Vitez
2 : 1
Natron
Maglaj
16.08.2020 10:00
FK Vitez
2 : 1
Natron
Mladost
Doboj - Kakanj
0 : 4
Sloboda
Tuzla
16.08.2020 10:00
Mladost
0 : 4
Sloboda
Tuzla City
Simin Han
1 : 0
Kolibri
Husino
16.08.2020 11:00
Tuzla City
1 : 0
Kolibri
Slaven
Živinice
0 : 1
Gradina
Srebrenik
16.08.2020 11:00
Slaven
0 : 1
Gradina
Bratstvo
Gračanica
5 : 1
Proleter
Tuzla
16.08.2020 11:00
Bratstvo
5 : 1
Proleter
Budućnost
Banovići
2 : 0
Sloboda
Tuzla
16.08.2020 11:00
Budućnost
2 : 0
Sloboda
Tuzla City
Simin Han
7 : 1
Kolibri
Husino
16.08.2020 10:00
Tuzla City
7 : 1
Kolibri
Slaven
Živinice
2 : 7
Gradina
Srebrenik
16.08.2020 10:00
Slaven
2 : 7
Gradina
Bratstvo
Gračanica
2 : 0
Proleter
Tuzla
16.08.2020 10:00
Bratstvo
2 : 0
Proleter
Budućnost
Banovići
0 : 1
Sloboda
Tuzla
16.08.2020 10:00
Budućnost
0 : 1
Sloboda
Loznica
Loznica
1 : 5
Mačva
Å abac
16.08.2020 11:00
Loznica
1 : 5
Mačva
Heroj Polet
Jajinci
2 : 1
Rad
Beograd
16.08.2020 17:30
Heroj Polet
2 : 1
Rad
SFK 2000
Sarajevo
6 : 0
Iskra
Bugojno
16.08.2020 17:00
SFK 2000
6 : 0
Iskra
Emina
Mostar
6 : 0
Fortuna
Živinice
16.08.2020 17:30
Emina
6 : 0
Fortuna
Modriča Alfa
Modriča
0 : 14
Radnik Bumerang
Bijeljina
16.08.2020 10:00
Modriča Alfa
0 : 14
Radnik Bumerang