XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 330 utakmica za dan
Nedelja, 13 Septembar 2020

Fudbal

13.09.2020 18:00 Široki Brijeg 0 : 1 Željezničar
13.09.2020 16:30 Krupa 2 : 3 Sloboda
13.09.2020 20:00 Tuzla City 1 : 0 Radnik
13.09.2020 18:00 Proleter 0 : 0 Mačva
13.09.2020 18:00 Mladost (L) 2 : 1 OFK Bačka
13.09.2020 18:00 Napredak 1 : 1 Zlatibor
13.09.2020 18:00 Javor Matis 2 : 1 Vojvodina
13.09.2020 16:30 Kabel 2 : 0 IMT
13.09.2020 16:30 Zemun 0 : 0 GFK Dubočica
13.09.2020 16:30 Loznica 0 : 3 Železničar (P)
13.09.2020 16:30 Čelinac 3 : 2 Progres
13.09.2020 16:30 Dubrave 4 : 3 Polet 1926
13.09.2020 16:30 Mladost 1 : 3 OFK Brdo
13.09.2020 16:30 Proleter 3 : 2 Milići
13.09.2020 16:30 Ilićka 01 2 : 0 Mladost (Rogatica)
13.09.2020 16:30 Velež 3 : 1 Jedinstvo
13.09.2020 16:30 Budućnost 1 : 0 Stakorina
13.09.2020 16:30 Romanija 3 : 1 Drina HE
13.09.2020 16:30 Crni vrh 1 : 2 Plamen
13.09.2020 16:30 Sloga Nektar 5 : 2 Svodna
13.09.2020 16:30 Gorica 1 : 0 Krajina
13.09.2020 16:30 Sloga (Dugo Polje) 5 : 0 Borac
13.09.2020 16:30 Sloga (Jakeš) 0 : 1 Trebava
13.09.2020 16:30 Zvijezda 4 : 2 Hajduk (Kožuhe)
13.09.2020 16:30 Ukrina 4 : 2 Vučijak
13.09.2020 16:30 Skugrić 3 : 1 Crvena zvijezda
13.09.2020 16:30 Ozren 3 : 3 Željezničar
13.09.2020 16:30 Vranjak 6 : 3 Naša krila
13.09.2020 16:30 Rudanka 3 : 3 Hajduk (Batkuša)
13.09.2020 16:30 Tabanci 3 : 1 Sloboda
13.09.2020 16:30 OFK Janja 2009 0 : 3 Jedinstvo
13.09.2020 16:30 Partizan 4 : 3 Lokanj
13.09.2020 16:30 Lokomotiva 3 : 0 Rudar 1925
13.09.2020 16:30 Mladost 2 : 0 Podrinje
13.09.2020 16:30 OFK Trnovica 2 : 1 Omladinac
13.09.2020 16:30 Zadrugar 0 : 5 Sloga
13.09.2020 16:30 OFK Šekovići 10 : 0 Čelopek
13.09.2020 16:30 Rudo 3 : 2 OFK Podgrab
13.09.2020 16:30 Željeznica 3 : 0 Olimp
13.09.2020 16:30 Moštanica 3 : 2 Ljubija
13.09.2020 16:30 Kozara 4 : 2 Berek 1975
13.09.2020 16:30 Mrakovica 4 : 2 Slaven
13.09.2020 16:30 7. Republika 3 : 0 Radnik Urije
13.09.2020 16:30 Kiseljak 2 : 0 Rudar
13.09.2020 16:30 Gomjenica 2 : 0 Knežopoljac
13.09.2020 16:30 Podgrmeč 1 : 1 Brzi
13.09.2020 16:30 OFK Ravan 3 : 0 Rasavci
13.09.2020 16:30 Kozara 4 : 2 Borac (Šibovska)
13.09.2020 16:30 Potkozarje 1 : 0 Biseri
13.09.2020 16:30 Župa 1 : 2 13 Skojevki
13.09.2020 16:30 Mladi Krajišnik 2 : 1 Polet
13.09.2020 16:30 Obradovac 1 : 0 Omladinac
13.09.2020 16:30 Borac (Mašići) 0 : 1 Laminci
13.09.2020 16:30 Sloga DIPO 1 : 3 Sloboda
13.09.2020 16:30 Polet Krajišnik 1 : 1 OFK Spartak 2013
13.09.2020 16:30 Omladinac 1 : 0 Karanovac
13.09.2020 16:30 Vrbas 1 : 1 Borac
13.09.2020 16:30 Šnjegotina 3 : 0 Mladost
13.09.2020 16:30 Budućnost 6 : 0 Gomionica
13.09.2020 16:30 OFK Banja Luka 0 : 4 Rekreativo
13.09.2020 16:30 Polet 4 : 1 Liješće
13.09.2020 16:30 Ozrenski sokolovi 0 : 0 BSK
13.09.2020 16:30 Borac (Kotorsko) 0 : 3 Rudar
13.09.2020 16:30 Sloga 1 : 7 Mineral
13.09.2020 16:30 Zadrugar 4 : 2 Zborište
13.09.2020 16:30 Crkvina 4 : 1 Budućnost
13.09.2020 16:30 Omladinac 1 : 3 Kladari Gornji
13.09.2020 16:30 Sloga 73 4 : 4 Pelagićevo
13.09.2020 16:30 Crvena zvijezda 4 : 5 Bratstvo
13.09.2020 17:30 Mladost 1 : 2 Dobor
13.09.2020 16:30 Trebavac 1 : 3 Zadrugar
13.09.2020 16:30 Skugrić 1964 3 : 0 Posavina
13.09.2020 16:30 Mladost 2003 3 : 1 Budućnost Red Star
13.09.2020 16:30 Strijelac 3 : 0 Mladost (Sandići)
13.09.2020 16:30 Majevica 0 : 0 Borac
13.09.2020 16:30 Crvena zvijezda 2 : 1 Gredice
13.09.2020 16:30 OFK Brezik 4 : 0 Mladost (Lončari)
13.09.2020 16:30 Obilić 4 : 1 Jugović
13.09.2020 16:30 Jedinstvo 1 : 0 Zadrugar
13.09.2020 16:30 Grčica 2 : 2 Slijepčevići
13.09.2020 16:30 Jedinstvo 4 : 1 Miloš Obilić
13.09.2020 16:30 OFK Magnojević 1 : 2 Obarska
13.09.2020 16:30 Novo doba 1 : 3 Panteri
13.09.2020 16:30 Drina (Batar) 1 : 1 Semberija
13.09.2020 16:30 Priboj 2 : 0 Kolektiv
13.09.2020 16:30 Mladost 2 : 1 Balatun
13.09.2020 16:30 Drina (Amajlije) 2 : 1 Proleter
13.09.2020 16:00 Borac 2 : 2 Jasenica
13.09.2020 16:00 Pecka 1 : 4 Birač
13.09.2020 16:00 Radnički 1 : 2 Jadar
13.09.2020 16:00 Polet 5 : 0 Budućnost
13.09.2020 16:00 Branjevo 4 : 2 Jardan
13.09.2020 16:30 Borac 3 : 1 Bratstvo
13.09.2020 16:30 Budućnost 3 : 0 Polet
13.09.2020 16:30 OFK Nožičko 5 : 1 Milan
13.09.2020 16:30 Vilusi 2 : 2 Stevan Dukić
13.09.2020 16:30 Bratstvo (Kozinci) 5 : 1 Mladost
13.09.2020 16:30 Bratstvo (Orahova) 2 : 2 Ratar
13.09.2020 16:30 Sloga 94 2 : 3 Budućnost
13.09.2020 16:30 Proleter 1 : 5 Magnojević 2001
13.09.2020 16:30 Jedinstvo 2 : 3 Koridor 2011
13.09.2020 10:30 Piperci 0 : 1 Stević Jovan
13.09.2020 16:30 Ljeljenča 1 : 0 Kovačići 08
13.09.2020 16:30 Omladinac 5 : 1 Gorica
13.09.2020 16:30 Modran 2 : 1 Borac
13.09.2020 16:30 Pobjeda 1 : 1 Polet
13.09.2020 16:30 Glogovac 2 : 0 Tavna
13.09.2020 16:30 Sloga 2 : 2 Građanski
13.09.2020 16:30 Crnjelovo 2 : 1 Sava
13.09.2020 10:30 Koridor . Koviljuše 2 : 1 BUK
13.09.2020 11:00 Sloga 3 : 2 Mladen Perić
13.09.2020 16:00 GOŠK 0 : 0 Igman
13.09.2020 16:00 Posušje 3 : 1 Radnik
13.09.2020 16:00 Vis Simm Bau 2 : 1 Čapljina
13.09.2020 16:00 Radnik 1 : 2 NK Vitez
13.09.2020 16:00 Busovača 0 : 1 Rudar
13.09.2020 16:00 Vlašić 1 : 3 NK Iskra
13.09.2020 16:00 Dinamo 4 : 0 Mramor
13.09.2020 16:00 Svatovac 1 : 1 Gornji Rahić
13.09.2020 16:00 Seona 5 : 0 Bosna (Mionica)
13.09.2020 16:00 Dizdaruša 5 : 2 Odžak 102
13.09.2020 16:00 Orahovica 74 0 : 2 Gradina
13.09.2020 16:00 Stupčanica 4 : 0 Azot
13.09.2020 16:00 Ilijaš 2 : 2 Rudar
13.09.2020 16:00 SAŠK Napredak 1 : 2 Moševac
13.09.2020 16:00 Pobjeda 0 : 4 Krivaja
13.09.2020 16:00 Natron 2 : 0 Usora
13.09.2020 16:00 Kolina 2 : 0 Mošćanica
13.09.2020 16:00 Bjelopoljac 1 : 4 Sloga - Ljubuški
13.09.2020 16:00 Kamešnica 0 : 1 Klis
13.09.2020 16:00 Brotnjo 0 : 2 Troglav 1918
13.09.2020 16:00 Rama 1 : 4 Stolac
13.09.2020 16:00 Sloga 1 : 1 Turbina
13.09.2020 16:00 Borac 4 : 0 Bajer 99
13.09.2020 16:00 19 srpanj 3 : 2 Hajduk
13.09.2020 16:00 Vitanovići 78 3 : 1 Napredak
13.09.2020 16:00 Frankopan 1 : 0 Kostrč
13.09.2020 16:00 Sloga 3 : 1 Mladi zadrugar
13.09.2020 16:00 Mladost (Domaljevac) 2 : 1 Mladost (Sibovac)
13.09.2020 16:00 Mladost (Donji Svilaj) 0 : 1 Bok
13.09.2020 15:30 NK Novi Šeher 2 : 0 NK Napredak
13.09.2020 15:30 NK Fortuna 2 : 1 NK Nemila
13.09.2020 15:30 NK Proleter 0 : 1 NK Vareš
13.09.2020 15:00 Pofalićki 6 : 2 Respekt
13.09.2020 15:00 Vratnik 6 : 1 Jedinstvo
13.09.2020 13:30 Stup 0 : 4 Ozren
13.09.2020 10:30 Omadinac 0 : 1 Jug
13.09.2020 11:00 Butmir 1 : 4 Igman
13.09.2020 17:00 El Tarik 4 : 1 Saobraćajac
13.09.2020 16:00 Mladost 2 : 1 Polet
13.09.2020 16:00 Vražići 92 2 : 0 Ingram
13.09.2020 16:00 Omladinac 68 2 : 1 Čelić
13.09.2020 16:00 Mladost (Gornje Živinice) 4 : 1 Trešnjevka
13.09.2020 16:00 Rijeka 3 : 2 Jedinstvo
13.09.2020 16:00 Doboj Istok 0 : 2 Jedinstvo
13.09.2020 17:00 Buna 1 : 5 Blagaj
13.09.2020 17:00 Iskra 2 : 1 Cim
13.09.2020 16:00 OFK Brčko 5 : 1 Mladost
13.09.2020 16:00 Posavina 108 0 : 4 HAŠK Napredak
13.09.2020 16:00 Ravne 3 : 1 Korpar
13.09.2020 16:00 Sloga 6 : 0 Podrinje
13.09.2020 16:00 DSK 2 : 1 Mladost (Doborovci)
13.09.2020 16:00 Polet 4 : 1 BSK
13.09.2020 16:00 Stjepan Polje 3 : 4 Mladost (Puračić)
13.09.2020 16:00 Pribava 1 : 0 Rudar
13.09.2020 16:00 Špionica 1953 1 : 0 Željezničar
13.09.2020 16:00 Bukovik 4 : 2 25 maj
13.09.2020 16:00 Biberovo Polje 2 : 1 Izbor
13.09.2020 16:00 OFK Međiđa 3 : 1 OFK Vida
13.09.2020 16:00 Napredak 2 : 0 12 decembar
13.09.2020 16:00 Voćar 3 : 2 Koraj
13.09.2020 16:00 Sloboda 2 : 0 Željezničar
13.09.2020 16:00 Ograđenovac 3 : 4 Mionica 85
13.09.2020 16:00 Trebava 4 : 1 Graničar
13.09.2020 16:00 Slatina 4 : 1 Rudar
13.09.2020 16:00 Mladost (Suha) 3 : 1 Srnica
13.09.2020 16:00 OFK Tuzla 4 : 0 Napredak
13.09.2020 16:00 Rainci 5 : 0 Budućnost
13.09.2020 16:00 Brčko 72 2 : 3 Brka 1948
13.09.2020 16:00 Posavina 2 : 0 Majevica
13.09.2020 16:00 Sloboda : Zelinja 76
13.09.2020 11:00 Gornje Dubrave 3 : 2 Spreča
13.09.2020 11:00 Mladost 1 : 4 Sapna
13.09.2020 11:00 Radnik 0 : 1 Pasci 78
13.09.2020 17:15 Jedinstvo 2 : 0 Grbalj
13.09.2020 19:00 Kom 3 : 1 Berane
13.09.2020 17:15 Arsenal 2 : 1 Bokelj
13.09.2020 17:15 Igalo 2 : 2 Mornar
13.09.2020 17:15 Ibar 2 : 1 Drezga
13.09.2020 15:00 Angers SCO 1 : 0 Reims
13.09.2020 15:00 Dijon 0 : 2 Brest
13.09.2020 13:00 Lille 1 : 0 Metz
13.09.2020 15:00 Lorient 2 : 3 Lens
13.09.2020 17:00 Monaco 2 : 1 Nantes
13.09.2020 15:00 Nîmes 2 : 4 Rennes
13.09.2020 21:00 PSG 0 : 1 Olympique Marseille
13.09.2020 15:00 West Bromwich Albion 0 : 3 Leicester City
13.09.2020 17:30 Tottenham Hotspur 0 : 1 Everton
13.09.2020 14:00 Deportivo Alavés 0 : 1 Real Betis
13.09.2020 16:00 Real Valladolid 1 : 1 Real Sociedad
13.09.2020 18:30 Villarreal 1 : 1 Huesca
13.09.2020 21:00 Valencia 4 : 2 Levante
13.09.2020 17:00 Radnik Bumerang 1 : 0 Iskra
13.09.2020 16:00 Mladost 0 : 1 Čelik
13.09.2020 16:30 Sana 2014 3 : 0 Sloboda
13.09.2020 16:00 Libero 3 : 0 Brotnjo
13.09.2020 17:00 Kolubara 2 : 2 TSC
13.09.2020 17:00 Radnički 1923 1 : 1 Zemun
13.09.2020 17:00 Spartak DOO 3 : 0 Heroj Polet
13.09.2020 13:00 Radnički 2012 3 : 1 Loznica
13.09.2020 16:00 Napredak Junior 2018 4 : 2 Rad
13.09.2020 17:00 Majdanpek 1 : 0 Jedinstvo 2014
13.09.2020 17:00 Željezničar Sport team 0 : 7 Borac
13.09.2020 17:00 Olimpik 3 : 3 Radnik (H)
13.09.2020 16:00 Mladost 1 : 3 Krupa
13.09.2020 17:30 Zrinjski 1 : 0 Velež
13.09.2020 12:00 Proleter 2 : 0 Ilićka 01
13.09.2020 12:00 Tekstilac Kort 0 : 7 Zvijezda
13.09.2020 12:00 Jedinstvo 6 : 4 Gornji Rahić
13.09.2020 12:00 Orašje 0 : 6 Sloga
13.09.2020 12:00 Mineral 1 : 2 Bratstvo
13.09.2020 12:00 Podrinje 6 : 1 Radnički
13.09.2020 12:00 Budućnost 9 : 0 Sloga
13.09.2020 12:00 Drina 2 : 2 Bosna
13.09.2020 12:00 Slaven 3 : 2 Seona
13.09.2020 12:00 Radnik 2 : 0 Gradina
13.09.2020 12:30 Bosna 2 : 2 Ilijaš
13.09.2020 12:30 Slavija 6 : 0 UNIS
13.09.2020 12:30 Famos (Hrasnica) 3 : 1 Igman
13.09.2020 11:30 Rudar 0 : 3 Sutjeska
13.09.2020 12:30 FK Vitez 1 : 5 Krivaja
13.09.2020 12:30 Fortuna 2 : 2 Borac
13.09.2020 12:00 Kozara 8 : 0 Omarska
13.09.2020 12:00 Ljubić 0 : 3 Krajina
13.09.2020 12:00 Brdo 0 : 7 Podgrmeč
13.09.2020 12:00 Sloboda 0 : 3 Jedinstvo
13.09.2020 12:30 Grude 4 : 0 Brotnjo
13.09.2020 12:30 Stolac 0 : 8 Tomislav
13.09.2020 12:30 Leotar 3 : 0 Igman
13.09.2020 13:30 Sporting 2 : 1 Novi Šeher
13.09.2020 17:00 Don Bosco 5 : 2 Stupčanica
13.09.2020 17:30 Borac 2 : 0 Sarajevo
13.09.2020 19:00 Velež 1 : 4 Olimpik
13.09.2020 10:00 Proleter 0 : 0 Ilićka 01
13.09.2020 10:00 Tekstilac Kort 2 : 1 Zvijezda
13.09.2020 10:00 Jedinstvo 3 : 2 Gornji Rahić
13.09.2020 10:00 Orašje 0 : 6 Sloga
13.09.2020 10:00 Mineral 4 : 0 Bratstvo
13.09.2020 10:00 Podrinje 1 : 2 Radnički
13.09.2020 10:00 Budućnost 3 : 0 Sloga
13.09.2020 10:00 Drina 7 : 0 Bosna
13.09.2020 10:00 Slaven 0 : 2 Seona
13.09.2020 10:00 Zvijezda 09 2 : 0 Gradina
13.09.2020 10:00 Bosna 1 : 1 Ilijaš
13.09.2020 10:00 Goražde 3 : 2 Radnik (H)
13.09.2020 10:00 Slavija 2 : 1 UNIS
13.09.2020 10:00 Famos (Hrasnica) 0 : 3 Igman
13.09.2020 10:00 Rudar 3 : 2 Sutjeska
13.09.2020 10:00 FK Vitez 0 : 2 Krivaja
13.09.2020 10:00 Fortuna 2 : 4 Borac
13.09.2020 10:00 Kozara 2 : 1 Rudar Prijedor
13.09.2020 10:00 Ljubić 1 : 3 Krajina
13.09.2020 10:00 Metalleghe BSI 0 : 2 Željezničar Sport team
13.09.2020 10:00 OFK Brdo 0 : 8 Podgrmeč
13.09.2020 10:00 Sloboda 1 : 2 Jedinstvo
13.09.2020 11:30 FSA Prijedor 1 : 2 Sloga (Srbac)
13.09.2020 10:00 Grude 1 : 1 Brotnjo
13.09.2020 10:00 Stolac 0 : 4 Tomislav
13.09.2020 10:00 Leotar 2 : 0 Igman
13.09.2020 11:00 Famos 1 : 0 Drina He
13.09.2020 16:30 OFK Glasinac 2011 3 : 0 Romanija
13.09.2020 11:00 Jedinstvo 3 : 2 Priboj
13.09.2020 10:00 FK Željezničar 1 3 : 4 FA Akademika
13.09.2020 12:00 FK Radnik Hadžići 5 : 3 NK Ozren
13.09.2020 09:00 ŠF Mlade Nade 1 : 3 FK Dar
13.09.2020 10:00 FK Sarajevo 2 : 2 ŠF Bambinosi
13.09.2020 11:00 Sporting 2 : 0 Novi Šeher
13.09.2020 11:00 Don Bosco 7 : 2 Stupčanica
13.09.2020 11:00 Milići 6 : 0 Vlasenica
13.09.2020 11:00 Bratstvo 8 : 1 Guber
13.09.2020 10:00 Zvijezda 1 : 7 Trebava
13.09.2020 10:00 Vučijak 10 : 1 Hajduk
13.09.2020 10:00 Rudar 6 : 3 Ozren
13.09.2020 10:00 Ukrina 7 : 0 Naša krila
13.09.2020 10:00 Rudanka 1 : 3 Borac
13.09.2020 14:00 Emina 1 : 0 Lokomotiva
13.09.2020 16:00 SFK 2000 9 : 0 Banja Luka
13.09.2020 15:30 Borac 1 : 1 Sarajevo
13.09.2020 17:00 Velež 3 : 2 Olimpik
13.09.2020 09:00 Borac 6 : 0 Borac
13.09.2020 10:00 FSA Prijedor 4 : 1 Sloga (Srbac)
13.09.2020 09:00 Mladost 6 : 1 Progres
13.09.2020 10:00 Lauš 0 : 2 Željezničar Sport tim
13.09.2020 10:00 BSK : Spartak 2013
13.09.2020 09:00 Radnik 0 : 6 Zvijezda 09
13.09.2020 11:00 Famos 1 : 0 Drina HE
13.09.2020 15:00 Glasinac 2011 0 : 5 Romanija
13.09.2020 10:00 Podrinje 2 : 2 Radnički
13.09.2020 10:00 Šekovići 2 : 4 Branjevo
13.09.2020 10:00 Jedinstvo 6 : 2 Priboj
13.09.2020 10:00 Milići 3 : 4 Vlasenica
13.09.2020 10:00 Bratstvo 5 : 1 Guber
13.09.2020 11:30 Ključ 6 : 0 Rudar
13.09.2020 11:30 Omladinac (Sanica) 0 : 4 Mladost 1938
13.09.2020 11:30 Kolibri 0 : 18 Jedinstvo
13.09.2020 11:30 Sloga 1 : 2 Ćoralići
13.09.2020 17:00 Krajišnik 2 : 1 Krajina
13.09.2020 11:30 Željezničar 0 : 4 Mladost
13.09.2020 10:00 Fojnica 0 : 6 Karaula
13.09.2020 10:00 Novi Travnik : Romari
13.09.2020 10:00 Rudar 6 : 2 Lašva
13.09.2020 10:00 Iskra 0 : 4 Travnik
13.09.2020 14:00 Etna 0 : 0 AN Vrbas
13.09.2020 11:30 Čapljina 2 : 4 Blagaj
13.09.2020 11:00 Bratstvo 3 : 0 Kolibri
13.09.2020 11:00 Zvijezda 1 : 1 Gradina
13.09.2020 11:00 Sloboda 6 : 0 Betaklub Tango
13.09.2020 12:30 Željezničar 1 : 3 Sarajevo
13.09.2020 08:30 Bambinosi 6 : 2 Sokolac
13.09.2020 15:00 Slavija 1 : 1 FA Akademika
13.09.2020 20:00 Biser 96 : La Paz
13.09.2020 10:00 Velež 0 : 1 Hercegovac
13.09.2020 10:30 Borac 19 : 0 Borac
13.09.2020 10:00 Bratstvo 6 : 1 Kolibri
13.09.2020 10:00 Bambi 0 : 5 Tuzla Siti
13.09.2020 10:00 Sloboda 3 : 4 Betaklub Tango
13.09.2020 10:00 Eurogol 1 : 4 Eurofudbal
13.09.2020 12:00 Fojnica 0 : 1 Rijeka
13.09.2020 12:00 Iskra 0 : 8 Travnik
13.09.2020 10:00 Sarajevo 2 : 3 Olimp