Svjetsko prvenstvo u nogometu 2022 Kladionica
XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 272 utakmica za dan
Subota, 3 Oktobar 2020


Fudbal

Crystal Palace
London
2 : 2
Leicester City
Leicester
03.10.2020 15:00
Crystal Palace
2 : 2
Leicester City
West Ham United
London
1 : 2
Brentford
Brentford, Middlesex
03.10.2020 15:00
West Ham United
1 : 2
Brentford
Liverpool
Liverpool
2 : 2
Manchester City
Manchester
03.10.2020 17:30
Liverpool
2 : 2
Manchester City
Jedinstvo
Bijelo Polje
0 : 2
Arsenal
Tivat
03.10.2020 15:00
Jedinstvo
0 : 2
Arsenal
Igalo
Herceg Novi
0 : 1
Kom
Podgorica
03.10.2020 15:00
Igalo
0 : 1
Kom
Ibar
Rožaje
1 : 0
Grbalj
Radanovići
03.10.2020 15:00
Ibar
1 : 0
Grbalj
Drezga
Piperi
0 : 1
Berane
Berane
03.10.2020 15:00
Drezga
0 : 1
Berane
Mornar
Bar
1 : 0
Bokelj
Kotor
03.10.2020 15:00
Mornar
1 : 0
Bokelj
Drina HE
Višegrad
3 : 0
Proleter
Dvorovi
03.10.2020 15:30
Drina HE
3 : 0
Proleter
Famos
Vojkovići
2 : 0
Ilićka 01
Brčko
03.10.2020 15:30
Famos
2 : 0
Ilićka 01
Željezničar
Doboj
1 : 5
Hajduk (Batkuša)
Batkuša
03.10.2020 15:30
Željezničar
1 : 5
Hajduk (Batkuša)
Trebava
Osječani
2 : 1
Skugrić
Skugrić
03.10.2020 15:30
Trebava
2 : 1
Skugrić
Rudar 1925
Ugljevik
6 : 1
Zadrugar
Donje Crnjelovo
03.10.2020 15:30
Rudar 1925
6 : 1
Zadrugar
Omladinac
Brestovčina
3 : 2
Sloboda
Donji Podgradci
03.10.2020 15:30
Omladinac
3 : 2
Sloboda
Borac (istočni Drvar)
Istočni Drvar
6 : 1
OFK Banja Luka
Banja Luka
03.10.2020 15:30
Borac (istočni Drvar)
6 : 1
OFK Banja Luka
Milan
Kosjerovo
0 : 5
Borac
Maglajani
03.10.2020 17:00
Milan
0 : 5
Borac
Borac
Trnjaci
1 : 3
OFK Batković
Batković
03.10.2020 15:30
Borac
1 : 3
OFK Batković
Sveti Jovan
Donji Brezik
1 : 3
Krbeti
Krbeti
03.10.2020 11:00
Sveti Jovan
1 : 3
Krbeti
Mladost
Trnjaci
4 : 1
Čelik
Grbavica
03.10.2020 11:00
Mladost
4 : 1
Čelik
Sava 04
Brezovo Polje Selo
2 : 2
Polet
Čović Polje
03.10.2020 11:00
Sava 04
2 : 2
Polet
Zenit
Bijeljina
5 : 1
Crnjelovo
Gornje Crnjelovo
03.10.2020 16:30
Zenit
5 : 1
Crnjelovo
Slaven
Živinice
1 : 1
Budućnost
Banovići
03.10.2020 15:30
Slaven
1 : 1
Budućnost
Travnik
Travnik
1 : 0
Bratstvo
Gračanica
03.10.2020 15:30
Travnik
1 : 0
Bratstvo
Rudar
Kakanj
1 : 0
Zvijezda
Gradačac
03.10.2020 15:30
Rudar
1 : 0
Zvijezda
Čapljina
Čapljina
1 : 1
Jedinstvo
Bihać
03.10.2020 15:30
Čapljina
1 : 1
Jedinstvo
Igman
Konjic
3 : 1
Goražde
Goražde
03.10.2020 15:30
Igman
3 : 1
Goražde
NK Vitez
Vitez
4 : 1
Vlašić
Turbe
03.10.2020 15:30
NK Vitez
4 : 1
Vlašić
Novi Travnik
Novi Travnik
1 : 2
FK Vitez
Vitez
03.10.2020 15:30
Novi Travnik
1 : 2
FK Vitez
Krajišnik
Velika Kladuša
0 : 4
Podgrmeč
Sanski Most
03.10.2020 15:30
Krajišnik
0 : 4
Podgrmeč
Vitez
Bužim
0 : 5
Sloga
Bosanska Otoka
03.10.2020 15:30
Vitez
0 : 5
Sloga
Odžak 102
Odžak
3 : 0
Dinamo
Donja Mahala
03.10.2020 15:30
Odžak 102
3 : 0
Dinamo
Bosna (M)
Mionica
1 : 4
Gradina
Srebrenik
03.10.2020 15:30
Bosna (M)
1 : 4
Gradina
Radnički
Lukavac
6 : 1
Orahovica 74
Orahovica
03.10.2020 15:30
Radnički
6 : 1
Orahovica 74
Mramor
Mramor
4 : 2
Bosna (K)
Kalesija
03.10.2020 15:30
Mramor
4 : 2
Bosna (K)
Bosna
Visoko
0 : 0
Stupčanica
Olovo
03.10.2020 15:30
Bosna
0 : 0
Stupčanica
Krivaja
Zavidovići
1 : 1
Famos
Hrasnica
03.10.2020 15:30
Krivaja
1 : 1
Famos
Rudar
Breza
3 : 1
UNIS
Vogošća
03.10.2020 15:30
Rudar
3 : 1
UNIS
Tomislav
Tomislavgrad
3 : 3
Bjelopoljac
Bijelo Polje-Potoci
03.10.2020 15:30
Tomislav
3 : 3
Bjelopoljac
Sloga (P)
Prud
3 : 5
Vitanovići 78
Vitanovići
03.10.2020 15:30
Sloga (P)
3 : 5
Vitanovići 78
Mladost
Župča
9 : 0
Omadinac
Doglodi-Stup
03.10.2020 10:00
Mladost
9 : 0
Omadinac
Cim
Cim
1 : 5
Međugorje
Međugorje
03.10.2020 14:30
Cim
1 : 5
Međugorje
Kruševo
Kruševo
1 : 2
Višići
Višići
03.10.2020 14:30
Kruševo
1 : 2
Višići
Omazići 1937
Omazići
3 : 1
Mladost (Suha)
Suha
03.10.2020 15:00
Omazići 1937
3 : 1
Mladost (Suha)
Mladost (Solina)
Solina
3 : 0
Slatina
Bašigovci
03.10.2020 15:00
Mladost (Solina)
3 : 0
Slatina
Sapna
Sapna
4 : 0
Bijeljevac
Miljanovci
03.10.2020 15:30
Sapna
4 : 0
Bijeljevac
Spreča
Donji Rainci
0 : 2
Memići
Memići
03.10.2020 15:30
Spreča
0 : 2
Memići
Proleter
Slavinovići
1 : 1
Radnik 2018
Lipnica
03.10.2020 15:30
Proleter
1 : 1
Radnik 2018
Borac
Kovači
2 : 3
Metalac
Živinice
03.10.2020 15:30
Borac
2 : 3
Metalac
Oskova
Oskova
3 : 0
Konjuh
Kladanj
03.10.2020 15:30
Oskova
3 : 0
Konjuh
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 1
Vojvodina
Novi Sad
03.10.2020 16:00
Novi Pazar
3 : 1
Vojvodina
OFK Bačka
Bačka Palanka
2 : 2
Javor Matis
Ivanjica
03.10.2020 16:00
OFK Bačka
2 : 2
Javor Matis
Metalac
Gornji Milanovac
1 : 1
Partizan
Beograd
03.10.2020 18:00
Metalac
1 : 1
Partizan
Mačva
Šabac
0 : 2
Voždovac
Beograd
03.10.2020 16:00
Mačva
0 : 2
Voždovac
Spartak ŽK
Subotica
4 : 2
Čukarički
Beograd
03.10.2020 16:00
Spartak ŽK
4 : 2
Čukarički
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 0
Dinamo
Vranje
03.10.2020 15:00
Radnički 1923
2 : 0
Dinamo
Borac 1926
Čačak
3 : 1
Radnički (P)
Pirot
03.10.2020 18:00
Borac 1926
3 : 1
Radnički (P)
GFK Jagodina
Jagodina
1 : 0
Železničar (P)
Pančevo
03.10.2020 15:00
GFK Jagodina
1 : 0
Železničar (P)
Arsenal
London
2 : 1
Sheffield United
Sheffield
03.10.2020 16:00
Arsenal
2 : 1
Sheffield United
Aston Villa
Birmingem
7 : 2
Liverpool
Liverpool
03.10.2020 16:00
Aston Villa
7 : 2
Liverpool
Chelsea
London
4 : 0
Crystal Palace
London
03.10.2020 16:00
Chelsea
4 : 0
Crystal Palace
Everton
Liverpool
4 : 2
Brighton
Brighton
03.10.2020 16:00
Everton
4 : 2
Brighton
Leeds United
Leeds
1 : 1
Manchester City
Manchester
03.10.2020 16:00
Leeds United
1 : 1
Manchester City
Leicester City
Leicester
0 : 3
West Ham United
London
03.10.2020 16:00
Leicester City
0 : 3
West Ham United
Manchester United
Manchester
1 : 6
Tottenham Hotspur
London
03.10.2020 16:00
Manchester United
1 : 6
Tottenham Hotspur
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
3 : 1
Burnley
Burnley
03.10.2020 16:00
Newcastle United
3 : 1
Burnley
Southampton
Southampton
2 : 0
West Bromwich Albion
West Bromwich
03.10.2020 16:00
Southampton
2 : 0
West Bromwich Albion
Wolverhampton
Wolverhampton
1 : 0
Fulham
London
03.10.2020 16:00
Wolverhampton
1 : 0
Fulham
Norwich City
Norwich
0 : 1
Derby County
Derby
03.10.2020 13:30
Norwich City
0 : 1
Derby County
Blackburn Rovers
Blackburn
0 : 0
Cardiff City
Cardiff
03.10.2020 16:00
Blackburn Rovers
0 : 0
Cardiff City
Luton Town
Luton
2 : 0
Wycombe Wanderers
High Wycombe
03.10.2020 16:00
Luton Town
2 : 0
Wycombe Wanderers
Middlesbrough
Middlesbrough
2 : 1
Barnsley
Barnsley
03.10.2020 16:00
Middlesbrough
2 : 1
Barnsley
Nottingham Forest
Nottingham
1 : 2
Bristol City
Bristol
03.10.2020 16:00
Nottingham Forest
1 : 2
Bristol City
Reading
Reading
1 : 0
Watford
Watford
03.10.2020 16:00
Reading
1 : 0
Watford
Rotherham United
Rotherham
1 : 1
Huddersfield Town
Huddersfield
03.10.2020 16:00
Rotherham United
1 : 1
Huddersfield Town
Sheffield Wednesday
Sheffield
1 : 1
Queens Park Rangers
London
03.10.2020 16:00
Sheffield Wednesday
1 : 1
Queens Park Rangers
Swansea City
Swansea
2 : 1
Millwall
London
03.10.2020 16:00
Swansea City
2 : 1
Millwall
Atletico Madrid
Madrid
0 : 0
Villarreal
Villarreal
03.10.2020 16:00
Atletico Madrid
0 : 0
Villarreal
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
3 : 0
Getafe
Getafe (Madrid)
03.10.2020 18:30
Real Sociedad
3 : 0
Getafe
Valencia
Valencia
0 : 2
Real Betis
Sevilla
03.10.2020 21:00
Valencia
0 : 2
Real Betis
Real Valladolid
Valladolid
1 : 2
Eibar
Eibar
03.10.2020 13:00
Real Valladolid
1 : 2
Eibar
Elche
Elche
0 : 0
Huesca
Huesca
03.10.2020 18:30
Elche
0 : 0
Huesca
Borussia Dortmund
Dortmund
4 : 0
Freiburg
Freiburg im Breisgau
03.10.2020 15:30
Borussia Dortmund
4 : 0
Freiburg
RB Leipzig
Leipzig
4 : 0
Schalke 04
Gelsenkirchen
03.10.2020 18:30
RB Leipzig
4 : 0
Schalke 04
Eintracht Frankfurt
Frankfurt am Main
2 : 1
Hoffenheim
Sinsheim
03.10.2020 15:30
Eintracht Frankfurt
2 : 1
Hoffenheim
Köln
Köln
1 : 3
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
03.10.2020 15:30
Köln
1 : 3
Borussia M'gladbach
Werder
Bremen
1 : 0
Arminia
Bielefeld
03.10.2020 15:30
Werder
1 : 0
Arminia
Stuttgart
Stuttgart
1 : 1
Bayer 04
Leverkusen
03.10.2020 15:30
Stuttgart
1 : 1
Bayer 04
Lens
Lens
2 : 0
Saint-Etienne
Saint-Ètienne
03.10.2020 17:00
Lens
2 : 0
Saint-Etienne
Nice
Nice
2 : 1
Nantes
Nantes
03.10.2020 21:00
Nice
2 : 1
Nantes
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
4 : 1
Crotone
Crotone
03.10.2020 15:00
Sassuolo
4 : 1
Crotone
Udinese
Udine
0 : 1
Roma
Roma
03.10.2020 20:45
Udinese
0 : 1
Roma
Modriča
Modriča
1 : 2
Slavija
Istočno Sarajevo
03.10.2020 15:30
Modriča
1 : 2
Slavija
Drina
Zvornik
1 : 1
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
03.10.2020 15:30
Drina
1 : 1
Zvijezda 09
Tekstilac
Derventa
2 : 0
Sutjeska
Foča
03.10.2020 15:30
Tekstilac
2 : 0
Sutjeska
Leotar
Trebinje
2 : 0
Željezničar
Banja Luka
03.10.2020 15:30
Leotar
2 : 0
Željezničar
Borac
Kozarska Dubica
1 : 2
Sloboda
Novi Grad
03.10.2020 15:30
Borac
1 : 2
Sloboda
Jedinstvo
Brčko
0 : 0
Rudar Prijedor
Prijedor
03.10.2020 15:30
Jedinstvo
0 : 0
Rudar Prijedor
Ljubić
Prnjavor
1 : 0
Sloga
Doboj
03.10.2020 15:30
Ljubić
1 : 0
Sloga
Podrinje
Janja
1 : 0
Kozara
Gradiška
03.10.2020 15:30
Podrinje
1 : 0
Kozara
Sarajevo
Sarajevo
0 : 0
Široki Brijeg
Široki Brijeg
03.10.2020 16:00
Sarajevo
0 : 0
Široki Brijeg
Rudar Prijedor
Prijedor
2 : 0
Velež
Mostar
03.10.2020 13:30
Rudar Prijedor
2 : 0
Velež
Radnik (H)
Hadžići
1 : 3
Sloboda
Tuzla
03.10.2020 15:00
Radnik (H)
1 : 3
Sloboda
Borac
Banja Luka
0 : 0
Željezničar
Sarajevo
03.10.2020 15:00
Borac
0 : 0
Željezničar
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
2 : 1
Mladost
Donji Kakanj
03.10.2020 13:00
Zvijezda 09
2 : 1
Mladost
Olimp
Pale
5 : 0
Rudar (B)
Breza
03.10.2020 12:00
Olimp
5 : 0
Rudar (B)
Čelik
Zenica
5 : 0
Kiseljak
Kiseljak
03.10.2020 12:00
Čelik
5 : 0
Kiseljak
Radnik
Donji Vakuf
5 : 1
TOŠK
Tešanj
03.10.2020 12:00
Radnik
5 : 1
TOŠK
Radnik
Bijeljina
2 : 1
Mladost
Donji Kakanj
03.10.2020 14:00
Radnik
2 : 1
Mladost
Velež
Mostar
0 : 2
Borac
Banja Luka
03.10.2020 18:00
Velež
0 : 2
Borac
Tuzla Siti
Simin Han
0 : 4
Željezničar
Sarajevo
03.10.2020 16:00
Tuzla Siti
0 : 4
Željezničar
Olimpik
Sarajevo
1 : 0
Sloboda
Tuzla
03.10.2020 16:00
Olimpik
1 : 0
Sloboda
Trebava
Osječani
2 : 4
Naša krila
Kostajnica
03.10.2020 10:00
Trebava
2 : 4
Naša krila
Ozren
Petrovo
4 : 3
Rudanka
Rudanka
03.10.2020 10:00
Ozren
4 : 3
Rudanka
Olimp
Pale
5 : 1
Rudar (B)
Breza
03.10.2020 10:00
Olimp
5 : 1
Rudar (B)
Novi Travnik
Novi Travnik
5 : 3
Fortuna
Zenica
03.10.2020 10:00
Novi Travnik
5 : 3
Fortuna
Čelik
Zenica
1 : 3
Kiseljak
Kiseljak
03.10.2020 10:00
Čelik
1 : 3
Kiseljak
Radnik
Donji Vakuf
1 : 2
TOŠK
Tešanj
03.10.2020 10:00
Radnik
1 : 2
TOŠK
Gorica
Šipovo
4 : 6
Krajina
Banja Luka
03.10.2020 12:00
Gorica
4 : 6
Krajina
Polet - Krajišnik
Ramići
0 : 10
Vrbas
Banja Luka
03.10.2020 12:00
Polet - Krajišnik
0 : 10
Vrbas
Borac
Banja Luka
0 : 3
Omladinac
Banja Luka
03.10.2020 12:00
Borac
0 : 3
Omladinac
Mladost
Kotor Varoš
0 : 0
Čelinac
Čelinac
03.10.2020 12:00
Mladost
0 : 0
Čelinac
Lokanj
Lokanj
0 : 3
Vlasenica
Vlasenica
03.10.2020 11:00
Lokanj
0 : 3
Vlasenica
Trnovica
Trnovica
2 : 4
Guber
Srebrenica
03.10.2020 11:00
Trnovica
2 : 4
Guber
Brotnjo
Čitluk
2 : 1
Branitelj
Rodoč-Jasenica
03.10.2020 11:00
Brotnjo
2 : 1
Branitelj
Grude
Grude
4 : 1
Stolac
Stolac
03.10.2020 11:00
Grude
4 : 1
Stolac
FA Academica
Sarajevo
2 : 0
Glasinac 2011
Sokolac
03.10.2020 12:00
FA Academica
2 : 0
Glasinac 2011
Bambinosi
Sarajevo
7 : 0
Romanija
Pale
03.10.2020 12:00
Bambinosi
7 : 0
Romanija
Dar
Sarajevo
2 : 3
Željezničar 2
Sarajevo
03.10.2020 12:00
Dar
2 : 3
Željezničar 2
Ozren
Semizovac
2 : 3
Jedinstvo
Ljubinići
03.10.2020 12:00
Ozren
2 : 3
Jedinstvo
Željezničar 1
Sarajevo
1 : 3
Sarajevo
Sarajevo
03.10.2020 12:00
Željezničar 1
1 : 3
Sarajevo
Radnik Hadžići
Hadžići
0 : 2
Mlade Nade
Sarajevo
03.10.2020 12:00
Radnik Hadžići
0 : 2
Mlade Nade
Priboj
Priboj
4 : 1
Mladost (VO)
Velika Obarska
03.10.2020 11:00
Priboj
4 : 1
Mladost (VO)
Omarska
Omarska
3 : 1
Dubrave
Dubrave
03.10.2020 11:30
Omarska
3 : 1
Dubrave
Radnik
Bijeljina
2 : 1
Mladost
Doboj - Kakanj
03.10.2020 12:00
Radnik
2 : 1
Mladost
Velež
Mostar
1 : 0
Borac
Banja Luka
03.10.2020 16:00
Velež
1 : 0
Borac
Olimpik
Sarajevo
1 : 2
Sloboda
Tuzla
03.10.2020 14:00
Olimpik
1 : 2
Sloboda
Tuzla City
Simin Han
0 : 4
Željezničar
Sarajevo
03.10.2020 14:00
Tuzla City
0 : 4
Željezničar
Sloboda
Novi Grad
5 : 0
Željezničar
Doboj
03.10.2020 10:00
Sloboda
5 : 0
Željezničar
Modriča Alfa
Modriča
2 : 1
Proleter
Teslić
03.10.2020 10:00
Modriča Alfa
2 : 1
Proleter
Kozara
Gradiška
3 : 0
Borac
Banja Luka
03.10.2020 10:00
Kozara
3 : 0
Borac
Polet 1926
Brod
1 : 3
Željezničar Sport team
Banja Luka
03.10.2020 10:00
Polet 1926
1 : 3
Željezničar Sport team
Sloga
Doboj
3 : 0
Tekstilac Kort
Derventa
03.10.2020 10:00
Sloga
3 : 0
Tekstilac Kort
Mineral
Banja Vrućica
0 : 6
OFK Spartak 2013
Banja Luka
03.10.2020 10:00
Mineral
0 : 6
OFK Spartak 2013
Ljubić
Prnjavor
0 : 2
Rudar Prijedor
Prijedor
03.10.2020 10:00
Ljubić
0 : 2
Rudar Prijedor
Sloga (S)
Srbac
3 : 0
Lijevče
Lijevče
03.10.2020 10:00
Sloga (S)
3 : 0
Lijevče
Omarska
Omarska
5 : 0
Dubrave
Dubrave
03.10.2020 10:00
Omarska
5 : 0
Dubrave
Spartak 2013
Banja Luka
9 : 0
Naprijed
Banja Luka
03.10.2020 10:00
Spartak 2013
9 : 0
Naprijed
Budućnost
Banja Luka
2 : 2
Omladinac
Banja Luka
03.10.2020 10:00
Budućnost
2 : 2
Omladinac
Mladost
Kotor Varoš
1 : 1
Čelinac
Čelinac
03.10.2020 10:00
Mladost
1 : 1
Čelinac
Rudar 1925
Ugljevik
2 : 2
Sloboda
Donji Zagoni
03.10.2020 10:00
Rudar 1925
2 : 2
Sloboda
Lokomotiva
Brčko
3 : 3
Drina
Zvornik
03.10.2020 10:00
Lokomotiva
3 : 3
Drina
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
6 : 1
Borac
Šamac
03.10.2020 10:00
Zvijezda 09
6 : 1
Borac
Podrinje
Janja
0 : 1
Ilićka 01
Brčko
03.10.2020 10:00
Podrinje
0 : 1
Ilićka 01
Jedinstvo
Brčko
0 : 3
Pelagićevo
Pelagićevo
03.10.2020 10:00
Jedinstvo
0 : 3
Pelagićevo
Zenit
Bijeljina
2 : 0
Radnik
Bijeljina
03.10.2020 10:00
Zenit
2 : 0
Radnik
Sutjeska
Foča
5 : 0
Mladost
Gacko
03.10.2020 11:15
Sutjeska
5 : 0
Mladost
Birač
Derventa
3 : 2
Šekovići
Šekovići
03.10.2020 10:00
Birač
3 : 2
Šekovići
Priboj
Priboj
3 : 1
Mladost (VO)
Velika Obarska
03.10.2020 10:00
Priboj
3 : 1
Mladost (VO)
Trnovica
Trnovica
10 : 1
Guber
Srebrenica
03.10.2020 10:00
Trnovica
10 : 1
Guber
Tabanci
Tabanci
6 : 2
Milići
Milići
03.10.2020 10:00
Tabanci
6 : 2
Milići
Rudar
Kamengrad
0 : 2
Jedinstvo
Bihać
03.10.2020 11:00
Rudar
0 : 2
Jedinstvo
Bihać
Bihać
3 : 0
Kamenica
Kamenica - Bihać
03.10.2020 11:00
Bihać
3 : 0
Kamenica
Ćoralići
Ćoralići
0 : 0
Mladost (V)
Vrnograč
03.10.2020 11:00
Ćoralići
0 : 0
Mladost (V)
Krajina
Cazin
1 : 0
ABC
Podzvizd
03.10.2020 11:00
Krajina
1 : 0
ABC
Gomila
Stijena
1 : 5
Krajišnik
Velika Kladuša
03.10.2020 11:00
Gomila
1 : 5
Krajišnik
Romari
Vitez
1 : 2
FK Vitez
Vitez
03.10.2020 10:00
Romari
1 : 2
FK Vitez
Busovača
Busovača
3 : 2
Rudar
Han Bila
03.10.2020 10:00
Busovača
3 : 2
Rudar
AN Vrbas
Gornji Vakuf - Uskoplje
1 : 6
Sportprevent
Bugojno
03.10.2020 10:00
AN Vrbas
1 : 6
Sportprevent
Branitelj
Rodoč - Jasenica
3 : 3
GOŠK
Gabela
03.10.2020 11:30
Branitelj
3 : 3
GOŠK
Mostar
Mostar
3 : 1
Čapljina
Čapljina
03.10.2020 11:30
Mostar
3 : 1
Čapljina
Zrinjski
Mostar
2 : 0
Velež
Mostar
03.10.2020 11:30
Zrinjski
2 : 0
Velež
Stolac
Stolac
0 : 4
Neum
Neum
03.10.2020 11:30
Stolac
0 : 4
Neum
Gradina
Srebrenik
2 : 1
Eurogol
Živinoce
03.10.2020 11:00
Gradina
2 : 1
Eurogol
Tuzla City
Simin Han
0 : 2
Sloboda
Tuzla
03.10.2020 11:00
Tuzla City
0 : 2
Sloboda
Radnik
Hadžići
2 : 0
Olimpik
Sarajevo
03.10.2020 09:00
Radnik
2 : 0
Olimpik
Sarajevo 2
Sarajevo
0 : 2
Akademika 1
Sarajevo
03.10.2020 12:00
Sarajevo 2
0 : 2
Akademika 1
Sokolac
Sokolac
2 : 0
Željezničar 2
Sarajevo
03.10.2020 15:00
Sokolac
2 : 0
Željezničar 2
FA Akademika
Sarajevo
3 : 2
Novi Grad 1
Sarajevo
03.10.2020 10:00
FA Akademika
3 : 2
Novi Grad 1
Mlade Nade
Ilidža
6 : 3
J Akademi
Sarajevo
03.10.2020 10:00
Mlade Nade
6 : 3
J Akademi
Valter
Sarajevo
1 : 1
AF Devetka
Sarajevo
03.10.2020 10:00
Valter
1 : 1
AF Devetka
Famos
Hrasnica
6 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
03.10.2020 10:00
Famos
6 : 0
Slavija
Sarajevo 3
Sarajevo
5 : 2
La Paz
Pazarić
03.10.2020 10:00
Sarajevo 3
5 : 2
La Paz
Omladinac
Doglode
0 : 4
Biser 96
Sarajevo
03.10.2020 10:00
Omladinac
0 : 4
Biser 96
Jang Bojs
Sarajevo
6 : 0
Vratnik
Sarajevo
03.10.2020 10:00
Jang Bojs
6 : 0
Vratnik
Sutjeska
Foča
1 : 1
Mladost
Gacko
03.10.2020 10:00
Sutjeska
1 : 1
Mladost
Borac (KD)
Kozarska Dubica
2 : 2
Radnik Urije
Urije
03.10.2020 11:30
Borac (KD)
2 : 2
Radnik Urije
Kozara
Gradiška
0 : 2
Borac (BL)
Banja Luka
03.10.2020 11:30
Kozara
0 : 2
Borac (BL)
Polet 1926
Brod
0 : 6
Željezničar Sport Team
Banja Luka
03.10.2020 11:30
Polet 1926
0 : 6
Željezničar Sport Team
Sloga
Doboj
8 : 1
Tekstilac
Derventa
03.10.2020 11:30
Sloga
8 : 1
Tekstilac
Mineral/Sporting
Banja Vrućica
2 : 1
OFK Spartak 2013
Banja Luka
03.10.2020 11:30
Mineral/Sporting
2 : 1
OFK Spartak 2013
Ljubić
Prnjavor
4 : 0
Rudar Prijedor
Prijedor
03.10.2020 11:30
Ljubić
4 : 0
Rudar Prijedor
Proleter
Tuzla
5 : 2
Eurofudbal
Stjepan Polje
03.10.2020 10:00
Proleter
5 : 2
Eurofudbal
Gradina
Srebrenik
4 : 2
Eurogol
Živinice
03.10.2020 10:00
Gradina
4 : 2
Eurogol
Tuzla City
Simin Han
1 : 0
Sloboda
Tuzla
03.10.2020 10:00
Tuzla City
1 : 0
Sloboda
Slaven
Živinice
0 : 4
Budućnost
Banovići
03.10.2020 10:00
Slaven
0 : 4
Budućnost
Bratstvo
Gračanica
0 : 5
Zvijezda
Gradačac
03.10.2020 10:00
Bratstvo
0 : 5
Zvijezda
Radnički
Lukavac
0 : 1
Bambi
Tuzla
03.10.2020 10:00
Radnički
0 : 1
Bambi
Brotnjo
Čitluk
0 : 5
Blagaj
Blagaj
03.10.2020 10:00
Brotnjo
0 : 5
Blagaj
Branitelj
Rodoč - Jasenica
1 : 4
GOŠK
Gabela
03.10.2020 10:00
Branitelj
1 : 4
GOŠK
Zrinjski
Mostar
2 : 5
Velež
Mostar
03.10.2020 10:00
Zrinjski
2 : 5
Velež
Stolac
Stolac
0 : 3
Neum
Neum
03.10.2020 10:00
Stolac
0 : 3
Neum
Iskra
Stolac
3 : 0
Bjelopoljac
Bijelo Polje - Mostar
03.10.2020 10:00
Iskra
3 : 0
Bjelopoljac
Višići
Višići
5 : 2
Klis
Buturović polje
03.10.2020 10:00
Višići
5 : 2
Klis
Turbina
Jablanica
1 : 5
Cim
Mostar
03.10.2020 10:00
Turbina
1 : 5
Cim
Međugorje
Međugorje
0 : 3
Velež
Mostar
03.10.2020 10:00
Međugorje
0 : 3
Velež
Lokomotiva
Mostar
0 : 4
Rama
Prozor - Rama
03.10.2020 10:00
Lokomotiva
0 : 4
Rama
Romari
Vitez
15 : 0
FK Vitez
Vitez
03.10.2020 12:00
Romari
15 : 0
FK Vitez
Busovača
Busovača
0 : 7
Bilalovac CPU
Bilalovac
03.10.2020 12:00
Busovača
0 : 7
Bilalovac CPU
Bambinosi 1
Sarajevo
2 : 3
Olimpik
Sarajevo
03.10.2020 10:30
Bambinosi 1
2 : 3
Olimpik
Željezničar
Sarajevo
2 : 0
Novi Grad
Sarajevo
03.10.2020 10:00
Željezničar
2 : 0
Novi Grad
J Akademija
Sarajevo
2 : 1
Slavija
Istočno Sarajevo
03.10.2020 10:00
J Akademija
2 : 1
Slavija
Mlade nade
Ilidža
0 : 3
Famos
Vojkovići
03.10.2020 10:00
Mlade nade
0 : 3
Famos
Željezničar 3
Sarajevo
1 : 1
AF Devetka
Sarajevo
03.10.2020 10:00
Željezničar 3
1 : 1
AF Devetka
Bambinosi 2
Sarajevo
1 : 7
Valter
Sarajevo
03.10.2020 10:00
Bambinosi 2
1 : 7
Valter
Mlade nade 2
Ilidža
2 : 0
Šampioni
Ilidža
03.10.2020 10:00
Mlade nade 2
2 : 0
Šampioni
F.A. Akademika
Sarajevo
2 : 1
La Paz
Pazarić
03.10.2020 10:00
F.A. Akademika
2 : 1
La Paz
ŠF Soker
Sarajevo
0 : 8
Dar
Sarajevo
03.10.2020 10:00
ŠF Soker
0 : 8
Dar
Dobrinja
Dobrinja - Sarajevo
5 : 1
Romanija
Pale
03.10.2020 10:00
Dobrinja
5 : 1
Romanija
S.A. Ilijaš
ilijaš
1 : 1
SAŠK Napredak
Sarajevo
03.10.2020 10:00
S.A. Ilijaš
1 : 1
SAŠK Napredak
Zemun
Zemun
1 : 2
Sloga
Zemun
03.10.2020 15:00
Zemun
1 : 2
Sloga
Crvena zvezda
Beograd
1 : 1
Spartak
Subotica
03.10.2020 13:30
Crvena zvezda
1 : 1
Spartak
TSC
Kanjiža
1 : 3
Mašinac Trejs
Niš
03.10.2020 15:30
TSC
1 : 3
Mašinac Trejs
Vojvodina
Novi Sad
1 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
03.10.2020 15:00
Vojvodina
1 : 2
Radnički 1923
Kolubara
Lazarevac
1 : 2
Požarevac
Požarevac
03.10.2020 18:00
Kolubara
1 : 2
Požarevac
Mačva
Šabac
3 : 1
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
03.10.2020 13:00
Mačva
3 : 1
ŽGFK Lavice Dubočica
Rad
Beograd
1 : 3
Jedinstvo 2014
Pirot
03.10.2020 15:00
Rad
1 : 3
Jedinstvo 2014
Loznica
Loznica
2 : 2
Majdanpek
Majdanpek
03.10.2020 16:00
Loznica
2 : 2
Majdanpek
Mladost 2015
Podgorica
1 : 0
Ekonomist
Nikšić
03.10.2020 12:30
Mladost 2015
1 : 0
Ekonomist
Mladost
Rogatica
4 : 1
Borac
Šamac
03.10.2020 12:00
Mladost
4 : 1
Borac
Sloboda
Tuzla
1 : 5
Čelik
Zenica
03.10.2020 15:30
Sloboda
1 : 5
Čelik
Respekt
Sarajevo
2 : 11
Troglav 1918
Livno
03.10.2020 13:00
Respekt
2 : 11
Troglav 1918
Široki Brijeg
Široki Brijeg
10 : 1
Brotnjo
Čitluk
03.10.2020 11:00
Široki Brijeg
10 : 1
Brotnjo
Iskra
Bugojno
1 : 0
Lokomotiva
Brčko
03.10.2020 15:30
Iskra
1 : 0
Lokomotiva
Radnik Bumerang
Bijeljina
7 : 0
Banja Luka
Banja Luka
03.10.2020 12:00
Radnik Bumerang
7 : 0
Banja Luka
Emina
Mostar
1 : 2
Modriča Alfa
Modriča
03.10.2020 13:15
Emina
1 : 2
Modriča Alfa
SFK 2000
Sarajevo
20 : 0
Fortuna
Živinice
03.10.2020 11:30
SFK 2000
20 : 0
Fortuna

Futsal

Nikšić
Nikšić
3 : 2
Onogošt
Nikšić
03.10.2020 19:00
Nikšić
3 : 2
Onogošt
Brskovo
Mojkovac
8 : 2
Kataro 2019
Kotor
03.10.2020 17:00
Brskovo
8 : 2
Kataro 2019
Mirabile Moda
Podgorica
2 : 9
Studentski dom
Podgorica
03.10.2020
Mirabile Moda
2 : 9
Studentski dom
Gorštak
Kolašin
3 : 5
Pruška
Bijelo Polje
03.10.2020 18:00
Gorštak
3 : 5
Pruška

Košarka

Partizan NIS
Beograd
78 : 87
Borac
Čačak
03.10.2020 21:00
Partizan NIS
78 : 87
Borac
Budućnost VOLI
Podgorica
84 : 59
Split
Split
03.10.2020 19:00
Budućnost VOLI
84 : 59
Split
Igokea
Aleksandrovac
62 : 84
Mega Soccerbet
Beograd
03.10.2020 17:00
Igokea
62 : 84
Mega Soccerbet
Borac
Banja Luka
70 : 82
Sloboda
Tuzla
03.10.2020 20:00
Borac
70 : 82
Sloboda
Spars
Sarajevo
85 : 83
Leotar
Trebinje
03.10.2020 17:00
Spars
85 : 83
Leotar
Široki
Široki Brijeg
70 : 59
Čelik
Zenica
03.10.2020 18:00
Široki
70 : 59
Čelik
Promo
Donji Vakuf
72 : 60
Bratunac
Bratunac
03.10.2020 19:00
Promo
72 : 60
Bratunac
Mladost
Mrkonjić Grad
20 : 0
Bosna Royal
Sarajevo
03.10.2020 19:00
Mladost
20 : 0
Bosna Royal
Feniks
Banja Luka
107 : 50
Jedinstvo Dženeks
Tuzla
03.10.2020 18:00
Feniks
107 : 50
Jedinstvo Dženeks
Rudar Sport
Ugljevik
67 : 61
Džamper
Zenica
03.10.2020 18:00
Rudar Sport
67 : 61
Džamper
Orlovi
Banja Luka
99 : 39
Igman
Istočna Ilidža
03.10.2020 18:00
Orlovi
99 : 39
Igman

Odbojka

Jedinstvo
Brčko
3 : 0
Maglić
Foča
03.10.2020 19:00
Jedinstvo
3 : 0
Maglić
Mladost
Brčko
3 : 0
Borac m:tel
Banjaluka
03.10.2020 16:00
Mladost
3 : 0
Borac m:tel
Bosna (Sa)
Sarajevo
3 : 0
Modriča
Modriča
03.10.2020 18:00
Bosna (Sa)
3 : 0
Modriča
Domaljevac
Domaljevac
3 : 0
Kakanj 78
Kakanj
03.10.2020 19:00
Domaljevac
3 : 0
Kakanj 78
Ljubinje
Ljubinje
0 : 3
Bosna (Ka)
Kalesija
03.10.2020 18:00
Ljubinje
0 : 3
Bosna (Ka)
Radnik
Bijeljina
3 : 0
Gradiška
Gradiška
03.10.2020 19:00
Radnik
3 : 0
Gradiška
Drina
Zvornik
3 : 0
Jahorina
Pale
03.10.2020 19:00
Drina
3 : 0
Jahorina
Gacko
Gacko
3 : 0
Crvena zvijezda
Obudovac
03.10.2020 18:30
Gacko
3 : 0
Crvena zvijezda
Radnik
Bijeljina
2 : 3
Drina
Zvornik
03.10.2020 18:00
Radnik
2 : 3
Drina
HE na Drini
Višegrad
0 : 3
Libero
Bijeljina
03.10.2020 18:00
HE na Drini
0 : 3
Libero
Inova
Banja Luka
2 : 3
ŽOK Leotar
Trebinje
03.10.2020 18:00
Inova
2 : 3
ŽOK Leotar

Rukomet

Bijeljina
Bijeljina
29 : 26
Kozara (Gr)
Gradiška
03.10.2020 12:00
Bijeljina
29 : 26
Kozara (Gr)
ORK Borac
Banja Luka
28 : 25
Hercegovina
Nevesinje
03.10.2020 15:00
ORK Borac
28 : 25
Hercegovina
Prijedor
Prijedor
29 : 24
Kozara (KD)
Kozarska Dubica
03.10.2020 18:00
Prijedor
29 : 24
Kozara (KD)
Laktaši
Laktaši
34 : 42
Kozara 2
Gradiška
03.10.2020 18:00
Laktaši
34 : 42
Kozara 2
Srbac
Srbac
33 : 27
Srednjoškolac
Novi Grad
03.10.2020 17:00
Srbac
33 : 27
Srednjoškolac
Sloga
Prnjavor
14 : 32
Borac M:TEL 2
Banja Luka
03.10.2020 18:00
Sloga
14 : 32
Borac M:TEL 2
Teslić
Teslić
29 : 19
Prijedor 2
Prijedor
03.10.2020 18:00
Teslić
29 : 19
Prijedor 2
Zrinjski
Mostar
23 : 28
Goražde
Goražde
03.10.2020 18:00
Zrinjski
23 : 28
Goražde
RK Respect
Sarajevo
26 : 20
Briješće
Sarajevo
03.10.2020 18:00
RK Respect
26 : 20
Briješće

Vaterpolo

Primorac
Kotor
11 : 8
Kataro
Kotor
03.10.2020 20:00
Primorac
11 : 8
Kataro