XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 252 utakmica za dan
Subota, 10 Oktobar 2020

Fudbal

10.10.2020 15:00 Krupa 0 : 1 Mladost
10.10.2020 15:00 Sarajevo 2 : 0 Široki Brijeg
10.10.2020 15:00 Tuzla City 0 : 4 Zrinjski
10.10.2020 15:00 Olimpik 0 : 3 Željezničar
10.10.2020 15:00 Velež 3 : 0 Sloboda
10.10.2020 15:00 Radnik 1 : 0 Borac
10.10.2020 15:00 Slavija 0 : 0 Kozara
10.10.2020 15:00 Sloga 2 : 0 Podrinje
10.10.2020 15:00 Rudar Prijedor 2 : 0 Ljubić
10.10.2020 15:00 Sloboda 1 : 1 Jedinstvo
10.10.2020 15:00 Željezničar 2 : 1 Borac
10.10.2020 15:00 Sutjeska 2 : 2 Leotar
10.10.2020 15:00 Zvijezda 09 2 : 1 Tekstilac
10.10.2020 15:00 Modriča 5 : 1 Drina
10.10.2020 15:00 Radnički (P) 2 : 1 Zemun
10.10.2020 15:00 Kabel 0 : 1 Borac 1926
10.10.2020 14:00 Radnički 1923 3 : 2 OFK Žarkovo
10.10.2020 15:00 Mladost (Gacko) 1 : 2 Glasinac 2011
10.10.2020 15:00 Guber 2 : 1 Jedinstvo
10.10.2020 15:00 Bratstvo 4 : 0 Stakorina
10.10.2020 15:00 Drina HE 2 : 0 Vlasenica
10.10.2020 18:00 Župa 2 : 3 Kalemi
10.10.2020 17:00 OFK Pridjel 1 : 0 BSK
10.10.2020 15:30 Piperci 0 : 3 Proleter
10.10.2020 15:00 Sloga Junajted 3 : 0 Pobjeda
10.10.2020 15:00 Ljeskovac 3 : 0 Modran
10.10.2020 11:00 Polet 1 : 3 Sveti Jovan
10.10.2020 11:00 Čelik 1 : 2 Sava 04
10.10.2020 11:00 Krbeti 2 : 3 Bobetino Brdo
10.10.2020 10:30 Lazarevica 0 : 2 Crnjelovo
10.10.2020 15:00 Goražde 1 : 0 Posušje
10.10.2020 15:00 Orašje 2 : 1 Igman
10.10.2020 15:00 Jedinstvo 1 : 0 Radnik
10.10.2020 15:00 Zvijezda 4 : 0 Čapljina
10.10.2020 15:00 Bratstvo 1 : 2 Rudar
10.10.2020 15:00 Budućnost 1 : 0 Travnik
10.10.2020 15:00 FK Vitez 2 : 0 Radnik
10.10.2020 15:00 Iskra 1 : 0 NK Vitez
10.10.2020 15:00 Brekovica 78 3 : 1 Vitez
10.10.2020 15:00 Podgrmeč 2 : 1 Rudar
10.10.2020 15:00 Bosna (K) 3 : 0 Svatovac
10.10.2020 15:00 Mladost 8 : 2 Mramor
10.10.2020 15:00 Gradina 2 : 1 Radnički
10.10.2020 15:00 Odžak 102 2 : 1 Bosna (M)
10.10.2020 15:00 UNIS 2 : 4 Azot
10.10.2020 15:00 Famos 2 : 0 Moševac
10.10.2020 15:00 Bosna 1 : 1 Usora
10.10.2020 15:00 Turbina 3 : 1 Klis
10.10.2020 15:00 Stolac 2 : 0 Troglav 1918
10.10.2020 14:30 Čelik 3 : 0 Fortuna
10.10.2020 Bojnik 0 : 4 Pofalićki
10.10.2020 Ozren 5 : 0 Jedinstvo
10.10.2020 14:30 Cim 3 : 2 Kruševo
10.10.2020 14:30 Vrana 5 : 0 Rudar
10.10.2020 15:30 Memići 4 : 1 Proleter
10.10.2020 15:00 Metalac 4 : 3 Oskova
10.10.2020 15:00 Omladinac RMU 4 : 0 Jablanica
10.10.2020 12:00 Novi Grad 0 : 4 Željezničar
10.10.2020 12:00 Sarajevo 2 : 0 Olimp
10.10.2020 12:00 Kiseljak 0 : 0 Vis Simm Bau
10.10.2020 12:00 Žepče 1 : 2 Čelik
10.10.2020 12:00 Natron 2 : 0 Novi Travnik
10.10.2020 12:00 Borac 4 : 1 NK Vitez
10.10.2020 14:30 Mladost 4 : 1 Krupa
10.10.2020 15:00 Borac 4 : 1 Radnik
10.10.2020 10:00 Novi Grad 0 : 3 Željezničar
10.10.2020 10:00 Slavija 2 : 5 Ilijaš
10.10.2020 10:00 Sarajevo 5 : 0 Olimp
10.10.2020 10:00 Kiseljak 1 : 1 Vis Simm Bau
10.10.2020 10:00 Žepče 2 : 3 Čelik
10.10.2020 10:00 Natron 5 : 1 Novi Travnik
10.10.2020 10:00 Borac 3 : 2 NK Vitez
10.10.2020 12:00 Čelinac 6 : 2 Gorica
10.10.2020 12:00 Lauš 2 : 1 Mladost
10.10.2020 12:00 Progres 2 : 1 Omladinac
10.10.2020 12:00 Vrbas 0 : 8 Borac
10.10.2020 12:00 Krajina 12 : 0 Polet - Krajišnik
10.10.2020 11:30 Dubrave 3 : 3 Crni vrh
10.10.2020 11:30 Lijevče 6 : 0 Omarska
10.10.2020 10:00 Rudar 6 : 0 Trebava
10.10.2020 11:00 Proleter 1 : 0 Priboj
10.10.2020 11:00 Mladost (VO) 1 : 2 Mladost (BS)
10.10.2020 11:00 Milići 2 : 0 Lokanj
10.10.2020 10:00 Troglav 1918 4 : 2 Stolac
10.10.2020 10:00 Leotar 0 : 2 Grude
10.10.2020 10:00 Branitelj 1 : 1 Čapljina
10.10.2020 10:00 GOŠK 1 : 1 Brotnjo
10.10.2020 10:00 Neum 1 : 2 Igman
10.10.2020 12:00 Mlade Nade 2 : 6 FA Academica
10.10.2020 12:00 Sarajevo 0 : 3 Radnik Hadžići
10.10.2020 12:00 Jedinstvo 3 : 4 Željezničar 1
10.10.2020 12:00 Željezničar 2 5 : 1 Ozren
10.10.2020 12:00 Romanija 5 : 2 Dar
10.10.2020 12:00 Glasinac 2011 1 : 4 Bambinosi
10.10.2020 12:30 Mladost 3 : 3 Krupa
10.10.2020 13:00 Borac 1 : 2 Radnik
10.10.2020 10:00 Ljubić 2 : 1 OFK Spartak 2013
10.10.2020 10:00 Tekstilac Kort 4 : 0 Mineral
10.10.2020 10:00 Željezničar Sport team 4 : 0 Sloga
10.10.2020 10:00 Proleter 1 : 3 Kozara
10.10.2020 10:00 Željezničar 0 : 7 Modriča Alfa
10.10.2020 10:00 Borac 1 : 3 Sloboda
10.10.2020 10:00 Lijevče 7 : 1 Omarska
10.10.2020 10:00 Lauš 2 : 0 Mladost
10.10.2020 10:00 Progres 0 : 4 Omladinac
10.10.2020 10:00 Vrbas 2 : 3 Budućnost
10.10.2020 10:00 Mladost Farma Prom 0 : 3 Spartak 2013
10.10.2020 10:00 Radnik 0 : 1 Rudar 1925
10.10.2020 10:00 Pelagićevo 1 : 1 Zenit
10.10.2020 10:00 Ilićka 01 6 : 0 Jedinstvo
10.10.2020 10:00 Borac 1 : 1 Podrinje
10.10.2020 10:00 Drina 2 : 1 Zvijezda 09
10.10.2020 10:00 Sloboda 2 : 0 Lokomotiva
10.10.2020 10:00 Šekovići 1 : 0 Podrinje
10.10.2020 10:00 Proleter 6 : 0 Priboj
10.10.2020 10:00 Mladost (VO) 0 : 6 Mladost (BS)
10.10.2020 11:00 Podgrmeč 9 : 0 Rudar
10.10.2020 11:00 Omladinac 75 Brekovica 0 : 0 Ključ
10.10.2020 11:00 Kamenica 11 : 1 Mladost 1938
10.10.2020 11:30 Mladost (P) 3 : 0 Sloga
10.10.2020 11:30 ABC 0 : 0 Vitez
10.10.2020 11:30 Mladost (V) 0 : 3 Krajina
10.10.2020 10:00 Brnjaci 4 : 2 Busovača
10.10.2020 10:00 Metalleghe BSI 2 : 0 Iskra
10.10.2020 10:00 Globus 3 : 0 AN Vrbas
10.10.2020 11:30 Velež 2 : 0 Stolac
10.10.2020 11:30 Čapljina 1 : 2 Zrinjski
10.10.2020 11:30 GOŠK 2 : 2 Mostar
10.10.2020 11:30 Igman 11 : 0 Branitelj
10.10.2020 11:00 Bambi 1 : 0 Kolibri
10.10.2020 11:00 Sloboda 3 : 0 Slaven
10.10.2020 11:00 Eurogol 2 : 2 Tuzla City
10.10.2020 11:00 Eurofudbal 0 : 5 Gradina
10.10.2020 11:00 Betaklub Tango 4 : 1 Proleter
10.10.2020 13:00 Olimpik 0 : 1 Ilijaš
10.10.2020 10:00 Željezničar 0 : 0 Radnik
10.10.2020 09:30 Famos 2 : 0 Sarajevo 2
10.10.2020 16:30 Novi Grad 1 1 : 0 Bambinosi
10.10.2020 10:00 AF Devetka 1 : 3 Famos
10.10.2020 10:00 J Akademi 1 : 6 Valter
10.10.2020 10:00 Novi Grad 1 0 : 4 Mlade Nade
10.10.2020 10:00 Atletiko 4 : 0 FA Akademika
10.10.2020 10:00 Biser 96 0 : 3 Jang Bojs
10.10.2020 10:00 La Paz 5 : 0 Omladinac
10.10.2020 10:00 KMN Vogošća 2 : 4 Sarajevo 3
10.10.2020 11:30 Radnik Urije 0 : 3 Rudar Prijedor
10.10.2020 11:30 OFK Spartak 2013 2 : 3 Ljubić
10.10.2020 11:30 Tekstilac 0 : 1 Mineral/Sporting
10.10.2020 11:30 Željezničar Sport Team 1 : 1 Sloga
10.10.2020 11:30 Proleter 1 : 3 Kozara
10.10.2020 11:30 Željezničar 3 : 1 Modriča Alfa
10.10.2020 10:00 Bambi 8 : 0 Kolibri
10.10.2020 10:00 Sloboda 5 : 0 Slaven
10.10.2020 10:00 Eurogol 0 : 5 Tuzla City
10.10.2020 10:00 Eurofudbal 3 : 2 Gradina
10.10.2020 10:00 Betaklub Tango 1 : 0 Proleter
10.10.2020 10:00 Neum 1 : 3 Brotnjo
10.10.2020 10:00 Velež 8 : 0 Stolac
10.10.2020 10:00 GOŠK 1 : 1 Mostar
10.10.2020 10:00 Igman 3 : 0 Branitelj
10.10.2020 10:00 Bjelopoljac 0 : 3 Rama
10.10.2020 10:00 Sport talent 7 : 0 Lokomotiva
10.10.2020 10:00 Cim 3 : 0 Međugorje
10.10.2020 10:00 Klis 0 : 3 Turbina
10.10.2020 10:00 Iskra 3 : 2 Višići
10.10.2020 12:00 Brnjaci 5 : 1 Busovača
10.10.2020 08:15 Željezničar 5 : 1 Radnik
10.10.2020 10:00 Slavija 1 : 3 Betaklub
10.10.2020 10:00 Olimp 0 : 2 Željezničar
10.10.2020 10:00 Valter 1 : 0 Mlade nade 2
10.10.2020 10:00 Fer plej 2 : 1 Bambinosi 2
10.10.2020 10:00 AF Devetka 2 : 1 Olimpik 2
10.10.2020 10:00 Unis 1 : 1 Željezničar 3
10.10.2020 10:00 SAŠK Napredak 4 : 1 F.A. Akademika
10.10.2020 10:00 Romanija 0 : 6 S.A. Ilijaš
10.10.2020 10:00 Dar 5 : 2 Dobrinja
10.10.2020 10:00 La Paz 1 : 5 ŠF Soker
10.10.2020 15:00 Iskra 1 : 1 SFK 2000
10.10.2020 15:00 Fortuna 0 : 0 Emina
10.10.2020 17:00 ŽFK Sloga 3 : 0 Čelik
10.10.2020 17:30 Sloga 1 : 0 Požarevac
10.10.2020 16:30 Kolubara 1 : 5 Radnički 1923
10.10.2020 14:30 Vojvodina 0 : 5 Mašinac Trejs
10.10.2020 11:00 TSC 0 : 7 Spartak
10.10.2020 15:30 Crvena zvezda 7 : 0 Zemun
10.10.2020 15:00 Napredak Junior 2018 4 : 3 Spartak DOO
10.10.2020 11:00 ŽFU Zvezda B 2018 9 : 0 Moskva
10.10.2020 14:00 Ekonomist 0 : 6 Budućnost
10.10.2020 14:00 Breznica 8 : 0 Mladost 2015
10.10.2020 13:30 Radnik Bumerang 12 : 0 Modriča Alfa
10.10.2020 15:00 Lokomotiva 2 : 0 Banja Luka

Futsal

10.10.2020 17:00 Titograd 2 : 1 Nikšić
10.10.2020 17:00 Bajo Pivljanin 4 : 2 Ulcinj
10.10.2020 17:30 Studentski dom 4 : 0 Gorštak
10.10.2020 17:30 Kataro 2019 7 : 1 Mirabile Moda
10.10.2020 17:30 Onogošt 4 : 4 Brskovo

Košarka

10.10.2020 20:00 Partizan NIS 99 : 101 Budućnost VOLI
10.10.2020 20:00 Sloboda 83 : 78 Kakanj
10.10.2020 19:30 Bosna Royal 76 : 72 Čapljina
10.10.2020 17:00 Zrinjski 84 : 82 Promo
10.10.2020 17:00 Leotar 71 : 79 Široki
10.10.2020 20:00 Play Off Ultra 114 : 61 Igman
10.10.2020 14:00 Leotar 03 66 : 99 Orlovi
10.10.2020 19:00 Mladi Krajišnik 60 : 65 Čelik
10.10.2020 17:00 Džamper 79 : 85 Brčanka
10.10.2020 16:30 Jedinstvo Dženeks 113 : 39 Rudar Sport
10.10.2020 18:30 Konjic 64 : 101 Feniks

Odbojka

10.10.2020 18:00 Maglić 0 : 3 Bosna (Ka)
10.10.2020 18:00 Kakanj 78 1 : 3 Ljubinje
10.10.2020 17:00 Modriča 0 : 3 Domaljevac
10.10.2020 19:00 Borac m:tel 3 : 2 Bosna (Sa)
10.10.2020 18:00 Jedinstvo 0 : 3 Mladost
10.10.2020 18:30 Gradiška 0 : 3 Crvena zvijezda
10.10.2020 20:00 Jahorina 0 : 3 Gacko
10.10.2020 19:00 Radnik 3 : 1 Tempo
10.10.2020 19:00 Krivaja 0 : 3 Gradina-Herceg
10.10.2020 18:00 Slavija 1 : 3 Ljubinje
10.10.2020 18:00 Hercegovac 0 : 3 Crvena zvijezda
10.10.2020 18:00 ŽOK Leotar 3 : 0 Maglić
10.10.2020 18:00 Libero 3 : 2 Inova
10.10.2020 18:00 Radnik 3 : 1 HE na Drini
10.10.2020 14:30 Kakanj 3 : 1 Bosna
10.10.2020 15:30 Maglaj 0 : 3 ŽOK Žepče
10.10.2020 17:30 Čelik-R 1 : 3 Bihać
10.10.2020 18:30 Smeč 1 : 3 Centar ORT

Rukomet

10.10.2020 18:00 Konjuh 23 : 22 Derventa
10.10.2020 18:00 Maglaj 27 : 25 Gračanica
10.10.2020 18:00 Leotar 21 : 21 Vogošća
10.10.2020 18:00 Lokomotiva 30 : 23 Slavija
10.10.2020 18:00 Sloga (GV - U) 31 : 27 Iskra
10.10.2020 18:00 Borac M:TEL 35 : 24 Krivaja
10.10.2020 18:00 Sloga (Do) 31 : 26 Sloboda
10.10.2020 17:30 Drina 37 : 33 Prijedor
10.10.2020 18:00 Hercegovina 39 : 33 Sloga 2
10.10.2020 14:00 Jedinstvo 2015 33 : 32 ORK Borac
10.10.2020 16:30 Kotor Varoš 34 : 26 Mladost
10.10.2020 20:00 Kozara (Gr) 39 : 32 Višegrad
10.10.2020 Čelinac 26 : 32 Sloga
10.10.2020 12:00 Srednjoškolac 36 : 27 Derventa 2
10.10.2020 18:00 Gradačac 41 : 30 Žepče
10.10.2020 18:00 Čelik 34 : 20 Kakanj
10.10.2020 18:00 Krajina 30 : 38 Donji Vakuf
10.10.2020 18:00 Briješće 25 : 20 Vogošča Poljine Hills 2
10.10.2020 18:00 Goražde 33 : 28 RK Respect
10.10.2020 18:00 Berane 1948 17 : 18 Komovi
10.10.2020 18:00 Rudar 28 : 22 Partizan 1949
10.10.2020 16:00 Berane 1948 30 : 28 Komovi
10.10.2020 16:00 Rudar 31 : 17 Partizan 1949
10.10.2020 18:00 Grude 41 : 30 Jedinstvo
10.10.2020 18:00 Goražde 20 : 32 Krivaja
10.10.2020 18:00 Hadžići 45 : 28 Katarina
10.10.2020 18:00 Rogatica 24 : 26 Dubica