Svjetsko prvenstvo u nogometu 2022 Kladionica
XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 304 utakmica za dan
Subota, 17 Oktobar 2020


Fudbal

Everton
Liverpool
0 : 1
West Ham United
London
17.10.2020 15:00
Everton
0 : 1
West Ham United
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
2 : 3
Tottenham Hotspur
London
17.10.2020 17:30
Newcastle United
2 : 3
Tottenham Hotspur
Podgorica
Podgorica
2 : 0
Rudar
Pljevlja
17.10.2020 16:00
Podgorica
2 : 0
Rudar
OFK Titograd
Podgorica
0 : 0
Sutjeska
Nikšić
17.10.2020 18:00
OFK Titograd
0 : 0
Sutjeska
OFK Petrovac
Petrovac
1 : 1
Dečić
Tuzi
17.10.2020 15:00
OFK Petrovac
1 : 1
Dečić
Budućnost
Podgorica
3 : 0
Zeta
Golubovci
17.10.2020 15:00
Budućnost
3 : 0
Zeta
Iskra
Danilovgrad
2 : 1
Jezero
Plav
17.10.2020 17:00
Iskra
2 : 1
Jezero
Famos
Vojkovići
2 : 0
Budućnost
Pilica
17.10.2020 15:00
Famos
2 : 0
Budućnost
Željezničar
Doboj
1 : 1
Sloga (Dugo Polje)
Dugo Polje
17.10.2020 14:30
Željezničar
1 : 1
Sloga (Dugo Polje)
Trebava
Osječani
3 : 1
Vranjak
Vranjak
17.10.2020 14:30
Trebava
3 : 1
Vranjak
Rudar 1925
Ugljevik
5 : 1
Čelopek
Čelopek
17.10.2020 14:30
Rudar 1925
5 : 1
Čelopek
Polet
Elezagići
3 : 1
Laminci
Laminci
17.10.2020 14:30
Polet
3 : 1
Laminci
Borac (istočni Drvar)
Istočni Drvar
3 : 1
Gomionica
Bronzani Majdan
17.10.2020 14:30
Borac (istočni Drvar)
3 : 1
Gomionica
Borac
Trnjaci
1 : 1
VSK
Velino Selo
17.10.2020 14:30
Borac
1 : 1
VSK
Sveti Jovan
Donji Brezik
2 : 2
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
17.10.2020 11:00
Sveti Jovan
2 : 2
Bobetino Brdo
Mladost
Trnjaci
9 : 1
Krbeti
Krbeti
17.10.2020 11:00
Mladost
9 : 1
Krbeti
Sava 04
Brezovo Polje Selo
2 : 5
Sloboda
Mrtvica
17.10.2020 11:00
Sava 04
2 : 5
Sloboda
Polet
Čović Polje
4 : 3
Čelik
Grbavica
17.10.2020 11:00
Polet
4 : 3
Čelik
Zenit
Bijeljina
3 : 0
Sloga
Donja Bukovica
17.10.2020 16:30
Zenit
3 : 0
Sloga
Slaven
Živinice
0 : 1
GOŠK
Gabela
17.10.2020 14:30
Slaven
0 : 1
GOŠK
Travnik
Travnik
1 : 0
TOŠK
Tešanj
17.10.2020 14:30
Travnik
1 : 0
TOŠK
Rudar
Kakanj
2 : 0
Budućnost
Banovići
17.10.2020 14:30
Rudar
2 : 0
Budućnost
Čapljina
Čapljina
0 : 1
Bratstvo
Gračanica
17.10.2020 14:30
Čapljina
0 : 1
Bratstvo
Igman
Konjic
1 : 0
Jedinstvo
Bihać
17.10.2020 14:30
Igman
1 : 0
Jedinstvo
NK Vitez
Vitez
2 : 0
Kiseljak
Kiseljak
17.10.2020 14:30
NK Vitez
2 : 0
Kiseljak
Novi Travnik
Novi Travnik
2 : 2
Iskra
Bugojno
17.10.2020 14:30
Novi Travnik
2 : 2
Iskra
Podgrmeč
Sanski Most
4 : 0
Vitez
Bužim
17.10.2020 14:30
Podgrmeč
4 : 0
Vitez
Brekovica 78
Brekovica
3 : 0
Sloga
Bosanska Otoka
17.10.2020 14:30
Brekovica 78
3 : 0
Sloga
Bosna (M)
Mionica
7 : 1
Dinamo
Donja Mahala
17.10.2020 14:30
Bosna (M)
7 : 1
Dinamo
Radnički
Lukavac
2 : 0
Odžak 102
Odžak
17.10.2020 14:30
Radnički
2 : 0
Odžak 102
Mramor
Mramor
2 : 2
Seona
Seona
17.10.2020 14:30
Mramor
2 : 2
Seona
Lokomotiva
Miričina
1 : 5
Bosna (K)
Kalesija
17.10.2020 14:30
Lokomotiva
1 : 5
Bosna (K)
Krivaja
Zavidovići
2 : 0
Mošćanica
Sarajevo
17.10.2020 14:30
Krivaja
2 : 0
Mošćanica
Rudar
Breza
4 : 4
Famos
Hrasnica
17.10.2020 14:30
Rudar
4 : 4
Famos
Tomislav
Tomislavgrad
3 : 0
Brotnjo
Čitluk
17.10.2020 14:30
Tomislav
3 : 0
Brotnjo
Sloga (P)
Prud
3 : 0
Sloga (T)
Tolisa
17.10.2020 14:30
Sloga (P)
3 : 0
Sloga (T)
Sporting
Zenica
0 : 10
Čelik
Zenica
17.10.2020 14:00
Sporting
0 : 10
Čelik
Mladost
Župča
2 : 1
El Tarik
Sarajevo
17.10.2020 10:00
Mladost
2 : 1
El Tarik
Kruševo
Kruševo
4 : 1
Međugorje
Međugorje
17.10.2020 14:30
Kruševo
4 : 1
Međugorje
Mramor
Babice
4 : 1
Omladinac 68
Mionica
17.10.2020 14:30
Mramor
4 : 1
Omladinac 68
Sloga
Tojšići
8 : 2
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
17.10.2020 14:30
Sloga
8 : 2
Ingram
Dinamo 75
Prijedor
0 : 6
Korpar
Grebnice
17.10.2020 14:30
Dinamo 75
0 : 6
Korpar
Omazići 1937
Omazići
1 : 0
Rainci
Gornji Rainci
17.10.2020 14:30
Omazići 1937
1 : 0
Rainci
Mladost (Solina)
Solina
7 : 3
OFK Tuzla
Tuzla
17.10.2020 14:30
Mladost (Solina)
7 : 3
OFK Tuzla
Spreča
Donji Rainci
3 : 3
Pasci 78
Pasci
17.10.2020 14:30
Spreča
3 : 3
Pasci 78
Proleter
Slavinovići
2 : 0
Bijeljevac
Miljanovci
17.10.2020 14:30
Proleter
2 : 0
Bijeljevac
Borac
Kovači
0 : 2
Omladinac RMU
Đurđevik
17.10.2020 14:30
Borac
0 : 2
Omladinac RMU
Konjuh
Kladanj
2 : 0
Metalac
Živinice
17.10.2020 14:30
Konjuh
2 : 0
Metalac
Voždovac
Beograd
2 : 1
Spartak ŽK
Subotica
17.10.2020 16:00
Voždovac
2 : 1
Spartak ŽK
Mladost (L)
Lučani
2 : 1
Mačva
Šabac
17.10.2020 16:00
Mladost (L)
2 : 1
Mačva
Napredak
Kruševac
0 : 0
Radnički (N)
Niš
17.10.2020 16:00
Napredak
0 : 0
Radnički (N)
Javor Matis
Ivanjica
1 : 3
Metalac
Gornji Milanovac
17.10.2020 16:00
Javor Matis
1 : 3
Metalac
Inđija
Inđija
1 : 0
Zlatibor
Čajetina
17.10.2020 15:00
Inđija
1 : 0
Zlatibor
OFK Žarkovo
Beograd
2 : 2
Dinamo
Vranje
17.10.2020 15:00
OFK Žarkovo
2 : 2
Dinamo
Borac 1926
Čačak
1 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
17.10.2020 15:00
Borac 1926
1 : 2
Radnički 1923
Zemun
Zemun
1 : 0
Kabel
Novi Sad
17.10.2020 15:00
Zemun
1 : 0
Kabel
Kolubara
Lazarevac
2 : 2
IMT
Beograd
17.10.2020 18:00
Kolubara
2 : 2
IMT
Chelsea
London
3 : 3
Southampton
Southampton
17.10.2020 16:00
Chelsea
3 : 3
Southampton
Everton
Liverpool
2 : 2
Liverpool
Liverpool
17.10.2020 16:00
Everton
2 : 2
Liverpool
Manchester City
Manchester
1 : 0
Arsenal
London
17.10.2020 16:00
Manchester City
1 : 0
Arsenal
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
1 : 4
Manchester United
Manchester
17.10.2020 16:00
Newcastle United
1 : 4
Manchester United
AFC Bournemouth
Bournemouth
0 : 0
Queens Park Rangers
London
17.10.2020 16:00
AFC Bournemouth
0 : 0
Queens Park Rangers
Barnsley
Barnsley
2 : 2
Bristol City
Bristol
17.10.2020 16:00
Barnsley
2 : 2
Bristol City
Birmingham City
Birmingham
0 : 1
Sheffield Wednesday
Sheffield
17.10.2020 16:00
Birmingham City
0 : 1
Sheffield Wednesday
Blackburn Rovers
Blackburn
0 : 1
Nottingham Forest
Nottingham
17.10.2020 16:00
Blackburn Rovers
0 : 1
Nottingham Forest
Brentford
Brentford
2 : 0
Coventry City
Coventry
17.10.2020 16:00
Brentford
2 : 0
Coventry City
Luton Town
Luton
0 : 2
Stoke City
Stoke-on-Trent
17.10.2020 16:00
Luton Town
0 : 2
Stoke City
Middlesbrough
Middlesbrough
0 : 0
Reading
Reading
17.10.2020 16:00
Middlesbrough
0 : 0
Reading
Rotherham United
Rotherham
1 : 2
Norwich City
Norwich
17.10.2020 16:00
Rotherham United
1 : 2
Norwich City
Swansea City
Swansea
1 : 2
Huddersfield Town
Huddersfield
17.10.2020 16:00
Swansea City
1 : 2
Huddersfield Town
Wycombe Wanderers
High Wycombe
1 : 2
Millwall
London
17.10.2020 16:00
Wycombe Wanderers
1 : 2
Millwall
Celta Vigo
Vigo
0 : 2
Atletico Madrid
Madrid
17.10.2020 16:00
Celta Vigo
0 : 2
Atletico Madrid
Getafe
Getafe (Madrid)
1 : 0
Barcelona
Barcelona
17.10.2020 21:00
Getafe
1 : 0
Barcelona
Granada
Granada
1 : 0
Sevilla
Sevilla
17.10.2020 13:00
Granada
1 : 0
Sevilla
Real Madrid
Madrid
0 : 1
Cádiz
Cádiz
17.10.2020 18:30
Real Madrid
0 : 1
Cádiz
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
1 : 1
Wolfsburg
Wolfsburg
17.10.2020 20:30
Borussia M'gladbach
1 : 1
Wolfsburg
Hoffenheim
Sinsheim
0 : 1
Borussia Dortmund
Dortmund
17.10.2020 15:30
Hoffenheim
0 : 1
Borussia Dortmund
Freiburg
Freiburg im Breisgau
1 : 1
Werder
Bremen
17.10.2020 15:30
Freiburg
1 : 1
Werder
Hertha BSC
Berlin
0 : 2
Stuttgart
Stuttgart
17.10.2020 15:30
Hertha BSC
0 : 2
Stuttgart
Mainz 05
Mainz
0 : 1
Bayer 04
Leverkusen
17.10.2020 15:30
Mainz 05
0 : 1
Bayer 04
Augsburg
Augsburg
0 : 2
RB Leipzig
Leipzig
17.10.2020 15:30
Augsburg
0 : 2
RB Leipzig
Arminia
Bielefeld
1 : 4
Bayern
München
17.10.2020 18:30
Arminia
1 : 4
Bayern
Olympique Marseille
Marseille
3 : 1
Bordeaux
Bordeaux
17.10.2020 21:00
Olympique Marseille
3 : 1
Bordeaux
Reims
Reims
1 : 3
Lorient
Lorient
17.10.2020 17:00
Reims
1 : 3
Lorient
Napoli
Napoli
4 : 1
Atalanta
Bergamo
17.10.2020 15:00
Napoli
4 : 1
Atalanta
Internazionale
Milano
1 : 2
Milan
Milano
17.10.2020 18:00
Internazionale
1 : 2
Milan
Sampdoria
Genova
3 : 0
Lazio
Roma
17.10.2020 18:00
Sampdoria
3 : 0
Lazio
Crotone
Crotone
1 : 1
Juventus
Torino
17.10.2020 20:45
Crotone
1 : 1
Juventus
Mladost
Doboj-Kakanj
0 : 2
Borac
Banja Luka
17.10.2020 14:30
Mladost
0 : 2
Borac
Radnik
Bijeljina
1 : 1
Sloboda
Tuzla
17.10.2020 14:30
Radnik
1 : 1
Sloboda
Velež
Mostar
1 : 1
Željezničar
Sarajevo
17.10.2020 14:30
Velež
1 : 1
Željezničar
Olimpik
Sarajevo
3 : 0
Zrinjski
Mostar
17.10.2020 14:30
Olimpik
3 : 0
Zrinjski
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
1 : 1
Široki Brijeg
Široki Brijeg
17.10.2020 14:30
Tuzla City
1 : 1
Široki Brijeg
Sarajevo
Sarajevo
3 : 0
Krupa
Krupa na Vrbasu
17.10.2020 14:30
Sarajevo
3 : 0
Krupa
Drina
Zvornik
1 : 1
Slavija
Istočno Sarajevo
17.10.2020 14:30
Drina
1 : 1
Slavija
Tekstilac
Derventa
1 : 1
Modriča
Modriča
17.10.2020 14:30
Tekstilac
1 : 1
Modriča
Leotar
Trebinje
0 : 1
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
17.10.2020 14:30
Leotar
0 : 1
Zvijezda 09
Borac
Kozarska Dubica
1 : 0
Sutjeska
Foča
17.10.2020 14:30
Borac
1 : 0
Sutjeska
Jedinstvo
Brčko
1 : 3
Željezničar
Banja Luka
17.10.2020 14:30
Jedinstvo
1 : 3
Željezničar
Ljubić
Prnjavor
0 : 2
Sloboda
Novi Grad
17.10.2020 14:30
Ljubić
0 : 2
Sloboda
Podrinje
Janja
1 : 4
Rudar Prijedor
Prijedor
17.10.2020 14:30
Podrinje
1 : 4
Rudar Prijedor
Kozara
Gradiška
0 : 0
Sloga
Doboj
17.10.2020 14:30
Kozara
0 : 0
Sloga
Široki Brijeg
Široki Brijeg
3 : 0
Olimpik
Sarajevo
17.10.2020 11:00
Široki Brijeg
3 : 0
Olimpik
Mladost
Donji Kakanj
1 : 1
Željezničar Sport team
Banja Luka
17.10.2020 14:00
Mladost
1 : 1
Željezničar Sport team
Velež
Mostar
3 : 3
Krupa
Krupa na Vrbasu
17.10.2020 15:00
Velež
3 : 3
Krupa
Sarajevo
Sarajevo
6 : 1
Rudar Prijedor
Prijedor
17.10.2020 15:30
Sarajevo
6 : 1
Rudar Prijedor
Olimp
Pale
6 : 1
Rudar (K)
Kakanj
17.10.2020 12:00
Olimp
6 : 1
Rudar (K)
Čelik
Zenica
4 : 0
Travnik
Travnik
17.10.2020 12:00
Čelik
4 : 0
Travnik
Kiseljak
Kiseljak
2 : 1
Radnik
Donji Vakuf
17.10.2020 12:00
Kiseljak
2 : 1
Radnik
TOŠK
Tešanj
2 : 2
FK Vitez
Vitez
17.10.2020 12:00
TOŠK
2 : 2
FK Vitez
Borac
Banja Luka
1 : 0
Mladost
Donji Kakanj
17.10.2020 15:00
Borac
1 : 0
Mladost
Sloboda
Tuzla
3 : 0
Radnik
Bijeljina
17.10.2020 13:00
Sloboda
3 : 0
Radnik
Željezničar
Sarajevo
3 : 0
Velež
Mostar
17.10.2020 15:00
Željezničar
3 : 0
Velež
Zrinjski
Mostar
0 : 0
Olimpik
Sarajevo
17.10.2020 15:30
Zrinjski
0 : 0
Olimpik
Hajduk
Kožuhe
3 : 6
Naša krila
Kostajnica
17.10.2020 10:00
Hajduk
3 : 6
Naša krila
Rudar
Stanari
0 : 1
Ukrina
Čečava
17.10.2020 10:00
Rudar
0 : 1
Ukrina
Ilićka 01
Brčko
2 : 0
Bratstvo
Gračanica
17.10.2020 10:00
Ilićka 01
2 : 0
Bratstvo
Olimp
Pale
0 : 7
Rudar (K)
Kakanj
17.10.2020 10:00
Olimp
0 : 7
Rudar (K)
Novi Travnik
Novi Travnik
2 : 3
Iskra
Bugojno
17.10.2020 10:00
Novi Travnik
2 : 3
Iskra
Čelik
Zenica
1 : 1
Travnik
Travnik
17.10.2020 10:00
Čelik
1 : 1
Travnik
Kiseljak
Kiseljak
5 : 2
Radnik
Donji Vakuf
17.10.2020 10:00
Kiseljak
5 : 2
Radnik
TOŠK
Tešanj
4 : 1
FK Vitez
Vitez
17.10.2020 10:00
TOŠK
4 : 1
FK Vitez
Gorica
Šipovo
4 : 0
Polet - Krajišnik
Ramići
17.10.2020 12:00
Gorica
4 : 0
Polet - Krajišnik
Borac
Banja Luka
5 : 0
Krajina
Banja Luka
17.10.2020 12:00
Borac
5 : 0
Krajina
Omladinac
Banja Luka
2 : 5
Sloboda
Mrkonjić Grad
17.10.2020 12:00
Omladinac
2 : 5
Sloboda
Mladost
Kotor Varoš
1 : 1
BSK
Banja Luka
17.10.2020 12:00
Mladost
1 : 1
BSK
Čelinac
Čelinac
1 : 3
Lauš
Lauš
17.10.2020 12:00
Čelinac
1 : 3
Lauš
Jedinstvo
Roćević
4 : 0
Guber
Srebrenica
17.10.2020 11:00
Jedinstvo
4 : 0
Guber
Brotnjo
Čitluk
1 : 7
Posušje
Posušje
17.10.2020 11:00
Brotnjo
1 : 7
Posušje
Grude
Grude
3 : 0
Branitelj
Rodoč-Jasenica
17.10.2020 11:00
Grude
3 : 0
Branitelj
Omladinac
Han Pijesak
0 : 6
OFK Glasinac 2011
Sokolac
17.10.2020 12:00
Omladinac
0 : 6
OFK Glasinac 2011
FA Academica
Sarajevo
5 : 2
Bambinosi
Sarajevo
17.10.2020 12:00
FA Academica
5 : 2
Bambinosi
Dar
Sarajevo
5 : 0
Glasinac 2011
Sokolac
17.10.2020 12:00
Dar
5 : 0
Glasinac 2011
Ozren
Semizovac
3 : 1
Romanija
Pale
17.10.2020 12:00
Ozren
3 : 1
Romanija
Željezničar 1
Sarajevo
1 : 5
Željezničar 2
Sarajevo
17.10.2020 12:00
Željezničar 1
1 : 5
Željezničar 2
Radnik Hadžići
Hadžići
5 : 3
Jedinstvo
Ljubinići
17.10.2020 12:00
Radnik Hadžići
5 : 3
Jedinstvo
Mlade Nade
Sarajevo
1 : 1
Sarajevo
Sarajevo
17.10.2020 12:00
Mlade Nade
1 : 1
Sarajevo
Mladost (BS)
Bogutovo selo
1 : 0
Proleter
Dvorovi
17.10.2020 11:00
Mladost (BS)
1 : 0
Proleter
Priboj
Priboj
3 : 2
Jedinstvo
Brodac
17.10.2020 11:00
Priboj
3 : 2
Jedinstvo
Sloga (T)
Trn
2 : 0
Omarska
Omarska
17.10.2020 11:30
Sloga (T)
2 : 0
Omarska
FSA Prijedor
Prijedor
4 : 0
Jedinstvo
Žeravica
17.10.2020 11:30
FSA Prijedor
4 : 0
Jedinstvo
Borac
Banja Luka
3 : 1
Mladost
Doboj - Kakanj
17.10.2020 13:00
Borac
3 : 1
Mladost
Sloboda
Tuzla
2 : 1
Radnik
Bijeljina
17.10.2020 11:00
Sloboda
2 : 1
Radnik
Željezničar
Sarajevo
1 : 1
Velež
Mostar
17.10.2020 13:00
Željezničar
1 : 1
Velež
Zrinjski
Mostar
5 : 0
Olimpik
Sarajevo
17.10.2020 13:00
Zrinjski
5 : 0
Olimpik
Modriča Alfa
Modriča
10 : 0
Borac
Kozarska Dubica
17.10.2020 10:00
Modriča Alfa
10 : 0
Borac
Kozara
Gradiška
9 : 1
Željezničar
Doboj
17.10.2020 10:00
Kozara
9 : 1
Željezničar
Polet 1926
Brod
0 : 1
Proleter
Teslić
17.10.2020 10:00
Polet 1926
0 : 1
Proleter
Sloga
Doboj
2 : 1
Borac
Banja Luka
17.10.2020 10:00
Sloga
2 : 1
Borac
Mineral
Banja Vrućica
0 : 3
Željezničar Sport team
Banja Luka
17.10.2020 10:00
Mineral
0 : 3
Željezničar Sport team
Tekstilac Kort
Derventa
0 : 1
Ljubić
Prnjavor
17.10.2020 10:00
Tekstilac Kort
0 : 1
Ljubić
Rudar Prijedor
Prijedor
1 : 3
OFK Spartak 2013
Banja Luka
17.10.2020 10:00
Rudar Prijedor
1 : 3
OFK Spartak 2013
Sloga (T)
Trn
5 : 2
Omarska
Omarska
17.10.2020 10:00
Sloga (T)
5 : 2
Omarska
FSA Prijedor
Prijedor
4 : 0
Jedinstvo
Žeravica
17.10.2020 10:00
FSA Prijedor
4 : 0
Jedinstvo
Rudar 1925
Ugljevik
2 : 0
Lokomotiva
Brčko
17.10.2020 10:00
Rudar 1925
2 : 0
Lokomotiva
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
1 : 1
Sloboda
Donji Zagoni
17.10.2020 10:00
Zvijezda 09
1 : 1
Sloboda
Podrinje
Janja
3 : 3
Drina
Zvornik
17.10.2020 10:00
Podrinje
3 : 3
Drina
Jedinstvo
Brčko
3 : 5
Borac
Šamac
17.10.2020 10:00
Jedinstvo
3 : 5
Borac
Zenit
Bijeljina
2 : 1
Ilićka 01
Brčko
17.10.2020 10:00
Zenit
2 : 1
Ilićka 01
Radnik
Bijeljina
1 : 2
Pelagićevo
Pelagićevo
17.10.2020 10:00
Radnik
1 : 2
Pelagićevo
Birač
Derventa
6 : 2
Borac
Osmaci
17.10.2020 10:00
Birač
6 : 2
Borac
Mladost (BS)
Bogutovo selo
3 : 3
Proleter
Dvorovi
17.10.2020 10:30
Mladost (BS)
3 : 3
Proleter
Priboj
Priboj
0 : 2
Jedinstvo
Brodac
17.10.2020 10:00
Priboj
0 : 2
Jedinstvo
Tabanci
Tabanci
5 : 2
Guber
Srebrenica
17.10.2020 10:00
Tabanci
5 : 2
Guber
Rudar
Kamengrad
0 : 0
Bihać
Bihać
17.10.2020 11:00
Rudar
0 : 0
Bihać
Ćoralići
Ćoralići
0 : 2
Krajina
Cazin
17.10.2020 11:00
Ćoralići
0 : 2
Krajina
Gomila
Stijena
2 : 1
Mladost (P)
Polje - Cazin
17.10.2020 11:00
Gomila
2 : 1
Mladost (P)
Busovača
Busovača
4 : 6
FK Vitez
Vitez
17.10.2020 10:00
Busovača
4 : 6
FK Vitez
Branitelj
Rodoč - Jasenica
2 : 5
Blagaj
Blagaj
17.10.2020 11:30
Branitelj
2 : 5
Blagaj
Mostar
Mostar
3 : 4
Igman
Konjic
17.10.2020 11:30
Mostar
3 : 4
Igman
Zrinjski
Mostar
5 : 0
GOŠK
Gabela
17.10.2020 11:30
Zrinjski
5 : 0
GOŠK
Stolac
Stolac
4 : 2
Čapljina
Čapljina
17.10.2020 11:30
Stolac
4 : 2
Čapljina
Tuzla City
Simin Han
8 : 0
Eurofudbal
Stjepan Polje
17.10.2020 15:00
Tuzla City
8 : 0
Eurofudbal
Bratstvo
Gračanica
0 : 0
Sloboda
Tuzla
17.10.2020 11:00
Bratstvo
0 : 0
Sloboda
Radnički
Lukavac
1 : 3
Budućnost
Banovići
17.10.2020 11:00
Radnički
1 : 3
Budućnost
Bambi
Tuzla
1 : 0
Zvijezda
Gradačac
17.10.2020 11:00
Bambi
1 : 0
Zvijezda
Radnik
Hadžići
3 : 1
Sarajevo
Sarajevo
17.10.2020 13:00
Radnik
3 : 1
Sarajevo
Igman
ilidža
0 : 1
Olimpik
Sarajevo
17.10.2020 11:00
Igman
0 : 1
Olimpik
Mlade Nade
Ilidža
2 : 1
Atletiko
Sarajevo
17.10.2020 10:00
Mlade Nade
2 : 1
Atletiko
Valter
Sarajevo
3 : 1
Novi Grad 1
Sarajevo
17.10.2020 10:00
Valter
3 : 1
Novi Grad 1
Famos
Hrasnica
3 : 0
J Akademi
Sarajevo
17.10.2020 10:00
Famos
3 : 0
J Akademi
Slavija
Istočno Sarajevo
1 : 1
AF Devetka
Sarajevo
17.10.2020 10:00
Slavija
1 : 1
AF Devetka
Kozara
Gradiška
11 : 2
Željezničar
Doboj
17.10.2020 11:30
Kozara
11 : 2
Željezničar
Polet 1926
Brod
2 : 0
Proleter
Teslić
17.10.2020 11:30
Polet 1926
2 : 0
Proleter
Sloga
Doboj
1 : 1
Borac (BL)
Banja Luka
17.10.2020 11:30
Sloga
1 : 1
Borac (BL)
Mineral/Sporting
Banja Vrućica
0 : 5
Željezničar Sport Team
Banja Luka
17.10.2020 11:30
Mineral/Sporting
0 : 5
Željezničar Sport Team
Tekstilac
Derventa
0 : 0
Ljubić
Prnjavor
17.10.2020 11:30
Tekstilac
0 : 0
Ljubić
Rudar Prijedor
Prijedor
1 : 2
OFK Spartak 2013
Banja Luka
17.10.2020 11:30
Rudar Prijedor
1 : 2
OFK Spartak 2013
Tuzla City
Simin Han
0 : 1
Eurofudbal
Stjepan Polje
17.10.2020 15:00
Tuzla City
0 : 1
Eurofudbal
Slaven
Živinice
1 : 4
Eurogol
Živinice
17.10.2020 11:00
Slaven
1 : 4
Eurogol
Bratstvo
Gračanica
2 : 1
Sloboda
Tuzla
17.10.2020 11:00
Bratstvo
2 : 1
Sloboda
Radnički
Lukavac
0 : 0
Budućnost
Banovići
17.10.2020 11:00
Radnički
0 : 0
Budućnost
Bambi
Tuzla
1 : 3
Zvijezda
Gradačac
17.10.2020 11:00
Bambi
1 : 3
Zvijezda
Branitelj
Rodoč - Jasenica
4 : 1
Blagaj
Blagaj
17.10.2020 10:00
Branitelj
4 : 1
Blagaj
Zrinjski
Mostar
3 : 0
GOŠK
Gabela
17.10.2020 10:00
Zrinjski
3 : 0
GOŠK
Stolac
Stolac
0 : 0
Čapljina
Čapljina
17.10.2020 10:00
Stolac
0 : 0
Čapljina
Neum
Neum
2 : 7
Velež
Mostar
17.10.2020 10:00
Neum
2 : 7
Velež
Višići
Višići
3 : 0
Bjelopoljac
Bijelo Polje - Mostar
17.10.2020 10:00
Višići
3 : 0
Bjelopoljac
Turbina
Jablanica
4 : 2
Iskra
Stolac
17.10.2020 10:00
Turbina
4 : 2
Iskra
Međugorje
Međugorje
0 : 3
Klis
Buturović polje
17.10.2020 10:00
Međugorje
0 : 3
Klis
Lokomotiva
Mostar
0 : 3
Velež
Mostar
17.10.2020 10:00
Lokomotiva
0 : 3
Velež
Rama
Prozor - Rama
3 : 3
Sport talent
Mostar
17.10.2020 10:00
Rama
3 : 3
Sport talent
Šantići
Šantići - Vitez
0 : 4
Romari
Vitez
17.10.2020 12:00
Šantići
0 : 4
Romari
J Akademija
Sarajevo
1 : 6
Olimp
Pale
17.10.2020 10:00
J Akademija
1 : 6
Olimp
Mlade nade
Ilidža
0 : 5
Slavija
Istočno Sarajevo
17.10.2020 10:00
Mlade nade
0 : 5
Slavija
Famos
Vojkovići
4 : 0
Sarajevo
Sarajevo
17.10.2020 10:00
Famos
4 : 0
Sarajevo
Bambinosi 2
Sarajevo
3 : 1
AF Devetka
Sarajevo
17.10.2020 10:00
Bambinosi 2
3 : 1
AF Devetka
Mlade nade 2
Ilidža
1 : 4
Fer plej
Sarajevo
17.10.2020 10:00
Mlade nade 2
1 : 4
Fer plej
Šampioni
Ilidža
0 : 2
Valter
Sarajevo
17.10.2020 10:00
Šampioni
0 : 2
Valter
Crvena zvezda
Beograd
4 : 2
Sloga
Zemun
17.10.2020 13:00
Crvena zvezda
4 : 2
Sloga
Zemun
Zemun
1 : 1
TSC
Kanjiža
17.10.2020 15:30
Zemun
1 : 1
TSC
Spartak
Subotica
6 : 0
Vojvodina
Novi Sad
17.10.2020 17:00
Spartak
6 : 0
Vojvodina
Mašinac Trejs
Niš
1 : 0
Kolubara
Lazarevac
17.10.2020 14:00
Mašinac Trejs
1 : 0
Kolubara
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 1
Požarevac
Požarevac
17.10.2020 14:00
Radnički 1923
1 : 1
Požarevac
Mačva
Šabac
5 : 2
Rad
Beograd
17.10.2020 15:00
Mačva
5 : 2
Rad
Loznica
Loznica
4 : 1
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
17.10.2020 15:00
Loznica
4 : 1
ŽGFK Lavice Dubočica
Radnički 2012
Niš
1 : 2
Napredak Junior 2018
Kruševac
17.10.2020 11:00
Radnički 2012
1 : 2
Napredak Junior 2018
Ekonomist
Nikšić
4 : 0
Cvetex
Berane
17.10.2020 11:00
Ekonomist
4 : 0
Cvetex
Lokomotiva
Brčko-distrikt BiH
9 : 1
Modriča
Modriča
17.10.2020 14:30
Lokomotiva
9 : 1
Modriča
Iskra
Bugojno
2 : 3
Banja Luka
Banja Luka
17.10.2020 11:00
Iskra
2 : 3
Banja Luka
SFK 2000
Sarajevo
4 : 0
Emina
Mostar
17.10.2020 11:30
SFK 2000
4 : 0
Emina

Futsal

Nikšić
Nikšić
1 : 2
Brskovo
Mojkovac
17.10.2020
Nikšić
1 : 2
Brskovo
Mirabile Moda
Podgorica
0 : 6
Onogošt
Nikšić
17.10.2020
Mirabile Moda
0 : 6
Onogošt
Gorštak
Kolašin
0 : 6
Kataro 2019
Kotor
17.10.2020
Gorštak
0 : 6
Kataro 2019
Ulcinj
Ulcinj
5 : 2
Pruška
Bijelo Polje
17.10.2020 18:30
Ulcinj
5 : 2
Pruška
Titograd
Podgorica
2 : 3
Bajo Pivljanin
Plužine
17.10.2020 18:30
Titograd
2 : 3
Bajo Pivljanin
Salines
Tuzla
3 : 5
GFC Sarajevo
Sarajevo
17.10.2020 18:00
Salines
3 : 5
GFC Sarajevo
Kaskada
Gračanica
3 : 1
Bosna Kompred
Tuzla
17.10.2020 18:00
Kaskada
3 : 1
Bosna Kompred
Seljak
Livno
5 : 3
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
17.10.2020 18:00
Seljak
5 : 3
Sloga

Košarka

Budućnost VOLI
Podgorica
86 : 83
Borac
Čačak
17.10.2020 19:00
Budućnost VOLI
86 : 83
Borac
FMP
Železnik
90 : 103
Partizan NIS
Beograd
17.10.2020 21:00
FMP
90 : 103
Partizan NIS
Spars
Sarajevo
94 : 78
Sloboda
Tuzla
17.10.2020 20:00
Spars
94 : 78
Sloboda
Široki
Široki Brijeg
86 : 75
Borac
Banja Luka
17.10.2020 20:00
Široki
86 : 75
Borac
Promo
Donji Vakuf
76 : 58
Čelik
Zenica
17.10.2020 20:00
Promo
76 : 58
Čelik
Kakanj
Kakanj
91 : 85
Bosna Royal
Sarajevo
17.10.2020 20:00
Kakanj
91 : 85
Bosna Royal
Rogatica
Rogatica
79 : 66
Mladost Buldogs
Prnjavor
17.10.2020 20:00
Rogatica
79 : 66
Mladost Buldogs
Prijedor Spartak
Prijedor
100 : 104
Drina Princip
Zvornik
17.10.2020 20:00
Prijedor Spartak
100 : 104
Drina Princip
Sokolac
Sokolac
66 : 72
Slavija
Istočno Sarajevo
17.10.2020 20:00
Sokolac
66 : 72
Slavija
Sutjeska
Nikšić
87 : 81
Podgorica
Podgorica
17.10.2020 20:00
Sutjeska
87 : 81
Podgorica
Danilovgrad
Danilovgrad
63 : 96
Studentski centar
Podgorica
17.10.2020 19:30
Danilovgrad
63 : 96
Studentski centar
Teodo
Tivat
75 : 68
Primorje 1945
Herceg Novi
17.10.2020 20:00
Teodo
75 : 68
Primorje 1945
Zeta
Golubovci
75 : 72
All Stars
Podgorica
17.10.2020 20:00
Zeta
75 : 72
All Stars
Ibar
Rožaje
88 : 66
Pljevlja
Pljevlja
17.10.2020 20:00
Ibar
88 : 66
Pljevlja
RMU Banovići
Banovići
86 : 66
Play Off Ultra
Sarajevo
17.10.2020 18:00
RMU Banovići
86 : 66
Play Off Ultra
Rudar Sport
Ugljevik
65 : 68
Konjic
Konjic
17.10.2020 18:00
Rudar Sport
65 : 68
Konjic
Čelik
Zenica
72 : 53
Džamper
Zenica
17.10.2020 18:00
Čelik
72 : 53
Džamper
Orlovi
Banja Luka
97 : 55
Mladi Krajišnik
Banja Luka
17.10.2020 18:00
Orlovi
97 : 55
Mladi Krajišnik

Odbojka

Mladost
Brčko
3 : 1
Maglić
Foča
17.10.2020 17:00
Mladost
3 : 1
Maglić
Bosna (Sa)
Sarajevo
1 : 3
Jedinstvo
Brčko
17.10.2020 18:00
Bosna (Sa)
1 : 3
Jedinstvo
Domaljevac
Domaljevac
3 : 0
Borac m:tel
Banjaluka
17.10.2020 19:00
Domaljevac
3 : 0
Borac m:tel
Ljubinje
Ljubinje
2 : 3
Modriča
Modriča
17.10.2020 18:00
Ljubinje
2 : 3
Modriča
Bosna (Ka)
Kalesija
3 : 1
Kakanj 78
Kakanj
17.10.2020 19:00
Bosna (Ka)
3 : 1
Kakanj 78
7 Lukavac
Lukavac
0 : 3
Galeb
Brčko
17.10.2020 18:00
7 Lukavac
0 : 3
Galeb
Gradina-Herceg
Srebrenik
3 : 0
Sloboda
Tuzla
17.10.2020 16:00
Gradina-Herceg
3 : 0
Sloboda
HE na Drini
Višegrad
1 : 3
Drina
Zvornik
17.10.2020 18:00
HE na Drini
1 : 3
Drina
Inova
Banja Luka
0 : 3
Radnik
Bijeljina
17.10.2020 18:00
Inova
0 : 3
Radnik
Glasinac
Sokolac
3 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
17.10.2020 18:00
Glasinac
3 : 0
Slavija
Balkana MP
Mrkonjić Grad
3 : 1
Vožd
Prijedor
17.10.2020 17:00
Balkana MP
3 : 1
Vožd
Prijedor
Prijedor
0 : 3
Borac
Banja Luka
17.10.2020 17:00
Prijedor
0 : 3
Borac
Stakorina
Čajniče
2 : 3
Rudo
Rudo
17.10.2020 14:00
Stakorina
2 : 3
Rudo
Bosna
Kalesija
3 : 0
Bihać
Bihać
17.10.2020 17:00
Bosna
3 : 0
Bihać
Orašje
Orašje
1 : 3
Napredak
Odžak
17.10.2020 15:00
Orašje
1 : 3
Napredak
ŽOK Žepče
Žepče
3 : 0
Gradina-Herceg
Srebrenik
17.10.2020 19:00
ŽOK Žepče
3 : 0
Gradina-Herceg
Čapljina
Čapljina
3 : 2
Ilidža
Ilidža
17.10.2020 17:00
Čapljina
3 : 2
Ilidža
Kula-Gradačac 2
Gradačac
3 : 0
Smeč 2
Lukavac
17.10.2020 13:30
Kula-Gradačac 2
3 : 0
Smeč 2
Krivaja
Zavidovići
3 : 0
Delminium
Tomislavgrad
17.10.2020 15:00
Krivaja
3 : 0
Delminium
Breza 1934
Breza
3 : 0
Turbina
Jablanica
17.10.2020 18:00
Breza 1934
3 : 0
Turbina
Željezara
Zenica
3 : 0
Student
Mostar
17.10.2020 13:00
Željezara
3 : 0
Student
Smeč
Novi Grad
3 : 0
Prijedor
Prijedor
17.10.2020 13:00
Smeč
3 : 0
Prijedor
Vožd Prijedor
Prijedor
2 : 3
Banjaluka volej
Banja Luka
17.10.2020 11:00
Vožd Prijedor
2 : 3
Banjaluka volej
Ukrina
Prnjavor
0 : 3
Panter
Doboj
17.10.2020 13:00
Ukrina
0 : 3
Panter
Kotor Varoš
Kotor Varoš
0 : 3
Derventa
Derventa
17.10.2020 17:00
Kotor Varoš
0 : 3
Derventa
Bimnal Jedinstvo
Brčko
2 : 3
Crvena zvijezda
Obudovac
17.10.2020 13:00
Bimnal Jedinstvo
2 : 3
Crvena zvijezda
Glasinac
Sokolac
0 : 3
Volero
Pale
17.10.2020 13:00
Glasinac
0 : 3
Volero
Mladost
Rogatica
0 : 3
Rudo
Rudo
17.10.2020 12:00
Mladost
0 : 3
Rudo
Hercegovac
Bileća
2 : 3
ŽOK Leotar
Trebinje
17.10.2020 16:00
Hercegovac
2 : 3
ŽOK Leotar
OOK Leotar
Trebinje
0 : 3
Velež
Nevesinje
17.10.2020 15:00
OOK Leotar
0 : 3
Velež

Rukomet

Konjuh
Živinice
36 : 24
Maglaj
Maglaj
17.10.2020 18:00
Konjuh
36 : 24
Maglaj
Leotar
Trebinje
37 : 31
Derventa
Derventa
17.10.2020 18:00
Leotar
37 : 31
Derventa
Lokomotiva
Brčko
25 : 25
Gračanica
Gračanica
17.10.2020 18:00
Lokomotiva
25 : 25
Gračanica
Sloga (GV - U)
Gornji Vakuf-Uskoplje
32 : 23
Slavija
Istočno Sarajevo
17.10.2020 18:00
Sloga (GV - U)
32 : 23
Slavija
Borac M:TEL
Banja Luka
26 : 19
Bosna
Visoko
17.10.2020 18:00
Borac M:TEL
26 : 19
Bosna
Sloga (Do)
Doboj
36 : 26
Iskra
Bugojno
17.10.2020 18:00
Sloga (Do)
36 : 26
Iskra
Sloboda
Tuzla
25 : 20
Krivaja
Zavidovići
17.10.2020 18:00
Sloboda
25 : 20
Krivaja
Prijedor
Prijedor
32 : 29
Hercegovina
Nevesinje
17.10.2020 17:00
Prijedor
32 : 29
Hercegovina
Kozara (KD)
Kozarska Dubica
35 : 30
Drina
Zvornik
17.10.2020 16:30
Kozara (KD)
35 : 30
Drina
Srbac
Srbac
30 : 34
Kaluđer
Banja Luka
17.10.2020 15:30
Srbac
30 : 34
Kaluđer
Derventa 2
Derventa
27 : 31
Kozara 2
Gradiška
17.10.2020 16:00
Derventa 2
27 : 31
Kozara 2
Sloga
Prnjavor
25 : 31
Srednjoškolac
Novi Grad
17.10.2020 17:30
Sloga
25 : 31
Srednjoškolac
Teslić
Teslić
32 : 28
Čelinac
Čelinac
17.10.2020 15:00
Teslić
32 : 28
Čelinac
Sana 7
Sanski Most
25 : 43
Žepče
Žepče
17.10.2020 18:00
Sana 7
25 : 43
Žepče
Čelik
Zenica
29 : 25
Čelik Junior
Zenica
17.10.2020 18:00
Čelik
29 : 25
Čelik Junior
Krajina
Cazin
24 : 25
Travnik
Travnik
17.10.2020 18:00
Krajina
24 : 25
Travnik
Briješće
Sarajevo
34 : 31
Izviđač CO 2
Ljubuški
17.10.2020 18:00
Briješće
34 : 31
Izviđač CO 2
Goražde
Goražde
28 : 24
Radnički
Goražde
17.10.2020 18:00
Goražde
28 : 24
Radnički
Zrinjski
Mostar
23 : 27
RK Respect
Sarajevo
17.10.2020 18:00
Zrinjski
23 : 27
RK Respect
Katarina
Mostar
25 : 26
Zrinjski
Mostar
17.10.2020 18:00
Katarina
25 : 26
Zrinjski
Knežopoljka
Kozarska Dubica
22 : 13
Goražde
Goražde
17.10.2020 18:00
Knežopoljka
22 : 13
Goražde
Dubica
Kozarska Dubica
30 : 25
Leotar
Trebinje
17.10.2020 18:00
Dubica
30 : 25
Leotar
Derventa
Derventa
34 : 28
Rogatica
Rogatica
17.10.2020 18:00
Derventa
34 : 28
Rogatica
Levalea 2010
Nikšić
30 : 11
Tivat
Tivat
17.10.2020 17:00
Levalea 2010
30 : 11
Tivat
Komovi
Andrijevica
20 : 31
Mornar 7
Bar
17.10.2020
Komovi
20 : 31
Mornar 7
Podgorica 2013
Podgorica
20 : 21
Zeta
Podgorica
17.10.2020
Podgorica 2013
20 : 21
Zeta
Ulcinj
Ulcinj
31 : 22
Berane 2002
Berane
17.10.2020
Ulcinj
31 : 22
Berane 2002