XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 173 utakmica za dan
Subota, 4 Septembar 2021

Fudbal

04.09.2021 17:00 Drina 2 : 0 Kozara
04.09.2021 16:30 Krupa 5 : 0 Slavija
04.09.2021 17:00 Tekstilac 1 : 0 Budućnost
04.09.2021 17:00 Sloboda 2 : 0 Modriča Alfa
04.09.2021 17:00 Zvijezda 09 1 : 0 Borac
04.09.2021 17:00 Sloga 4 : 0 Podrinje
04.09.2021 19:30 Sutjeska 3 : 1 Ljubić
04.09.2021 17:00 Progres 1 : 0 Gorica
04.09.2021 17:00 Sloga (S) 2 : 2 Proleter
04.09.2021 17:00 Laktaši 2 : 0 Sloga (T)
04.09.2021 17:00 Famos 4 : 0 Glasinac 1936
04.09.2021 17:00 Sloga 16 : 0 Mladost (R)
04.09.2021 17:00 Mladost 2 : 1 Lijevče
04.09.2021 17:00 Krajina 1 : 0 Rekreativo
04.09.2021 17:00 Trebava 0 : 1 Sloga (DP)
04.09.2021 17:00 Mladost (BS) 4 : 2 Mladost (VO)
04.09.2021 17:00 Tabanci 3 : 0 Janja 2009
04.09.2021 17:30 Omladinac 2 : 1 Obradovac
04.09.2021 17:00 Omladinac 0 : 2 Borac
04.09.2021 17:00 OFK Spartak 2013 2 : 1 Gomionica
04.09.2021 17:00 Pecka 4 : 0 Jardan
04.09.2021 17:00 Mladost 2 : 1 Vrbas
04.09.2021 17:00 Polet 1 : 10 Milan
04.09.2021 17:30 Borac 1 : 0 OFK Crnjelovo
04.09.2021 16:30 Mladost 2 : 4 TOŠK
04.09.2021 16:30 Goražde 0 : 1 Radnik
04.09.2021 16:30 Travnik 1 : 1 Tomislav
04.09.2021 16:30 Bratstvo 4 : 1 Orašje
04.09.2021 16:30 Budućnost 1 : 2 Igman
04.09.2021 16:30 Simm Bau 4 : 0 Rudar
04.09.2021 16:30 Krajina 2 : 1 NK Vitez
04.09.2021 16:30 Rudar (HB) 6 : 3 Sloga
04.09.2021 16:30 FK Vitez 4 : 0 Novi Travnik
04.09.2021 16:30 Mladost (M) 2 : 4 Dizdaruša
04.09.2021 16:30 Bosna (K) 1 : 1 Prokosovići
04.09.2021 16:30 Odžak 102 3 : 2 Slaven
04.09.2021 16:30 Bosna 4 : 0 Natron
04.09.2021 16:30 Krivaja 6 : 1 Rudar
04.09.2021 16:30 UNIS 1 : 0 Baton
04.09.2021 16:30 Famos 3 : 2 Borac
04.09.2021 16:30 Turbina 0 : 3 Kamešnica
04.09.2021 16:30 Čapljina 3 : 1 Brotnjo
04.09.2021 16:30 Ključ 1 : 0 Bajer 99
04.09.2021 16:30 Omladinac 2 : 1 Omladinac 75
04.09.2021 16:30 Mramor (M) 0 : 2 Mladost (P)
04.09.2021 16:30 Mramor (B) 2 : 1 Vražići 92
04.09.2021 16:00 Nemila 1 : 0 Fortuna
04.09.2021 17:00 Mostar 0 : 5 Kruševo
04.09.2021 16:30 Turija 2 : 2 Mladost
04.09.2021 16:30 Mladost (Sol.) 2 : 1 Rudar
04.09.2021 18:00 Srbija 4 : 1 Luksemburg
04.09.2021 18:00 Irska 1 : 1 Azerbejdžan
04.09.2021 12:30 Igman 3 : 0 Baton
04.09.2021 12:30 Rudar 2 : 0 Ilijaš
04.09.2021 12:30 Stupčanica 0 : 2 Novi Grad
04.09.2021 12:30 Radnik 0 : 6 Simm Bau
04.09.2021 12:30 Čelik 6 : 0 Fortuna
04.09.2021 12:30 Kiseljak 4 : 0 Sport Prevnet
04.09.2021 12:00 Velež 8 : 0 Igman
04.09.2021 12:30 Stolac 1 : 1 Brotnjo
04.09.2021 11:30 Troglav 1918 2 : 6 Ljubuški
04.09.2021 16:00 Klis 0 : 5 Leotar
04.09.2021 12:00 Grude 2 : 2 Neum
04.09.2021 17:00 Sporting 1 : 0 Rudar
04.09.2021 14:00 Don Bosco 11 : 0 Čelični grad - Steel City
04.09.2021 17:00 Leotar 0 : 1 Sarajevo
04.09.2021 12:00 Radnik 2 : 1 Posušje
04.09.2021 17:30 Rudar Prijedor 3 : 3 Zrinjski
04.09.2021 10:30 Igman 1 : 0 Baton
04.09.2021 10:00 Rudar 4 : 0 Ilijaš
04.09.2021 10:00 Radnik 3 : 0 Sutjeska
04.09.2021 10:00 Stupčanica 2 : 2 Novi Grad
04.09.2021 10:00 Sarajevo 1 : 1 Mladost
04.09.2021 10:00 Radnik 1 : 1 Simm Bau
04.09.2021 10:00 Čelik 3 : 1 Fortuna
04.09.2021 10:00 Kiseljak 0 : 2 Sport Prevent
04.09.2021 10:00 Velež 2 : 1 Igman
04.09.2021 10:00 Stolac 0 : 5 Brotnjo
04.09.2021 09:30 Troglav 1918 5 : 3 Ljubuški
04.09.2021 10:00 Grude 1 : 1 Neum
04.09.2021 11:30 Vrbas : Naprijed
04.09.2021 11:00 Sloboda 1 : 1 Omladinac
04.09.2021 11:30 Čelinac 4 : 3 BSK
04.09.2021 10:00 Krajina 3 : 0 Lauš
04.09.2021 10:00 Rudanka 6 : 0 Naša krila
04.09.2021 10:00 Ozren 1 : 3 Ukrina
04.09.2021 10:00 Vučijak 2 : 0 Hajduk
04.09.2021 11:00 Rudar 1925 8 : 0 Jedinstvo
04.09.2021 13:30 Brekovica 78 2 : 5 Gomila
04.09.2021 14:30 Sporting 2 : 1 Rudar
04.09.2021 16:00 Don Bosco 10 : 0 Čelični grad - Steel City
04.09.2021 11:00 Jedinstvo 3 : 0 Mramor
04.09.2021 12:00 Konjuh 3 : 2 Seona
04.09.2021 10:00 Mladost 3 : 2 Proleter
04.09.2021 17:30 Polet Stars 2000 1 : 0 Grbalj
04.09.2021 17:30 Mornar 1923 1 : 0 Sutjeska
04.09.2021 17:30 Budva 1 : 3 Iskra
04.09.2021 17:30 Berane 2 : 1 Zeta
04.09.2021 17:30 Arsenal 3 : 0 Brskovo
04.09.2021 17:30 OFK Titograd 7 : 0 Igalo
04.09.2021 17:30 Rudar 3 : 11 Mladost
04.09.2021 15:00 Leotar 0 : 4 Sarajevo
04.09.2021 16:30 Široki Brijeg : Borac
04.09.2021 10:00 Radnik 2 : 0 Posušje
04.09.2021 15:30 Rudar Prijedor 0 : 2 Zrinjski
04.09.2021 10:00 Krupa 5 : 0 Željezničar
04.09.2021 10:00 Proleter 5 : 0 Radnik Urije
04.09.2021 10:00 Borac (BL) 7 : 0 Polet 1926
04.09.2021 10:00 Tekstilac 0 : 2 Sloga
04.09.2021 10:00 Željezničar Sport Team 1 : 0 Kozara
04.09.2021 10:00 Modriča Alfa 3 : 0 Borac (Š)
04.09.2021 10:00 Ljubić 6 : 0 Mineral
04.09.2021 10:00 Lokomotiva 6 : 3 Sloboda
04.09.2021 10:00 Podrinje 1 : 3 Ilićka 01
04.09.2021 10:00 Zenit 4 : 0 Jedinstvo
04.09.2021 10:00 Zvijezda 09 1 : 4 Drina
04.09.2021 10:00 Vrbas 3 : 3 Naprijed
04.09.2021 10:00 Progres 8 : 2 Džaja
04.09.2021 09:00 Sloboda 3 : 1 Omladinac
04.09.2021 10:00 Čelinac 0 : 1 BSK
04.09.2021 09:00 Rudar 1925 4 : 0 Jedinstvo
04.09.2021 11:30 Kamenica 4 : 0 Radnički
04.09.2021 11:30 Rudar 1 : 0 OFK Bihać
04.09.2021 11:30 Mladost 7 : 0 Sloga
04.09.2021 11:30 Olimpija 0 : 5 Jezerski
04.09.2021 11:30 Krajišnik : Vitez
04.09.2021 11:30 Mladost 4 : 1 Radnički
04.09.2021 11:30 Rudar (B) 0 : 2 Čelik
04.09.2021 11:30 Čelični grad - Steel City 0 : 7 Stupčanica
04.09.2021 11:30 Pobjeda 0 : 6 Moševac
04.09.2021 11:30 Žepče 1919 1 : 1 Borac
04.09.2021 11:30 Don Bosco 1 : 2 Krivaja
04.09.2021 11:30 Brotnjo 2 : 1 Rama
04.09.2021 10:30 Branitelj 0 : 6 Mostar
04.09.2021 17:00 Iskra 3 : 1 Cim
04.09.2021 11:30 Turbina 7 : 5 Lokomotiva
04.09.2021 11:30 Višići 1 : 7 Bjelopoljac
04.09.2021 17:00 Zvijezda 8 : 1 Di - Five
04.09.2021 11:00 Proleter 1 : 1 Asscheim
04.09.2021 11:00 Tuzla City 10 : 0 Eurogol
04.09.2021 10:00 Budućnost 4 : 0 Slaven
04.09.2021 12:00 Krupa 4 : 1 Željezničar
04.09.2021 12:00 Proleter 0 : 3 Rudar Prijedor
04.09.2021 12:00 Borac (BL) 8 : 0 Polet 1926
04.09.2021 11:30 Tekstilac 4 : 1 Sloga
04.09.2021 12:00 Željezničar Sport Team 2 : 1 Kozara
04.09.2021 12:00 Modriča Alfa 13 : 0 Borac (Š)
04.09.2021 12:00 Ljubić 1 : 6 Mineral ZTS
04.09.2021 10:00 Rudar 0 : 6 Bihać
04.09.2021 10:00 Mladost (V) 0 : 9 Gomila
04.09.2021 10:00 Krajišnik 4 : 0 Vitez
04.09.2021 10:00 Mladost (P) 2 : 1 Radnički
04.09.2021 10:00 Rudar (B) 4 : 0 Čelik
04.09.2021 10:00 Čelični grad - Steel city 1 : 6 Stupčanica
04.09.2021 10:00 Pobjeda 0 : 1 Moševac
04.09.2021 10:00 Žepče 1919 0 : 7 Borac
04.09.2021 10:00 Don Bosco 3 : 3 Krivaja
04.09.2021 17:00 Zvijezda 2 : 0 Di - Five
04.09.2021 11:00 Eurofudbal 1 : 1 Radnički
04.09.2021 11:00 Proleter 4 : 0 Asscheim
04.09.2021 11:00 Tuzla City 1 : 0 Eurogol
04.09.2021 10:00 Budućnost 6 : 0 Slaven
04.09.2021 17:00 Iskra 4 : 1 Radnik Bumerang
04.09.2021 15:00 Fortuna 5 : 0 Lokomotiva
04.09.2021 16:00 Inter 6 : 3 ŽNK Sloboda
04.09.2021 16:30 Mašinac 4 : 0 ŽFU Zvezda B 2018
04.09.2021 15:00 Sloga 6 : 4 TSC
04.09.2021 16:30 Spartak 14 : 0 Požarevac
04.09.2021 17:00 Mladost 2015 : Ekonomist
04.09.2021 15:30 Široki Brijeg 7 : 0 Drina
04.09.2021 11:00 Emina 0 : 1 SFK 2000

Rukomet

1/2 finale
04.09.2021 18:00 Sloga 28 : 27 Borac M:TEL
04.09.2021 20:00 Jedinstvo 2015 24 : 35 Leotar